Supermarket Village APK + MOD (Ücretsiz Yükseltme) v

0.9.5

Supermarket Village APK + MOD (Ücretsiz Yükseltme) v0.9.5
Sürüm
0.9.5
Actualización
3 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
137
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Supermarket Village hakkında tanıtın

Süpermarket sahibinden büyük şehir sahibine giden yol çetin ama bir o kadar da açık!

İş yönetiminde, gelişmenize yardımcı olacak birçok açık yol ve sayısız adım vardır. Bu açık merdivenlerin ölçeğini henüz hayal etmediyseniz, Süpermarket Köyü oynamak muhtemelen size çok yardımcı olacaktır.

Supermarket Village, hem ölçek hem de faaliyet alanı açısından maksimum iş genişletme sürecini simüle eden bir oyundur. Bir süpermarketin sahibi olarak başlayacak, ardından çiftliğinizi kuracak ve bölgedeki tüm beslenme ihtiyaçları ve ihtiyaçları için sağlayıcı olacaksınız. Ardından, çiftliğin tarım ürünlerinden ürünler üretmek için fabrikalarınızı inşa edecek, ardından tedarik zincirini şehir sakinlerine genişleteceksiniz. Son olarak, gerekli tüm olanaklar ve ürünlerle (ihtiyaçlardan üst düzey öğelere kadar) kendi şehrinizi inşa edin.

Supermarket Village

Bir süpermarket sahibinden çiftlik sahibine

Yeni şehrinizde bir süpermarketiniz var. Bir süpermarketin yöneticisi olmak, süpermarketin genişlemesine ve daha fazla güvenilmesine yardımcı olmak için içeride ve dışarıda her şeyle ilgilenmeniz gerektiği anlamına gelir.

Hızlı genişleme ile birlikte dış tedarikçilerden gelen ürünler giderek yetersiz kalmaktadır. Bölge için temel öğeleri üretmek için çiftliğinizi inşa etmeniz için acil bir ihtiyaç var.

Çiftlikte, ekim yapmak için çeşitler seçmeye, mevsimleri değiştirmeye, tarım ürünleri için fiyat belirlemeye, besi ve kümes hayvanları yetiştirmeye, et ve yumurta toplamaya karar veriyorsunuz. Süpermarket için daha zengin bir tedarik olarak tüm bu tarım ürünlerini işleyin ve süpermarkete koyun.

Öneri:  Hay Day MOD APK İNDİR (Sınırsız Para/Tohum) v1.53.46

Süpermarketler güçleniyor; daha fazla şube ve yeni tedarik zincirleri açarsınız. Tarım ürünleri artık dışa bağımlı değil. Çiftlik, daha fazla işçi ve çeşitli bitmiş ürünlerle daha da büyüyor.

Ama şimdi başka bir ihtiyaç ortaya çıkıyor. Günlük yaşamla ilgili diğer ihtiyaçlar, tarım ürünlerinde olduğu gibi, yetersiz veya dışa bağımlıdır. Bu durumla karşı karşıya kaldığınızda, yeni bir dönüm noktası oluşturmaya karar veriyorsunuz.

Supermarket Village

Çiftliğinizi genişletin ve kendi büyük ölçekli üretim fabrikalarınızı kurmaya başlayın

Bu ihtiyaçların geri kalanını sadece fabrikalar yapabilir. Cesur kararınız sektöre girmek. Yatırımlarınızın akışını hesaplar ve ilk üretim tesisinizi kurmaya başlarsınız. Bu fabrika, çok büyük çiftliğinizden tarımsal kökenli ürünler üretmeye hizmet ediyor.

İkinci, üçüncü, dördüncü fabrika… bölgedeki insanlara daha çeşitli yaşam ürünleri getirmek için doğmaya devam ediyor. Aynı zamanda, tedarik zincirine daha fazla istikrar getirerek ürün hatlarını çeşitlendirirsiniz. Artık ham tarım ürünlerinden işlenmiş ürünlere ve günlük ihtiyaçlara kadar her türlü ürünü sağlayan bölgesel tedarik patronu denilebilir. Neredeyse tüm şehrin operasyonları etrafınızda değişmeye başlıyor.

Tedarik zincirlerini, fabrika zincirlerini yapmaktan kendi şehrinizi kurmaya kadar

Elinizde süpermarketler, çiftlikler, fabrikalar var ama bunlar yetmez. Küçük hayalinizdeki şehri kurmayı hayal ediyor musunuz? Şimdi zamanı geldi.

Yukarıdaki satış ve üretim sisteminden elde edilen sabit karı kullanarak, yavaş yavaş şehrinizi geliştirecek ve genişleteceksiniz. Yeni binalar inşa edin, fabrikaları sanayi bölgelerine getirin, yeni süpermarket zincirleri yaratın, fabrikalarında verimliliği artırmak için en modern yeni teknolojilerden yararlanın, kapalı bir ürün döngüsü ve bölge halkının artan ihtiyaçları aracılığıyla kârları yeniden yatırım yapın. Küçük kasaba artık çok daha modern, daha yoğun ve daha zengin. Şehrin tüm yüzü neredeyse tamamen değişti. Harika çalışmanız sayesinde.

Supermarket Village

Süpermarket Köyü’nün öne çıkan özellikleri

Bu destansı iş modelinin genişlemesindeki her küçük ayrıntıyı taklit etmek için Supermarket Village, her oyuncu için bir dizi kullanışlı özellik sunar. Onlardan şu şekilde bahsedilebilir:

 • Basit operasyon, ancak son derece stratejik, her kararda birçok farklı yönü düşünmeyi gerektirir.
 • Kolay anlaşılır ve dostane yönetim sistemi
 • Nakit akışında denge ve iyi adımlar
 • Eğlenceli grafikler, canlı renkler ile yukarıdan görülen 3D şehir
 • Tanışmak ve etkileşim kurmak için çok fazla karakter
Öneri:  Sushi Roll 3D APK + MOD (Sınırsız Para) v1.8.0

Supermarket Village MOD APK versiyonu

MOD özelliği

Ücretsiz yükseltme

detay

Yeterli paranız ve kaynağınız olmasa bile süpermarketinizi yükseltebilirsiniz.

Android için Supermarket Village APK & MOD’u indirin

Supermarket Village, usta yönetiminizle adım adım düşünür ve gelişirseniz her şeyin mümkün olduğu yaşayan bir minyatür dünyadır. Bu oyun gerçekten geleceğin mükemmel yöneticileri içindir. Burada oynamak için lütfen Supermarket Village indirin.

 

 

YOUTUBE

 

 

 

 

Yeni bir kasabada bir süpermarket açmaya hazır mısınız? Güzel, hoş bir köyde yönetici ol ve ev yapımı ürünler sat!

Meydan okumaya katılın ve yerlilere taze yiyecekler sunmak için kendi çiftliğinizi yönetin. İşinizi büyütürken hayalinizdeki şehri kurun ve sıkı çalışmanız sayesinde en ünlü komşu olun!

AÇIK YENİ PAZAR BÖLÜMLERİ:

Mahsulleri hasat edin ve hayvanları besleyin ve müşterileriniz için farklı ürünleri işlemek için yeterli hammadde üretin. Yeni fabrikalar kurarken, tarlalarınızı ve çiftliklerinizi genişletirken ve çevrimiçi siparişleri ele alırken süpermarketinizi geliştirin. Köyünüzün bir fırına, mandıra bölümüne, et bölümüne ve hatta bir ürün bölümüne ihtiyacı olacak! Rafları her türlü lezzetli ürünle doldurmak için kasiyer ve stokçu kiralayın!

KÖYÜNÜ İNŞA ET:

Yeni binalar ve tarım alanları ile şehrinizi genişletin! Fabrikalar açın, yeni ekin tarlaları yaratın, ahır, tavuk kümesi veya rafineri açın. Süpermarketinizi tedarik etmeyi unutmayın! Bir süt fabrikasının, ekmek fabrikasının, et fabrikasının veya içecek fabrikasının kilidini açın. Yerel markanızı yaratın ve köyünüzü haritaya koyun!

ÜRÜNLERİNİZİ AYRINTILI OLUN:

Buğday, mısır, domates, elma veya havuç gibi farklı türde tohumları ekin ve hasat edin. Çiftliğinizde inek, tavuk, tavuk veya domuz gibi hayvanlara özen gösterin. Süt, et veya yumurta toplayın ve talebe göre birçok ürün üretin. Stratejinizi süpermarket ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın!

Öneri:  Dragon City APK + MOD (Tek Vuruş) v22.3.0

ÇEVRİMİÇİ SİPARİŞLERİ YÖNETİN:

Yeni teknolojilerden yararlanarak işinizi büyütün! Yakındaki müşterilerin talebini karşılayın ve alışveriş listelerini alın. Ne kadar çok müşteriniz olursa, köyünüz o kadar büyür! İşinizi büyütmek için altyapınızı kullanın ve en sevilen süpermarket yöneticisi olmak için kârınızı yeniden yatırın.

Çiftçiliği ve haritanızı genişletmeyi seviyorsanız, Süpermarket Köyü’nün tadını çıkaracaksınız! Karlı sonuçlarla bir süpermarketi yönetmek için stratejik kararların alınması gereken sıradan, oynaması kolay bir oyun. Mütevazı bir üretim bölümünden başlayarak durumunuzu iyileştirin ve tesislerinizde gözle görülür ilerlemenin kilidini açın. Küçük işletmenizi en samimi süpermarkete dönüştürün ve köyünüzü daha mutlu bir yer haline getirin!

Ana Özellikler:

– Her oyuncu için rahat ve stratejik oyun
– Daha detaylı yönetim sistemi
– Kilidi açılacak ve yükseltilecek düzinelerce nesne
– Çok sayıda karakter ve etkileşim
– Komik 3d grafikler ve harika animasyonlar
– Başarılı bir işletmenin yönetimi
– Minyatürde küçük bir yaşam dünyası

İNDİRME LİNKLERİ

Supermarket Village APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

7 comentarios en "Supermarket Village APK + MOD (Ücretsiz Yükseltme) v0.9.5"

 1. VELİ ÇAĞLAR Diyor:

  Hocam sitede armv9 ve armv11 için oyun varmı

 2. GÜLDEN Diyor:

  Hocam yeni sürüm ne zaman gelicek ??

 3. MUSTAFA ARİF Diyor:

  Hocam merhaba konuşan Tom altın peşinde güncel hile ne zaman gelir

 4. NURGÜL Diyor:

  Hocam WONDER BOY THE DRAGON’S TRAP gelir mi ?

 5. SEDA Diyor:

  Reis sen varya adamsın

 6. MELTEM HALE Diyor:

  Hocam iyi çalışmalar. Müsait olduğunuz vakitte Motor Tour için yeni sürüm apksını ayarlayabilme şansınız olur mu? oluyor ise vaktiniz olduğu zaman yapabilirseniz makbule geçer.

 7. ATİLLA Diyor:

  Hype simulator hile yaparmısınız size güveniyorum:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları