Voilà AI Artist MOD APK (Pro Unlocked) v

1.6.1

Voilà AI Artist MOD APK (Pro Unlocked)
Sürüm
1.6.1
Actualización
10 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
42
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Voilà AI Artist hakkında tanıtın

Bugün en sıcak çizgi film fotoğrafı oluşturma uygulaması!

Evde eğlenmenin bir yolu

Dünya, herkesin kendi ve ailesinin güvenliği için endişelendiği için hareket etmekte tereddüt ettiği zor bir dönemden geçiyor. Şu anda “neşe getir” sloganıyla yapılan uygulamalar geçici, eğlenceli ve etkili bir çözüm olacaktır. Sosyal ağlarda hızla popüler trendler haline geliyorlar. Bu sosyal uzaklaşma durumlarından önce, sizi yaşlı bir insana ya da bir çocuğa dönüştüren komik bir resim yapma uygulaması olan FaceApp’in hızla yayılmasına da tanık olduk . Ve şimdi, fotoğrafınızı Pixar-çizgi film tarzı bir fotoğrafa dönüştüren Voilà AI Artist’imiz var.

Voilà AI Artist, son zamanlarda kullanıcıların çok takdir ettiği en sıcak trendlerden biri. Bu uygulama ile yüzünüz artık klasik bir Walt Disney çizgi filminden fırlamış gibi görünüyor. Bir oğlanın fotoğrafı prense, bir kızın fotoğrafı prensese, bir çocuğun fotoğrafı sevimli masum bebeklere dönüşecek. Elbette bunlar yalnızca saf sanal görüntülerdir ve derin bir anlam ifade etmezler. Ama çok eğlenceli olacaklar.

Peki, şu anda ihtiyacımız olan şey bu küçük ama keyifli şeyler değil mi? Daha da önemlisi, bu “eğlencelerin” hiçbir maliyeti yok, hatta mevcut katı karantinalarda sağlığınızı bile koruyor.

Voilà AI Artist

Voilà AI Artist nedir?

Voilà AI Artist, çizgi film oluşturma işlevleri için öncü uygulamalardan biridir. Bu kompakt, düşük kapasiteli uygulama, portre fotoğraflarınızı yakalamak, işlemek ve klasik Walt Disney çizgi filmlerinde sıkça gördüğünüz karikatür tarzı tablolara dönüştürmek için derin öğrenme AI entegrasyonuna dayalı olarak çalışır. Hatta isterseniz kendinizi klasik bir 18. yüzyıl figürüne ya da Mr. Bean gibi komik bir karikatüre dönüşmenizi izleyebilirsiniz.

Öneri:  Legends of Runeterra APK v03.07.011

Kullanımı kolay mı?

Voilà AI Artist’in kullanımı son derece basittir, telefonunuza yüklediğiniz fotoğraf düzenleme uygulamalarından bile daha kolaydır. Voilà AI Artist, farklı görsel efektler için 4 filtre içerir.

 • Bir fotoğrafı 2B çizgi filme dönüştürün
 • 18. yüzyıl fotoğraf stilinde bir filtre
 • AI karikatürleri çizin 
 • Günümüzde en çok kullanılan filtre seti olan 3D çizgi film görüntüleri oluşturun

Uygulamayı açtıktan sonra, telefonunuzdan mevcut bir fotoğrafı yükleyebilir veya doğrudan uygulama üzerinden bir fotoğraf çekip kullanmak istediğiniz filtreyi seçebilirsiniz. Bir filtre seçildiğinde, kullanılacak 3 alt mod daha vardır. Örneğin, 3D çizgi film işlevini kullanırken, Royal 3D, Baby 3D ve Cartoon 3D olmak üzere 3 alt ruh hali mevcuttur. Ve bu tür küçük modların her birinde 4 ayrıntı daha özelleştirebilirsiniz: gözler, ağız, saç, renk ve kontrast.

Dönüştürdükten sonra, yeni komik resmimizi Facebook, Instagram, WhatsApp gibi mevcut sosyal ağ sitelerinde ve diğer bazı sitelerde hemen paylaşabiliriz. Veya telefonunuza kaydedip daha sonra görebilirsiniz.

Serbest modu kullanırken, filtreyi Voilà AI Artist’te uygulama süresi oldukça uzundur (tabii ki, bunun için ödeme yaparsanız hız daha hızlı olacaktır). Ayrıca resimde çok sayıda reklam ve filigran var.

Voilà AI Artist

Nelere dikkat edilmelidir?

Herkes Voilà AI Artist’i telefonuna indirebilir, hesap oluşturmadan özgürce kullanabilir. Filigranı ve reklamları kaldırmak, daha fazla özellik almak ve yükleme hızını artırmak istiyorsanız, resmi hizmeti kullanmak için yıl veya ay bazında daha fazla ödeme yapabilirsiniz. Android’de ücretli sürümün maliyeti 2 USD/hafta, 4 USD/ay, 21 USD/yıl’dır.

Voilà AI Artist ve diğer fotoğraf düzenleme uygulamaları için önemli not: talimatları dikkatlice okuyun. Bu talimatlar kameraya erişim ve fotoğraf çekme hakkı ile ilgilidir; içerik okuma; telefonun hafızasındaki içeriğin değiştirilmesi veya silinmesi; uygulamadan istenen diğer bazı izinler. Özellikle uygulamayı ilk kez açarken, kişisel bilgilerinizin açığa çıkma riskinden kaçınmak için “Uygulamanın aktiviteyi izlememesini talep et” seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir.

Öneri:  STİCK NODES PRO FULL APK İNDİR – TAM SÜRÜM - V3.2.1

Ayrıca, belki ToonMe’yi beğenirsiniz .

Voilà AI Artist

Voilà AI Artist’in MOD APK versiyonu

MOD özelliği

Profesyonel Kilitsiz

Android için Voilà AI Artist MOD APK’sını indirin

Kısacası, Voilà AI Artist’in işlevselliği ve kısa süreli eğlencesinde şikayet edilecek bir şey yok. Facebook ve Instagram’da bu uygulamadan oluşturulmuş birçok resim görebilirsiniz. Son derece sevimli ve sevimliler (çizgi film filtresini kullanıyorsanız) veya komikler (karikatür filtresini kullanıyorsanız). Ve bunlar sadece sahibine ve sosyal ağlardaki diğer insanlara neşe getiren resimlerdir.

Ancak, uygulamayı kullanırken risklerden kaçınmak için yukarıda bahsettiklerime dikkatlice dikkat etmelisiniz. Hadi indirelim ve hayatınız için eğlenceli fotoğraflar çekelim!

 

INSTAGRAM

 

 

 

 

Voilà AI Artist, insanoğlunun yaratıcılığını ve Yapay Zekayı biraraya getirerek fotoğraflarını eğlenceli çizgi filmlere ve göz alıcı şaheserlere dönüştüren eğlenceli bir uygulamadır.

Hey, merhaba! Fotoğraflarını insanoğlunun yaratıcılığı ve Yapay Zekanın yeteneklerini biraraya getirerek Pixar’dan İlham Alan Çizgi Filmler, Rönesans Resimleri, Elle Çizilmiş Karikatürler gibi göz alıcı sanat eserlerine dönüştüren özel küçük bir uygulama olan Voilà AI Artist’e hoş geldin.

Sınırsız eğlence!

——————————————-

– 15., 18. veya 20. yy’daymış gibi resmini yaptır

– Özçekimini animasyon filmlerinden çıkma 3D Pixar’dan İlham Alan Çizgi Filmlere dönüştür

– Kraliyet Mensubu Karikatür çizimini veya kendinin bir Bebek Karikatür versiyonunu al.

– Fotoğrafının komik bir karikatür haline gelmesi ile kahkahalarla dolu anlar yaşa

Ayrıca dahası da gelecek 🙂

İNDİRME LİNKLERİ

Voilà AI Artist MOD APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

15 comentarios en "Voilà AI Artist MOD APK (Pro Unlocked) v1.6.1"

 1. ELİF Diyor:

  Hocam iyi günler, Avrupa 1784 gelir mi ?

 2. MEHMET NURİ Diyor:

  Rise of berk i guncell hilesi gelicekmi

 3. HACI Diyor:

  merhabalar hocam

 4. RAMAZAN Diyor:

  Hocom life of mellow karakterler hemen ölüyor neden ölüyor

 5. HÜSEYİN Diyor:

  Abi rivel regions premium hilesi ve altın hilesi gelir mi? ❤️❤️

 6. HASAN Diyor:

  Hocam Soccer Champs 5.0.1 sürümü ne zaman gelir veya gelirmi

 7. OKAN Diyor:

  Hocam Yousician adlı uygulama için premium versiyonunu sunabilir misiniz

 8. ŞEBNEM Diyor:

  Hocam Türkçe dil desteği ile gelir mi hileli veya hilesiz Türkçe olur mu

 9. SUAT Diyor:

  Senin Allah’ına kurban Allah’ına sen kralsın kralllll eyvallah hocammmmmm

 10. KAAN SUAT Diyor:

  Hocam minecraft 1.18 çıktı ekleyebilir misin?

 11. NİLAY Diyor:

  Hocam oyun cok zor kaynak hileli oluyomu oluyosa cooook iyi olur

 12. BURCU Diyor:

  Grid autosport olmuyomu hocam

 13. EVRİM Diyor:

  Hocam landlord go hileli gelir mi

 14. ŞEYMA MELİHA Diyor:

  Hocam guardian tales hilelisi gelicek mi?

 15. CANSU SELCAN Diyor:

  hocam severek takip ediyorum kolay gelsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları