Takashi Ninja Warrior APK + MOD (Sınırsız Para) v

2.6.4

Takashi Ninja Warrior APK + MOD (Sınırsız Para)
Sürüm
2.6.4
Actualización
11 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
97
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Takashi Ninja Warrior’ı tanıtın

Öykü

Takashi Ninja Warrior’ın içeriği, karanlık güçlerin gücüyle çevriliyken Japonya’nın karanlık bir dönemi olan orta çağda gerçekleşir. Bu felaketin başlangıcı, iblis efendisinin yükseldiği Tochi kasabasında başladı. Arashi – bu toprakların nihai ninjası, buradaki insanları korumak için savaştı. Ama düşmanın elinde ölmekte olan oğlunun hayatını kurtarmak için kendini feda etti.

Takashi Ninja Warrior

Yıllar sonra Karashi büyüdü. Babasının peşinden gitmek ve burada barışı yeniden sağlamak arzusuyla tanrılara güç için yalvardı.

Oynanış

Aslında, Tochi sadece bir kasaba değil, geniş bir bölgedir. Birçok toprakları var ve düşmanı yenmek için hepsini sırayla geçmeniz gerekecek. Ancak, başlangıçtan itibaren mevcut değiller, ancak sonraki toprakların kilidini açmak için her bir arazinin zorluklarını sırayla tamamlamanız gerekiyor.

Takashi Ninja Warrior

Başlangıçta geri döneceğiz. Bu oyun, konuyu özetleyen kısa bir video oynatır, ardından size bir katana ve temel kullanım talimatlarını verir.

Düşmana her yaklaştığınızda, onu ortadan kaldırmak için sırtına bir vuruş yapabilirsiniz. Beklenmedik bir durumda, bir yüzleşme gerçekleşecek. Eğik çizgi yapmak için kılıç simgesine tıklarsınız, yukarı uçmak veya kaçmak için ok şeklindeki simgelere dokunun. Shuriken’in kilidi açıldığında, onları bir saldırı kombosu oluşturmak için kullanabilirsiniz. Dart, yüksek hızı ve büyük hasarı nedeniyle çok uygundur.

Takashi Ninja Warrior

Sağlık göstergelerinin (HP) yanında Dayanıklılık çubuğu bulunur. Karakterin manasını temsil eder. Herhangi bir işlem yaptığında, azaltılacaktır. Sıfıra ulaşırsa, beceriyi artık kullanamaz. Ve bu sadece kısa sürede saldırı kombinasyonları oluşturabildiğinde karakterin zayıf yönlerinden biridir.

tanrı heykelleri

Takashi Ninja Warrior’daki haritalar çok büyük. Ne yazık ki her seferinde düşman tarafından yenilseniz ve baştan oynamak zorunda kalsaydınız, bu kötü olurdu.

Tanıtım videosundaki heykeli hatırlıyor musunuz? Kesinlikle unutmayın, çünkü düşmanları keşfetme ve bulma sürecinde sık sık karşılaşacaksınız. Bunlar kontrol noktaları. En yakın kontrol noktasında canlanmak için verileri kaydetmeniz gerekir. Aksi takdirde, bir zorluğun üstesinden gelmek çok çaba ve zaman alacaktır.

Öneri:  Plants vs. Zombies 2 Apk Hileli İndir 2021**

kapılar mühürlü

Haritadaki alanlar, ahşap, bazen taş veya demirden yapılmış bir kapıyla birbirinden ayrılır. Ama onu yok etmek için gücünü veya kılıcını kullanamazsın, çünkü onlar mühürlendi.

Ardından, onlar için kilit açma mekanizmasını bulmanız gerekir. Belki bir anahtar bulabilir veya gardiyanlarla savaşabilirsiniz.

Muhafız genellikle oldukça güçlüdür ve şimdiye kadar tanıştığınız canavarlardan daha fazla sağlığa (HP) sahiptir. Onunla savaşmak için biraz zaman harcamanız gerekecek, çok yavaş saldırmasına rağmen, enerji konsantre olduğu için sizi üç hamle ile öldürebilir. Yani dikkatli ol. Dayanıklılığınız tükendiğinde, bir kayanın, bir evin arkasına saklanın veya onun arkasına geçin.

Karakterlerinizi yükseltin

Takashi Ninja Warrior, her iki rol yapma unsuruna da sahip bir aksiyon oyunudur. Bu nedenle, aynı zamanda bir ekipman ve yükseltme sistemine sahiptir. Karakter seviye atladığında yetenek puanları ile ödüllendirilir. HP, saldırı, savunma, hız veya Dayanıklılığınızı yükseltmek için kullanabilirsiniz.

Seviye atlamanın oldukça zor olduğunu ve çok az yükseltme puanı sunduğunu düşünüyorsanız, kendinizi en güçlü silahlarla donatmak için mağazayı ziyaret edin. Kılıçlar herhangi bir şeyle karşılaşmanızı gerektirmez, sadece 84 puanlık hasarla Twins Blade almak için ödeme yapın. Shuriken’e gelince, İksir ve Yetenek yalnızca gerekli seviyeye ulaştığınızda açılır.

Onları elde etmenin koşulları oldukça zor, ancak karşılığında çok güçlü beceriler ve savaşma yeteneği getiriyorlar. Her düşmanı yakın mesafeden kılıçla kesmek yerine, onlara uzaktan saldırabilir veya Skill Frost Claws ile geniş bir alana zarar vermek için keskin buzlar oluşturabilirsiniz.

Ek olarak, daha cesur bir görünüm için Takashi’yi giydirmeniz için oldukça benzersiz kostümler var. Kişisel olarak, Ninja kıyafeti ve iblis lordunun boynuzları ile Tochi’s Demon’u seviyorum – sonuçta bu oyunda yüzleşmeniz gereken düşman.

Takashi Ninja Warrior’ın MOD APK versiyonu

MOD Özelliği

Sınırsız Para: MOD sürümünü kullanırken çok paranız olur.

Öneri:  The Walking Dead Road to Survival APK v34.0.1.99884

Android için Takashi Ninja Warrior MOD APK’sını indirin

Heyecan verici bir hikayesi ve ilgi çekici oynanışa sahip bir aksiyon rol yapma oyunu arıyorsanız size Takashi Ninja Warrior’ı tavsiye etmek isterim. Sağladığımız MOD versiyonu ile daha da heyecanlı hissedeceksiniz!

 

 

INSTAGRAM

 

 

 

Takashi, muhteşem grafikleri, yenilikçi oynanışı ve yoğun patron savaşlarını avucunuzun içinde harmanlayan devrim niteliğinde bir ninja macerasıdır.

Hack n slash ve rpg öğeleriyle orta çağda geçen kahraman bir ninja savaşçısı macerası. Cesur savaşçı suikastçı olabileceğiniz bir aksiyon RPG dövüş oyunu. Takashi, görsel olarak çarpıcı grafiklere sahip bir kılıç dövüşçüsü Japon ninja arashi suikastçısını deneyimlediğiniz en iyi 3D ninja oyunlarından biri.

Takashi Ninja Warrior , ortaçağ Japonya’sında kılıç efsanesinin yükseldiği bir ninja dövüş oyunu. Bir samuray ninja suikastçısı savaşçısı, halkını kurtarmak için yozlaşmış güçlerle savaşır. Kendini kılıç dövüşü savaşlarına hazırlar, görevlere katılır ve savaş alanında patron savaşlarından sağ kurtulur ve sonunda efsanevi bir ninja samuray savaşçısı olur.

Hikaye
Bu hikaye, sırlar diyarı Tochi’ye ait. Takashi, Tochi’nin yozlaşmasını yenerek nihai zafer kazanan, ölümcül kılıcı olan Japon ninja savaşçısı Arashi’nin oğludur.

Ultimate Ninja Assassin Macera Oyunu
Arashi ailesinden gelen ilahi direnişi kullanın. Takashi kılıç, balta, çekiç ve shuriken kullanarak savaşlar yapar. Gölge ninja samuray suikastçısı karanlığı yok etmek için savaşır ve canavar avcısı becerilerini sürekli geliştirir. Karakteri yükseltin, silahların kilidini açın, zırhı güçlendirin ve Japon topraklarının savaş alanında savaşın.

Dünya Keşfi
Takashi ninja savaşçısı, birbirine bağlı bir harita sistemine sahiptir. Oyuncu, gizli yolları kullanarak uzak konumlara erişebilir. Oyuncu tüm haritayı keşfederse, farklı türde ödüller içerebilecek gizli hazineleri olan gizli odalar bulabilirler.

Öneri:  Age of History 2 Apk Hileli İndir

Envanter Sistemi
Takashi benzersiz bir ninja oyunudur. Oyuncunun aynı anda birden fazla perspektife odaklanması gerekir. Oyuncu ganimetini, ilerlemesini veya yükseltme becerilerini envanter bölümünde görebilir.

Gereksiz Patronlar ve Düşmanlar
Düşmanları yenmek için kılıç dövüşü oyun stilinizi kullanın. Canavarlar, cadılar, ninjalar var. Tüm düşmanların, hangi oyuncunun uygun dövüş stilini seçmesi gerektiğine göre farklı davranışları vardır.

Eşsiz Silahlar
Takashi’ye gerçek kelime dövüşlerini deneyimlemek için birçok silah türü sağlanacak. Her silahın kendine özgü nitelikleri ve bir hikayesi vardır. Oyun tek tip silahla tamamlanamaz.

Lord Shido
Kontrol noktanızı kaydeder ve sağlığınızı geri yükler. Çeşitli yerlere yerleştirilmiştir.

Mağaza
Oyuncular oyun içi mağazadan iksir, kostüm ve diğer öğeleri satın alabilirler. Gölge ninja arashi dövüş macerasında modern 3B grafiklerde ve gerçekçi fizikte harika görevleri keşfetmeye hazır mısınız?
Japon savaş alanı patron dövüşlerinde silah toplamanın ve onları canavar avcısı yeteneklerinizle kullanmayı deneyimlemenin zamanı geldi. Birçok harika seviyeyle bu strateji oyunu, efsanevi bir ninja samuray suikastçı savaşçısı olmanızı sağlar.

Mobilde Sadece Ruh Oyunu
Kötü topraklardan intikam almak için şampiyon gölge efsanesi olacak mısın? Bu kaosu bitirmek, kılıç savaşçısının elindedir. Bu, herhangi bir epik karanlık fantezi rpg ejderha fethi değil, bu, bir Japon koruyucu kahramanın, Kral Yoko’nun kaosundaki kötü toprakları arındırmak için gerçek bir savaşı.
Bu gerçek ninja savaşçı oyunu, en iyi canavar avcısı aksiyon rpg macera oyunlarından biridir. Yozlaşmış dünyadaki savaşlara hazırlanın.

Bu deneyimi cep telefonunuzda deneyin. Nihai ninja dövüşü, samuray savaşçısı, ortaçağ efsaneleri ve ninja oyunlarının hayranları için bu olağanüstü aksiyon dolu bir macera.

Bize geri bildiriminizi verin
Geri bildiriminiz çok takdir edilmektedir.

 

İNDİRME LİNKLERİ

Takashi Ninja Warrior APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

25 comentarios en "Takashi Ninja Warrior APK + MOD (Sınırsız Para) v2.6.4"

 1. HALE Diyor:

  Hocam merhabalar Baldur’s Gate serisi ve Icewind Dale için 2.6.6 güncel sürümlerini ekleme şansınız var mı?

 2. HASAN Diyor:

  School of dragons para/elmas hileli yapar mısın?

 3. ŞEYMA Diyor:

  Hocam mr autofire güncelleme bakar mısınız?

 4. ÖZLEM Diyor:

  abi seviliyorsun iyimisin sağlığın yerindemi

 5. AHMET MELİH Diyor:

  Hocam dead cells güncelleyebilir misiniz şuan sitekide sürüm eski

 6. ERDEM Diyor:

  Kral BUD FARM mı yapar mısın ? Uzun zamandır bekliyorum…

 7. BAHRİ Diyor:

  oyun güncelleme istiyor napmamız gerek hocam

 8. ÖZGÜR Diyor:

  Hocam mcpe 1.18 final çıktı siteye ekler misiniz?

 9. CEMAL Diyor:

  hocam böyle oyunlar önerirmisin

 10. OĞUZ KAAN Diyor:

  Elinize sağlık hocam

 11. ADEM Diyor:

  Hocam the street king hile oluyor mu seviliyorsun hocam

 12. ESMERALDA Diyor:

  Hocam iBasketball Manager 22 geliri gelirse cok mutlu olurum

 13. MUSTAFA Diyor:

  Hocam siz bize hakkınızı helal etmezseniz biz yandık

 14. BENGÜ Diyor:

  teşekkür ederim

 15. ÇAĞLA Diyor:

  WORLD CONQUEROR 4 türkçe dil desteği yapa bilirmisin

 16. HAVVA Diyor:

  Ben Dls 18 ve 17 de oyunu indirdim fakat icerik inmiyor play store hesabım var ama play store hesabı kurun diyor ne yapabilirim oyuna interneti kapatıp girincede icerik inmesi gerekiyor diyo

 17. EMRAH Diyor:

  Çok iyi

 18. RAMAZAN Diyor:

  Hocam sims mobile güncellemesini ne zaman yapacaksınız acaba? Ona da bir bakabilirseniz çok sevinirim🤗

 19. MURAT Diyor:

  Hacim yeni sürümü ne zaman getirirsiniz

 20. ORÇUN Diyor:

  Hocam iyi akşamlar blutv apk yaparmısın

 21. DİLEK Diyor:

  Üstad kolay gelsin. Raid: shadow legends ile ilgili bir paylaşımın olabilir mi?

 22. SEYFİ Diyor:

  Sa hocam carx drift racing 2 hile güncellenecekmi ?

 23. SİBEL Diyor:

  Bende de öyle olmuyo acilmiyor:((

 24. TUĞBA Diyor:

  Hocam kaç oldu yorum atıyorum çıkmıyor, Asphalt 9 FPS kilidini açmak istiyorum yapabilir misin birşeyler hocam?

 25. MAHMUT Diyor:

  Hocam oyunu indirip kuruyorum ancak oyuna girince durduruldu diye atıyor ne yapmalıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları