Tantan APK v

5.2.2.1

Tantan APK
Sürüm
5.2.2.1
Actualización
26 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
120
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Tantan’ı tanıtın

En modern AI-entegre flört uygulaması: sanal flört artık gerçek gibi!

AI’yı çevreleyen birçok tartışma ve bilim adamlarının getirdiği yan etkilerin yanı sıra kötü adamın eline geçerse nasıl bir krize neden olacağı konusunda sayısız endişe var. Ancak yapay zekanın dünyayı ve insanlığın geleceğini değiştirme yeteneğini kimse inkar edemez. Yapay zeka, eğlenceden yaşam, teknoloji, elektronik, sağlık ve eğitime kadar pek çok alanda uygulanıyor… Bunların başında mobil uygulamalar gibi eğlence uygulamaları geliyor.

Bugün çok popüler olan ve kullanıcı topluluğu Tantan’dan her zaman çok sayıda olumlu geri bildirim alan Çin’den bir flört uygulamasından bahsediyorum.

Tantan

Tantan nedir?

Tantan, Çinli bir geliştiriciden gelen bir mobil flört uygulamasıdır ve aynı zamanda bu ülkedeki en popüler flört uygulamasıdır. Özellikleri ve işleyişi açısından Tinder’a oldukça benzediği söylenebilir. Özellikle AI’ya dayalı ‘Arkadaş uygulamalarındaki avatarların dürüstlüğünü kontrol edin’ özelliğinde. Farkı, bu akıllı yüz tanıma özelliğinin yatırım seviyesidir. Lansmanının ilk günlerinden beri temsilcisinin belirttiği gibi, Tantan sadece yoldaşlar, paylaşacak arkadaşlar arayan insanlar için bir köprü değil, aynı zamanda her şeyin gerçekten birbirine bağlandığı bir yer, gerçek flört daha fazla güvenilirlik ve doğrulukla gerçekleşebilir. hiç biliyordun.

Bu doğruluk ve güvenilirlik, Tantan’ın giderek daha fazla kullanıcı çekmesine yardımcı olan bir kaldıraçtır. Topluluğun daha da güçlendiği kâr da artar. Yapay zekayı Tantan’a entegre etmek, geliştirici için yüksek özelleştirme yetenekleri ve esnek iyileştirme fırsatları sayesinde bu uygulamanın her zaman yeni arayüzleri güncellemesine yardımcı olur. Kullanıcı tarafında, Tantan’ın sürekli yeniliği (hala bilgilerin doğruluğuna ve gizliliğine saygı duysa da) bu sanal flört uygulamasına giderek daha fazla güvenmelerini sağladı.

Öneri:  Good Pizza Great Pizza APK + MOD (Sınırsız Para) v4.7.1

Tantan ve Tinder arasında büyük bir fark var: Tanta kaydolmak için gerçek telefon numaranızı kullanmanızı isteyecek. Tinder’a gelince, kullanıcıların Facebook hesapları üzerinden giriş yapmaları gerekiyor. Bu yaklaşım aynı zamanda Tantan’ın Çin pazarını gerçekten ele geçirmesi ve oradan dünyanın diğer bölgelerine yayılması ve Facebook’a veya başka herhangi bir sosyal ağa bağımlı olmaması ilkesinin bir parçasıdır. Başka bir deyişle, akıllı telefonun olduğu her yerde Tantan olabilir.

Şimdi Tantan’ın özelliklerine odaklanalım.

Mobil cihazlarda flört etmek, sohbet etmek, dünyanın her yerinden arkadaş edinmek

Çevrenizdeki insanlarla bağlantı kurmanıza, bir ilişki kurmak için benzer ilgi alanlarına sahip insanları bulmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle ruh eşini, hatta birini ciddi olarak arayanlar için çok faydalıdır.

Çevrimiçi flört kulağa gerçekçi gelmiyor, değil mi? Tanıdığım birçok arkadaşım, meşgul olmalarına ve iş dışında kimseyle tanışmaya vakitleri olmamasına rağmen, herhangi bir sanal flört uygulaması söz konusu olduğunda hala çok utangaç. Bunun en büyük nedeni aldatılmaktan korkmalarıdır. Tabii ki sanal olduğu için gerçek kişiler çevrimiçi olarak onlardan farklı olabilir. Çoğu, bulma, yaklaşma, sohbet etme, tanıma, hayal kırıklığına uğrama ve her şeye yeniden başlamak zorunda kalma sürecini tekrar etmekten korkar. Filmlerden ve gazetelerden de çokça görmüş olduğunuz potansiyel risklerden bahsetmiyorum bile.

Ama ile belki biraz farklı düşünebilirsiniz.

Tantan

Avantajları

Birincisi, kullanıcılarının bireysel tercihlerine saygı duyar. Uygulamanın kendisi tarafından aday gösterilen her profil için, devam et’e tıklayabilir veya sorunsuz bir şekilde kolayca atlayabilirsiniz. Daha sonraki profil taramalarında, bu çıkarılmış profiller yine de görünebilir, ancak tercihlerinize ve gereksinimlerinize uyan yeni profillerden daha düşük önceliğe sahiptir.

Bir profil seçtikten sonra, hemen o kişiyle bağlantı kurabilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Diğer uygulamalarda olduğu gibi spam olmayacak. Engellenen kişiler Tantan’daki sanal yaşamınızda asla görünmeyecektir. Genel olarak, ilişkileri bölgeleme ve kullanıcıların tercihlerini ve gizliliğini koruma yeteneği, diğer sanal flört uygulamalarına kıyasla çok takdir edilmektedir.

Öneri:  Pizza Boy GBC Pro APK v5.3.0

AI entegrasyonu yoluyla yüzleri tanıma yeteneği de çok iyidir. Kullanıcının avatar görüntüsünü mobil abonelikte kimliği doğrulanmış fotoğrafla karşılaştırarak çalışır. Bu nedenle, profilin görüntüsünün gerçek olup olmadığından emin olabilirsiniz.

Bu flört uygulaması aynı anda birden fazla platformda sorunsuz bir şekilde çalışabilir: Hesabınızı kaydettirdiğiniz sürece mobil veya tablet. Aynı anda birden fazla profil açabilir, aynı anda birçok kişiyle herhangi bir gecikme veya karışıklık olmadan rahatça sohbet edebilirsiniz.

Tinder şu anda en iyi flört uygulaması.

Tantan

APK’yı indirin ve şimdi ortağınızı bulun!

Birçok yerleşik AI özelliğine sahip Tantan akıllı flört uygulaması, öncelik listenizde iyi bir seçim olabilir. Çevrimiçi flört artık çok da kötü değil. Kim bilir, kader The-One’ı bulmana izin verecek?

INSTAGRAM

 

 

100 milyondan fazla erkek ve kadın kullanıyor, yeni arkadaşlar ediniyor ve muhteşem eşlerini buluyor!

Yeni insanlarla tanışmanın ve sosyal çevrenizi genişletmenin en heyecan verici yoludur.

Çevrendeki ilginç kişilerin profillerini gör, fotoğraflarını incele, beğeni ve ilgi alanlarına göre kararını ver. En beğendiğin kişilerin resmini sağa kaydır. Eğer onlar da senin profilini sağa kaydırırsa, Muhteşem Eşleşme gerçekleşir!

GERÇEKÇİ OLUN
Topluluğu gerçek kişilerden oluşur. Tüm kullanıcılarımızdan gerçek fotoğraflarını kullanmalarını isteriz. Bu yüzden sistemde gerçek fotoğraf onaylama fonksiyonu bulunur.

YENİ ARKADAŞLAR EDİN
Herkesin fotoğraflarını ve ilgi alanlarını incele, kimi beğeneceğine endin karar ver! Reddedilme korkusu olmadan yeni arkadaşlar arayan ilginç insanlara doğrudan iletişime geç.

EŞLEŞME GERÇEKLEŞTİ
Biriyle eşleştğinde yazılı veya sesli mesaj gönderebilir, ayrıca resim veya video yolula da sohbet edebilirsin. Eşleştiğin kişileri Anlar özelliği ile daha yakından tanıyabilirsin.

ÖNCE GÜVENLİK
Sadece eşleştiğin kişilerle sohbet edebilirsin. Beğenmediğin kimselerden asla mesaj almazsın.

GİZLİLİK GARANTİSİ
Sosyal hayatınız gizlidir ve bunun önemini biliyoruz. Bağlantı ve kişilerinizi gizlemeyi seçtiğiniz zaman, telefon rehberinizdeki kişiler size önerilmez ve siz de onlara önerilmezsiniz.

Öneri:  Tabou Stories APK + MOD (Sınırsız Elmas) v2.1

BUZLARI ERİTİN
Uygulamasının Buzları Eritme özelliği sayesinde 10 eğlenceli soru ile eşleştiğiniz kişiyi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Tüm kişisel bilgileriniz gizlilik politikası kurrallarına göre korunmaktadır. Ayrıntılı bilgilere ulaşmak için tıklayın:
https://tantanapp.com/en/about/terms/

Herhangi bir sorununuz olması halinde, lütfen bizimle iletişime geçiniz.
– Websitesi: tantanapp.com/en
– E-posta: intl-support@hellogroup.com

Bizi Takip Edin
– Facebook: @tantanapp
– Instagram: @tantanapp

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

Tantan APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

26 comentarios en "Tantan APK v5.2.2.1"

 1. DİLARA Diyor:

  Hocam Yousician adlı uygulama için premium versiyonunu sunabilir misiniz

 2. MERT Diyor:

  hocam sitedeki

 3. MEHMET ALİ Diyor:

  Dead cells yeni sürümü geldin hocam bide world box

 4. HİDİR Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli ne zaman gelir.

 5. AYSU Diyor:

  hocam severek takip ediyorum kolay gelsin

 6. MAHMUT Diyor:

  Hocam mr autofire güncelleme bakar mısınız?

 7. DENİZ Diyor:

  Hocam nolurrrrrrrrrrrr yeni sürümmmm

 8. FERHAT Diyor:

  Hocam Brawl Stars hile yapar mısın lütfen

 9. NURAN Diyor:

  Yeni çıkan winwing için hile yapar mısınız

 10. SAVAŞ Diyor:

  Hocam 50 tl olan oyunu bedava üstelik araba hileli senden iyisi asla bulunmaz hocam <3

 11. FATİH Diyor:

  Hocam br style hile gelecekmj

 12. YUNUS Diyor:

  Hocam Candy Crush Saga gelir mi?

 13. MEHTAP Diyor:

  hocam lütfen cevaplayııın

 14. AHMET Diyor:

  Hocam streamer life simulator para hileli gelebilirmi?

 15. İPEK Diyor:

  O gelecekse catlife ve doglife ta gelsin kilitleri açılmış full şekilde

 16. BELGİN Diyor:

  Hocam teşekkürler yaptığın her şey için

 17. MİNE Diyor:

  GRİM SOUL DARK FANTASY SURVİVAL coins veya enerji hilesi oluyor mu hocam? Seyahat ederken enerji bitince sıkıntı çıkıyor.

 18. ULAŞ Diyor:

 19. AHMET Diyor:

  Hocam bitlife hileli apk gelir mi

 20. SEMİH Diyor:

  Hocam Survival on Raft:Crafting in the Ocean hile oluyor mu şimdiden teşekkürler

 21. DERYA Diyor:

  Hocam Merhabalar birşey soracağım.

 22. YELİZ Diyor:

  İyi günler hocam 🙋🤗🤗

 23. DİANA Diyor:

  Hocam the last door apk

 24. EMEL Diyor:

  Hocam post knight para hileli atabilir misin?

 25. RAZİYE DAMLA Diyor:

  hocam böyle oyunlar önerirmisin

 26. ZEKERİYA Diyor:

  Elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları