VLLO MOD APK (Premium Kilitsiz) v

7.9.20

VLLO MOD APK (Premium Kilitsiz)
Sürüm
7.9.20
Actualización
30 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
98
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

VLLO hakkında tanıtın

Android için profesyonel bir video düzenleyici uygulaması

Sadece mobil platform için tasarlanmış bir uygulama olsa da getirdiği özellikler PC yazılımı kadar profesyonel. Hem yeni çekilmiş hem de değiştirilmemiş ham videolar, her kareye müdahale edebileceğiniz zaman yakında benzersiz bir sanat eserine dönüşecektir. Genel olarak, çok az uygulama bunu yapabilir.

Gri gökyüzüne mavi bir arka plan ekleyelim. İstenmeyen bir nesneyi kapatmak için çıkartmalar ekleyin. Çeşitli konulardan animasyonlarla videonuzu dikkat çekici ve sevimli hale getirin.

VLLO

Güçlü araç seti

VLLO, videolarınız için sihir kullanmanız için güçlü bir araç seti sağlar. Videonun doğal anlamını yitirmesine neden olan bir alanı vurgulama, kontrastı ayarlama veya nesneleri bulanıklaştırma.

İlk olarak, videoları cihazınızın hafızasından uygulamaya aktarmanız gerekir. Ardından düzenlemeyi seçin ve tam araç takımı ekranın altında görüntülenecektir. Video çok uzunsa kesin. Bir alan veya video karartılırsa, ekran rengi doğru değilse veya kontrast, iletmeye çalıştığınız anlamı vurgulayacak kadar yüksek değilse, bunları Ayarlama ile ayarlayın. Bu araç, eksi 100’den 100’e 200 derece hareket edebilen ince ayar ile ayrıntılı olarak tasarlanmıştır. Pek çok düzenleme uygulaması, küçük ayrıntıların bir editörün tüm çabasını ve zamanını mahvedebileceğini umursamadıklarında bunu yapmaz mı?

Burada bitmiyor, VLLO’da sevebileceğiniz başka bir önemli nokta var, o da Çoğalt özelliği. Bir çerçeveyi veya herhangi bir videoyu çoğaltabilir ve orijinaline ekleyebilirsiniz. Gif’ler veya sonsuz tekrar efektleri oluşturmak kolaydır. Çoğaltma özelliği ayrıca uzunluğu düzenlemeye ve istenen herhangi bir konumda eklemeye izin verir.

Öneri:  Apple Knight Mega Hileli İndir

Ayrıca KineMaster , Android için çok iyi bir video düzenleme uygulamasıdır.

VLLO

filtre

Yalnızca fotoğraf düzenleyiciler için değil, filtreleri de videonuzun tamamına uygulayabildiğinizde çok faydalı oluyor.

Tüm videonuzun retro veya klasik bir renge sahip olmasını ister misiniz? 1970’lerde oluşturulan görüntüler gibi kumlu efektler eklemesini ister misiniz? VLLO tarafından sağlanan filtreler ile sanat tarzınızı değiştirmek hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı. Tüm videoya uygulanabilecekleri için istediğiniz konuları seçmeniz yeterlidir. Ama mevsim geçtikçe yeşil bir çimenin nasıl değiştiğini gördüğünüzde, videoyu dört bölüme ayırdığınızda, ilkbahar, yaz, sonbahar ve kıştan dört filtre uyguladığınızda daha özel olmak istiyorsunuz. Bundan sonra, bir filtre bitmek üzereyken Opaklık artışını kademeli olarak ayarlayın.

Daha önce hiç filtre kullanmadıysanız, vimosoft’un uygulamanın ana sayfasına eklediği eğitim videosunu inceleyin. Belki yeni bir şey keşfetmenize yardımcı olurlar!

opaklık

Bir çerçevede görünen oldukça fazla istenmeyen nesne var. Oldukça kötü göründüğü ve videonun doğal güzelliğini kaybettiği için çıkartma kullanmak yerine bulanıklaştırın.

Mozaik özelliğinde, nesneyi yerelleştirmeniz gerekir, ardından geleneksel olarak bulanıklaştırmak için Bulanıklaştır’ı seçebilir veya Pixellate ile bir piksel kaosu efekti oluşturabilirsiniz.

Bu uygulama çok profesyonel

Sadece eğlence için değil, aynı zamanda VLLO, videolarınız veya filmleriniz için bir alt oluşturmanız için bir uygulama da olabilir.

Mağazada yüzlerce yazı tipi ve çıkartma var. En sevdiğim gözleme öğretici videom için bir alt oluşturmak istediğim bir konu bulabilir ve ardından hızlıca YouTube kanalımda yayınlayabilirim. Videoyu daha heyecanlı hale getirmek için arka plan müziği de ekleyebilir ve komik animasyonlu çıkartmalarla izleyicilerime bir rahatlama hissi verebilirim.

VLLO

Premium sürümün özellikleri

VLLO ücretsiz bir uygulamadır ve ayrıca yalnızca ücretsiz özellikler sunar. Ancak post prodüksiyon ihtiyaçları ve profesyonel olma arzusu yüksek olanlar için bu özellikleri kaçırmayın. Mozaik, Premium Altyazı, Premium Fon Müziği, Premium Ses Efekti, Premium Geçiş, tam Filtre Ayarlama araç seti, Çıkartma, çıkartma, Otomatik Son Metin Formatı ve Vlog yapmak için Metin Stili Perchar dahil olmak üzere 6.62 $ karşılığında mağaza içinde tanıtıldılar.

Öneri:  NOVA Legacy APK + MOD (Sınırsız Para) v5.8.4a

Ayrıca kullanıcı deneyimini etkilememek için can sıkıcı reklamlar silinir.

VLLO’nun MOD APK sürümü

MOD özelliği

Premium Kilidi Açıldı

Detaylar

Premium sürümün tüm gelişmiş özelliklerinin ve filtrelerinin kilidi açıldı. Bu makalenin altındaki bağlantıdan bu uygulamayı indirmeniz ve yüklemeniz yeterlidir, tüm özelliklerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Android için VLLO Premium MOD APK’sını indirin

VLLO basit bir uygulamadır çünkü tüm özellikleri videoların ortak post prodüksiyon ihtiyaçlarına odaklanır. Geliştirici ekip, kullanıcıların ihtiyaç duyacağı araçları bulmak için veri ararken oldukça sıkı çalıştı. Bazıları ücretsizdir ancak bazıları ödeme gerektirir. Ancak sağladığımız MOD sürümü ile hiçbir ücret ödemeden her şeyi yaşayabilirsiniz.

 

INSTAGRAM

 

 

VLLO ile video düzenleme artık çok kolay! Günlük bir vlog yapmak istiyorsanız, bu uygulama, ödeme yapmadan filigran bırakmadan hızlı ve basit olduğu için mükemmeldir.

VLLO sizin için süper kolay bir video düzenleyicidir. Yeni başlayanlar ve sıradan kullanıcılar, sezgisel ancak hassas kontrol özellikli bölme, metin, BGM ve geçiş ile video düzenlemenin keyfini çıkaracaklar. Profesyonel editörler için, Chroma-key, PIP, mozaik ve animasyon karesi animasyonlarıyla premium ücretli özellikler de hazır.

VLLO’yu şimdi indirin ve gerçek hızlı ve basit videolar oluşturmaya başlayın.

VLLO ile mobil cihazda düzgün bir video düzenleyin

+ Ekranda iki parmağınızla video yakınlaştırma ve uzaklaştırma. Arka planınızın rengini özelleştirebilir veya animasyon efektleri ekleyebilirsiniz. Ana kare animasyonlarını kullanarak hareketsiz bir videoya daldırma hissi ekleyin.

+ İstediğiniz gibi hareket etmelerini sağlamak için bulanıklığı veya piksel mozaiğini sabitleyebilirsiniz

+ Kırpma, bölme, hız, tersine çevirme, yeniden düzenleme ve ek resim veya video ekleme gibi klip düzenlemelerinin tümünün kullanımı kolaydır.

+ Çeşitli filtreler ve renk düzeltme ile daha rafine bir video oluşturun. Parlaklığı, kontrastı, tonu/doygunluğu ve gölgeleri ayarlayın.

Öneri:  Eroblast Waifu Dating Sim APK + MOD (Sınırsız Para/Enerji, Tüm Seviyelerin Kilidi Açık) v34.1975

+ Çözme, kaydırma ve soldurmadan popüler pop art esintili grafiğe kusursuz geçişler uygulayın.

+ Videonuza PIP ile bir video, resim veya GIF katmanı ekleyin.

+ Yüksek çözünürlüklü 4K video yapın.

Telifsiz müzik ve ses efektleri

+ Farklı tonlarda kullanıma hazır 200’den fazla telifsiz fon müziği var

+ Cihazınızda kayıtlı müzikleri içe aktarabilirsiniz.

+ Ses kısma özelliğiyle profesyonel bir dokunuş katın

+ 450’den fazla çeşitli ses efektiyle daha zengin ses üretebilirsiniz

+ Düzenleme sırasında tek bir dokunuşla ses kaydı yapın!

Videolarınıza yetenek katmak için çıkartmalar, etiketler ve metinler

+ 2.200’den fazla kategorize edilmiş modaya uygun çıkartma ve hareketli metinler her sezon güncellenir

+ Çıkartmalar ve metinler vektör formatındadır, böylece genişletildiklerinde kalite kaybı olmaz

+ İstediğiniz gibi hareket etmelerini sağlamak için çıkartmaları ve metinleri sabitleyebilirsiniz.

+ Animasyon, bireysel karakter renklendirme, gölgeler ve anahat özellikleri düzenlemeyi kullanarak kendi metin stilinizi oluşturabilirsiniz.

Ve bir şey daha!

+ Düzenlediğiniz tüm videolar otomatik olarak ‘Projem’e kaydedilir.

+ Sınırsız geri alma/yineleme işlevi, kolay geri yükleme/yeniden uygulamaya olanak tanır.

+ Üzerinde çalıştığınız videoyu tam ekran olarak önizleyebilirsiniz.

+ Videodaki oranı daha kolay kontrol edebilmeniz için bir ızgara var.

+ Manyetik fonksiyonu ile ızgaraya göre otomatik pozisyon ayarı mümkündür.

+ Ödeme yapmasanız bile filigran kalmadı.

VLLO’yu şimdi indirin ve tamamen yeni video düzenleme deneyimiyle tanışın!

Uygulamamızı kullanırken herhangi bir sorun veya öneriniz varsa, lütfen cs@vimosoft.com adresinden bizimle iletişime geçin. Geri bildiriminiz her zaman açığız.
Herhangi bir telif hakkı sorununuz varsa, bize telif hakkı@vimosoft.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

VLLO MOD APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

3 comentarios en "VLLO MOD APK (Premium Kilitsiz) v7.9.20"

  1. ÖZHAN Diyor:

    Hocam Dead 4 Returns apk hileli yaparmısın

  2. LEVENT Diyor:

    University empire tycoon elmas hilesi olmuyor mu

  3. AHMET BURAK Diyor:

    Hocam hep sorunsuz yüklüyorum ama bu sefer cloud mail sayfasına yönlendirmiyo naptıysam olmadı. Yardım eder misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları