Strava MOD APK (Abonelik) v

253.7

Strava MOD APK (Abonelik)
Sürüm
253.7
Actualización
2 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
53
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Strava’yı tanıtın

Koşu, Bisiklete binme ve Yüzme

Strava

Bu hassas dönemde nasıl zinde ve sağlıklı kalınır?

Egzersiz birçok farklı biçimde gelir. Ancak covid pandemisinin bu hassas zamanında, koşu, yürüyüş, bisiklete binme gibi yüksek oranda kendi kendine yönlendirilen aktiviteler çok uygun hale geliyor. Bu konuların hepsi aynı özelliklere sahiptir: her zaman uygulanabilir, her yaşa, cinsiyete uygun, karmaşık ekipman gerektirmez, özel egzersiz yardımcılarına ihtiyaç duymaz ve daha da önemlisi, kişiden kişiye iletişim gerektirmez.

Ancak bu tür kendi kendine egzersizlerin en büyük zorluklarından biri, etkili öz kontrol ve öz motivasyondur. Biri sizi egzersiz yapmaya teşvik ederse veya eğitirse, her şey çok zor olmaz. Ama burada, bunu kendin yapmalısın. Eh, bu noktada, bu alanda uzmanlaşmış bir uygulama kullanmaktan daha iyi ve daha uygun bir yol olmadığını düşünüyorum.

Strava, favori fitness aktivitelerinizi yakından takip etmenize, bilimsel bir rota oluşturmanıza ve zorlu antrenman seviyelerini listelemenize yardımcı olan bir uygulamadır. Bu sayede, uygulayıcı her spor türünün etkinliğini günden güne, haftadan haftaya, aydan aya bilir ve kendilerini aşmak için daha fazla motivasyon kazanır. Tüm bunlar, bu uygulama tarafından mobil ekran aracılığıyla iyi bir şekilde yapılır.

diğer ölçüm uygulamalarından farklı şekilde motive eder

Her sabah koşuya giderdim ve dürüst olmak gerekirse, kendi kendine motive olmak gerçekten zor. Bir uygulama yüklemek ve mesafenizi diğer çevrimiçi kullanıcılarla karşılaştırmak bile durumu daha iyi hale getirmez. Ama şimdi, Strava kendi motivasyonunuzu elde etmenin iyi bir yolunu buldu. Kendini Farkındalıktan yola çıkma sürecidir >> Değişiklikleri fark ederken heyecan duyma >> Uygulayıcının yürüyüş/koşu rotalarını önceki zamana göre % artış ve tüketilen kalori gibi verimlilik göstergeleri ile kayıt altına alma >> kullanıcılar için bir yol haritası >> Ve son olarak aynı sistemdeki kullanıcılar arasında meydan okumalar yaratmak.

Öneri:  Age of History 2 Apk Hileli İndir

diğer yazılımları kullanmak gibi çok acele etmeden (doğrudan kilometreleri ölçmekten diğer uygulayıcılarla karşılaştırmaya geçmek) önce “kendinizin ötesine geçmeniz” için gerekli adımları attığını ve daha sonra rekabete girdiğini görebilirsiniz. Ara özellikler, eğitim sürecini daha heyecanlı hale getirir, uygulayıcıyı önce kendi sonuçları hakkında, sonra başka biri ile rekabet edip edemeyeceği konusunda heyecanlandırır.

Strava

her özelliğin etkisi

Birincisi, egzersiz sürecinin etkinliğini izleme ve analiz etme yeteneğidir: Koşmak, yürümek, bisiklete binmek için , GPS konumlandırmasıyla mesafeyi takip edecek, böylece onu doğrudan önceki uygulamanızla karşılaştıracak, ardından uygun övgü veya hatırlatmalarda bulunacaktır. Karşılaştırma için metrikler hız, hız, toplam mesafe, rakım ve zaman içindeki performanstır.

Rota haritalama özelliğinin ardından, yaptığınız tüm yolculukları kaydedecek ve uygulayıcının fiziksel gelişimine göre size yeni rotalar önerecektir. ayrıca benzersiz bir yeteneğe de sahiptir: önerilen ve planlanan rota sadece bir spor türü veya iki veya üç farklı spor türünün bir kombinasyonu için olabilir.

Örneğin, genellikle hafta sonları öğleden sonra 2-3’te yüzerken kendinizi kaydedersiniz, diğer günlerde işe gitmeden önce sabah erkenden koşuya çıkarsınız. Ardından, ile bir haftalık fitness performansını takip ettikten sonra, uygulama doğrudan işinize ve egzersiz programınıza uygun yeni bir rota önerecektir. Örneğin, haftada 4 sabah koşu olacak, kalan 3 sabah evden yüzme havuzuna koşu ve 30 dakika yüzme ve ardından eve koşu için olacak. Hafta sonları sabah koşuya, öğleden sonra yüzmeye gidiyorsunuz… Ve yine uygun rotalar ve programlar sunduğu performansınızı kaydetmeye devam ediyorsunuz.

Son büyük özellik, performansınızı diğer kullanıcılarla karşılaştırarak kendinizi tekrar zorlamanızdır. , aynı bölgedeki genel kullanıcıların çalışma istatistiklerini yerelleştirebilir ve listeleyebilir. Bulunduğunuz yere en yakın olan kapma arabalarını görüyormuşsunuz gibi. Ve bu tür rekabetçi gösterilere katılmak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. İnanın bu, sıralamada nerede olduğunuzu görünce kendi motivasyonunuzu sağlamanız için çok etkili.

Öneri:  Car Simulator 2 Apk Para Hileli İndir

Strava

performansı ölçmek için ne tür sporlar kullanır?

Bu oldukça uzun bir liste. sadece basit aktivitelerden ibaret olduğunu düşünmeyin, hatta en beklenmedik olanlar bile birçok biçime genişler. Popüler düzeyde, yüzme, yürüyüş, maraton koşusu, kapalı alan koşusu, bisiklete binme, tırmanma, Yoga gibi herkesin yapmaktan hoşlandığı aktiviteler var. , sörf yapmak…

ayrıca Facebook gibi dünyadaki ünlü sosyal ağlarla da iyi bağlantı kurar. Twitter, Instagram… böylece yukarıda listelenen özellikleri kullanmakta ve programınızı, rotanızı ve egzersiz sonuçlarınızı bu sitelerde paylaşmakta özgürsünüz. Aynı uygulamayı kullanan, hatta sizinle aynı yarışmada olan, aynı fikirde olan, uzaktaki arkadaşlarla veya insanlarla tanışırsanız, çok mutlu olur, değil mi?

MOD APK sürümü

MOD özellikleri

Bazı Abonelik özelliklerinin kilidi açılır:

 • Haritalar: bölümler, rotalar, kaydedildi
 • Kayıt: kayıtlı rotalar ve işaret

Android için MOD APK’sını indirin

, basit, görülmesi kolay bir arayüz, anlaşılması kolay istatistikler, gerçekten etkili olan iyi motivasyon özellikleri ile harika bir uygulama. Bu tatil sezonunda evde formda kalmak istiyorsanız Strava’yı tavsiye ederim.

 

INSTAGRAM

 

 

aktivite takipçisi ile kondisyonunuzu takip edin. Rotaları kaydedin, en sevdiğiniz bisiklet parkurunun haritasını çıkarın veya koşun ve antrenmanınızı tüm istatistiklerle analiz edin – ücretsiz!

Maraton eğitimi mi yoksa sadece bisiklete binmeyi mi seviyorsun? Telefonunuzu ile gelişmiş bir döngüye veya koşu izleyicisine dönüştürün. Strava mesafe takipçisi ve mil sayacı ile yeni bir parkur deneyin, hatta koşu hızını takip edin. Milyonlarca aktif insana katılın ve hedeflerinize ulaşın!

Strava Activity Tracker ile Fitness Antrenmanı: Daha Akıllı Antrenman Yapmanın 3 Yolu

1. Rotaları kaydedin, koşuyu takip edin ve analiz edin: Mesafeyi, yüzme hızını, bisiklet hızını, kazanılan yüksekliği ve yakılan kalorileri takip edin

2. Rotanızın haritasını çıkarın: Dünyanın en büyük patika ağıyla koşu, yüzme veya sürüşünüzü çeşitlendirin

3. Eğitim zorlukları: Aylık Görevlerle kendinizi zorlayın ve başkalarıyla rekabet edin

Öneri:  MX Player Pro MOD APK (Kilitsiz) v1.45.10

MESAFE TAKİP CİHAZI & MİL SAYACI

• Koşmayı, bisiklete binmeyi ve yüzmeyi takip edin: Zaman içindeki performansınızı karşılaştırın

• Her koşuda mesafeyi, tempoyu, hızı, kazanılan yüksekliği ve yakılan kalorileri takip edin

• Mil sayacı: Android cihazınızı, Wear OS cihazınızı veya hemen hemen her GPS cihazını kullanın

BAĞLANIN VE PAYLAŞIN

• Arkadaşların ve takipçilerin yorum yapabilmeleri ve kendi ilerlemelerini paylaşabilmeleri için Strava özet akışınıza rotaları kaydedin

• Bisiklet rotanız en iyisi mi? En son bisiklet yolculuğunuzun rota haritasını ve fotoğraflarını paylaşın

• Faaliyetler ve büyüyen topluluklar için markalar, ekipler ve arkadaşlardan oluşan Kulüplere katılın

STRAVA ABONELİĞİ

• Fitness hedeflerinizi belirleyin ve özelleştirilebilir egzersiz planları alın. Mesafe izleyiciyi kullanın ve kendi zamanınızı veya segment hedeflerinizi belirleyin

• Daha güvenli antrenman yapmanıza ve daha iyi performans göstermenize yardımcı olacak canlı geri bildirim alın

RUNNING TRACKER ve EĞİTİM

• Maraton antrenmanı bir platoya mı çarptı? Koşu izleyicisi ile mesafeyi takip edin ve performansınızı artırın ve Premium ile özel planlara erişin

• Cihazınızı triatlon veya maraton eğitimi için kişisel bir antrenöre dönüştürün

Koşmak ve bisiklete binmekle bitmiyor, Strava aktivite takipçisini çok çeşitli sporlar için kullanabilirsiniz:

• Yüzmek

• Alp Disiplini

• Yürüyüş

• Çapraz uyum

• Kano

• Kaya tırmanışı

• Sörf

• Yoga

• Kapalı alan koşusu

• Kapalı alan bisikleti

• Spor salonu egzersizleri

…ve daha fazlası!

GPS DESTEĞİ HAKKINDA NOT:
Strava, kayıt faaliyetleri için GPS’e bağlıdır. Bazı cihazlarda GPS düzgün çalışmıyor ve Strava etkili bir şekilde kayıt yapmıyor. Strava kayıtlarınız yetersiz konum tahmini davranışı gösteriyorsa, lütfen işletim sistemini en son sürüme güncellemeyi deneyin. Bilinen bir çözümü olmayan sürekli olarak düşük performans gösteren bazı cihazlar vardır. Bu cihazlarda, örneğin Samsung Galaxy Ace 3 ve Galaxy Express 2 gibi Strava kurulumunu kısıtlıyoruz.

Daha fazla bilgi için destek sitemize bakın: https://strava.zendesk.com/entries/27141334-Does-Strava-4-x-run-on-my-Android-device

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

Strava MOD APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

22 comentarios en "Strava MOD APK (Abonelik) v253.7"

 1. GÖKSEL Diyor:

  Abi firefight apk gelicek mi?

 2. BETÜL EMİNE Diyor:

  sizi seviyorum

 3. EMRE Diyor:

  Hocam WONDER BOY THE DRAGONS TRAP oyunu için sitede var demiştiniz ama link bozuk yükleyemiyorum bir bakarsanız sevinirim

 4. BURÇHAN Diyor:

  Hocam Marvel şampıyonlar turnuvasına güncelleme geldi

 5. AYKAN Diyor:

  Hocam minecrafta para hilesi yaparmısın

 6. TUĞÇE Diyor:

  Hocam robloxsun robux hilesi oluyormu oluyorsa yapabilir misiniz bu arada seveliyosunuz hocam

 7. BURCU Diyor:

  Selamin aleyküm hocam size şey sorucam niyetim kötü değil burcunuz nedir

 8. GÜLDEN Diyor:

  Hype simulator hile yaparmısınız size güveniyorum:)

 9. MELİKE Diyor:

  Hocam Hakkınızı Helal Edin Çok seviliyorsunuz

 10. CEMİL Diyor:

  hocam lütfen cevaplayııın

 11. HACI ÖMER Diyor:

  Hocam rise of berk günceleme geldi eklemisin

 12. ESEN Diyor:

  Hocam last pirate güncelleme lütfen

 13. SEMİH Diyor:

  Hocam steel and flesh 2 yeni sürüm hile yapar mısın

 14. MUSTAFA Diyor:

  Hocam Minion Rush hileli gelir mi teşekkürler

 15. NECMİYE GÜL Diyor:

  Hocam yeni sürüm gelicek mi

 16. CEREN Diyor:

  Abi hakını helall et ha

 17. BİLGE MERVE Diyor:

  Hocam WONDER BOY THE DRAGONS TRAP oyunu için sitede var demiştiniz ama link bozuk yükleyemiyorum bir bakarsanız sevinirim

 18. ALİ Diyor:

  Acaba bende ilerde böyle hoca olabilirmiyim

 19. KASIM Diyor:

  Taxi sim 2021 güncelleme geldi 3 tane yeni araç gelmiş ekleyebilirmisiniz bugün

 20. ENGİN Diyor:

  Şimdiden teşekkürler

 21. NURDAN Diyor:

  Almora Darkosen premium hilesi 2 gün sonra kalktı hocam yeniden yüklesem kayıtlı oyun gider mi

 22. OĞUZHAN Diyor:

  Abi zaptiye Osmanlı hilesi olurmu olursa yaparmisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları