VSCO APK + MOD (Tam Paket Kilitsiz, Tüm Filtreler) v

267

VSCO APK + MOD (Tam Paket Kilitsiz, Tüm Filtreler)
Sürüm
267
Actualización
27 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
83
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

VSCO Tanıtımı – Fotoğraf düzenleme uygulaması

Sosyal ağ dünyanın birçok ülkesinde katlanarak büyüdüğünden, selfie herkes için sıcak bir trend haline geldi. Arkadaşlarınızla paylaşmak için günlük anları kaydetmekle kalmayıp, giderek daha fazla insan düzenlenen fotoğrafların daha rafine ve izleyici tarafından daha göz alıcı olmasını istiyor. Bu talebi karşılamak için bu uygulama yayınlandı. APKMODY ile ne olduğunu ve uygulamanın neler sunduğunu öğrenelim.

nedir?

VSCO (veya VSCO Cam), Visual Supply Company tarafından geliştirilen bir fotoğraf uygulamasıdır. Uzun yıllardır piyasaya sürüldü, ancak herkes tarafından kullanımı kolay, kullanıcı dostu bir arayüz sayesinde Google Play ve App Store’daki fotoğrafçılık uygulamalarının her zaman en üstünde yer alıyor. Üstelik bu uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

X adlı ücretli sürümü, tüm özelliklerin, filtrelerin ve daha fazlasının kilidini açtı. Ayrıca Film X™’in birçok filtresi ve görsel efekti ile kullanıcının en etkileyici filmi oluşturmasını da destekler. Kodak Portra 160 (KP1), Fuji Neopan 1600 (FN16), Kodak Portra 800 (KP8), vb. Gibi film stoklarından bazıları uygulamaya dahildir. Makalenin altında, mevcut VSCO MOD’umuz var. (Tam Paket, Tüm Filtrelerin Kilidi Açık).

VSCO ile fotoğraf çekin

Uygulamayı açtıktan sonra ekranı aşağıdan yukarıya kaydırarak kamerayı açabilirsiniz. iPhone’un varsayılan kamerası ile karşılaştırıldığında , kullanıcıları manuel odaklama, beyaz dengesi, ISO vb. manuel ayarlarla destekler. Diğer kameralar gibi ekrandaki odak noktasına dokunarak odaklama yapabilirsiniz. Ardından, odak konumunu değiştirmek için kırmızı daireyi hareket ettirebilirsiniz.

Öneri:  Family Island APK v2022150.0.16566

Birçok etkileyici filtre

Selfie fotoğraflarını çektiğinizde, harika bir fotoğraf oluşturmak için filtrelerini kullanmanın zamanı geldi. Fotoğrafı düzenle’yi seçin, uygulamanın filtreleri görünecektir. Bu uygulama, kontrast, ölçüm, kırpma, döndürme, bulanıklaştırma, gölgelendirme vb. gibi birçok görüntü düzenleme aracına sahiptir. Vurgu Tonu, Gölge Tonu gibi filtreler fotoğrafınızın daha güzel olmasına yardımcı olur.

Fotoğraf düzenleme tariflerinizi paylaşın

Geliştiriciler, kullanıcıların en iyi resim düzenleme tariflerini bulmak için genellikle Pinterest gibi bazı web sitelerini görüntülediğini biliyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için , kullanıcıların beğendikleri fotoğraf düzenleme tariflerini kaydetmelerine yardımcı olmak için Tarifler özelliğini ekledi. Daha sonra herkesle paylaşmak için sosyal ağlarda paylaşabilirler. Tam tersi, doğrudan fotoğrafınıza uygulamak için başkalarının tariflerini kullanabilirsiniz. VSCO’da 1 reçete ve VSCO X versiyonunu kullanıyorsanız 10 tarif kaydedebilirsiniz.

VSCO, fotoğrafçılığı sevenler için özel bir sosyal ağa sahiptir. En iyi fotoğrafları herkesle paylaşabileceğiniz yer burasıdır. İnsanlar birbirlerinin fotoğraflarını takip edebilir, beğenebilir, paylaşabilir ve yorum yapabilir, dünyanın en büyük fotoğraf topluluğunu oluşturur.

MOD APK sürümü

Neden MOD sürümünü seçmelisiniz?

VSCO harika bir uygulama olmasına rağmen, bunu deneyimlemeye gücü yetmeyen birçok insan var. Sebebi ise tüm filtrenin kilidini açmak, çok para harcamanız gerekecek. X almanın maliyeti yılda 19,99 $ – gerçekten büyük bir miktar.

MOD özellikleri

APKMODY’nin sunduğu MOD sürümü ile size kolaylık sağlamak için düzenleme sayesinde sihirli bir uygulamaya sahip olacaksınız. Mod sürümü özellikleri şunları içerir:

 • Üyeliğin Kilidi Açıldı
 • Tam Paket ve Tüm Filtrelerin Kilidi Açık
 •  X Özelliklerinin Kilidi Açıldı
 • Reklamları ve analizleri kaldırın
 • Yasaklanan ülkeler için kaldırılan kısıtlamalar
Bu uygulama bir hesap gerektiriyor mu?

Giriş yapılamıyor?

VSCO, Photoshop gibi fotoğrafları düzenleyebilir mi?

Renk tarifleri nedir?

VSCO Kızı nedir?

Öneri:  Godzilla Defense Force APK v2.3.8

Android için APK & MOD’u indirin

Telefonunuzla fotoğraf çekme konusunda tutkuluysanız, vazgeçilmez bir uygulamadır. İnan bana, bu uygulamayı kullandığınıza pişman olmayacaksınız. Uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan indirerek hemen uygulamanın topluluğuna katılın.

VSCO

 

INSTAGRAM

 

 

VSCO, ifadenin önem taşıdığı bir yerdir. Biz yaratıcı fotoğraf ve video düzenleme araçları, ilham ve kendiniz olabileceğiniz bir yer sunuyoruz.

Eserlerinizin seçkilerinde yer alma şansını elde etmek için fotoğraflarınızı ve videolarınızı #VSCO etiketiyle paylaşın.

ÜCRETSİZ FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİSİ
10 ücretsiz VSCO önayarıyla fotoğrafçılığınızı bir üst seviyeye çıkarın. RAW fotoğraflarınızı kolayca içe aktarın ve düzenleyin. Fotoğraflarınızın daha dikkat çekici olması için Kontrast ve Doygunluk gibi düzenleme araçlarını kullanın veya Gren ve Soluklaştırma ile analog film efektleri elde etmek için doku ekleyin. Kırpma ve Eğme ile fotoğraf perspektiflerini değiştirin veya yeni bir şeyler deneyin. Favori düzenlemelerinizi Tarifler ile kaydedin veya yeniden uygulayın.

VSCO

GELİŞMİŞ FOTOĞRAF DÜZENLEME ARAÇLARI
200+ önayar içeren önayar kitaplığının tamamına erişmek için VSCO Üyeliği’ne katılın. Film X ile Kodak, Fuji, Agfa vs. gibi eski film görünümlerini yeniden oluşturun. HSL ve Ayrık Ton gibi gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarını kullanın. Kenarlıklar’ı kullanarak görsellerinizi renkli bir şekilde çerçeveletin.

VİDEO DÜZENLEYİCİSİ
Mobil cihazınızdaki videolarınızı fotoğraf düzenleyicimizdeki aynı premium VSCO önayarları ve gelişmiş düzenleme araçları ile dönüştürün. Beyaz dengesini düzeltin ve HSL ile renk kontrollerinde yeni şeyler deneyin.

VSCO MONTAJ
Videoları, resimleri ve şekilleri katmanlayarak bir video hikâye anlatın ve etkileyici bir kolaj yapın. Özel anları kutlayın, bir ruh hâlini resmedin veya zaten Stüdyonuzda bulunan fotoğraf ve videolarla deneyler yapın. Eklektik bir dizi özel jel rengi ve çifte pozlandırma oluşturmak için katmanlandırılmış herhangi bir medyanın opaklığını ayarlayın.

Öneri:  UNO APK v1.9.3013

YARATICI BİR TOPLULUKLA BAĞLANTI KURUN
Keşfet özelliği ile ilham verici fotoğraflar, videolar ve editöryal malzemeleri keşfedin. Tanıdıklarınızı bulun ve zaten bulunan arkadaşlarınızla bağlantı kurun. Sadece üyelerine özel haftalık fotoğraf Meydan Okumaları ile yeni şeyler deneyin.

ÜYELİK DENEMESİ VE ABONELİK KOŞULLARI
üyeliğinizi 7 günlük ücretsiz bir deneme ile başlatın. Deneme sona erdikten sonra tarafınıza yıllık bir abonelik ücreti faturalandırılır. Deneme süresinin sona ermesinden önce iptal edilmediği sürece VSCO üyeliğiniz otomatik olarak yenilenecektir.

Herhangi bir konuda yardım almak istiyorsanız bir destek talebi göndermek için vs.co/help adresini ziyaret edin.

Hüküm ve koşullarımızla ilgili daha fazla bilgi için —
https://vsco.co/about/terms_of_use

Gizlilik politikamızla ilgili daha fazla bilgi için —
https://vsco.co/about/privacy_policy

 

YENİLİKLER

Düzenli Güncellemeler —
oluşturduğunuz için teşekkürler! Deneyiminizi iyileştirmek için düzenli olarak güncellemeler yayınlıyoruz. En yeni ön ayarlarımıza, düzenleme araçlarımıza ve ilham verici içeriklerimize erişmek için uygulamayı en son sürümüne güncelleyin.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, ya da daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen https://vs.co/help. adresinden destek birimiyle iletişime geçin.

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

VSCO APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

33 comentarios en "VSCO APK + MOD (Tam Paket Kilitsiz, Tüm Filtreler) v267"

 1. ABDULLAH Diyor:

  hocam age of civilization 2yi günceller misin?

 2. MUSTAFA Diyor:

  Hocam I’dont have enough money hatası veriyor yani para şeysi olmuyor kontrol eder misiniz?

 3. ŞEYMA Diyor:

  Global war simulation premium gelir mi hocam

 4. ÖZLEM Diyor:

  Sa Hocam dude theft wars isinmli oyunu indirdin sizden her girdiğimde durduruldu diyor ard arda oynayamyorum lütfen yardm ediin 🙁

 5. YASEMİN Diyor:

  Hocam Motor Depot Yeni Sürüm getirirmisiniz

 6. ELİF Diyor:

  Rise of berk güncelleme atacakmisin apk adam

 7. MURAT Diyor:

  Hocam jhonny trigger sniper hile oluyormu

 8. EMRE Diyor:

  Acaba bende ilerde böyle hoca olabilirmiyim

 9. HABİL Diyor:

  Hocam Gamelof Oyun Niye Aclılmıyor

 10. ŞİFA Diyor:

  Sa Hocam dude theft wars isinmli oyunu indirdin sizden her girdiğimde durduruldu diyor ard arda oynayamyorum lütfen yardm ediin 🙁

 11. EBRU Diyor:

  Hocam 1 buçuk ay önce söylemiştim Real Racing Next güncel sürümü getirebilirmisin

 12. MEHMET VEYSEL Diyor:

  Selamın Aleyküm

 13. MEVSİM Diyor:

  Hocam 2. Modernite çağı oyununda düzelme var mı

 14. ÖZGÜR Diyor:

  Hocam Merhabalar birşey soracağım.

 15. AHMETCAN Diyor:

  PC Creator Yeni sürüm ne zaman gelir ?

 16. EVREN Diyor:

  Hocam carhighway racing ne zaman gelcek uzun zamandır bekliyorum? Teşekürler

 17. FERİT Diyor:

  angry birds go

 18. SİMGE Diyor:

  Hocam başarılariniz için tebrikler sağlıcakla kalın.

 19. SEFA Diyor:

  Merhaba hocam samp – mobile apk yapabilirmisiniz herkez çok istiyor hocam sizde yaparsanız çok seviniriz seviliyorsunuz hocam 🙂

 20. İBRAHİM Diyor:

  Soccer hero 2 3.seviyeden sonra internet bağlantısı istiyor internet açık olduğu halde bağlantı hatası diyor

 21. TUĞBA Diyor:

  Hocam post knight para hileli atabilir misin?

 22. FUAT Diyor:

  Hocam bide ıdle city builder ı ekler misin? Tşk

 23. ALİ Diyor:

  University empire tycoon elmas hilesi olmuyor mu

 24. ESRA CAN Diyor:

  Slm hocam gunship battle helikopter 3d oyunun güncel halini hileli yapar mısın lütfen

 25. BURAK Diyor:

  hocam spotify apk cok fazla depolama alani kullaniyor, nerdeyse 8 gb’lik bir veri. normal spotif bu kadar harcamiyor sebebi ne olabilir?

 26. MUKADDER Diyor:

  hocam hayırlı akşamlar dont starve shipwrecked indirdim. rardan çıkardım obb dosyasına attım. sonuç olarak oyun açılmadı

 27. ŞEYDA Diyor:

  Hocam carx drift racing 2 de internetsiz girin demişsiniz fakat internetsiz girilmiyor

 28. AYŞEGÜL Diyor:

  Hocam Hybrid warrior: Dungeon of the overlord hileli yapabilir misin lütfen

 29. SERHAT Diyor:

  Yeni çıkan winwing için hile yapar mısınız

 30. BİLGE Diyor:

  Hocam dan the Man 1.5.27 sürümü çıkmış yaparmısın lütfen 🙂

 31. NESLİHAN Diyor:

  Supercell oyunları hile olmuyor hocam

 32. HATİCE Diyor:

  ya aga yuklemek olmuyo

 33. CEVAHİR Diyor:

  Dls 21 hilesi gelirmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları