Tiny Landlord Mod Apk İndir – (Ücretsiz Alışveriş) v

2.3.3

Tiny Landlord Mod Apk İndir Kendi ellerinizle hareketli ve modern bir şehir mi inşa etmek istiyorsunuz? Haydi büyük hayalleri gerçeğe dönüştüren heyecan verici bir oyun olan Tiny Landlord MOD APK'yı oynayalım!
HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 24,240
Geliştirici
Playcade Interactive
Sürüm
2.3.3
Actualización
1 Şubat 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
169
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Tiny Landlord Mod Apk İndir

Kendi ellerinizle hareketli ve modern bir şehir mi inşa etmek istiyorsunuz? Haydi büyük hayalleri gerçeğe dönüştüren heyecan verici bir oyun olan Tiny Landlord MOD APK’yı oynayalım!

Minik Ev Sahibini Tanıtın

Hayalinizdeki şehri inşa edin!

Bu inşaat simülasyonu oyununda garip olan ne?

Tiny Landlord, basit oynanışa sahip eğlenceli bir şehir kurma simülatörüdür. Oyunun öne çıkan özelliği, inşa edebileceğiniz binaların bolluğunda yatıyor. Özel evler, yüksek binalar, sokaklar, atölyeler, fabrikalar, hastaneler, okullar, parklar, rıhtımlar, limanlar, garajlar, idari kurumlar…

Tiny Landlord Mod Apk İndir

Zengin bir müteahhit olarak oynuyorsunuz. Ama ilk başta, sadece birkaç asal eviniz var. Makro vizyonunuzla tüm şehrin parlak geleceğini görüyor ve buradaki insanlara daha iyi ve daha konforlu bir yaşam sunmak için her şeyi inşa etmeye kararlısınız. Aynı zamanda, şehrin ülkenin modern ve gururlu bir destinasyonu haline gelmesine yardımcı oluyorsunuz.

Makul inşaat, akıllı hesaplama ve hassas başlangıç

Ana ve yan yollarla başlıyorsunuz, ardından birçok yeni rota/anıtsal araziler açıyorsunuz ve yavaş yavaş tüm şehri genişletiyorsunuz.

Tiny Landlord Mod Apk İndir

Akılcı bir yol sisteminden sağlam bir temele sahip olduğunuzda, sakinler için gerekli altyapıyı oluşturmaya başlayacaksınız. Bunlara elektrik hatları, enerji santralleri, su boruları, su arıtma tesisleri dahildir. Ayrıca karakol, itfaiye, hastane, dispanser, okul, meslek okulu, atık arıtma tesisi, akaryakıt üretim tesisi vb. kamu hizmet ve güvenlik hizmetlerini de yapmanız gerekir. İnşaat işlerinin yanı sıra işe alımlardan da siz sorumlusunuz. Bu önemli alanlar için personel. Doktorları, mühendisleri, üst yönetimi, polisi, itfaiyecileri, öğretmenleri işe almanız gerekiyor. Ancak, her çalışan mevcut fonlarınızdan işe alındığından, bütçenizi aşırıya kaçmamaya her zaman dikkat edin. Bu kamu hizmetleri kendi başlarına kâr etmiyorsa, daha fazla gelişme için yeterli paranız olmayacaktır.

Öneri:  Stick War Legacy Apk Elmas Puan Hileli İndir
Tiny Landlord Mod Apk İndir

O zaman şehrin ekonomisini canlandırmak için fonksiyonel çalışmalara önem vermelisiniz. Endüstri parkları, ihracat işleme bölgeleri, yüksek ofis binaları, üretim tesisleri ve işleme tesisleri vb. inşa etmeniz gerekiyor.

Ekonomi istikrara kavuştuğunda, buradaki sakinlere mutluluk ve daha yüksek bir barış endeksi getiren faktörleri göz önünde bulunduracaksınız. Parklar, otoparklar, eğlence parkları inşa etmeye başlarsınız; taksi hizmetleri yapmak; daha fazla ağaç dikmek; yolda trafik işaretleri ekleme. Bu benim en sevdiğim dönem. Belirli bir planlamaya sahip bir şehri inşa edip ona bakarken, zaten güzel bir kızın yüzünde makyaj yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ne kadar çok yaparsanız, o kadar çok zevk alır ve bu şehirde birçok ilginç yeri keşfedersiniz.

Girdi ve çıktıyı dengelemek uzun vadeli başarının anahtarıdır

Yukarıdaki birçok şeyi yaparak, yatırımlarınıza çok para harcadınız. Bu ideal, modern şehri inşa etmek de büyük bir yatırım olarak görülebilir. Ve yatırım kar amaçlı olmalıdır. Yukarıdakilerin hepsini yaparak para harcadıktan sonra, bunu telafi etmek ve karı elde etmek için nereden para kazanacaksınız?

Birincisi, her kamu hizmet binasından para gelir: Vergiler; elektrik, su, çevre koruma, kamu yeşil projelerinden sağlanan para; fabrikalar için atık su arıtma hizmetlerinden toplanan paralar; yasalara uymayanların para cezaları… Para, şehirdeki vatandaşların da memnuniyetinden geliyor. Bunların hepsi “yatırım” ve “getiri” arasındaki denge için ana gelir kaynaklarınızdır. Tesisler ne kadar eksiksiz ve inşaat ne kadar makul olursa, memnuniyetten o kadar fazla para kazanırsınız. Herhangi bir hayal kırıklığının ortaya çıkmasına izin vermeyin çünkü paranızı kaybederseniz şehrin gelişimi için yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.

Tiny Landlord Mod Apk İndir

Kâr elde ederseniz, başka birçok şey yapabilirsiniz. Daha fazla ticaret ivmesi yaratmak ve daha fazla yabancı yatırım çekmek için diğer şehirlerle bağlantılı gemi limanları ve ana yollar inşa etmek gibi şehrin genişliğini ve derinliğini genişletmek için yatırım yapabilirsiniz. Ardından, ihtiyaç sahibi vatandaşlara para toplamak, iş sıkıntısı sorunlarını çözmek, okullarda seçkin kişilere burs vermek gibi istediğiniz hayır işlerini yapabilirsiniz. İsterseniz, sonuçlarınızı özgürce görmek için lüks arabalar, özel helikopterler ve yeni oluşturduğunuz modern şehir gibi birkaç özel araçla da kendinizi donatabilirsiniz.

Öneri:  Alight Motion APK + MOD (Pro Kilitsiz) v4.1.0

Tiny Landlord’un MOD APK versiyonu

MOD özelliği

Ücretsiz alışveriş

Android için Tiny Landlord APK & MOD’u indirin

Simülasyon oyunu geniş bir kapsam, çeşitli işler, hızlı inşaat ilerlemesi ve girdi ile çıktı arasında bir denge sistemine sahiptir. Bu nedenle, tüm oyuncular için çok fazla heyecan yaratıyor. Buraya gelin ve Tiny Landlord kendi hayalinizdeki şehri kurmanıza yardım etsin.

Şehir kralı modunu açın ve tüm vatandaşlar tarafından sevilen güzel ve ilerici bir şehir inşa edin.

Tiny Landlord Mod İndir

Bir Şehir İnşa Edin ve Vatandaşlarınızı Memnun Edin
Bir şehir inşa etmek ve bir ev sahibi kralı olmak için bir şehir simülatörü oyunu mu arıyorsunuz? Yeni şehir oluşturucu, bir şehri inşa etme, yükseltme ve yönetmeyle ilgili her şeyi öğrenmenize ve keşfetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Araziye evler, binalar ve ticari dükkanlar eklemek için envanterinizi görüntüleyebilirsiniz.

Tiny Landlord Mod Apk İndir DAYI

Evleri ve Ticari alanları Yükselt
Vatandaşlarınız için binaları yükseltmek ve şehir hayatı tesislerinin kilidini açmak için nakit ve gücünüzü kullanın. Vatandaşlarınıza sokak lambaları, taksi hizmeti, otopark, gaz, elektrik, atık bertaraf hizmetleri ve su hizmetleri sağlayın. Oyunda eğlenmek için toplu taşıma araçlarını da ekleyebilirsiniz.

Tiny Landlord Apk İndir

Şehirden kazanın veya vatandaşlara para verin
Şehirden boşta para kazanın ve ev sahibi kralı olmak için vatandaşlarınızda kullanın. Şehrin sokaklarının ve binalarının karadan ve havadan manzarasının keyfini çıkarmak için bir araba veya helikopter satın alın. Muhtaç vatandaşlara para bağışlayın ve şehrinizi zenginleştirin.

Tiny Landlord Mod Apk İndir

Şehrinizin Ekonomisini Yönetin
Bu oyun tamamen şehrinizin ekonomisini yönetmede ne kadar iyi olduğunuzu kontrol etmekle ilgilidir. Zaman zaman şehri yükseltmek için nakit akışını en iyi şekilde nasıl kullanabileceğinize dair becerilerinizi kontrol edin. Şehri genişletin ve şehri ağaçlar, sokak lambaları ve diğer tesislerle güzelleştirerek daha fazla vatandaşı memnun edin.

Öneri:  Potion Punch 2 APK + MOD (Sınırsız Para) v2.3.5

Tiny Landlord Mod Apk İndir Ücretsiz

Tiny Landlord: Idle City & Town Building Simulator nasıl oynanır

– Cihazınızda şehir kurma oyunlarını indirin ve başlatın
– Şehir kurma simülasyonunu başlatın ve şehri dilediğiniz gibi inşa edin
– Şehir simülatöründe boşta para kazanın ve şehir hayatını iyileştirmek için kullanın
– Şehrinize eklemek için binaları ve evleri seçin ve yükseltin
– Küçük Ev Sahibinin Özellikleri – Boşta Şehir ve Kasaba İnşa Simülatörü
– Basit ve kolay şehir kurma oyunları UI/UX
– Size birçok bina seçeneği ile geniş bir arazi sunan çekici şehir simülatörü uygulaması
– Evler, mağazalar veya diğer ticari binaları inşa edin veya yükseltin
– Diğer öğelerle birlikte ağaçların kilidini açmak ve dikmek, sokak lambaları ve bisiklet standları eklemek için paranızı kullanın
– Elektrik, toplu taşıma ve çöp imhası gibi temel şehir hayatı tesislerinin kilidini açmak için ev sahibi kralın gücünü kullanın

Tiny Landlord Mod Apk İndir CLUB

– Arabanızı alarak şehrinizi keşfedin veya helikopterden manzaranın tadını çıkarın
– Sonsuz bina ve yükseltme seçenekleriyle muazzam inşa şehir oyunu
– Kaynakları akıllıca kullanarak iyi bir boş iş adamı şehir ekonomisi yöneticisi olun
– Şehirden size sağlanan boş iş adamı parasını kazanın veya muhtaç vatandaşlara para bağışlayın
– Sokakları, oyun alanlarını, ana ticari alanları ve yerleşim alanlarını dilediğiniz gibi görüntüleyin
– Şehir simülatörü vatandaşlarınızdan şehir hayatı geri bildirimlerini alın ve buna göre hizmetleri değiştirin
– Hazinenizi artırmak ve daha verimli çalışmak için vatandaşlarınızdan hediyeler ve övgüler alın

Tiny Landlord Mod Apk İndir

Mevcut en heyecan verici ve çok yönlü şehir kurma oyunlarından birini oynamaya hazır mısınız?
Bu şehir kurma oyunu sizin için burada.
Çevrimdışı oynayın, WiFi yok, internet bağlantısı gerekmez.

Orjinal Uygulama Linki : Tıklayın

APK ADAM

Yenilikler

Tiny Landlord Mod Apk İndir

Kendi ellerinizle hareketli ve modern bir şehir mi inşa etmek istiyorsunuz? Haydi büyük hayalleri gerçeğe dönüştüren heyecan verici bir oyun olan Tiny Landlord MOD APK'yı oynayalım!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Tiny Landlord Mod Apk İndir

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

246 comentarios en "Tiny Landlord Mod Apk İndir – (Ücretsiz Alışveriş) v2.3.3"

 1. SERAP Diyor:

  Ben Dls 18 ve 17 de oyunu indirdim fakat icerik inmiyor play store hesabım var ama play store hesabı kurun diyor ne yapabilirim oyuna interneti kapatıp girincede icerik inmesi gerekiyor diyo

 2. OSMAN BİLGE Diyor:

  tikplus yıldız hileli yaparmısın hocam

 3. MEHTAP Diyor:

  Hocam multiplayer korku oyunları yükler misin

 4. AYŞEGÜL Diyor:

  brawl hay day hileli yaparmisin

 5. GÖZDEM Diyor:

  Hocam FİVE NİGHTS AT FREDDYS HELP WANTED’ın enerji hileli yaparmısın? Tşk

 6. UFUK Diyor:

  Hocam FMTOUCH 2021 in son güncellemesini hazırlayıp sunabılırmısın ?

 7. ZEYNEP GÖKÇE Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli ne zaman gelir.

 8. UFUK Diyor:

  Hocam Dead cells e bi bakarmısınız.

 9. ZÜHAL GÜLSÜM Diyor:

  SİMCİTY BUİLDIT yeni sürüm gelebilirmi hocam

 10. ELİF ÇİLER Diyor:

  Hocam Hotline Miami APK gelir mi ?

 11. ÖZGE Diyor:

  Free fire hilesi yaparmısın

 12. ABİDE MERVE Diyor:

  Rise of berk i guncell hilesi gelicekmi

 13. ARZU Diyor:

  Hocam merhaba score hero 2 yeni sürüm yapar mısınız?

 14. MERYEM Diyor:

  Hocam WONDER BOY THE DRAGONS TRAP oyunu için sitede var demiştiniz ama link bozuk yükleyemiyorum bir bakarsanız sevinirim

 15. ŞAHİKA Diyor:

  Hocam need for speed no limits oyununun hilesi olurmu…

 16. TUĞSEM Diyor:

  Hocam 8 Ball Pool vuruş çizgili hileli mod apk gelir mi acaba?

 17. ALİ RIZA Diyor:

  Sağolun hocam

 18. BEKİR Diyor:

  Hocam mcpe 1.18 final çıktı siteye ekler misiniz?

 19. DENİZ Diyor:

  Hocam 8 Ball Pool çizgi hilesi oluyor mu? Sitede var fakat güncel değil

 20. ŞENAY Diyor:

  Hocam multiplayer korku oyunları yükler misin

 21. SEMA Diyor:

  Hocam nolurrrrrrrrrrrr yeni sürümmmm

 22. ÖZGÜR Diyor:

  Hocam oyun sadece siyah ekran veriyor yani oyun açılmıyor

 23. GÖKHAN Diyor:

  hocam böyle oyunlar önerirmisin

 24. TUĞBA Diyor:

  Size zahmet ‘Asphalt 8’ oyununa hile gelir mi?

 25. NİHAT Diyor:

  Sağolun

 26. TÜRKER Diyor:

  7 billion humans apk gelirmi hocam

 27. CEREN Diyor:

  Merhaba hocam guidus icin para hilesi yapar misin

 28. ZEHRA Diyor:

  WORLD CONQUEROR 4 türkçe dil desteği yapa bilirmisin

 29. HÜSEYİN Diyor:

  Güzel oyun hocam şey soracaktim. Stellarium Plus olurmu?

 30. ZÜHTÜ BENER Diyor:

  Hocam World Soccer Champs Güncelleme yapar mısınız lütfen zahmet olmazsa

 31. MÜRSEL Diyor:

  Hocam minecraft 1.18 çıktı ekleyebilir misin?

 32. HÜSEYİN ONUR Diyor:

  Hocam Hotline Miami APK gelir mi ?

 33. BURAK Diyor:

  Hoca Mobile legends bang bang hile yapabilir misin

 34. FERHAN Diyor:

  hocam Vegas Gangsteri siteden silindi mi? Bulamadım

 35. CEVAHİR Diyor:

  Dls 21 hilesi gelirmi

 36. YILDIRAY Diyor:

  Çok Teşekkürler

 37. ÖZNUR Diyor:

  Hocam pixel gun 3d güncel sürüm oluyor mu

 38. YAHYA Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli APK yapıcakmısınız bir hafta bekledim gelmedi bir sorun varmı diye merak ettim

 39. FAHRİ Diyor:

  Hocam Dead 4 Returns apk yaparmısın

 40. TÜRKER Diyor:

  Sa Hocam, Specimen Zero’ya güncelleme geldi. Siteye yükleyebilir misiniz? Kolay gelsin.

 41. RECEP Diyor:

  Abi Minecraft 1.18.0 atramısınız

 42. UFUK Diyor:

  Hocam elinize sağlık çok teşekkürler

 43. AZİZ Diyor:

  abi yanıt ver 😀

 44. TURGAY Diyor:

  Hocam dragon city hileli oluyormu acaba?

 45. GÖZDE Diyor:

  Hocam Minion Rush hileli gelir mi teşekkürler

 46. MAHMUT NURİ Diyor:

  Hocam lego star wars tcs getirirmisin

 47. LEYLA Diyor:

  Abi botworld ün 1.1.3 sürümünü para hileli yüklermisin

 48. SALMAN Diyor:

  Hocam dragons rise of berk durduruldu diyor

 49. ŞERAFETTİN Diyor:

  Hocam bu oyun internetli galiba

 50. MEHMET Diyor:

  Selamün aleyküm hocam mafia city’nin hilesi vardı sende bir zamanlar yine gelirmi acaba?

 51. RUKİYE Diyor:

  Yeni güncelleme gelicek artık

 52. ESİN Diyor:

  Senin Allah’ına kurban Allah’ına sen kralsın kralllll eyvallah hocammmmmm

 53. HALİL İBRAHİM Diyor:

  teşekkür ederim

 54. NURMUHAMMET Diyor:

  Hocam yeni güncelleme geldi. Sitedekiler eski sürüm galiba

 55. ALEV Diyor:

  Merhaba hocam guidus icin para hilesi yapar misin

 56. YAKUP İLKER Diyor:

  İlginiz için teşekkürler hocam 🙂

 57. BAŞAK Diyor:

  Elinize sağlık hocam acaba Expres vpn nin apk sını yapabilir misiniz

 58. ESER Diyor:

  O gelecekse catlife ve doglife ta gelsin kilitleri açılmış full şekilde

 59. BERNA Diyor:

  Hocam robloxsun robux hilesi oluyormu oluyorsa yapabilir misiniz bu arada seveliyosunuz hocam

 60. ZÜLFİYE Diyor:

  Sa Hocam dude theft wars isinmli oyunu indirdin sizden her girdiğimde durduruldu diyor ard arda oynayamyorum lütfen yardm ediin 🙁

 61. MUHAMMET MUSTAFA Diyor:

  Bilgilendirirsen sevinirim abi:)

 62. OSMAN Diyor:

  Merhaba hocam samp – mobile apk yapabilirmisiniz herkez çok istiyor hocam sizde yaparsanız çok seviniriz seviliyorsunuz hocam 🙂

 63. AYDOĞAN Diyor:

  Kral iyi geceler varmi bir gelişme ultimate air traffic 2022.06 mod apk gelirmi ?? Birde infinite flight yeni sürüm?

 64. FAİK Diyor:

  Size zahmet ‘Asphalt 8’ oyununa hile gelir mi?

 65. ALİ SAİD Diyor:

  teşekkür ederim

 66. LEYLA Diyor:

  PC Creator Yeni sürüm ne zaman gelir ?

 67. YUSUF Diyor:

  Hocam dead cells son sürüm gelir mi?

 68. ZEYNEP GÖKÇE Diyor:

  Religon inc apk gelir mi hocam

 69. AZİZ Diyor:

  ya aga yuklemek olmuyo

 70. SÜMEYRA Diyor:

  Uygulama yüklenemedi dedi

 71. KAMİL Diyor:

  Supercell oyunları hile olmuyor hocam

 72. ŞENAY Diyor:

  Hocam sims mobile güncellemesini ne zaman yapacaksınız acaba? Ona da bir bakabilirseniz çok sevinirim🤗

 73. İLKNUR Diyor:

  Hocam FMTOUCH 2021 in son güncellemesini hazırlayıp sunabılırmısın ?

 74. ESRA CAN Diyor:

  Hacim yeni sürümü ne zaman getirirsiniz

 75. SAYGIN Diyor:

  Hocam streamer life simulator para hileli gelebilirmi?

 76. MELİKE Diyor:

  Supercell oyunları hile olmuyor hocam

 77. MELEK Diyor:

  Hocam poly bridge indirirken 404 veriyor

 78. ELİF Diyor:

  Selamin aleyküm hocam size şey sorucam niyetim kötü değil burcunuz nedir

 79. MUHAMMED Diyor:

  Hocam bloons td battles 2 hile yapar mısınız lütfen (ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN HOCAM)

 80. AYŞE Diyor:

  hocam global war simulation premium yapar mısın google play de 18tl

 81. ŞULE Diyor:

  Hocam worldbox sandbox simulator gelirmi ?

 82. ORÇUN Diyor:

  Hocam Rival Regions premium ve altın hileli apk gelir mi?

 83. EGEMEN Diyor:

  Hocam oyun online mi?

 84. EKİN Diyor:

  pode trazer um apk de Nova Fantasia RPG Adulto e do projetocyberpunk por favor ficarei grato obg

 85. ZEYNEP Diyor:

  Soccer hero 2 3.seviyeden sonra internet bağlantısı istiyor internet açık olduğu halde bağlantı hatası diyor

 86. HAYRİYE Diyor:

  Hocam bu oyunu ben istemiştim ellerinize sağlık teşekkür ederim umarım bir gün bulunduğunuzdan daha iyi yerlere gelirsiniz

 87. NURETTİN Diyor:

  hocam streamer life simülatör ne zaman gelir?

 88. CENK Diyor:

  Rise of berk ne zaman gelir

 89. OĞUZHAN Diyor:

  Abi rivel regions premium hilesi ve altın hilesi gelir mi? ❤️❤️

 90. OSMAN Diyor:

  abi nolur gangster new orleansın para hileli versiyonunu yap

 91. ENGİN Diyor:

  Hocam mortal combat x mega hileli uzun zamandır gelmiyor yapabilir misin

 92. TUBA Diyor:

  hocam plague inc: scenario creator apksı gelebilirmi teşekkürler

 93. ARDA Diyor:

  True Masters yeni sürüm koyar mısınız?

 94. ZEYNEP Diyor:

  Bullet echo para APK plies

 95. ANIL Diyor:

  Hocam yeni güncelleme geldi. Sitedekiler eski sürüm galiba

 96. AYŞENUR Diyor:

  Hocam ya bende oyun yüklü hilelisini indiril kaldığım yerden devam edicemde yüklenmedi diyo hocam ya

 97. İHSAN Diyor:

  Elinize sağlık hocam

 98. MAHMUT Diyor:

  Hocam worldbox sandbox simulator gelirmi ?

 99. TOLGAHAN Diyor:

  İndirip Oynayacağım

 100. FATMA Diyor:

  Hocam clash of clans’a Bi el atabilirmisin.

 101. MEHMET RAŞİT Diyor:

  hocam siz hacker misiniz birsürü oyunu hileli yaptınız kolay iş değil

 102. ABDÜLSAMET Diyor:

  merhabalar hocam

 103. ADEM Diyor:

  İyi geceler hocam conduct this oyunu mod apk oluyormu oyunun yapımcısı northplay

 104. ÖKKEŞ CELİL Diyor:

  Çok iyi

 105. HATİCE Diyor:

  Hocam Gamelof Oyun Niye Aclılmıyor

 106. MEHMET AKİF Diyor:

  Hocam landlord go hileli gelir mi

 107. MEHTAP Diyor:

  hocam streamer life simülatör ne zaman gelir?

 108. BERNA Diyor:

  Hocam gta san andreas indiremiyorum indirince android sürümü yüksek diyor buna çözüm bulabilir misin

 109. ÜNAL Diyor:

  Reis ıde concert diye oyun var bu oyuna bir hile yap be elmas ve para hilesi yap.

 110. MUSTAFA Diyor:

  Ben Dls 18 ve 17 de oyunu indirdim fakat icerik inmiyor play store hesabım var ama play store hesabı kurun diyor ne yapabilirim oyuna interneti kapatıp girincede icerik inmesi gerekiyor diyo

 111. MUSTAFA Diyor:

  farkına sim 18 gelsin güncelleme diyor bu sürümde

 112. DİLŞAH Diyor:

  iBasketball Manager 22 gelsin lütfen

 113. METE Diyor:

  Hocam fifa 15 indirdim rardan kurdum ama yine açılmıyor telefonum Huawei mate 20

 114. MERVE Diyor:

  Hocam oyun cok zor kaynak hileli oluyomu oluyosa cooook iyi olur

 115. GÖZDE Diyor:

  Hocam Truck Simulator Ultimate

 116. BURCU Diyor:

  Abi firefight apk gelicek mi?

 117. İRFAN Diyor:

  oyun güncelleme istiyor napmamız gerek hocam

 118. HANDE Diyor:

  Hocam Brawl Stars hile yapar mısın lütfen

 119. SELİM Diyor:

  Oyun çok iyi zamaninda bitirdim burdan indirip ayni developer steamede biseyler çıkardı diye biliyorum

 120. SİBEL Diyor:

  Hocam post knight para hileli atabilir misin?

 121. GÜLÇİN Diyor:

  hocam hayırlı akşamlar dont starve shipwrecked indirdim. rardan çıkardım obb dosyasına attım. sonuç olarak oyun açılmadı

 122. ESRA Diyor:

  Hocam Merhabalar birşey soracağım.

 123. İBRAHİM Diyor:

  Hocam oyunu indirip kuruyorum ancak oyuna girince durduruldu diye atıyor ne yapmalıyım

 124. HÜLYA GÖZDE Diyor:

  Ez miror match 2 yeni sürüm atarmısın usta

 125. AZİZ Diyor:

  Çok teşekkürler hocam. Ellerine sağlık…

 126. İSA Diyor:

  Hocam Yousician adlı uygulama için premium versiyonunu sunabilir misiniz

 127. BARIŞ Diyor:

  Merhaba hocam guidus icin para hilesi yapar misin

 128. GÖKHAN Diyor:

  Hocam draw a stick man 2 de chapter 3 geçmek için para gerekiyorda önceden istemiyordu

 129. NUR ALEYNA Diyor:

  Hocam oyun içinde para hilesi olmuyor

 130. EMRAH Diyor:

  Hocam sizi çok sewiyorum ilk paralı oyunumu sen verdin bana

 131. ZÜHRE Diyor:

  Merhaba hocam RFS Real Flight Simulator 1.5.1 hile ne zaman gelir

 132. NİLAY Diyor:

  Hocam Minion Rush hileli gelir mi teşekkürler

 133. ESER Diyor:

  Elinize sağlık

 134. FATMA Diyor:

  Hocam iyi çalışmalar. Müsait olduğunuz vakitte Motor Tour için yeni sürüm apksını ayarlayabilme şansınız olur mu? oluyor ise vaktiniz olduğu zaman yapabilirseniz makbule geçer.

 135. SERHAT Diyor:

  Selam abi minceraft pocket edition 1.18 güncellemesi getirir misin?

 136. TUBA Diyor:

  Abi daed cells’i güncell sürümü ne zaman gelir

 137. SARE Diyor:

  Hocam dead cells son sürümü gelecekmi

 138. TUFAN AKIN Diyor:

  Hocam br style hile gelecekmj

 139. ÖMER Diyor:

  royale clans clash of war

 140. YÜKSEL Diyor:

  Hocam oyun cok zor kaynak hileli oluyomu oluyosa cooook iyi olur

 141. EYYUP SABRİ Diyor:

  Hocam Dead cells e bi bakarmısınız.

 142. ORHAN Diyor:

  Sa Hocam dude theft wars isinmli oyunu indirdin sizden her girdiğimde durduruldu diyor ard arda oynayamyorum lütfen yardm ediin 🙁

 143. MURAT Diyor:

  Hocam nolurr yeni sürümm

 144. İSMAİL Diyor:

  Hocam poly bridge koyabililirmisin

 145. SEYFİ CEM Diyor:

  Hocam oyun içinde para hilesi olmuyor

 146. MELAHAT Diyor:

  Hocam Soccer Champs 5.0.1 sürümü ne zaman gelir veya gelirmi

 147. SONGÜL Diyor:

  Hocam Dead 4 Returns apk hileli yaparmısın

 148. ABDURRAHMAN Diyor:

  Hocam br style hile gelecekmj

 149. TARKAN Diyor:

  Hocam mad dex 1 yaparmısın

 150. İLYAS Diyor:

  Hocam Merhabalar birşey soracağım.

 151. HAVVA Diyor:

  Hocam pubg uc hileli yaparmısın

 152. ÖZLEM Diyor:

  Hocam Dead Cells yeni sürümünü yapabildin mi?

 153. YAŞAR Diyor:

  Hocam bana şoyle kaliteli bi oyun önersenize dead cells benzeri oyun içi satın alımı gibi şeylerin olmadigi olursa dahada iyi olurHocam shadow fight tılsım hilesi yokmu

 154. HAYRİYE Diyor:

  Hocam halletim

 155. BURAK Diyor:

  Oyunlarınız çok güzel hocam!

 156. NİLÜFER Diyor:

  Hocam merhaba score hero 2 yeni sürüm yapar mısınız?

 157. MUHAMMED Diyor:

  Hocam randomnation her şey açık yaparmısın

 158. BARIŞ Diyor:

  Selam abi minceraft pocket edition 1.18 güncellemesi getirir misin?

 159. YAŞAR GÖZDE Diyor:

  Hocam european war 1914 alışveriş hileli getirebilirmisin lütfen

 160. MERVE SETENAY Diyor:

  Hocam merhaba score hero 2 yeni sürüm yapar mısınız?

 161. YUSUF Diyor:

  Yeni güncelleme gelicek artık

 162. HÜSEYİN Diyor:

  Abi marvel şambiyonlar turnuvasini guncellermisin

 163. İBRAHİM FUAT Diyor:

  Hocam beat blade apk yaparmısın <3

 164. MEHTAP Diyor:

  Hocam mcpe 1.18 final çıktı siteye ekler misiniz?

 165. HASAN Diyor:

  Hocam bu oyun internetli galiba

 166. MERVE Diyor:

  Hocam FİVE NİGHTS AT FREDDYS HELP WANTED’ın enerji hileli yaparmısın? Tşk

 167. İLKER Diyor:

  Hocam pewdiepie legend of brofist yüklenmiyo ama

 168. KASIM Diyor:

  hocam lütfen cevaplayııın

 169. ŞULE Diyor:

  Hocam “Adorable Home” yeni sürüm apk gelir mi ?

 170. TOLGAHAN Diyor:

  Hocam fifa 15 indirdim rardan kurdum ama yine açılmıyor telefonum Huawei mate 20

 171. HASAN Diyor:

  Elinize sağlık hocam

 172. MUHAMMED NURİ Diyor:

  Hocam nfs no limits yeni sürüme hack ekleyebilirmisiniz

 173. BÜŞRA Diyor:

  Hocam 2. Modernite çağı oyununda düzelme var mı

 174. ESMERALDA Diyor:

  Hocam sims the mobil yapabile imkaniniz varmı ?

 175. ORKUN Diyor:

  Hocam pixel gun 3d güncel sürüm oluyor mu

 176. DİANA Diyor:

  Spotify yeni sürüm gelir mi keşfet kısmı çalışmıyor

 177. MERYEM Diyor:

  Bide hocam lütfen ama lütfen gumslinger ve pc creator ve horizon chase oyunlarının güncel sürüm linki lütfen defalarca yazıyorum

 178. ÖZLEM Diyor:

  Hocam merhaba grow zombies oyununu APK yapabilirmisin. seviliyorsun

 179. ZEHRA BETÜL Diyor:

  hocam streamer life simülatör ne zaman gelir?

 180. MAHMUT SAMİ Diyor:

  Bende de öyle olmuyo acilmiyor:((

 181. ÜMİT Diyor:

  Hocam Dead Cells yeni sürümünü yapabildin mi?

 182. HAÇÇE Diyor:

  Hocam iyi akşamlar. Dominations mod apk yapabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.

 183. CEREN BUĞLEM Diyor:

  Hocam güncelleme geldi update yaparmısın

 184. ŞAFAK Diyor:

  Hocam yeni sürüm lütfen

 185. AYBEGÜM Diyor:

  Hocam acaba gangster vegas apk yapmayı düsünüyormusun

 186. İHSAN BURAK Diyor:

  Hocam nolurrrrrrrrrrrr yeni sürümmmm

 187. ÖZLEM Diyor:

  Hocam nolurrrrrrrrrrrr yeni sürümmmm

 188. MEHMET AKİF Diyor:

  Hacim yeni sürümü ne zaman getirirsiniz

 189. HATİCE Diyor:

  Hocam güncelleme geldi update yaparmısın

 190. YASEMİN Diyor:

  Hocam Merhabalar birşey soracağım.

 191. ORHAN Diyor:

  Hocam Shadow Blade apsksını güncelleyebilir misin obb dosyası inmiyor

 192. GÜLSEN Diyor:

  Hocam FMTOUCH 2021 in son güncellemesini hazırlayıp sunabılırmısın ?

 193. EMEL Diyor:

  Hocam

 194. ŞEREF CAN Diyor:

  Abi grow castle yapar mısın yeni versiyon

 195. GÜL Diyor:

  Global war simulation premium gelir mi hocam

 196. RAHİME MERVE Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli APK yapıcakmısınız bir hafta bekledim gelmedi bir sorun varmı diye merak ettim

 197. FUNDA Diyor:

  Hocam poly bridge indirirken 404 veriyor

 198. BÜŞRA Diyor:

  Hocam rise of berk güncel hile varmı saygılar

 199. ERDEM Diyor:

  Ben Dls 18 ve 17 de oyunu indirdim fakat icerik inmiyor play store hesabım var ama play store hesabı kurun diyor ne yapabilirim oyuna interneti kapatıp girincede icerik inmesi gerekiyor diyo

 200. YÜCEL Diyor:

  Hocam bunun Türkçe olanı gelir mi

 201. DİLEK Diyor:

  Bullet echo para APK plies

 202. ZAFER Diyor:

  Merhaba hocam Drag Racing Simulator (appscraft) premium locked ve 32 seviye yaparmısınız?

 203. İBRAHİM Diyor:

  Hocam oyun içinde para hilesi olmuyor

 204. SULTAN Diyor:

  Hocam carhighway racing ne zaman gelcek uzun zamandır bekliyorum? Teşekürler

 205. GÜLÇİN Diyor:

  Hocam rome Total War ın yeni sürümünü ekleyebilirmisin

 206. İPEK Diyor:

  Hocam iyi akşamlar CAR FİX TYCOON V1.8.1 MOD APK – PARA HİLELİ de oyundan atma sorunu var ilgilenirseniz sevinirim

 207. BERİL GÜLÜŞ Diyor:

  Teşekkürler

 208. NİLAY Diyor:

  Hocam Kolay gelsin Retro Goal premium apk gelir mi acaba

 209. İLKAY Diyor:

  Hocam merhaba top eleven hile yapar mısın

 210. SELAHATTİN Diyor:

  Kral iyi geceler varmi bir gelişme ultimate air traffic 2022.06 mod apk gelirmi ?? Birde infinite flight yeni sürüm?

 211. ERDEM Diyor:

  Hocam carhighway racing ne zaman gelcek uzun zamandır bekliyorum? Teşekürler

 212. EMRAH KEMAL Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli APK yapıcakmısınız bir hafta bekledim gelmedi bir sorun varmı diye merak ettim

 213. ÖZEN ÖZLEM Diyor:

  Hocam gta san andreas indiremiyorum indirince android sürümü yüksek diyor buna çözüm bulabilir misin

 214. UMUT Diyor:

  tikplus yıldız hileli yaparmısın hocam

 215. ŞAFAK Diyor:

  Oyun çok iyi zamaninda bitirdim burdan indirip ayni developer steamede biseyler çıkardı diye biliyorum

 216. HASAN Diyor:

  Hocam oyun sadece siyah ekran veriyor yani oyun açılmıyor

 217. AHMET SERKAN Diyor:

  Hocam Evhacon 2 gelirmi?

 218. HASRET Diyor:

  abi nolur gangster new orleansın para hileli versiyonunu yap

 219. NESRİN Diyor:

  Hocam fifa 16 neden oynanmıyor lütfen düzeltirsen çok sevinirim

 220. ÜLKÜHAN Diyor:

  hocam global war simulation premium yapar mısın google play de 18tl

 221. EMRAH Diyor:

  Hocam halletim

 222. UĞUR Diyor:

  Hocam armv9 işlemci varmı çıktımı

 223. YUSUF ZİYA Diyor:

  hocam global war simulation premium yapar mısın google play de 18tl

 224. AYŞE Diyor:

  Hocam iyi akşamlar. Dominations mod apk yapabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.

 225. MEHMET Diyor:

  Sa Hocam dude theft wars isinmli oyunu indirdin sizden her girdiğimde durduruldu diyor ard arda oynayamyorum lütfen yardm ediin 🙁

 226. ÇAĞRI Diyor:

  Merhaba hocam Drag Racing Simulator (appscraft) premium locked ve 32 seviye yaparmısınız?

 227. GÖKMEN Diyor:

  Hocam june,s journey güncelleme lütfen Hocam iyi akşamlar

 228. MEHMET Diyor:

  Hocam nolurrrrrrrrrrrr yeni sürümmmm

 229. METE CAN Diyor:

  Hocam Minecraft yeni sürüm gelecek mi ?

 230. BERAY Diyor:

  School of dragons para/elmas hileli yapar mısın?

 231. GÜLBAHAR Diyor:

  Hocam bitlife hileli apk gelir mi

 232. ONUR Diyor:

  My little pony hile lütfen

 233. ABDULLAH Diyor:

  Taxi sim 2021 güncelleme geldi 3 tane yeni araç gelmiş ekleyebilirmisiniz bugün

 234. YÜCEL Diyor:

  gta san andreas veya vice city trilogy ne zaman apk gelecek

 235. CANSU SELCAN Diyor:

  Bilgilendirirsen sevinirim abi:)

 236. İREM Diyor:

  Hocam landlord go hileli gelir mi

 237. YUSUF ZİYA Diyor:

  Hocam steel and flesh 2 yeni sürüm hile yapar mısın

 238. NESLİHAN Diyor:

  hocam youtubers life apk gelir mi

 239. FİLİZ Diyor:

  Hocam bana şoyle kaliteli bi oyun önersenize dead cells benzeri oyun içi satın alımı gibi şeylerin olmadigi olursa dahada iyi olurHocam shadow fight tılsım hilesi yokmu

 240. BURAK Diyor:

  Hocam 8 Ball Pool vuruş çizgili hileli mod apk gelir mi acaba?

 241. FATMA ECE Diyor:

  Hocam blades of brim hilesini yenilermisin yanisürümü bu olsun 2.19.5

 242. GÖKSEL Diyor:

  Hocam acaba stick nodes sürümünü günceller misiniz? Seviliyosunuz ❤️❤️❤️❤️

 243. GÜLSÜM Diyor:

  Hocam worldbox sandbox simulator gelirmi ?

 244. EDA Diyor:

  oyunı6 Türkçe Yama yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler seviliyorsunuz ❤️

 245. YUNUS EMRE Diyor:

  Hocam iyi akşamlar CAR FİX TYCOON V1.8.1 MOD APK – PARA HİLELİ de oyundan atma sorunu var ilgilenirseniz sevinirim

 246. ŞEYMA MELİHA Diyor:

  teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları