Warpath APK v

4.30.32

Warpath APK
Sürüm
4.30.32
Actualización
11 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
1000
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Warpath’ı tanıtın

Kısa bir süre önce geliştirici Wonder Games, oyunculara İkinci Dünya Savaşı temalı bir RTS oyun şaheseri vereceklerini duyurdu. Bu Kasım ayının başında, Warpath hem iOS hem de Android platformları için resmi olarak piyasaya sürüldü. Üç gün geçti ve Warpath 500.000 kuruluma ulaştı. Bu, oyunun güçlü bir çekiciliği olduğunu kanıtlıyor.

Warpath’ı indirin ve katılın, size 2. Dünya Savaşı’nda yetenekli bir komutan olma fırsatı verilir. Dünyayı diktatörlük ve kaostan kurtarın!

Warpath’ın arka planı

Warpath, savaş alanında harap olmuş bir sahneyle başlar. Yalancı cesetlerden kokuşmuş kokular yükseliyordu. Bu arada, diktatörün ordusu hala aktif, eğitim ve beyin yıkama sürecini gerçekleştiriyor. Diktatörlük, askerlere yalnızca güçlülerin hayatta kalmaya layık olduğu düşüncesini aşıladı. Zayıfları dünyadan uzaklaştırmak için savaşmak zorunda kalacaklar. Bir zamanlar sadık savaşçılar olan birçok asker de bu sert yasalara tabidir. Ayağa kalkıp diktatörlerle savaşmaya karar verirler.

Warpath

Kendi ordunu ve taktiklerini kur

Bir RTS oyunu tanıtmayalı uzun zaman oldu. Ve neyse ki, Warpath tipik ve standart bir RTS oyununun tüm kriterlerini karşılıyor.

Warpath

Warpath’ın oynanışı oldukça ayrıntılı bir şekilde inşa edilmiştir. Burada kışla inşa edebilir, silah yapmak için teknoloji geliştirebilir, birlikler geliştirebilir ve her savaş için birimler seçebilirsiniz.

Oyundaki ordular çok çeşitlidir. Piyade, topçu, hava kuvvetleri, tanklar, tank avcıları, füzeler alabilirsiniz… Savaş alanına getireceğiniz ordu bu mevcut bileşenlerden oluşturulacaktır. Düşmana karşı avantajınızı sağlayan farklı özelliklere sahipler. Bunu öğrenmeli, en iyi stratejiyi belirlemek için düşmanın savaş taktiklerini öğrenmelisiniz. Mühimmat yükleyin, karşılık gelen askeri birimleri küresel savaş alanında savaşa girmeye hazır hale getirin.

Savaş alanındaki birimleri özelleştirin

Warpath, aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla birim türüne sahiptir. Daha önce bahsettiğim popüler olanlardan bazıları, diğer özel birimler, kilidini açmak için görevler yapmanızı veya başarıları tamamlamanızı gerektirir.

Öneri:  Pokepix Color By Number APK + MOD (Kilitsiz) v1.5.8
Warpath

Genel olarak, Warpath saf bir RTS oyunudur, bu nedenle oynanışına taktik unsurlar hakimdir. Ancak, her savaşın sonucunu etkileyen tek faktör taktikler değildir. Güç de önemlidir. Warpath, silahları birleştirmenize, parçalarına ayırmanıza, değiştirmenize ve yükseltmenize olanak tanıyan kapsamlı özelleştirilebilirlik sunar. Sonuç olarak, ateş gücünüz savaş alanında daha güçlü bir yıkıma sahip olacaktır. Elbette her savaştan sonra birimler de büyüyebilir. Bu süreçler genellikle oldukça fazla kaynak ve para tüketir, ancak kazandıkça yakında daha fazla kaynağa sahip olacaksınız.

İttifak mı düşman mı?

Klasik sefer modunun yanı sıra, gerçek oyuncu topluluğuna katıldığınızda oyunu yenileyebilir ve büyük savaş alanına katılabilirsiniz. Burada iki seçeneğiniz var. İlk olarak, düşmana birlikte saldırmak, üssü ele geçirmek ve bölgeyi genişletmek için başka bir ordunun müttefiki olun. Bu yönü oldukça beğeniyorum çünkü herkes daha büyük, daha şiddetli bir savaş yaratmak için birlikte çalışabilir.

İkincisi, diğer gerçek oyuncularla savaşın. Bu aktivite komutanlar tarafından çok sevilir, savaşları ve dövüşmeyi sever. Bu hem oyuncuların taktikleri uygulamalarına hem de kendi becerilerini test etmelerine yardımcı olur. Düşmanın en değerli kaynaklarını çalmak ve birikim puanları kazanmak için hedefinize saldırmayı planlayın, küresel liderlik tablosundaki sıralamanızı yükseltmenize yardımcı olun.

Keşfedilecek çok sayıda içerik

Oynanışın yanı sıra Warpath’ın içeriği de dikkat çekici bir şey. Oyun, gerçek olaylara dayanan ancak yeni ve daha gerçekçi bir bakış açısıyla yeni savaşlar inşa etti. Gerçeğe yakın olmayabilir, ama en azından tarihte ortaya çıkan savaşın ciddiyetini tasvir ediyor. Ve hepsinden önemlisi, bu hikayede sen ana karaktersin, görevi karanlık tarafı ortadan kaldırmak ve dünyaya barışı geri getirmek olan yetenekli bir komutansın.

Son olarak, Warpath bölümlere ayrılmıştır. Her bölüm farklı bir yönde gelişecektir. Bölümü keşfetmeye başlamadan önce genel içeriği görebilirsiniz. Aynı zamanda muharebe yolculuğu sırasında ordudaki başkomutanlar arasında daha fazla diyalog gözlemleyebilirsiniz.

Öneri:  KingGodCastle APK v2.1.6

Android için Warpath APK’sını indirin

Komutanlar, strateji oluşturun ve Normandiya Sahili’ndeki belirleyici savaşa hazırlanın. Tanklar, savaşçılar ve çeşitli ağır silahlar ordunuzu hedefliyor. Kayıpları azaltmak ve işleri tersine çevirmek için ne yapacaksınız? Warpath’a katılın ve yanıtları hemen arayın!

 

 

INSTAGRAM

 

 

 

Bu klasik gerçek zamanlı strateji oyununda galip gelmek için Avrupa’nın ikonik konumlarında yerde ve havada savaşın. Gelişmiş hava birimlerinden oluşan bir ordu parmaklarınızın ucunda, yoğun havadan karaya muharebe ve yıkıcı hassas hava saldırıları ile Komutanlara yeni bir savaş boyutu açıldı.

Güçlerinizi oluşturun ve düşmanlarınızın öfkesini serbest bırakın.

▶ Düşmanlarını Ezme ◀

GÜÇLENDİRİCİ KESKİN NİŞANCI EYLEMİ

● Savaş alanında avantaj elde etmenizi sağlayan FPS hedefleriyle simüle edilmiş savaş senaryoları.
● Farklı hedeflere uygun, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli silahlar ve dürbünler.
● Basit ve pürüzsüz ateşleme işlemleri.

ARENA DÜelloları

● Adil bir oyun Arenasında diğer Komutanlara karşı zafer kazanmak için stratejilerinizi belirleyin ve kendi Arena Formasyonlarınızı özelleştirin.
●Arena Sıralamalarında sürekli olarak yükselin ve harika Arena Ödüllerini ve hak ettiğiniz İhtişamı toplayın.”

SAN FRANCISCO FETHİ

● Müthiş bir savaş deneyimi sunan yeni bir Fetih Tiyatrosu, yepyeni bir Şehir Haritası, görünmeyen manzaralar ve yeni Stratejik Yerler ile açılıyor.
● Yeni Düşmanı kolayca ortadan kaldırmak için farklı stratejiler uygulayabileceğiniz Conquest’te avantajınız için kullanılabilecek gerçekçi ve değişken hava durumu modellerine sahip Hava Durumu Sistemi piyasaya çıkıyor
● Edward Freeman ve Galina Nikolaevna Kovalchuk cesurca sahneye çıkıyor ve içinde konuşlandırılabilirler. ▶

ÖZELLİKLER◀

GERÇEK ZAMANLI STRATEJİ

Saldırınızı planlayın ve ikonik haritalarda destansı Gerçek zamanlı savaşlara katılın.
● Zirveye ulaşmak için beceri ve stratejiyi kullanın.
● Düşmanlarınızı hedefleyin ve hesaplanmış manevralarla bölgenizi genişletin.
● Güç kazanmak ve düşman hedeflere karşı daha fazla kuvvet toplamak için savaş alanında üstün olun.

Öneri:  Chimeraland APK v1.0.7

KESİNLİKLE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ASKERİ BİRİMLER

Yükünüzü maksimuma çıkarın!
● En büyük ve en kötü silahlar, tanklar ve uçaklarla kilitleyin ve yükleyin; ve küresel savaş alanında savaşa hazır bir ordu kurun.
● Ünitelerinizi monte ederek, sökerek, değiştirerek ve yükselterek özelleştirin.
● Ardından, düşmanlarınızı vurarak gerçek savaşın heyecanında teçhizatınızı test edin.

ŞEHİR İNŞAATI

● Çeşitli inşaat seçenekleri ve düzenlenebilir binalar!
● Ultra yüksek özgürlük derecesine sahip kendi askeri üssünüzü inşa edin.
● Eşsiz malikanenizi sergilemek için mermer anıt, heykel ve en yeni festival dekorasyonlarını toplayın.

YETERSİZ İTTİFAK YOLCULUĞU

● Gücünüzü artırmak ve Dünyadaki Şehirlerin ve Ulusların kontrolünü ele geçirmek için sadık Müttefiklerle birlikte çalışın.
● Kimin daha güçlü olduğunu belirlemek için diğer İttifaklarla mücadele edin. Başarısız olanı elde etmek için yoldaşlarınızla bir araya gelin ve adınızı tarihin yıllıklarına yazın.

EPIC STORYLINE

Gerçek kampanyalar hayata geçirildi!
● Düşmanlarınızı takip etmek ve yenmek için birimlerinize engebeli arazilerde ve şehir manzaralarında komuta edin.
● Warpath’ınız boyunca, hedefleri tamamlarken ve daha zorlu aşamalara geçerken görevleri daha dinamik hale getiren müttefiklerle tanışacaksınız.

MUHTEŞEM MOBİL DENEYİMİ

Heyecan verici grafikler ve sesle telefonunuzda en kaliteli HD oyun.
● Avucunuzun içinde savaşa komuta etmenin heyecanını yaşayın.
● Müttefiklerinizle özgürce yakınlaştırın ve dünyanın farklı şehirlerine ışınlayın.
● Her bölüm, etkileyici bir olay örgüsü ve sinematik oyunla birleştiğinde farklı bir yöne gidiyor. Araziyi uçakla keşfedin ve bunu kendi avantajınıza kullanın.

Zafer mücadelesinde dünya çapındaki küresel ittifaklara katılın. Düşmanı ezmek ve dünyadaki ulusları kurtarmak için gerekenlere sahip misiniz? Taktikleriniz işe yarayacak mı?

Warpath topluluğuna katılarak en son haberlerden haberdar olun.

Facebook: https://www.facebook.com/PlayWarpath/
Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/playwarpath
Reddit: https://www.reddit.com/r/PlayWarpath/
YouTube: https://www .youtube.com/channel/UCHX2nNL33q24VrJdGFwjTgw

İNDİRME LİNKLERİ

Warpath APK

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

128 comentarios en "Warpath APK v4.30.32"

 1. BAYRAM Diyor:

  Bekliyorum çok çok teşekkürler şimdiden 😊

 2. EVREN Diyor:

  Hocam pubg uc hileli yaparmısın

 3. IRAZCA Diyor:

  Hocam Survival on Raft:Crafting in the Ocean hile oluyor mu şimdiden teşekkürler

 4. ÖZEN ÖZLEM Diyor:

  Yeni güncelleme gelicek artık

 5. ÇİLE Diyor:

  Hocam ez mirror match 2 guncellemesi gelicekmi

 6. TUĞÇE Diyor:

  Selam abi minceraft pocket edition 1.18 güncellemesi getirir misin?

 7. HAZAN Diyor:

  Hocam Minecraft 1.18 ne zaman gelir

 8. DENİZ Diyor:

  Hocam yeni sürüm ne zaman gelicek ??

 9. MAHMUT Diyor:

  Acaba bende ilerde böyle hoca olabilirmiyim

 10. CEMİL Diyor:

  Hocam sitede armv9 ve armv11 için oyun varmı

 11. MÜRSEL Diyor:

  Hocam ben oyunu yükledim para ancak harcayınca geliyor onada çok az geliyor napmalıyım

 12. BERKAN Diyor:

  brawl hay day hileli yaparmisin

 13. FATİH Diyor:

  Bitlife kilitsiz full son sürüm getitirimisiniz

 14. GÜLÇİN Diyor:

  Hocam bu oyun internetli galiba

 15. SELCEN Diyor:

  Hocam WONDER BOY THE DRAGON’S TRAP gelir mi ?

 16. ALİ Diyor:

  Ez miror match 2 yeni sürüm atarmısın usta

 17. KÜBRA Diyor:

  Hocam mobilde oynamalik mmorpg ler onerirmisiniz?

 18. SELKAN MURAD Diyor:

  Hocam World soccer champs güncelleme yaparmısınız

 19. HAYRİ Diyor:

  Hocam mortal combat x mega hileli uzun zamandır gelmiyor yapabilir misin

 20. EMİNE Diyor:

  Soccer hero 2 3.seviyeden sonra internet bağlantısı istiyor internet açık olduğu halde bağlantı hatası diyor

 21. BELGİN EMİNE Diyor:

  Hocam siteye rebrawl nulls brawl masterroyale vs. Eklermisiniz hocam

 22. EVREN Diyor:

  Hocam the sandbox evulation olurmu yoksa geçmi kaldı

 23. EBRU Diyor:

  WORLD CONQUEROR 4 türkçe dil desteği yapa bilirmisin

 24. NESLİHAN Diyor:

  Hocam bu oyun internetli galiba

 25. PINAR Diyor:

  Hocam randomnation her şey açık yaparmısın

 26. UMUT Diyor:

  Hocam FM 22 kış transfer güncellemesi ne zaman gelecek ?

 27. YURDAGÜL Diyor:

  Hocam rise of kingdoms

 28. TÜMAY Diyor:

  Hocam need for speed no limits oyununun hilesi olurmu…

 29. ALİ Diyor:

  Hocam lego star wars tcs getirirmisin

 30. GAMZE Diyor:

  Hocam neden rise of kingdoms gelmiyor 🙁

 31. OĞUZ KAAN Diyor:

  WORLD CONQUEROR 4 türkçe dil desteği yapa bilirmisin

 32. TAYFUN Diyor:

  nasilsiniz unkilled guncelleme istiyor birzahmet bakarmisiniz

 33. YUNUS Diyor:

  Hocam “Adorable Home” yeni sürüm apk gelir mi ?

 34. SERDAR Diyor:

  Hocam Super soccer champs bi bakar mısın

 35. SALİHA DİLEK Diyor:

  404 hatası olan tüm oyunları düzeltebilir misin

 36. SUAT Diyor:

  Hocam #DRIVE güncelleme gelecek mi?

 37. ALPEREN Diyor:

  Ben Dls 18 ve 17 de oyunu indirdim fakat icerik inmiyor play store hesabım var ama play store hesabı kurun diyor ne yapabilirim oyuna interneti kapatıp girincede icerik inmesi gerekiyor diyo

 38. ENGİN Diyor:

  pode trazer um apk de Nova Fantasia RPG Adulto e do projetocyberpunk por favor ficarei grato obg

 39. HATİCE Diyor:

  elnize sağlık

 40. BELGİN EMİNE Diyor:

  Dls 21 hilesi gelirmi

 41. FATİH Diyor:

  Hocam steel and fleshin son güncellemesi gelebilir mi acaba?

 42. MARUF Diyor:

  Hocam Spotify ın apk sında çevrimdışı müzik dinleyebiliyormuyuz

 43. HÜSEYİN Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli ne zaman gelir.

 44. EMİNE Diyor:

  Hocam merhaba grow zombies oyununu APK yapabilirmisin. seviliyorsun

 45. AYDIN Diyor:

  hocam hayırlı akşamlar dont starve shipwrecked indirdim. rardan çıkardım obb dosyasına attım. sonuç olarak oyun açılmadı

 46. RAHİME Diyor:

  Hocam merhaba konuşan Tom altın peşinde güncel hile ne zaman gelir

 47. ÜBEYDULLAH Diyor:

  Hocam multiplayer korku oyunu yükler misin hocam hocammm lütfen

 48. MUSTAFA Diyor:

  Hocam chikii apk altın hilesi yapabilirmisiniz

 49. CAHİT Diyor:

  Hocam steel and flesh 2 yeni sürüm hile yapar mısın

 50. HAMDİYE Diyor:

  Hocam world conqueror 4 gelir mi

 51. BAHADIR Diyor:

  Hocam Hay Day çiflik oyununda hile oluyormu

 52. EBRU Diyor:

  Hocam minecraft 1.18 çıktı ekleyebilir misin?

 53. MEHMET ÖZGÜR Diyor:

  Hocam European War 6 1918 1.3.4 çıktı onu hileli yapabilirsiniz

 54. AHMET SERKAN Diyor:

  University empire tycoon elmas hilesi olmuyor mu

 55. ENDER Diyor:

  Hocam worldbox sandbox simulator gelirmi ?

 56. DERYA Diyor:

  Rise of berk i guncell hilesi gelicekmi

 57. REZAN Diyor:

  Çok teşekkürler hocam. Ellerine sağlık…

 58. OKTAY Diyor:

  Merhaba hocam RFS Real Flight Simulator 1.5.1 hile ne zaman gelir

 59. İSMAİL MİKDAT Diyor:

  İyi günler hocam 🙋🤗🤗

 60. HATUN Diyor:

  Hocam carx drift racing 2 de internetsiz girin demişsiniz fakat internetsiz girilmiyor

 61. İLKER Diyor:

  Hocam streamer life simulator para hileli gelebilirmi?

 62. SEDA Diyor:

  Hocam blades of brim hilesini yenilermisin yanisürümü bu olsun 2.19.5

 63. BURHANETTİN Diyor:

  Hocam iBasketball Manager 22 geliri gelirse cok mutlu olurum

 64. ADNAN Diyor:

  Hocam ya bende oyun yüklü hilelisini indiril kaldığım yerden devam edicemde yüklenmedi diyo hocam ya

 65. SİNAN DİNÇER Diyor:

  Hocam 2018 yazdığı için yazmıştım bu sorun çıkar mı

 66. SİNAN DİNÇER Diyor:

  Hocam Shadow Blade apsksını güncelleyebilir misin obb dosyası inmiyor

 67. ÖZGE Diyor:

  Emergency Ambulance Simulator

 68. CEM Diyor:

  Hocam pixel gun 3d güncel sürüm oluyor mu

 69. AHMET Diyor:

  Elinize sağlık hocam

 70. FUNDA Diyor:

  Helal Olsun Hocam Aslan Hocam

 71. ELİF Diyor:

  Hocam sitede armv6 ve eskisi için oyun varmı

 72. YAŞAR GÖKHAN Diyor:

  angry birds epic

 73. DİLEK Diyor:

  Rise of berk güncelleme atacakmisin apk adam

 74. BAŞAK Diyor:

  Hocam ülke seçtiğinizde hile geçerli olmuyor neden ?

 75. EREN Diyor:

  hocam steel and flesh 2 güncelleme geldi

 76. İKLİL Diyor:

  Hocam yeni sürüm gelicek mi

 77. İNANÇ Diyor:

  ya aga yuklemek olmuyo

 78. EMRAH Diyor:

  Hocam merhaba Empire and puzzle var mı acaba

 79. YILDIZ Diyor:

  Rise of berk güncelleme atacakmisin apk adam

 80. SERHAT Diyor:

  Hocam bu oyun internetli galiba

 81. SALİHA Diyor:

  Hocam merhaba grow zombies oyununu APK yapabilirmisin. seviliyorsun

 82. ELA Diyor:

  Şimdiden teşekkürler

 83. YUNUS Diyor:

  inceleme yapacağım hocam

 84. KADİR Diyor:

  Hocam tekrar yazmisim ayni soruyu ozur dilerim, kolay gelsin

 85. AYHAN Diyor:

  Hocam mcpe 1.18 final çıktı siteye ekler misiniz?

 86. ALİ RIZA Diyor:

  Hocam Almora Darkosen premium hilesi bir noktadan sonra devre dışı kalıyor. Çözümü var mı?

 87. ÖYKÜ Diyor:

  Hocam WORLD CONQUEROR 4 kaynak hilesi varmı?

 88. İREM Diyor:

  Hocam The Walkink Zombie güncel atabilir misiniz ? Eski sürüm çalışmıyor.

 89. OSMAN Diyor:

  Hocam ya bende oyun yüklü hilelisini indiril kaldığım yerden devam edicemde yüklenmedi diyo hocam ya

 90. FUAT Diyor:

  Hocam iyi çalışmalar. Müsait olduğunuz vakitte Motor Tour için yeni sürüm apksını ayarlayabilme şansınız olur mu? oluyor ise vaktiniz olduğu zaman yapabilirseniz makbule geçer.

 91. GAMZE Diyor:

  Hocam bana şoyle kaliteli bi oyun önersenize dead cells benzeri oyun içi satın alımı gibi şeylerin olmadigi olursa dahada iyi olurHocam shadow fight tılsım hilesi yokmu

 92. ERDEM Diyor:

  Emergency hq oyununu da getirimisiniz

 93. SEVDA Diyor:

  Hocam streamer life simulator para hileli gelebilirmi?

 94. ELİF Diyor:

  Supercell oyunları hile olmuyor hocam

 95. HACI MURAT Diyor:

  Yeni güncelleme gelicek artık

 96. GAMZE Diyor:

  Hocam randomnation her şey açık yaparmısın

 97. URAL Diyor:

  Hocom life of mellow karakterler hemen ölüyor neden ölüyor

 98. ALİ RIZA Diyor:

  Acaba bende ilerde böyle hoca olabilirmiyim

 99. AHMET CEVDET Diyor:

  Hocam nolurrrrrrrrrrrr yeni sürümmmm

 100. CEMİLE ÇİĞDEM Diyor:

  Yeni güncelleme gelicek artık

 101. SEMRA Diyor:

  Çok Teşekkürler

 102. ÖMER Diyor:

  Hocam

 103. FATİH Diyor:

  Hocam lego star wars tcs getirirmisin

 104. ALPER Diyor:

  Hocam European War 6 1918 1.3.4 çıktı onu hileli yapabilirsiniz

 105. EMEL Diyor:

  Hocam Minion Rush hileli gelir mi teşekkürler

 106. ZEYNEP Diyor:

  Hocam Minecraft yeni sürüm gelecek mi ?

 107. HASAN Diyor:

  Selam abi minceraft pocket edition 1.18 güncellemesi getirir misin?

 108. FATMA DUYGU Diyor:

  İyi geceler hocam conduct this oyunu mod apk oluyormu oyunun yapımcısı northplay

 109. EREN Diyor:

  kediler ve çorbalar gelirmi hocam

 110. İNANÇ Diyor:

  Eline sağlık hocam. Sewiliyorsun🧚🏾‍♀️🧚🏾‍♀️

 111. HASAN Diyor:

  Dostum sana ulaşmaya çalıştım sağdan soldan ama artık herkes gibi buradan yazayım. “Rival Stars Horse Racing” rootsuz hile olabilir mi?

 112. HAMZA Diyor:

  Üstad kolay gelsin. Raid: shadow legends ile ilgili bir paylaşımın olabilir mi?

 113. FEVZİYE Diyor:

  Hocam last pirate güncelleme lütfen

 114. AZİZ Diyor:

  Dls 21 hilesi gelirmi

 115. EMRE Diyor:

  Hocam Marvel şampıyonlar turnuvasına güncelleme geldi

 116. ŞENOL Diyor:

  Hocam Dead Cells yeni sürümünü yapabildin mi?

 117. AYSEL Diyor:

  Hocam siz bize hakkınızı helal etmezseniz biz yandık

 118. UMUT Diyor:

  Sağolun hocam

 119. MURAT Diyor:

  Emergency hq oyununu da getirimisiniz

 120. NİHAL Diyor:

  Hocam FM 22 kış transfer güncellemesi ne zaman gelecek ?

 121. KÜBRA Diyor:

  Nasılsınız

 122. MUSTAFA Diyor:

  Hocam dead cells son sürümü gelecekmi

 123. FATMA Diyor:

  Hocam ben hackerlik ogrenmek istiyorum acaba buna gore bir uygulama varmi varsa eger soylermisin

 124. ASLI Diyor:

  Helal Olsun Hocam Aslan Hocam

 125. NİLÜFER Diyor:

  hocam Vegas Gangsteri siteden silindi mi? Bulamadım

 126. TURGAY YILMAZ Diyor:

  Hocam last pirate güncelleme lütfen

 127. SERDAR Diyor:

  Hocam Super soccer champs bi bakar mısın

 128. GÖKAY Diyor:

  Size zahmet ‘Asphalt 8’ oyununa hile gelir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları