Warpath APK v

4.30.32

Warpath APK
Sürüm
4.30.32
Actualización
11 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
1000
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Warpath’ı tanıtın

Kısa bir süre önce geliştirici Wonder Games, oyunculara İkinci Dünya Savaşı temalı bir RTS oyun şaheseri vereceklerini duyurdu. Bu Kasım ayının başında, Warpath hem iOS hem de Android platformları için resmi olarak piyasaya sürüldü. Üç gün geçti ve Warpath 500.000 kuruluma ulaştı. Bu, oyunun güçlü bir çekiciliği olduğunu kanıtlıyor.

Warpath’ı indirin ve katılın, size 2. Dünya Savaşı’nda yetenekli bir komutan olma fırsatı verilir. Dünyayı diktatörlük ve kaostan kurtarın!

Warpath’ın arka planı

Warpath, savaş alanında harap olmuş bir sahneyle başlar. Yalancı cesetlerden kokuşmuş kokular yükseliyordu. Bu arada, diktatörün ordusu hala aktif, eğitim ve beyin yıkama sürecini gerçekleştiriyor. Diktatörlük, askerlere yalnızca güçlülerin hayatta kalmaya layık olduğu düşüncesini aşıladı. Zayıfları dünyadan uzaklaştırmak için savaşmak zorunda kalacaklar. Bir zamanlar sadık savaşçılar olan birçok asker de bu sert yasalara tabidir. Ayağa kalkıp diktatörlerle savaşmaya karar verirler.

Warpath

Kendi ordunu ve taktiklerini kur

Bir RTS oyunu tanıtmayalı uzun zaman oldu. Ve neyse ki, Warpath tipik ve standart bir RTS oyununun tüm kriterlerini karşılıyor.

Warpath

Warpath’ın oynanışı oldukça ayrıntılı bir şekilde inşa edilmiştir. Burada kışla inşa edebilir, silah yapmak için teknoloji geliştirebilir, birlikler geliştirebilir ve her savaş için birimler seçebilirsiniz.

Oyundaki ordular çok çeşitlidir. Piyade, topçu, hava kuvvetleri, tanklar, tank avcıları, füzeler alabilirsiniz… Savaş alanına getireceğiniz ordu bu mevcut bileşenlerden oluşturulacaktır. Düşmana karşı avantajınızı sağlayan farklı özelliklere sahipler. Bunu öğrenmeli, en iyi stratejiyi belirlemek için düşmanın savaş taktiklerini öğrenmelisiniz. Mühimmat yükleyin, karşılık gelen askeri birimleri küresel savaş alanında savaşa girmeye hazır hale getirin.

Savaş alanındaki birimleri özelleştirin

Warpath, aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla birim türüne sahiptir. Daha önce bahsettiğim popüler olanlardan bazıları, diğer özel birimler, kilidini açmak için görevler yapmanızı veya başarıları tamamlamanızı gerektirir.

Öneri:  Worms Zone io APK + MOD (Sınırsız Para, Skins Unlocked) v3.6.2
Warpath

Genel olarak, Warpath saf bir RTS oyunudur, bu nedenle oynanışına taktik unsurlar hakimdir. Ancak, her savaşın sonucunu etkileyen tek faktör taktikler değildir. Güç de önemlidir. Warpath, silahları birleştirmenize, parçalarına ayırmanıza, değiştirmenize ve yükseltmenize olanak tanıyan kapsamlı özelleştirilebilirlik sunar. Sonuç olarak, ateş gücünüz savaş alanında daha güçlü bir yıkıma sahip olacaktır. Elbette her savaştan sonra birimler de büyüyebilir. Bu süreçler genellikle oldukça fazla kaynak ve para tüketir, ancak kazandıkça yakında daha fazla kaynağa sahip olacaksınız.

İttifak mı düşman mı?

Klasik sefer modunun yanı sıra, gerçek oyuncu topluluğuna katıldığınızda oyunu yenileyebilir ve büyük savaş alanına katılabilirsiniz. Burada iki seçeneğiniz var. İlk olarak, düşmana birlikte saldırmak, üssü ele geçirmek ve bölgeyi genişletmek için başka bir ordunun müttefiki olun. Bu yönü oldukça beğeniyorum çünkü herkes daha büyük, daha şiddetli bir savaş yaratmak için birlikte çalışabilir.

İkincisi, diğer gerçek oyuncularla savaşın. Bu aktivite komutanlar tarafından çok sevilir, savaşları ve dövüşmeyi sever. Bu hem oyuncuların taktikleri uygulamalarına hem de kendi becerilerini test etmelerine yardımcı olur. Düşmanın en değerli kaynaklarını çalmak ve birikim puanları kazanmak için hedefinize saldırmayı planlayın, küresel liderlik tablosundaki sıralamanızı yükseltmenize yardımcı olun.

Keşfedilecek çok sayıda içerik

Oynanışın yanı sıra Warpath’ın içeriği de dikkat çekici bir şey. Oyun, gerçek olaylara dayanan ancak yeni ve daha gerçekçi bir bakış açısıyla yeni savaşlar inşa etti. Gerçeğe yakın olmayabilir, ama en azından tarihte ortaya çıkan savaşın ciddiyetini tasvir ediyor. Ve hepsinden önemlisi, bu hikayede sen ana karaktersin, görevi karanlık tarafı ortadan kaldırmak ve dünyaya barışı geri getirmek olan yetenekli bir komutansın.

Son olarak, Warpath bölümlere ayrılmıştır. Her bölüm farklı bir yönde gelişecektir. Bölümü keşfetmeye başlamadan önce genel içeriği görebilirsiniz. Aynı zamanda muharebe yolculuğu sırasında ordudaki başkomutanlar arasında daha fazla diyalog gözlemleyebilirsiniz.

Öneri:  Score Hero 2 Apk Para Hileli İndir

Android için Warpath APK’sını indirin

Komutanlar, strateji oluşturun ve Normandiya Sahili’ndeki belirleyici savaşa hazırlanın. Tanklar, savaşçılar ve çeşitli ağır silahlar ordunuzu hedefliyor. Kayıpları azaltmak ve işleri tersine çevirmek için ne yapacaksınız? Warpath’a katılın ve yanıtları hemen arayın!

 

 

INSTAGRAM

 

 

 

Bu klasik gerçek zamanlı strateji oyununda galip gelmek için Avrupa’nın ikonik konumlarında yerde ve havada savaşın. Gelişmiş hava birimlerinden oluşan bir ordu parmaklarınızın ucunda, yoğun havadan karaya muharebe ve yıkıcı hassas hava saldırıları ile Komutanlara yeni bir savaş boyutu açıldı.

Güçlerinizi oluşturun ve düşmanlarınızın öfkesini serbest bırakın.

▶ Düşmanlarını Ezme ◀

GÜÇLENDİRİCİ KESKİN NİŞANCI EYLEMİ

● Savaş alanında avantaj elde etmenizi sağlayan FPS hedefleriyle simüle edilmiş savaş senaryoları.
● Farklı hedeflere uygun, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli silahlar ve dürbünler.
● Basit ve pürüzsüz ateşleme işlemleri.

ARENA DÜelloları

● Adil bir oyun Arenasında diğer Komutanlara karşı zafer kazanmak için stratejilerinizi belirleyin ve kendi Arena Formasyonlarınızı özelleştirin.
●Arena Sıralamalarında sürekli olarak yükselin ve harika Arena Ödüllerini ve hak ettiğiniz İhtişamı toplayın.”

SAN FRANCISCO FETHİ

● Müthiş bir savaş deneyimi sunan yeni bir Fetih Tiyatrosu, yepyeni bir Şehir Haritası, görünmeyen manzaralar ve yeni Stratejik Yerler ile açılıyor.
● Yeni Düşmanı kolayca ortadan kaldırmak için farklı stratejiler uygulayabileceğiniz Conquest’te avantajınız için kullanılabilecek gerçekçi ve değişken hava durumu modellerine sahip Hava Durumu Sistemi piyasaya çıkıyor
● Edward Freeman ve Galina Nikolaevna Kovalchuk cesurca sahneye çıkıyor ve içinde konuşlandırılabilirler. ▶

ÖZELLİKLER◀

GERÇEK ZAMANLI STRATEJİ

Saldırınızı planlayın ve ikonik haritalarda destansı Gerçek zamanlı savaşlara katılın.
● Zirveye ulaşmak için beceri ve stratejiyi kullanın.
● Düşmanlarınızı hedefleyin ve hesaplanmış manevralarla bölgenizi genişletin.
● Güç kazanmak ve düşman hedeflere karşı daha fazla kuvvet toplamak için savaş alanında üstün olun.

Öneri:  Bus Simulator PRO 2 Apk Para Hileli İndir

KESİNLİKLE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ASKERİ BİRİMLER

Yükünüzü maksimuma çıkarın!
● En büyük ve en kötü silahlar, tanklar ve uçaklarla kilitleyin ve yükleyin; ve küresel savaş alanında savaşa hazır bir ordu kurun.
● Ünitelerinizi monte ederek, sökerek, değiştirerek ve yükselterek özelleştirin.
● Ardından, düşmanlarınızı vurarak gerçek savaşın heyecanında teçhizatınızı test edin.

ŞEHİR İNŞAATI

● Çeşitli inşaat seçenekleri ve düzenlenebilir binalar!
● Ultra yüksek özgürlük derecesine sahip kendi askeri üssünüzü inşa edin.
● Eşsiz malikanenizi sergilemek için mermer anıt, heykel ve en yeni festival dekorasyonlarını toplayın.

YETERSİZ İTTİFAK YOLCULUĞU

● Gücünüzü artırmak ve Dünyadaki Şehirlerin ve Ulusların kontrolünü ele geçirmek için sadık Müttefiklerle birlikte çalışın.
● Kimin daha güçlü olduğunu belirlemek için diğer İttifaklarla mücadele edin. Başarısız olanı elde etmek için yoldaşlarınızla bir araya gelin ve adınızı tarihin yıllıklarına yazın.

EPIC STORYLINE

Gerçek kampanyalar hayata geçirildi!
● Düşmanlarınızı takip etmek ve yenmek için birimlerinize engebeli arazilerde ve şehir manzaralarında komuta edin.
● Warpath’ınız boyunca, hedefleri tamamlarken ve daha zorlu aşamalara geçerken görevleri daha dinamik hale getiren müttefiklerle tanışacaksınız.

MUHTEŞEM MOBİL DENEYİMİ

Heyecan verici grafikler ve sesle telefonunuzda en kaliteli HD oyun.
● Avucunuzun içinde savaşa komuta etmenin heyecanını yaşayın.
● Müttefiklerinizle özgürce yakınlaştırın ve dünyanın farklı şehirlerine ışınlayın.
● Her bölüm, etkileyici bir olay örgüsü ve sinematik oyunla birleştiğinde farklı bir yöne gidiyor. Araziyi uçakla keşfedin ve bunu kendi avantajınıza kullanın.

Zafer mücadelesinde dünya çapındaki küresel ittifaklara katılın. Düşmanı ezmek ve dünyadaki ulusları kurtarmak için gerekenlere sahip misiniz? Taktikleriniz işe yarayacak mı?

Warpath topluluğuna katılarak en son haberlerden haberdar olun.

Facebook: https://www.facebook.com/PlayWarpath/
Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/playwarpath
Reddit: https://www.reddit.com/r/PlayWarpath/
YouTube: https://www .youtube.com/channel/UCHX2nNL33q24VrJdGFwjTgw

İNDİRME LİNKLERİ

Warpath APK

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

7 comentarios en "Warpath APK v4.30.32"

 1. BAYRAM Diyor:

  Bekliyorum çok çok teşekkürler şimdiden 😊

 2. EVREN Diyor:

  Hocam pubg uc hileli yaparmısın

 3. IRAZCA Diyor:

  Hocam Survival on Raft:Crafting in the Ocean hile oluyor mu şimdiden teşekkürler

 4. ÖZEN ÖZLEM Diyor:

  Yeni güncelleme gelicek artık

 5. ÇİLE Diyor:

  Hocam ez mirror match 2 guncellemesi gelicekmi

 6. TUĞÇE Diyor:

  Selam abi minceraft pocket edition 1.18 güncellemesi getirir misin?

 7. HAZAN Diyor:

  Hocam Minecraft 1.18 ne zaman gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları