Words of Wonders APK + MOD (Sınırsız Para) v

3.7.0

Words of Wonders APK + MOD (Sınırsız Para)
Sürüm
3.7.0
Actualización
10 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
151
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Words of Wonders’ı tanıtın

Kelime bilginizi geliştirin ve aynı anda dünyayı keşfedin

Words of Wonders

Bulmaca oynamaktan yararlanın

Bulmaca oynamak, sadece mantığa göre anlamlı kelimelerin bağlantısı değildir. Bundan sonra beyniniz egzersiz yapabilir ve faydalı aktiviteler sürdürebilir. Düzenli olarak bulmaca oynayan ve kendilerini düşünme dünyasına kaptıran insanlar, istemeden beynin tüm farklı bölümlerini etkileyerek mantık, dil, akıl yürütme ve diğer birçok yönden bilişsel becerilere yol açar.

Bir bulmaca bağımlısına göre, bulmacaya her başladığında kendini bir av gezisindeymiş gibi hissederdi. Her kutu gizli bir gizemdi, bazen daha önce bilmediği heyecan verici bir hikaye veya eski bir efsane bile içeriyordu. Bulmaca çözmeye başarı hissinin yanı sıra bir de memnuniyet ve mutluluk duygusu eşlik ediyordu.

Bu tavsiye yüzünden mobilde oynamak için bir bulmaca bulmaya çalıştım. Birkaç becerim ve bu yeni türe olan gönülsüz kararlılığım nedeniyle oldukça fazla başarısız oldum. Ama ender başarı anlarında, aynen onun dediği gibi buldum. Mutluluğun gerçek tanımı budur.

Bu oyun aynı zamanda stresi de azaltır. Bu oyunu denediğim günü hatırla. Ödev yapmakla geçen uzun bir geceden sonra, birkaç temel çapraz bulmaca buldum ve bunun oldukça rahat olduğunu fark ettim. Bu yüzden böyle bir durumla karşılaştığımda her zaman bu oyunu oynuyorum.

Ayrıca bulmaca oynamanın bilişsel gerilemeyi önleyeceği, hafızayı eğiteceği ve beyin fonksiyonlarını iyileştireceği söyleniyor. Bu yüzden size bu harika oyunu tavsiye edeceğim.

Words of Wonders

Words of Wonders’ta neler var?

Words of Wonders’a girerken, oyuncular yetmiş farklı İngilizce bulmaca çözmelidir. Kağıt üzerinde oynadığınız zamanki gibi sıkıcı harflerle sadece renkli kareler değiller. Bu oyunda bulmaca çözmenin, kelime dağarcığınızı geliştirmenin, heceleme becerilerinin pratiğini yapmanın yanı sıra dünyanın 7 harikasında ve büyük şehirlerinde bulunan gizemlere de seyahat edebilirsiniz.

Öneri:  Looney TunesWorld of Mayhem APK v38.0.0

Başlangıç ​​olarak, ipucu olarak bir mektubumuz olacak. Ardından, satırlardaki kelimelerin her seviyedeki hücre sayısına karşılık gelen uzunlukla kesintisiz olması için anlamlı bir kelime bulmalısınız. Bütün bir süreç. Oyuncular düşünmek, hafızalarının ve bilinçaltının derinliklerine inmek için beyinlerinin tüm yeteneklerini kullanmak zorunda kalacaklar. Öneriyi takip edebilecek herhangi bir kelime varsa, onu yazın, doğru olana kadar tekrar tekrar deneyin. Bazen cevap oldukça kolaydır, ancak bazen bulmak çok zordur. Bu noktada, yeni kararlar vermek için oyunun sonraki önerilerine güvenmeye devam etmelisiniz.

Words of Wonders ayrıca bulmacayı oyuncuya uyacak şekilde çeşitli seviyelere böler. İlk başta, sadece birkaç küçük tahta yaparsınız. O zaman seviyeler daha zor olacak, bulmacalar daha uzun olacak ve bağlantı ve uyumluluk da küçülecek. Şu anda oyun, kapsamlı kelime hazinesini, hafızayı ve hatta bilgiyi test etmenin bir kombinasyonu olacak.

Words of Wonders

Birçok oyun modu ve heyecan verici maceralar sizi bekliyor

Bu konuda oldukça iyi olduğunuzda, onu bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Özel çapraz bulmacalara katılın. Burada, dünyayı dolaşarak, ünlü yedi harikaya hayran kalarak ve bu toprakların sırlarıyla ilgili bulmacaları çözmek için bilgimizi uygulayarak birleşeceğiz. Dünyadaki yerler hakkındaki tüm benzersiz gerçekleri inceleyin ve gözden geçirin. Bu duygu harika, çocuklar!

Bir şehir veya harika ile ilgili bir bulmacayı tamamladığınızda, başka bir şehre / harikaya gitmeniz için bir yol açılacaktır. Tam burada bekleyen ilginç yeni bir bulmaca var.

Makinenin yapay zekasıyla oynamayı sıkıcı buluyorsanız, arkadaşlarınızı birlikte oynamaya davet edebilirsiniz. Bir ekip, tüm yeni kelimeleri bulmak ve bulmacayı çözmek için birlikte çalışmak için 4 kişiye kadar olacaktır. Veya başka bir modda, bulmacayı kimin hızlı ve doğru bir şekilde tamamlayabileceğini görmek için arkadaşlarınızla da rekabet edebilirsiniz.

Words of Wonders’ın MOD APK sürümü

MOD özellikleri

 • sınırsız para
 • Reklamsız

Android için Words of Wonders MOD APK’sini indirin

İngilizce kelime dağarcığını ve hafızasını geliştirmek isteyenler davetlidir. Words of Wonders sizi bekliyor. Güzel renkler, sevimli sesler, birçok harika önemsiz şeyi her bulmaca ekranına entegre etmek size ilginç bir dünya getirmeyi vaat edecek. Ailenizle oynamak daha da heyecan verici.

Words of Wonders oyununa hoş geldiniz! Adeta bir dünya seyahatine çıkarak dünyanın yedi harikası içinde gizli kalmış sırları ve muhteşem şehirleri keşfedeceğiniz bu harika gezmece çapraz bulmaca (kare bulmaca) oyununda tüm oyuncuların kelimelik hazinesi ve yazım becerileri gelişecek.

Öneri:  Lily's Garden APK + MOD (Sınırsız Para/Can) v2.20.0

WOW dünyasına benzersiz bir ipucu olarak birkaç harf ile başlayacak, kelimeleri sıfırdan yeni kelimeler yazmak ve oluşturmak için zekânızı sınayacak ve de kelime hazinesi nihai bulmaca çözümüne ulaşmak için, bulduğunuz tüm kelimeler arasında bağlantı kuracaksınız.

Bu kelimelik hazinesi oyununda ustalaşmak ister misiniz? Bazen, söz oyunu bağlantıları oluşturduğunuzda cevap karşınızda duracağından çözümü hemen bulacaksınız. Ancak bazen de kelime hazinesi bağlantı oluşturacak kelimeleri eksik olacağından çözümü tahmin etmek zorunda kalacaksınız. WOW çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) dünya oyunu, arama, yazı yazma, öğrenme, birleştirme ve problem çözme becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir eğlence aracıdır.

Çözdüğünüz her bulmaca ve karşınıza çıkabilecek her zorluk, kelimelik kelime, bulmaca bulmaca dünyanın yedi harikası için keşfe çıkacağınız bir dünya seyahati demek. Nihai çözümü bulmak için tüm harfler arasında bağlantı kurun ve yeni bir ülkeye gezmece seyahat edin! Hem söz oyunu çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) yeni kelimeleri öğrenme yoluyla geniş kelime hazinesi elde etmek hem de dünyayı keşfetmek için daha güzel bir yöntem olabilir mi?

Nasıl bir çapraz bulmaca (kare bulmaca bilmece) strateji kullanacaksınız? Tahmin yürüterek kelime hazinesi bulmacayı ilk bakışta çözebilir ya da kelimeleri birer birer bulabilirsiniz. Bakalım şansınıza kuradan hangi şehir çıkacak? Bu muhteşem bulmaca oyununda tüm şehirleri teker teker gezeceksiniz! bulmaca cümle!

SAHİP OLDUĞUNUZ KELİME HAZİNESİ İLE SINANIN

Harflerin arasında bağlantı oluşturarak bulabileceğiniz kaç kelime biliyorsunuz? Alfabenizin sınırlarını zorlayın. Geniş bir kelime hazinesi gerektiren bu zorlu bulmacalar kelime dağarcığınızı, nasıl birleştirdiğinizi ve bilmeceyi çözmek için yeterince iyi araştırma yapıp yapamadığınızı edecek.

GİZLİ SIRLARI BULUN

Sudoku gibi sayı oyunlarına benzeyen ancak sayılar yerine harflerin kelimeleri içeren bu bulmacası oyununu kelimeler bularak bilmece çözmek için gerekli becerileri bir arada kullanacaksınız. Sonraki seviyelere ilerlemek için söz oyunu kelime hazinesi konusunda uzmanlaşmanız gerekecek. WOW, Kelime ve cümle ile bu bulmaca tadını dünyanın.

Öneri:  Kika Keyboard APK v6.6.9.6898

YENİ YERLER KEŞFEDİN

Dünyanın yedi harikası için yola çıkacağınız dünya seyahati ile oyunun tadını çıkarın. Bilgi dağarcığınızı ve strateji becerilerinizi kullanarak harflerin arasında bağlantı oluşturun, kelimeler bulun ve kendinizi geliştirin. Her anıt eşsizdir ve her eserde farklı bir harfi tahmin etmeniz gerekir.

Yeni kelimeler öğrenmek ve geniş bir kelime hazinesi elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda dünyanın bulmacası ne kadar güzel bir yer olduğunu öğrenme yolunda oldukça ilerleyeceksiniz! Gizli bir cümle oluşturabilecek misiniz? Bu eğlenceli bulmacası oyunu klasik kolay çapraz bulmacası (kare bulmaca bilmece) oyunlarından hem daha zor hem de daha eğlenceli!

USTALAŞIN

Words Of Wonders (WOW) bulmacası oyununda zorlu seviyelerle dolu harikaları keşfederken sahip olduğunuz kelimelik hazinesi de sınanacak. Parmağınızı kaldırmadan tüm harflerin arasında bağlantı oluşturarak panodaki gizli kelimeleri bulun!

ÇOK OYUNCULU OYUN

Arkadaşlarınızla oynayarak eğlenceyi artırın. Tüm kelimeleri bulmak için 4 oyuncuya kadar güçlü bir takım oluşturun veya her tahtada arkadaşlarınızla yarışın. Basit arayüz, çok oyunculu oyunu bir saniye içinde başlatmanıza izin verecektir.

Basit ve güzel bulmacası oyun tasarımı ile oyun sırasında daha fazla eğlenmenizi sağlayacak çok çeşitli seviye ve bulmacaların tadını çıkarın!

Words Of Wonders, Wordz yapımcılarından eğitici bir kelime oyunudur. Çapraz bulmacası (kare bulmaca) macera başlasın! Kelime ve cümle ile bu bulmaca tadını dünyanın.

İNDİRME LİNKLERİ

Words of Wonders APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

18 comentarios en "Words of Wonders APK + MOD (Sınırsız Para) v3.7.0"

 1. ÜMRAN Diyor:

  Hocam Rival Regions premium ve altın hileli apk gelir mi?

 2. EMİNE Diyor:

  Hocam backflip madness oyununun tüm linkleri bozuk rica etsem düzeltebilir misiniz ❤🌹

 3. İBRAHİM Diyor:

  Hocam iyi günler Sparklite’ı siteye yükleyebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.

 4. BÜNYAMİN Diyor:

  Uygulama yüklenemedi dedi

 5. FERHAT Diyor:

  hocaaam yine ben 😅 bu sefer kesin bilgiyle geldim güncelleme geldi the sims free play için emeğinize bin teşekkürler… ❤️

 6. HATİCE Diyor:

  Sa hocam hani hile olmuyordu

 7. SERKAN Diyor:

  Hocam adamın dibisiniz 🙂

 8. CİHAN Diyor:

  Hocam worms argemedon sagolun

 9. SIDIKA Diyor:

  Abi firefight apk gelicek mi?

 10. SEÇİL Diyor:

  Emergency Ambulance Simulator

 11. YASEMİN Diyor:

  Hocam siz nerede oturuyorsunuz acaba

 12. ZELİHA Diyor:

  Emergency hq oyununu da getirimisiniz

 13. EMRAH Diyor:

  ya aga yuklemek olmuyo

 14. SERKAN Diyor:

  angry birds 2 için artık üzgünüm, ban yeniyor

 15. ÖMER Diyor:

  Hocam selamünaleyküm SimCity building in yeni sürümünün hilelilisini yapabilirmisin abi sana zahmet

 16. SÜLEYMAN Diyor:

  Hocam bu firmanın yeni oyunu ne zaman çıkacak ?

 17. HASAN Diyor:

  Çok teşekkürler hocam. Ellerine sağlık…

 18. MUHAMMET MUSTAFA Diyor:

  Hocam european war 1914 alışveriş hileli getirebilirmisin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları