Tailed Demon Slayer APK v

1.2.72

Tailed Demon Slayer APK
Sürüm
1.2.72
Actualización
13 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
114
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Tailed Demon Slayer’ı tanıtın

Demon Slayer çizgi film versiyonunda: sevimli ama oynaması kolay değil

Arka fon

Tailed Demon Slayer, küçük bir kuyruğu olan bir kahramanın iblislerini öldürme yolculuğunun hikayesini anlatıyor. Her şey, bir zamanlar çok huzurlu ve mutlu olan küçük bir krallık olan Bestia’nın iblisler ve kötü güçler tarafından karanlığa gömülmesiyle başladı. Kralın zayıf direncine rağmen ölümsüz patronlar her sokakta toplanıyordu.

Tailed Demon Slayer

Sen kıvrak kuyruğu olan küçük bir kahramansın. Vatanseverlik, boyun eğmez irade ve nadir görülen dövüş yeteneği ile bu kasvetli duruma çabucak son vereceksiniz. İblis öldürme macerası başlıyor. Her şeyi orijinal düzene geri getirmeye ve krallığa barışı geri getirmeye kararlısınız.

Oynanış

Tailed Demon Slayer’ı oynamayı oldukça zor buluyorum. Öncelikle burada iblis avcısının melankolik savaş hızına alışmalısınız. İkincisi, karakterin yeteneklerini çok ustaca koordine etmelisiniz. İblisler her formda ve şekilde ortaya çıkıyor ve sayıları giderek artıyor ve buna ton denilebilir (abartı değil beyler). Savaş alanı bazen bulmaca oyunu veya yavaş macera türüne alışkın olanlar için kaotik ve bunaltıcı olabilir.

Kuyruklu İblis Avcımız, mümkün olduğu kadar çok silah toplayacak ve korkunç, saldırgan zombi iblislerinin üstesinden gelmenin yollarını bulacak. Aşamaları kazandıktan sonra, kahramanın maksimum gücünü artırarak yeni becerilerin kilidini açacaksınız. Ne kadar güçlü patronlarla karşılaşırsanız, o kadar çok mücadele edersiniz ama onları bitirdikten sonra iyi bir şekilde telafi edilirsiniz.

Tailed Demon Slayer, oyunculara dört grup silah sağlar: kılıçlar, bıçaklar, yaylar ve büyüler. Burada sırayla her silahı toplamanız, öğrenmeniz, tanımanız ve gerektiğinde bunları dönüşümlü olarak değiştirmek için ustalaşmanız gerekir. Karakterinizin becerilerini ve sağlığını artırmanın yanı sıra, her bir türü daha yüksek hasarla daha büyük ve daha güçlü olacak şekilde yükseltmek de kazanma şansınızı artırmanın bir yoludur.

Öneri:  Hungry Shark Evolution Apk Hileli İndir
Tailed Demon Slayer

Zindanlara dalın, ne kadar çok savaşırsanız o kadar hızlı seviye atlarsınız. 1. seviyede, sadece pelerini ve toz şapkası olan hasır bir kahramansın. 2. seviyede, daha fazla savaşçı benzeri donanıma, zırha, miğfere, silaha sahipsiniz. 3 yıldızlı Seviye 3, usta ellerde süper havalı demir zırh, miğfer ve büyük silaha sahip gerçek bir iblis avcısı olduğunuz zamandır. Düşmanın gücü kadar heybetli görüneceksiniz.

Karakterinizi 1, 2 ve 3 kahramanlık seviyelerinde yükseltmek için karakterinizi donatmak için rünlere, değerli taşlara, eşyalara ve görünümlere ihtiyacınız olacak. Ve bu eşyaları elde etmek için mümkün olduğunca çok sayıda düşmanı yok etmek için savaşmalısınız.

Neyse ki Tailed Demon Slayer’ın boşta modu da var.

İlk bir veya iki seviyeyi oynayın ve bu oyunu oynamanın neden zor olduğunu söylediğimi anlayacaksınız. Etrafındaki manzaraya bak. Böyle bir çizgi film tarzı var ama aslında arkasında küçümsenemeyecek bir zorluk var. Bahsedildiği gibi oyun, bu türe yeni başlayanlar için oldukça zordur. Ancak çok zor olduğunda, oyuncular genellikle hüsrana uğrar.

Oyuncuların sıkılmaması için geliştirici, oyunu daha rahat, daha kolay ve daha az stresli hale getirmek için bazı boş öğeler getirdi. Karakterin kontrolünü görmezden gelmenize izin veren bu boş faktördür, saldırıları otomatik olarak %100 savuşturabilir, bir düşmanla karşılaştığında savaşmaya başlayabilir. Düşmana bir kez vurduğunuzda, düşman silahların etkisinde olduğu sürece düşman zarar görecektir.

Tailed Demon Slayer

Savaş sırasında, hem vurulmayı sınırlamak hem de kahramana kan pompalamak için karakterin sağlık çubuğunu sürekli olarak sağlamalısınız. Aynı zamanda, nadir ekipman toplamalı ve dört ana güç faktöründen birini sürekli olarak geliştirmelisiniz: yetenek, beceri, dövüş ve destek. Dövüşürken, silahın 2 becerisini aynı anda kullanabilirsiniz.

Android için Kuyruklu İblis Avcısı APK İndir

Zindan dövüşü aksiyon-macera oyunu hızlı tempoludur ve karmaşık durumlara, sayısız düşmana, hoş grafiklere, eğlenceye ve yüksek ışık efektlerine sahiptir. İsterseniz sizi desteklemek için her zaman otomatik bir mod vardır, aksi takdirde saldırıları kendiniz kontrol edebilir ve savuşturabilirsiniz. Her iki şekilde de eğlenceli. 

Öneri:  Hearthstone APK v23.2.137922

 

 

INSTAGRAM

Tailed Demon Slayer

Tailed Demon Slayer

Tailed Demon Slayer

Tailed Demon Slayer

 

 

Tailed Demon Slayer’a hoş geldiniz. Kahramanımızın, bir zamanlar mutlu ve huzurlu küçük bir kasaba olan Bestia’daki macerasına katılın. Ölümsüz patronlar şimdi Kral Richie’nin demir yumruğu altında sokakları dolduruyor. Ama bu artık bitecek! Yüzyılın savaşını bugün başlatmak için destansı kahraman güçlerini stoklayın!

Bu yeni ve heyecan verici aksiyon boşta kahraman oyununun tüm olanaklarını keşfederken, potansiyelinizi ortaya çıkarın ve zombilerle savaşmak için yeni beceriler öğrenin!

Şimdi bu heyecan verici fantezi boş RPG macerasına katılmak için silahlarınızı ve arkadaşlarınızı alın! Azılı düşmanlarla savaşmak, becerilerin kilidini açmak ve kahramanını maksimuma çıkarmak için fırsatlarla dolu olduğunu göreceksin! Her gün daha da güçlen ve bu Boşta Kahraman Savaşında Bestia’nın ölümsüz patronlarıyla savaş!

★ Keşfedin, avlayın ve büyütün
Zindanlarda tonlarca farklı canavar ve patron seni bekliyor! Kendinizi hazırlamak için eğitime gidin, onlara bir savaşta meydan okuyun ve dövüş becerilerinizi gösterin!

★ Eşsiz silahlar
Kahramanınızı yenilmez kılmak için dört tür silahı toplayın, deneyin ve ustalaşın! Zamanının kahramanı ol!

★ Ekipman koleksiyonu
Tonlarca harika ekipman ve kostümle herkes için bir şeyler var! Eşsiz karakterinizi yaratmak için rünler, değerli taşlar, kalıntılar ve görünümler kullanın!

İNDİRME LİNKLERİ

Tailed Demon Slayer APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

23 comentarios en "Tailed Demon Slayer APK v1.2.72"

 1. METE Diyor:

  Hocam Standoff 2 ‘yi hileli yapabilirmisiniz

 2. ÖMER Diyor:

  sizi seviyorum

 3. ERSEN Diyor:

  Hocam iyi günler. Gold and goblins mod apk yapabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

 4. DAMLA Diyor:

  Hocam dead cells güncelleyebilir misiniz şuan sitekide sürüm eski

 5. FERHAN Diyor:

  Çok iyi

 6. MEHMET HAZBİN Diyor:

  Hocam 8 Ball Pool vuruş çizgili hileli mod apk gelir mi acaba?

 7. İLKER Diyor:

  abi nolur gangster new orleansın para hileli versiyonunu yap

 8. MEHMET MURAT Diyor:

  Hocam carhighway racing ne zaman gelcek uzun zamandır bekliyorum? Teşekürler

 9. ÖZLEM Diyor:

  angry birds transformers

 10. CİHAN Diyor:

  Abi rivel regions premium hilesi ve altın hilesi gelir mi? ❤️❤️

 11. MUSTAFA Diyor:

  Hocam randomnation her şey açık yaparmısın

 12. FARUK Diyor:

  Hocam rise of berk güncel hile varmı saygılar

 13. MELTEM Diyor:

  Hocam

 14. HASAN Diyor:

  Hocam mad dex 1 yaparmısın

 15. ERKAN Diyor:

  Hocam hala minecraft sunucularına giremiyorum hesabınız yok diyor bağlamaya çalışıyorum hata veriyor ?

 16. YAVUZ Diyor:

  angry birds transformers

 17. HASAN CIVAN Diyor:

  Hocam Package Inc Apk gelirmi?

 18. NURAN Diyor:

  Hocam world of conquerror 4 oyununda tarihler var 1943 1950 1980 tarihleri falan bidahaki hilede onları kaldırma şansınız varmı

 19. SUAT Diyor:

  Abi Minecraft 1.18.0 atramısınız

 20. METE Diyor:

  Dead cells yeni sürümü geldin hocam bide world box

 21. SELİM Diyor:

  Abi firefight apk gelicek mi?

 22. DEMİR Diyor:

  Hocam bu oyunun 0.55 versiyonu için hilelisini yaparmisiniz teşekkürler iyi günler

 23. TAYFUR Diyor:

  Ez miror match 2 yeni sürüm atarmısın usta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları