Zombie Idle Defense APK + MOD (Sınırsız Para) v

1.7.2

Zombie Idle Defense APK + MOD (Sınırsız Para)
Sürüm
1.7.2
Actualización
4 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
86
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Zombie Idle Defense’i tanıtın

Zombie shooter şimdi kasvetli değil ama çok eğlenceli!

Zombie Idle Defense

Zombi kıyamet sonrası bir dünya ama kasvetli değil

Oyun dünyasında zombilerin en çok, en çok boyutlu ve en derin şekilde istismar edilen bir konu olduğu söylenebilir. Zombilerden bahseden her türlü oyunu bulabilirsiniz. Yüzeysel, derin ve derin duygusal olabilirler. Hayat felsefesinden, insanlıktan, ahlaki çizgilerden ve hayatta kalma arzusundan bahsedebilirler.

Ancak çoğu zaman ağır psikolojik ve taktikleri bir araya getiren zombi oyunları, gerilla savaşları bu tarz oyunlar oynarken size çok fazla enerji harcatır. Tabii ki, böyle karanlık, tehlikeli bir dünyaya girmek istiyorsanız bu iyi. Ama biliyorsunuz, herkes her an omuzlarına bu kadar büyük bir yük binmeye hazır değil.

Benim için bazen zombilerle ilgili bazı oyunlar oynamak istiyorum ama kolay olmalı. Ama Plants and Zombies’i önermeyin, çok klasik. Yeni bir rüzgara ihtiyacım var…

Zombie Idle Defense

Çok basit bir oyun ile Zombie Idle Defense

Oyunda her zaman sağlam bir beton çitin arkasında savunma pozisyonunda görüneceksiniz ve oradan yaklaşan zombileri vurmayı hedefleyeceksiniz.

Ancak cephanenizin fazla uzağa gidemeyeceğini unutmayın. Yani, sadece zombiler çite biraz daha yaklaştıklarında silah çalışacak, aksi takdirde sadece eğlence için su çulluğu yapacak. Ama bu kadar büyük bir kuvvetle yaklaştıklarında, hepsini nasıl öldürebilirsin? Öngörülemeyen bir durumda, birçok zombi türü vardır, bazıları tek atışta anında ölebilir, bazıları üç veya dört kez vurulduğunda bile hasar görmez.

Birkaç sahne sonra, devasa büyük patronlar var, düzinelerce çekim yapsanız bile yine de sorun olmayacak. Ama neyse ki, genellikle “Bomba Çağırmak” isteyip istemediğinizi soran bir şans mesajı var mı? (Böyle bir bombaya sahip olmak için yeterli puanı almak için önceki birkaç turda çok hevesli oynamanız gerekiyordu). Evet ise, hemen ekranın köşesindeki bomba simgesini seçmelisiniz. Zombilerin ortasına büyük bir bomba bırakan, patronlar dahil bütünü yok eden bir savaş uçağı olacak.

Öneri:  Make More! Apk Para Hileli İndir

Zombie Idle Defense, yeniden yükleme, nişan alma, tetiği çekme gibi pek çok şeyi yapmanız gerekmeyen iyi bir otomatik mekanizmaya sahiptir…, hepsi otomatiktir. Aslında ilk birkaç sahnede zombileri vurmak için askerinize de dokunmanız gerekiyor ancak daha sonra yeterince yükseltme yaptığınızda otomatik bir mekanizmaya sahip olacaklar. Buradan daha fazla rahatlayabilirsiniz. O zaman tek yapman gereken doğru zamanı seçmek, doğru hedefe saldırmak ve doğru silahı seçmek.

modlar

Zombie Idle Defense basit ve eğlenceli görünse de üzerinde çok düşünmenizi gerektiren çok ciddi oyun modları var. Şu anda 3 oyun modu var. Burada pas modu önemlidir ve oyunun ana oyun modudur. Oyunun belirlediği aşamaları geçmeniz ve haritadaki numaralı kilometre taşlarını tamamlamanız gerekecek. Her sahnede göreviniz tüm zombileri savunmak ve yok etmektir.

İkinci oyun modu, eşit derecede çekici olan Savunma’dır. Bu noktada ilerlemek için tüm zombileri öldürmeniz gerekecek. Ne kadar ileri gidersen o kadar çok puan alırsın. Bu modda, savaşçıları Jetonlar aracılığıyla yükseltebilirsiniz.

Patron öldürme modu, heyecanı hemen yaşamak isteyenler için olacak. Ana göreviniz mümkün olduğunca çok sayıda patron öldürmek. Bu modda hem ağır dövüş becerilerinizi test edecek hem de pek çok nadir ödül alacaksınız.

Zombie Idle Defense

Bonus puanlar ve savaşçılar

Her oyun sahnesinden sonra, istatistiksel puan tablosu altınlar, madeni paralar ve dişliler gibi karşılık gelen ödülleri gösterecektir. Altınlar, karakterinizi geliştirmenize, yeni askerler almanıza ve oyun sırasında daha değerli silahlar ve eşyalar elde etmenize yardımcı olacak. Madeni paralar daha fazla gündelik eşya satın almanıza yardımcı olacaktır.

Ve Gears silahları yükseltmek için kullanılacak. Zombie Idle Defense’deki silahlar, tabancalar, tüfekler, hafif makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri veya yukarıda bahsettiğim gibi müttefiklerden gelen bombalar gibi farklı hasarlarla çeşitlilik gösterir. Nadir eşyalara gelince, gaz tankları, şifa iksirleri ve barınaklar olmalı. Bu eşyalar düşmanın hareketini engellemenize, zombileri yavaşlatmanıza ve daha agresif bir şekilde savaşmanız için size enerji vermenize yardımcı olacak.

Öneri:  CSR Racing Apk Para Hileli İndir

Savunmaya ek olarak, savunma ordusunu güçlendirmek için takıma farklı askerler de alabilirsin (püf noktası, her birini dönüşümlü olarak yerleştir, böylece düşmanın geçmek için daha fazla zaman harcaması gerekir), askerler için silahları yükseltebilir ve değiştirebilirsin. Her oynadığınızda yalnızca bir asker kullanabileceğinizi unutmayın. Bu nedenle, güçlü zombiler gördüğünüzde veya zombi sayısı çok fazla olduğunda uygun becerilere sahip askerleri dikkatlice seçmek önemlidir. Birçok savaşçı türünün toplanması ve ustaca yapılan düzenleme, savunmanın gücünü artırmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca savaşçı kartlarını toplayarak savaşçılarınızı yükseltebilirsiniz. Aynı sayıda yıldıza sahip 3 özdeş savaşçı kartınız olduğunda, onları daha fazla sayıda yıldıza sahip bir savaşçı oluşturmak için birleştirebilirsiniz. Örneğin, 3 iki yıldızlı savaşçının bir kombinasyonu, 3 yıldızlı bir savaşçıyı hem beceriler hem de silahlar açısından daha güçlü hale getirecektir. Bu ilke silahlar için de geçerlidir. Üç özdeş tabanca, çok daha fazla yıkıcı güce sahip uzun menzilli bir tüfek verecektir.

Grafikler ve ses

Klasik bir kule savunma oyunu biçiminde, oyun size oldukça akıcı bir arka plan müziği verecek ve bu, zombiler her çoğalmaya başladığında veya patronlar göründüğünde hızlanacak. Oldukça düşük sesin arka planında öne çıkan, savaşçılar saldırdığında patlayan silah efektleridir. Ayrıca kana susamış zombilerin çığlıklarını ve çeşitli başka ilginç sesleri de duyacaksınız.

Zombie Idle Defense, zombi oyunlarını seven ancak hafif bir eğlence anlayışına ihtiyaç duyanlar için olduğundan, buradaki görüntüler, bağlam ne olursa olsun, çizgi film stili nedeniyle her zaman güzel ve tombul. Oyunda diğer dramatik zombi oyunları gibi öldürme veya kanlı korku unsurları yok. Işık efektleri ve hareketlerin kombinasyonu çok ritmik ve güzel, suçluluk duymadan atış oyununun keyfini çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Zombie Idle Defense’in MOD APK versiyonu

MOD özellikleri

 • Sınırsız Nakit
 • Sınırsız Mücevher
 • Sınırsız Jeton
 • Sınırsız Araştırma Puanı
 • Sınırsız Hurda
 • Sınırsız dayanıklılık
 • Sınırsız VipToken
Öneri:  Eroblast Waifu Dating Sim APK + MOD (Sınırsız Para/Enerji, Tüm Seviyelerin Kilidi Açık) v34.1975

Not

 • Para kullanıldığında azalmaz.
 • Diğer para birimlerini değiştirmek için Nakit kullanın.
 • Çevrimdışı oynayalım

Android için Zombi Boşta Savunma MOD APK’sını indirin

Zombie Idle Defense, sevimli ve oynaması kolay kule savunmasına benzeyen bir zombi atış oyunudur. Burada atış hızı, ana karakterin silahı ve destek ekipmanları sizi hiç olmadığı kadar mutlu edecek. Çok fazla düşünmeye gerek yok, tüm korkunç ruh halini gidermek için sadece ateş edin ve ateş edin.

 

INSTAGRAM

 

 

 

 

Zombileri avlayın ve bir şehir kralı olun.
👍 Zombi ordusuna karşı savunun
Size saatlerce gerçek zevk veren ve düşünceli bir oyunun tadını çıkarmanıza olanak tanıyan RPG öğeleriyle heyecan verici, inanılmaz derecede dinamik ve son derece atmosferik bir strateji oyunu. Zombie Idle Defense’de, dünya nüfusunun çoğunun vahşi zombilere dönüştüğü kıyamet sonrası bir dünyaya gideceksiniz. Siz, bir grup kurtulanla birlikte, düşmanın sonsuz dalgalarına karşı kendinizi savunmanız gerekecek.

👍 İlk dakikadan itibaren bağımlılık yapar
Savunma pozisyonu alın, kahramanlarınız için uygun silahları seçin ve acımasız düşmanla buluşmaya hazırlanın. Her seviye zombilerden gelen birkaç saldırı dalgasını içerecek, her bir sonraki dalga eğitiminizin ve stratejik becerilerinizin ciddi bir testi olacak, son patronların saldırısına dayanabilecek misiniz? Büyük bir silah cephaneliği, çeşitli zombi türleri, oyunun yüksek hızı ve heyecan verici bir oyun – bunların hepsini Zombie Idle Defense’de bulacaksınız!

👍 NASIL OYNANIR?


– Zombi durdurmak ve vurmak için zombiye dokunun
– Zombi öldürmenize destek olacak başka silahlar satın alın

– Daha güçlü hale getirmek için silahları güncelleyin

– Daha fazla silah ve beceri satın alın

Tüm silahları toplayın ve Zombie Idle Defense’de en iyi zombi katili olun.

Facebook grubuna katılın: https://www.facebook.com/groups/543344166603324

İNDİRME LİNKLERİ

Zombie Idle Defense APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

25 comentarios en "Zombie Idle Defense APK + MOD (Sınırsız Para) v1.7.2"

 1. HÜSEYİN Diyor:

  Hocam “Adorable Home” yeni sürüm apk gelir mi ?

 2. FERAY Diyor:

  Hocam rise of berk günceleme geldi eklemisin

 3. İPEK Diyor:

  Hocam robloxsun robux hilesi oluyormu oluyorsa yapabilir misiniz bu arada seveliyosunuz hocam

 4. ZEKİ Diyor:

  Hocam bari olur olmaz diyinde hergün girip bakmak zorunda kalmıyım😁

 5. ERSEN Diyor:

  hocam Vegas Gangsteri siteden silindi mi? Bulamadım

 6. PELİN Diyor:

  diğer eski oyunları içinde vaktim olursa ancak

 7. MUSTAFA Diyor:

  Hocam iBasketball Manager 22 geliri gelirse cok mutlu olurum

 8. İLKER Diyor:

  Hocam nolurr yeni sürümm

 9. MUHAMMET TAYYİP Diyor:

  Usta rush royale mini tower defense hileli oluyormu

 10. GÜHER Diyor:

  Merhaba

 11. ABDULAZİZ Diyor:

  Worldbox son sürüm preminium apk gelirmi hocam

 12. ESİN Diyor:

  Hocam dead cells güncelleyebilir misiniz şuan sitekide sürüm eski

 13. HATİCE Diyor:

  Elinize sağlık

 14. MUHAMMET MUSTAFA Diyor:

  Hocam pewdiepie legend of brofist güncellermisiniz

 15. ERTAN Diyor:

  Sağolun hocam

 16. OSMAN ERSEGUN Diyor:

  Merhaba Hocam harkiasınız

 17. KAAN SUAT Diyor:

  Lütfen🙏

 18. ALİ Diyor:

  Hocam merhaba top eleven hile yapar mısın

 19. ERDEM CAN Diyor:

  Almora darkosen premium da sıkıntı var hocam ilgilenebilir misin beklemedeyim kolay gelsinn hocam

 20. İSMAİL YAVUZ Diyor:

  Roblox hile olmuyor hocam

 21. AHMET ÇAĞRI Diyor:

  Hocam Kolay gelsin Retro Goal premium apk gelir mi acaba

 22. AHMET Diyor:

  Hocam radiation city de ekran düzgündü oyundan çıkıp girdiğimde ise ekranın yarısı dışarı çıkmıştı nasıl düzelir

 23. ZEKERİYA Diyor:

  Üstad kolay gelsin. Raid: shadow legends ile ilgili bir paylaşımın olabilir mi?

 24. ESMA Diyor:

  dawnblade apk oluyormu?

 25. HİLAL Diyor:

  Hocam Gamelof Oyun Niye Aclılmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları