STEEL AND FLESH 2 MOD APK İNDİR – PARA HİLELİ – V

1.4

STEEL AND FLESH 2 MOD APK İNDİR Moğol İmparatorluğu'nun Asya'da güçlendiği ve Orta Doğu'da Haçlı Seferlerinin tüm hızıyla devam ettiği 1212 yılında Orta Çağ'ı ziyaret etme fırsatınız var. Emrinizde, üzerinde 20 büyük devletin bulunduğu devasa bir dünya haritası var. Herhangi bir devlete bağlılık yemini etme ve yakında kralı olma veya giderek daha fazla bölgeyi ele geçirerek kendinizinkini yaratma hakkına sahipsiniz. Ayrıca her zaman haydutlarla savaşma ve kupa satarak para kazanma şansınız var. Arazi satın almak ve bir iş kurmak size rahat bir varoluş sağlayacaktır. Küresel haritada seyahat etmenin yanı sıra, ister açık bir alanda bir savaş, isterse bir şehir, kale, liman veya köy kuşatması olsun, ordunuzla her zaman kişisel olarak bir savaşa katılabilirsiniz. Orta çağ sever misin? Strateji ve aksiyon mu oynuyorsunuz? Büyük ölçekli savaşlar ve kuşatmalar? Sık sık arkadaşlarınızla oynar mısınız? İmparatorluğunu kurmak istiyor musun? O zaman bu oyun tam size göre!!!
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 72,441
Geliştirici
VirtualStudio
Sürüm
1.4
Actualización
16 Aralık 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
244
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

STEEL AND FLESH 2 MOD APK İNDİR

Amacınız bulunduğunuz harita üstünde ordunuzla kalelere saldırmak, düşman bölgelerini işgal etmek ve krallığınızı ilan etmektir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

STEEL AND FLESH 2 MOD APK İNDİR

STEEL AND FLESH 2 MOD APK İNDİR

STEEL AND FLESH 2 MOD APK İNDİR

BİLGİLENDİRME : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir.

STEEL AND FLESH 2 APK İNDİR

Steel And Flesh 2 v1.4 PARA HİLELİ APK, strateji, savaş ve ordu yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını VirtualStudio firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz harita üstünde ordunuzla kalelere saldırmak, düşman bölgelerini işgal etmek ve krallığınızı ilan etmektir. Steel And Flesh 2 New Lands içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, askeri gücünüzü geliştirip en iyi eşyalara sahip olabilirsiniz. Güçlü düşman orduları, farklı ekipmanlar, geniş harita ve dahası sizleri bekliyor. Steel And Flesh 2 v1.4 sürümünde yeni beceri menüsü, silahlar – zırhlar, askeri birimler eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Steel And Flesh 2 Play Store’da 65.000’den fazla indirilmiştir.

STEEL AND FLESH 2 PARA HİLELİ APK İNDİR

Moğol İmparatorluğu’nun Asya’da güçlendiği ve Orta Doğu’da Haçlı Seferlerinin tüm hızıyla devam ettiği 1212 yılında Orta Çağ’ı ziyaret etme fırsatınız var. Emrinizde, üzerinde 20 büyük devletin bulunduğu devasa bir dünya haritası var. Herhangi bir devlete bağlılık yemini etme ve yakında kralı olma veya giderek daha fazla bölgeyi ele geçirerek kendinizinkini yaratma hakkına sahipsiniz. Ayrıca her zaman haydutlarla savaşma ve kupa satarak para kazanma şansınız var. Arazi satın almak ve bir iş kurmak size rahat bir varoluş sağlayacaktır. Küresel haritada seyahat etmenin yanı sıra, ister açık bir alanda bir savaş, isterse bir şehir, kale, liman veya köy kuşatması olsun, ordunuzla her zaman kişisel olarak bir savaşa katılabilirsiniz.
Orta çağ sever misin? Strateji ve aksiyon mu oynuyorsunuz? Büyük ölçekli savaşlar ve kuşatmalar? Sık sık arkadaşlarınızla oynar mısınız? İmparatorluğunu kurmak istiyor musun? O zaman bu oyun tam size göre!!!

Öneri:  Takashi Ninja Warrior APK + MOD (Sınırsız Para) v2.6.4

SENİ NE BEKLİYOR?

STEEL AND FLESH 2 HİLELİ APK İNDİR

⚔SAVAŞLAR⚔
EN HEDEFLİ VE GERÇEKÇİ 3D BİRİNCİ KİŞİ SAVAŞLARI – Savaş alanında 300 kişiye kadar olan bir savaşa kişisel olarak katılabilirsiniz. Açık bir alanda bir savaş, bir şehir veya kalenin kuşatılması, bir limana baskın veya bir köyün ele geçirilmesi olabilir. Savaş grubunuzu yönetebilir ve savaş oluşumları oluşturabilirsiniz. Kılıçlı, mızraklı, okçu, arbalet ve hatta şövalye gibi birçok asker türü savaşlarda yer alır.

🏰KALE KUŞATMASI🏰
EN BÜYÜK KALE KUŞATMALARI – Kale kuşatmasına bizzat katılabilirsiniz. Kuşatma koçlar, kuşatma kuleleri ve mancınıklar kullanılarak çok gerçekçi bir şekilde gerçekleşir. Siz kuşatma silahlarını duvarlara doğru iterken savunucular size ok atacaklar.

STEEL AND FLESH 2 MOD APK İNDİR CLUB

🌏KÜRESEL HARİTA🌏
EN BÜYÜK KÜRESEL HARİTA – Orta Çağ’ın gerçekten var olan 20 büyük devleti, devasa bir dünya haritasında yer almaktadır. Bunlardan herhangi birine katılabilir ve yakında askeri kampanyalara öncülük edebilirsiniz. Her zaman kendi devletinizi yaratabilirsiniz, ancak siyasi kararlarınızda dikkatli olun, çünkü herhangi bir eyleminiz topyekûn savaşa yol açabilir.

🛡ZIRH VE SİLAHLAR⚔
BÜYÜK MİKTARDA ZIRH VE SİLAH – Her türlü zırhı, çok sayıda kaskı, kıyafeti, botu ve kalkanı emrinizde kullanma fırsatınız var. Silahları unutma, istediğin her şeyi bulacaksın, kılıçlar, mızraklar, gürzler, baltalar, sopalar, yaylar, tatar yayları, ciritler, dartlar ve hatta fırlatma baltaları. Bıçağı keskinleştir ve savaşa gir!!!

STEEL AND FLESH 2 MOD APK İNDİR DAYI

👬ÇEVRİMİÇİ👬
EN EPİK ÇEVRİMİÇİ SAVAŞLAR – Bu oyunda arkadaşınızla bir kılıç sallayabileceksiniz. Dünyanın her yerinden oyuncular sizi yenmeye çalışacak. Online modda karakterinize istediğiniz zırhı giydirebilir ve ona istediğiniz silahları verebilirsiniz.

👑İMPARATORLUK👑
İMPARATORLUĞUNU KUR – En alttan başlayacaksın, hiçbir şeyin olmayacak, bir gün ilk şehrini ele geçireceksin, bu karlı olacak. Birkaç şehir ve kaleniz olduğunda komşu devletler sizi bir tehdit olarak görecek ve size savaş ilan edecek. Ağır muharebelerde ve kuşatmalarda rakibinizi ezeceksiniz. Şehirler önünüzde ağıt yakacak ve Lordlar size Kralları diyecek ve sancakbeyleri sizin sancağınızı taşıyacak!!!

Öneri:  Last Day on Earth Survival MOD APK İNDİR (Free Craft, Durability, Magic Split, Instant Walking...) v1.18.13

💪BECERİLER💪
EN GERÇEKÇİ VE GELİŞMİŞ BECERİ SİSTEMİ – Karakterinizin gelişimi tamamen sizin elinizde. 5 temel beceri, karakterinizin ne olacağını belirlemenize izin verecek, güçlü mü çevik mi, yoksa akıllı ve çalışkan mı yoksa karizmatik mi? Kahramanınızın 30 becerisinin daha gelişimini takip etmeniz gerekecek. Bazı becerilerinizi doğru seviyeye getiremezseniz, her zaman meyhaneyi ziyaret edebilir ve bazı sorumluluklar alacak yoldaşlar kiralayabilirsiniz.

🏔MANZARALAR🏝
GERÇEKÇİ MANZARALAR – Dünyanın farklı yerlerinden, farklı manzaralarda savaşlara katılacaksınız. Kuzeyde karlı bir kış, güneyde sıcak bir çöl, dağlık bir alanda savaşırsanız, o zaman savaş alanında dağlar olacaktır. Gerçekçi hava koşulları sizi gerçek bir savaş atmosferine sokacak.

🎁OYUNDA SİZİ BEKLEYEN BİRÇOK ÖZELLİK VAR 🎁

www.apkadam.com

Yenilikler

STEEL AND FLESH 2 MOD APK İNDİR

Moğol İmparatorluğu'nun Asya'da güçlendiği ve Orta Doğu'da Haçlı Seferlerinin tüm hızıyla devam ettiği 1212 yılında Orta Çağ'ı ziyaret etme fırsatınız var. Emrinizde, üzerinde 20 büyük devletin bulunduğu devasa bir dünya haritası var. Herhangi bir devlete bağlılık yemini etme ve yakında kralı olma veya giderek daha fazla bölgeyi ele geçirerek kendinizinkini yaratma hakkına sahipsiniz. Ayrıca her zaman haydutlarla savaşma ve kupa satarak para kazanma şansınız var. Arazi satın almak ve bir iş kurmak size rahat bir varoluş sağlayacaktır. Küresel haritada seyahat etmenin yanı sıra, ister açık bir alanda bir savaş, isterse bir şehir, kale, liman veya köy kuşatması olsun, ordunuzla her zaman kişisel olarak bir savaşa katılabilirsiniz.
Orta çağ sever misin? Strateji ve aksiyon mu oynuyorsunuz? Büyük ölçekli savaşlar ve kuşatmalar? Sık sık arkadaşlarınızla oynar mısınız? İmparatorluğunu kurmak istiyor musun? O zaman bu oyun tam size göre!!!

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

STEEL AND FLESH 2 MOD APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

327 comentarios en "STEEL AND FLESH 2 MOD APK İNDİR – PARA HİLELİ – V1.4"

 1. VOLKAN Diyor:

  Religon inc apk gelir mi hocam

 2. ASLI Diyor:

  Hocam yeni sürüm gelicek mi

 3. KUBİLAY Diyor:

  Kral BUD FARM mı yapar mısın ? Uzun zamandır bekliyorum…

 4. YURDUN Diyor:

  Hocam Base Jump Wing Suit Fly APK gelir mi ?

 5. BAHRİ Diyor:

  İndirip Oynayacağım

 6. BARIŞ Diyor:

  Hocam oyunu indirip kuruyorum ancak oyuna girince durduruldu diye atıyor ne yapmalıyım

 7. MAHİR Diyor:

  Hocam hep zamanında güncelleme yapıyosunuz çok teşekkürler ✨

 8. ABDULMELİK Diyor:

  tikplus yıldız hileli yaparmısın hocam

 9. FULYA Diyor:

  Hocam csd 22 yeni sürüm gelirmi acaba iyi akşamlar bu arada seviyoruz seni

 10. SAMİ Diyor:

  Almora Darkosen premium hilesi 2 gün sonra kalktı hocam yeniden yüklesem kayıtlı oyun gider mi

 11. ESİN Diyor:

  Hocam robloxsun robux hilesi oluyormu oluyorsa yapabilir misiniz bu arada seveliyosunuz hocam

 12. EREN Diyor:

  Hocam Go Fish Para Hileli Yapabilir Misiniz ?

 13. EBRU Diyor:

  Pixel Gun 3D adındaki oyunun güncellemesini Getiricekmisiniz Teşekkürler…

 14. MÜCAHİT Diyor:

  Hocam Candy Crush Saga gelir mi?

 15. ONAT Diyor:

  Bekliyorum çok çok teşekkürler şimdiden 😊

 16. KADİR Diyor:

  Hocam elinize sağlık çok teşekkürler

 17. EBRU Diyor:

  Hocam #DRIVE güncelleme gelecek mi?

 18. MEHMET NURİ Diyor:

  Hocam Evhacon 2 gelirmi?

 19. MEHMET CİHAT Diyor:

  Hocam Marvel şampıyonlar turnuvasına güncelleme geldi

 20. METANET MEHRALİ Diyor:

  Hocam oyun cok zor kaynak hileli oluyomu oluyosa cooook iyi olur

 21. ESRA Diyor:

  Hoca Mobile legends bang bang hile yapabilir misin

 22. HÜSEYİN Diyor:

  Hocam lütfen yeni sürümü yüklermisiniz.

 23. FATİH Diyor:

  Hocam grid autosport gelirmi seviliyosunuz <3

 24. NEFİSE Diyor:

  Sağolun

 25. BİNNUR Diyor:

  Hocam Horrow Show en son sürüm yapabilir misin?

 26. MUSTAFA Diyor:

  Hocam european war 5 güncel versiyon gelir mi dun güncelleme aldi

 27. AHMET BİLGEHAN Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli ne zaman gelir.

 28. MEHMET Diyor:

  Hocam last pirate güncelleme lütfen

 29. GÖKHAN Diyor:

  Religon inc apk gelir mi hocam

 30. ALİ Diyor:

  angry birds go

 31. MERT METİN Diyor:

  Hocam mr autofire güncelleme bakar mısınız?

 32. FATİH Diyor:

  Elinize sağlık

 33. DERYA Diyor:

  Hocam halletim

 34. HASAN ULAŞ Diyor:

  hocam taxi sim 2020 yaparmısın yeni sürüm gelmiş plss

 35. CİHAN Diyor:

  Hocam Truck Simulator Ultimate

 36. SERHAT Diyor:

  Hocam rise of berk güncel hile varmı saygılar

 37. ORHAN Diyor:

  Hocam sitede armv6 ve eskisi için oyun varmı

 38. ŞULE Diyor:

  Hocam bide ıdle city builder ı ekler misin? Tşk

 39. MEHMET Diyor:

  Hocam yeni sürüm ne zaman gelicek ??

 40. ÖVGÜ ANIL Diyor:

  Abi pk xd gelsin

 41. HALİL İBRAHİM Diyor:

  Hocam lamar-ıdle vlog apk oluyormu diye sormuştum hayla cevap vermediniz

 42. ÖZGÜL Diyor:

  Hocam nolurr yeni sürümm

 43. NURDAN Diyor:

  Hocam acaba gangster vegas apk yapmayı düsünüyormusun

 44. NİLAY Diyor:

  Spotify yeni sürüm gelir mi keşfet kısmı çalışmıyor

 45. GÜLAY Diyor:

  Birazda MMORPG tarzi oyun atarmisiniz

 46. KERİM Diyor:

  Hocam Cargo transport Simulator Hile oluyo mi?

 47. HARUN Diyor:

  Hocam Spotify ın apk sında çevrimdışı müzik dinleyebiliyormuyuz

 48. MUHAMMED Diyor:

  Hocam worldbox APK gelirmi

 49. YAVUZ Diyor:

  dawnblade apk oluyormu?

 50. NURDAN Diyor:

  Hocam sims i yukleyince mor elmas paralar olmuyor.eskiden olurdu ben yeni telefonuma indirdim mor elmaslar hileli degil neden ?

 51. ÖZLEM Diyor:

  Hocam Shadow Blade apsksını güncelleyebilir misin obb dosyası inmiyor

 52. ZEKERİYA Diyor:

  Çok teşekkürler hocam

 53. UĞURAY Diyor:

  Hocam Dead Cells’in yeni sürümünü hileli yapar mısın

 54. ABİDİN Diyor:

  Hocam the street king hile oluyor mu seviliyorsun hocam

 55. RESUL Diyor:

  İyi günler hocam clash royal’e benzer kare kare bir oyun vardı onun güncel hilesini atabilir misin?Seviliyorsun

 56. LATİFE Diyor:

  angry birds go

 57. ÖMER FARUK Diyor:

  Hocam dead cells yeni sürüm ne zaman gelir ?

 58. CEMRE Diyor:

  HOCAM KEŞKE ADMİN ALIMI OLSAYDI ADMİN OLURDUM. ÇOK FAZLA BOŞ VAKTİM VAR VE BU İŞLERDEN ANLIYORUM.

 59. BAVER Diyor:

  Hocam bana şoyle kaliteli bi oyun önersenize dead cells benzeri oyun içi satın alımı gibi şeylerin olmadigi olursa dahada iyi olurHocam shadow fight tılsım hilesi yokmu

 60. CİHAN Diyor:

  Hocam worldbox APK gelirmi

 61. ALİŞAN Diyor:

  Elinize sağlık hocam acaba Expres vpn nin apk sını yapabilir misiniz

 62. AKIN Diyor:

  Hocam merhabalar game Studio tycoon 3 oyunu sitede var mı?

 63. SAADET Diyor:

  Hocam hala minecraft sunucularına giremiyorum hesabınız yok diyor bağlamaya çalışıyorum hata veriyor ?

 64. EMRE Diyor:

  Religon inc apk gelir mi hocam

 65. GÖKHAN Diyor:

  hocam sitedeki

 66. MUAMMER MÜSLİM Diyor:

  Helal Olsun Hocam Aslan Hocam

 67. MAHMUT Diyor:

  gta san andreas veya vice city trilogy ne zaman apk gelecek

 68. KAMERCAN Diyor:

  School of dragons para/elmas hileli yapar mısın?

 69. İLKER Diyor:

  404 hatası olan tüm oyunları düzeltebilir misin

 70. TAHİR Diyor:

  Abi botworld ün 1.1.3 sürümünü para hileli yüklermisin

 71. SAMİ Diyor:

  İndirip deneyeceğim

 72. SONAY Diyor:

  Hocam güncelleme geldi update yaparmısın

 73. KÜBRA Diyor:

  Hocam minecrafta para hilesi yaparmısın

 74. BEGÜM Diyor:

  Grid autosport olmuyomu hocam

 75. NAZIM Diyor:

  Hocam 2. Modernite çağı oyununda düzelme var mı

 76. NURHAN Diyor:

  Selamün aleyküm hocam mafia city’nin hilesi vardı sende bir zamanlar yine gelirmi acaba?

 77. ÜLKÜHAN Diyor:

  Hocam landlord go hileli gelir mi

 78. SAYGIN Diyor:

  Hocam EvoCreo ücretsiz apk’sını yapabilir misiniz

 79. GÖZDE KÜBRA Diyor:

  Hocam sims mobile güncellemesini ne zaman yapacaksınız acaba? Ona da bir bakabilirseniz çok sevinirim🤗

 80. MEHMET Diyor:

  Hocam mortal combat x mega hileli uzun zamandır gelmiyor yapabilir misin

 81. ÖZLEM Diyor:

  Lütfen🙏

 82. SÜHEYLA Diyor:

  Soccer hero 2 3.seviyeden sonra internet bağlantısı istiyor internet açık olduğu halde bağlantı hatası diyor

 83. MUSTAFA GÜVENÇ Diyor:

  Hocam clash of clans’a Bi el atabilirmisin.

 84. ERAY Diyor:

  Hocam halletim

 85. IŞIK Diyor:

  Hocam Zombs Royale para hileli mümkün mü?

 86. MUKADDES Diyor:

  Hocam the walking dead de load yeri geliyor ve orası yüklenmiyor WiFi açık hala inmiyor mobil veri bile indiriyor napcam

 87. DERYA Diyor:

  Dungeon hunter 4 yaparmisin rica etsem para hilesi

 88. ERHAN Diyor:

  Hocam Marvel şampıyonlar turnuvasına güncelleme geldi

 89. ÖZNUR Diyor:

  Hocam Horrow Show en son sürüm yapabilir misin?

 90. SELMA Diyor:

  Abi Minecraft 1.18.0 atramısınız

 91. BELMA Diyor:

  İndirip deneyeceğim

 92. MUSTAFA Diyor:

  Üstad kolay gelsin. Raid: shadow legends ile ilgili bir paylaşımın olabilir mi?

 93. ZÜHAL Diyor:

  Hocam world conqueror 4 gelir mi

 94. ZÜHAL Diyor:

  Hocam merhabalar game Studio tycoon 3 oyunu sitede var mı?

 95. FUNDA Diyor:

  teşekkürler

 96. HALİL İBRAHİM Diyor:

  Elinize sağlık hocam acaba Expres vpn nin apk sını yapabilir misiniz

 97. MUSTAFA Diyor:

  Hocam Spotify ın apk sında çevrimdışı müzik dinleyebiliyormuyuz

 98. FULYA Diyor:

  Hocam mcpe 1.18 final çıktı siteye ekler misiniz?

 99. ŞUAYIP Diyor:

  Acaba bende ilerde böyle hoca olabilirmiyim

 100. FEYZA Diyor:

  Üstad kolay gelsin. Raid: shadow legends ile ilgili bir paylaşımın olabilir mi?

 101. ZEKİ Diyor:

  True Masters yeni sürüm koyar mısınız?

 102. NİHAL Diyor:

  Hocam Spotify ın apk sında çevrimdışı müzik dinleyebiliyormuyuz

 103. KEMAL Diyor:

  Merhaba hocam guidus icin para hilesi yapar misin

 104. ŞERİFE SEÇİL Diyor:

  Hocam streamer life simulator para hileli gelebilirmi?

 105. YASEMİN Diyor:

  Hocam sitede armv6 ve eskisi için oyun varmı

 106. MURAT Diyor:

  Hocam Minecraft yeni sürüm gelecek mi ?

 107. MEHMET Diyor:

  Global war simulation premium gelir mi hocam

 108. MEHMET AKİF Diyor:

  teşekkür ederim

 109. HAKAN Diyor:

  True Masters yeni sürüm koyar mısınız?

 110. CİHAN Diyor:

  Emergency hq oyununu da getirimisiniz

 111. REYHAN Diyor:

  Hocam kolay gelsin. Little Hero: Idle RPG oyunu için sonsuz elmas para hileli sunabilir misiniz rica etsem ?

 112. OKTAY Diyor:

  Oyunlarınız çok güzel hocam!

 113. SERHAT Diyor:

  Abi daed cells’i güncell sürümü ne zaman gelir

 114. ERHAN HÜSEYİN Diyor:

  Hocam siz nerede oturuyorsunuz acaba

 115. MEHMET Diyor:

  Hocam shadowgun legends gold hilesi gelirmi?

 116. AYŞE GİZEM Diyor:

  royale clans clash of war

 117. ASIM Diyor:

  abi yanıt ver 😀

 118. ESMA ÖZLEM Diyor:

  Hocam fifa 16 neden oynanmıyor lütfen düzeltirsen çok sevinirim

 119. MEHMET İKBAL Diyor:

  Hocam Base Jump Wing Suit Fly APK gelir mi ?

 120. ERKAN Diyor:

  Elinize sağlık hocam

 121. İNCİ Diyor:

  hocam youtubers life apk gelir mi

 122. MURAT Diyor:

  Religon inc apk gelir mi hocam

 123. UMUT SEDA Diyor:

  Emergency Ambulance Simulator

 124. LATİFE Diyor:

  abi senin kadar kral bir adam dünyaya bir daha gelmez adamsın adam

 125. MUSTAFA Diyor:

  hocam streamer life simülatör ne zaman gelir?

 126. DUYGU Diyor:

  Hocam lütfen yeni sürümü yüklermisiniz.

 127. KAMURAN Diyor:

  Abi osm para hileli yapar mısın

 128. BENGÜHAN Diyor:

  Hocam steel and flesh 2 yeni sürüm hile yapar mısın

 129. MUSTAFA Diyor:

  Selam abi minceraft pocket edition 1.18 güncellemesi getirir misin?

 130. EMİNE Diyor:

  İndirip deneyeceğim

 131. EYLEM Diyor:

  teşekkür ederim

 132. MÜNEVER Diyor:

  Hocam Hakkınızı Helal Edin Çok seviliyorsunuz

 133. ZEKİ Diyor:

  Allah seni ne yapmasın hadi artık bir buçuk hafta oldu yeter artık gelsin yeni güncelleme

 134. MEHRİ Diyor:

  Hocam iyi günler. Gold and goblins mod apk yapabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

 135. ÜMİT Diyor:

  Hocam world conqueror 4 gelir mi

 136. MEHMET Diyor:

  Hocam zooba mod bekliyoruz senden

 137. YUNUS EMRE Diyor:

  angry birds 2 için artık üzgünüm, ban yeniyor

 138. ORHAN Diyor:

  Hocam Go Fish Para Hileli Yapabilir Misiniz ?

 139. ALEV Diyor:

  Hocam randomnation her şey açık yaparmısın

 140. HÜLYA GÖZDE Diyor:

  Hocam iyi gunler bisey daha sorucam yeni cikarttigin hileli oyunlari yukluyorum ama durduruldu diyor peki,neden????? Seviliyorsun

 141. TUĞÇE Diyor:

  Hocam merhaba grow zombies oyununu APK yapabilirmisin. seviliyorsun

 142. İDRİS Diyor:

  Hocam iyi çalışmalar. Müsait olduğunuz vakitte Motor Tour için yeni sürüm apksını ayarlayabilme şansınız olur mu? oluyor ise vaktiniz olduğu zaman yapabilirseniz makbule geçer.

 143. MEHMET ALİ Diyor:

  dawnblade apk oluyormu?

 144. ARZU Diyor:

  İyi günler hocam clash royal’e benzer kare kare bir oyun vardı onun güncel hilesini atabilir misin?Seviliyorsun

 145. EMRE MERTER Diyor:

  Hocam need for speed no limits oyununun hilesi olurmu…

 146. UĞURAY Diyor:

  nasilsiniz unkilled guncelleme istiyor birzahmet bakarmisiniz

 147. İBRAHİM Diyor:

  Hocam ben hackerlik ogrenmek istiyorum acaba buna gore bir uygulama varmi varsa eger soylermisin

 148. BENHUR ŞİRVAN Diyor:

  Merhabalar hocam, slay the spire 2.2.8 apk yaparmısın

 149. SELDA Diyor:

  Hocam World Soccer Champs Güncelleme yapar mısınız lütfen zahmet olmazsa

 150. BERÇEM Diyor:

  Bullet echo para APK plies

 151. ORGÜL DERYA Diyor:

  hocam Vegas Gangsteri siteden silindi mi? Bulamadım

 152. AYŞEGÜL Diyor:

  Hocam landlord go hileli gelir mi

 153. NAZIM Diyor:

  Şimdiden teşekkürler iyi günler

 154. SİNAN Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli ne zaman gelir.

 155. FEYZA Diyor:

  Hocam fifa 16 neden oynanmıyor lütfen düzeltirsen çok sevinirim

 156. SELMA Diyor:

  University empire tycoon elmas hilesi olmuyor mu

 157. GÖKSEL Diyor:

  Senin Allah’ına kurban Allah’ına sen kralsın kralllll eyvallah hocammmmmm

 158. OSMAN Diyor:

  Spotify yeni sürüm gelir mi keşfet kısmı çalışmıyor

 159. VELİT Diyor:

  hocam global war simulation premium yapar mısın google play de 18tl

 160. ERHAN Diyor:

  angry birds transformers

 161. MEHMET Diyor:

  tikplus yıldız hileli yaparmısın hocam

 162. MESUT Diyor:

  Hocam yeni güncelleme geldi. Sitedekiler eski sürüm galiba

 163. FİLİZ Diyor:

  Hocam gta san andreas indiremiyorum indirince android sürümü yüksek diyor buna çözüm bulabilir misin

 164. ÖMER GÖKHAN Diyor:

  Hocam bu oyun internetli galiba

 165. MERAL Diyor:

  Hocam iyi gunler bisey daha sorucam yeni cikarttigin hileli oyunlari yukluyorum ama durduruldu diyor peki,neden????? Seviliyorsun

 166. CEM İNAN Diyor:

  oyunı6 Türkçe Yama yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler seviliyorsunuz ❤️

 167. EBRU Diyor:

  Hocam iBasketball Manager 22 geliri gelirse cok mutlu olurum

 168. VOLKAN Diyor:

  Çok mutluyum çok iyi oldu bu

 169. IŞIL Diyor:

  Hocam Kolay gelsin Retro Goal premium apk gelir mi acaba

 170. TUFAN AKIN Diyor:

  ya aga yuklemek olmuyo

 171. NEBİL Diyor:

  Ben Dls 18 ve 17 de oyunu indirdim fakat icerik inmiyor play store hesabım var ama play store hesabı kurun diyor ne yapabilirim oyuna interneti kapatıp girincede icerik inmesi gerekiyor diyo

 172. ALİ MUHARREM Diyor:

  farkına sim 18 gelsin güncelleme diyor bu sürümde

 173. HAKAN Diyor:

  Hocam selamünaleyküm SimCity building in yeni sürümünün hilelilisini yapabilirmisin abi sana zahmet

 174. AYŞEGÜL Diyor:

  Hocam selamünaleyküm SimCity building in yeni sürümünün hilelilisini yapabilirmisin abi sana zahmet

 175. DENİZ Diyor:

  Hocam server hatası veriyor bağlanmıyor oyunla alakalı mi yoksa bizim telefonlami

 176. ÖZLEM Diyor:

  Almora Darkosen premium hilesi 2 gün sonra kalktı hocam yeniden yüklesem kayıtlı oyun gider mi

 177. FUNDA Diyor:

  Hocam haritaların kilidi açık hali gelebilir mi ?

 178. GÜL Diyor:

  abi yanıt ver 😀

 179. YAVUZ SELİM Diyor:

  Hocam rise of kingdoms

 180. IŞIK MELİKE Diyor:

  Hocam Shadow Blade apsksını güncelleyebilir misin obb dosyası inmiyor

 181. SÜLEYMAN Diyor:

  angry birds transformers

 182. SAMET Diyor:

  İyi günler hocam 🙋🤗🤗

 183. ALİ BURÇ Diyor:

  Hills of steel 2 parahile

 184. FIRAT Diyor:

 185. ÖMER ÖZKAN Diyor:

  Hocam Kolay gelsin Retro Goal premium apk gelir mi acaba

 186. BENHUR ŞİRVAN Diyor:

  Merhaba

 187. MUSTAFA KÜRŞAT Diyor:

  Hocam bu firmanın yeni oyunu ne zaman çıkacak ?

 188. NAİL Diyor:

  Hocam bari olur olmaz diyinde hergün girip bakmak zorunda kalmıyım😁

 189. BURCU Diyor:

  Hocam zooba mod bekliyoruz senden

 190. ÖYKÜ Diyor:

  Dead Trigger 2 yi update eder misin?

 191. EDA Diyor:

  Allah seni ne yapmasın hadi artık bir buçuk hafta oldu yeter artık gelsin yeni güncelleme

 192. HASAN Diyor:

  Hocam yeni sürüm lütfen

 193. HATİCE Diyor:

  Hocam PLANNER 5D yeni sürüm getirebilir misin ? Sana zahmet olmaz veya bir aksilik çıkmaz ise

 194. ÖKKEŞ CELİL Diyor:

  hocam plague inc: scenario creator apksı gelebilirmi teşekkürler

 195. BÜNYAMİN Diyor:

  Hocam steel and fleshin son güncellemesi gelebilir mi acaba?

 196. ABDÜLKADİR Diyor:

  Hocam cyber fighter yapar mısın?

 197. SEZEN Diyor:

  Hocan iyi akşamlar prison empire tycoon yeni sürüm?

 198. ERHAN Diyor:

  Almora Darkosen premium hilesi 2 gün sonra kalktı hocam yeniden yüklesem kayıtlı oyun gider mi

 199. AYŞEGÜL Diyor:

  hocam youtubers life apk gelir mi

 200. NİMET Diyor:

  Hocam carhighway racing ne zaman gelcek uzun zamandır bekliyorum? Teşekürler

 201. ENDER Diyor:

  Hocom life of mellow karakterler hemen ölüyor neden ölüyor

 202. BAHADIR Diyor:

  Hocam Package Inc Apk gelirmi?

 203. AYSEL Diyor:

  Bekliyorum çok çok teşekkürler şimdiden 😊

 204. ÖZEN Diyor:

  oyun güncelleme istiyor napmamız gerek hocam

 205. AHMETCAN Diyor:

  Hocam spaceflight simulator yeni sürüm

 206. İBRAHİM TAYFUN Diyor:

  Supercell oyunları hile olmuyor hocam

 207. ÖZLEM Diyor:

  Hocam merhaba top eleven hile yapar mısın

 208. TURGAY Diyor:

  Hocam siteye rebrawl nulls brawl masterroyale vs. Eklermisiniz hocam

 209. BARIŞ Diyor:

  Taxi sim 2021 güncelleme geldi 3 tane yeni araç gelmiş ekleyebilirmisiniz bugün

 210. YUSUF Diyor:

  Hocam Minecraft 1.18 ne zaman gelir

 211. MUTLU Diyor:

  Soccer hero 2 3.seviyeden sonra internet bağlantısı istiyor internet açık olduğu halde bağlantı hatası diyor

 212. SERDAR Diyor:

  Üstad kolay gelsin. Raid: shadow legends ile ilgili bir paylaşımın olabilir mi?

 213. KAMURAN Diyor:

  Elinize sağlık hocam

 214. ELA Diyor:

  Hocam bu oyunu ben istemiştim ellerinize sağlık teşekkür ederim umarım bir gün bulunduğunuzdan daha iyi yerlere gelirsiniz

 215. ELİF Diyor:

  Hocam Rival Regions premium ve altın hileli apk gelir mi?

 216. SELMA Diyor:

  Bende de öyle olmuyo acilmiyor:((

 217. HALİS Diyor:

  Hocam european war 5 güncel versiyon gelir mi dun güncelleme aldi

 218. UĞUR Diyor:

  Hocam nfs no limits yeni sürüme hack ekleyebilirmisiniz

 219. NEVİN Diyor:

  Dostum sana ulaşmaya çalıştım sağdan soldan ama artık herkes gibi buradan yazayım. “Rival Stars Horse Racing” rootsuz hile olabilir mi?

 220. NİHAN Diyor:

  İyi günler hocam clash royal’e benzer kare kare bir oyun vardı onun güncel hilesini atabilir misin?Seviliyorsun

 221. BÜŞRA Diyor:

  Hocam haritaların kilidi açık hali gelebilir mi ?

 222. CEM ATAKAN Diyor:

  Hocam the last door apk

 223. HİDAYET Diyor:

  Hocam merhaba CarX highway racing bir bakicam demiştiniz güncelini çıkartınız mi ?

 224. HACER Diyor:

  Hocam Candy Crush Saga gelir mi?

 225. ELZEM Diyor:

  Hocam araba loto Yu kazanınca bıtıyoe ve oyun easter egg yok dıyor ufak seyler var satın alınıcak sadece

 226. MEHMET Diyor:

  Hocam Brawl Stars hile yapar mısın lütfen

 227. HASAN Diyor:

  Hocam iyi akşamlar. Dominations mod apk yapabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.

 228. FUAT Diyor:

  Unkilled güncellemesi için halen beklemedeyiz hocam bir el atarsanız seviniriz teşekkür ederiz

 229. HALE Diyor:

  Hocam tekrar yazmisim ayni soruyu ozur dilerim, kolay gelsin

 230. VOLKAN Diyor:

  Şimdiden teşekkürler iyi günler

 231. EMİNE Diyor:

  Hocam merhaba CarX highway racing bir bakicam demiştiniz güncelini çıkartınız mi ?

 232. ALİ SAİP Diyor:

  Hocam Go Fish Para Hileli Yapabilir Misiniz ?

 233. ERDAL Diyor:

  HOCAM KEŞKE ADMİN ALIMI OLSAYDI ADMİN OLURDUM. ÇOK FAZLA BOŞ VAKTİM VAR VE BU İŞLERDEN ANLIYORUM.

 234. EMİNE Diyor:

  Hocam hay day hileli yaparmisin

 235. MUSTAFA ARİF Diyor:

  hocam sitedeki

 236. TUĞBA Diyor:

  Hocam bide ıdle city builder ı ekler misin? Tşk

 237. TESLİME NAZLI Diyor:

  Sağolun hocam

 238. EMRAH Diyor:

  hocam age of civilization 2yi günceller misin?

 239. CEM Diyor:

  Bide hocam lütfen ama lütfen gumslinger ve pc creator ve horizon chase oyunlarının güncel sürüm linki lütfen defalarca yazıyorum

 240. FİLİZ Diyor:

  WORLD CONQUEROR 4 türkçe dil desteği yapa bilirmisin

 241. AHMET Diyor:

  Abi hakını helall et ha

 242. ZARİFE Diyor:

  Çok teşekkürler hocam. Ellerine sağlık…

 243. VOLKAN Diyor:

  Abi osm para hileli yapar mısın

 244. MEHMET HÜSEYİN Diyor:

  Hocam EvoCreo ücretsiz apk’sını yapabilir misiniz

 245. MUSTAFA BARAN Diyor:

  hocam spotify apk cok fazla depolama alani kullaniyor, nerdeyse 8 gb’lik bir veri. normal spotif bu kadar harcamiyor sebebi ne olabilir?

 246. SALİM Diyor:

  Merhaba hocam guidus icin para hilesi yapar misin

 247. ŞEYMA MELİHA Diyor:

  Hocam rise of berk günceleme geldi eklemisin

 248. VOLKAN Diyor:

  Birazda MMORPG tarzi oyun atarmisiniz

 249. MÜBERRA Diyor:

  Abi marvel şambiyonlar turnuvasini guncellermisin

 250. FUNDA Diyor:

  Yeni güncelleme gelicek artık

 251. PINAR Diyor:

  Hocam 8 Ball Pool çizgi hilesi oluyor mu? Sitede var fakat güncel değil

 252. SUAT Diyor:

  Hocam Hotline Miami APK gelir mi ?

 253. EMRE Diyor:

  oyun güncelleme istiyor napmamız gerek hocam

 254. ECE Diyor:

  Abi daed cells’i güncell sürümü ne zaman gelir

 255. BARAN Diyor:

  Hocam cyber fighter yapar mısın?

 256. SELMA Diyor:

  Bekliyorum çok çok teşekkürler şimdiden 😊

 257. ERHAN Diyor:

  SİMCİTY BUİLDIT yeni sürüm gelebilirmi hocam

 258. MÜŞERREF Diyor:

  Hocam hay day hileli yaparmisin

 259. AYDOĞAN Diyor:

  Hocam the last door apk

 260. ZAHİDE Diyor:

  gta san andreas veya vice city trilogy ne zaman apk gelecek

 261. HAMZA Diyor:

  Hocam World soccer champs güncelleme yaparmısınız

 262. GÜNAY Diyor:

  Hocam güncelleme geldi update yaparmısın

 263. ABDULLAH ARİF Diyor:

  Hocam Truck Simulator Ultimate

 264. ÖMER Diyor:

  Dungeon hunter 4 yaparmisin rica etsem para hilesi

 265. ÖZGÜR Diyor:

  Hocam Dead Cells yeni sürümünü yapabildin mi?

 266. KORAY Diyor:

  Hocam iyi çalışmalar. Müsait olduğunuz vakitte Motor Tour için yeni sürüm apksını ayarlayabilme şansınız olur mu? oluyor ise vaktiniz olduğu zaman yapabilirseniz makbule geçer.

 267. EMİN Diyor:

  Hocam hay day hileli yaparmisin

 268. MUKADDES Diyor:

  Hocam dead cells son sürüm gelir mi?

 269. İREM Diyor:

  nasilsiniz unkilled guncelleme istiyor birzahmet bakarmisiniz

 270. FATİH Diyor:

  Spotify yeni sürüm gelir mi keşfet kısmı çalışmıyor

 271. DİDEM Diyor:

  teşekkür ederim

 272. RAMAZAN Diyor:

  Hocam PLANNER 5D yeni sürüm getirebilir misin ? Sana zahmet olmaz veya bir aksilik çıkmaz ise

 273. AYLİN Diyor:

  Hocam landlord go hileli gelir mi

 274. YUSUF Diyor:

  Hocam merhaba Empire and puzzle var mı acaba

 275. BİLGE Diyor:

  Hocam Merhabalar birşey soracağım.

 276. NURAY Diyor:

  Hocam bu oyunu ben istemiştim ellerinize sağlık teşekkür ederim umarım bir gün bulunduğunuzdan daha iyi yerlere gelirsiniz

 277. AHMET ÇAĞRI Diyor:

  Hayir online degil

 278. SULTAN Diyor:

  Hocam acaba gangster vegas apk yapmayı düsünüyormusun

 279. FUAT ERNİS Diyor:

  tikplus yıldız hileli yaparmısın hocam

 280. MURAT Diyor:

  Sa Hocam dude theft wars isinmli oyunu indirdin sizden her girdiğimde durduruldu diyor ard arda oynayamyorum lütfen yardm ediin 🙁

 281. MURAT Diyor:

  Kral BUD FARM mı yapar mısın ? Uzun zamandır bekliyorum…

 282. EMRE Diyor:

  Hocam merhaba sims mobile güncellemesi gelirmi? Seviliyorsunuz🤍

 283. TUFAN AKIN Diyor:

  Hocam Super soccer champs bi bakar mısın

 284. ETHEM Diyor:

  Hocam mad dex 1 yaparmısın

 285. AZİZ Diyor:

  Bitlife kilitsiz full son sürüm getitirimisiniz

 286. BURCU Diyor:

  Hocam WORLD CONQUEROR 4 kaynak hilesi varmı?

 287. CENK Diyor:

  Hocam sims the mobil yapabile imkaniniz varmı ?

 288. NEVROZ Diyor:

  Hocam ez mirror match 2 guncellemesi gelicekmi

 289. LÜTFİ Diyor:

  Hocam rise of kingdoms

 290. BAHRİ Diyor:

  Hocam Almora Darkosen premium hilesi bir noktadan sonra devre dışı kalıyor. Çözümü var mı?

 291. ÖZLEM Diyor:

  Elinize sağlık hocam acaba Expres vpn nin apk sını yapabilir misiniz

 292. SEYFİ CEM Diyor:

  Hocam minecrafta para hilesi yaparmısın

 293. EREN Diyor:

  Hocam sizi çok sewiyorum ilk paralı oyunumu sen verdin bana

 294. MÜCAHİT Diyor:

  Hocam online oynuyabiliyormuyuz

 295. DERYA Diyor:

  Hocam beat blade apk yaparmısın <3

 296. MERVE Diyor:

  Hocam Dead cells e bi bakarmısınız.

 297. CEREN BUĞLEM Diyor:

  Abi firefight apk gelicek mi?

 298. ESEN Diyor:

  Hocam dragon city hileli oluyormu acaba?

 299. FATİH Diyor:

  Hocam sitede armv6 ve eskisi için oyun varmı

 300. YUSUF Diyor:

  dawnblade apk oluyormu?

 301. HASAN Diyor:

  Hocam dan the Man 1.5.27 sürümü çıkmış yaparmısın lütfen 🙂

 302. ÜMİT Diyor:

  Hocam I’dont have enough money hatası veriyor yani para şeysi olmuyor kontrol eder misiniz?

 303. AHMET Diyor:

  Hocam ez mirror match 2 guncellemesi gelicekmi

 304. İSMAİL Diyor:

  Merhabalar hocam, slay the spire 2.2.8 apk yaparmısın

 305. SERPİL Diyor:

  Hocam multiplayer korku oyunu yükler misin hocam hocammm lütfen

 306. ZEHRA Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli ne zaman gelir.

 307. NAZIM Diyor:

  Hocam acaba kick the buddy için diamond memberh shop hilesi yapar mısın hiçbiryerde bulamadım

 308. BERKER Diyor:

  İyi günler hocam clash royal’e benzer kare kare bir oyun vardı onun güncel hilesini atabilir misin?Seviliyorsun

 309. CAN Diyor:

  Hills of steel 2 parahile

 310. CEMİLE AYŞE Diyor:

  Sağolun

 311. ZEHRA Diyor:

  Hocam oyun cok zor kaynak hileli oluyomu oluyosa cooook iyi olur

 312. İLKAY Diyor:

  angry birds transformers

 313. SEDAT Diyor:

  Acaba bende ilerde böyle hoca olabilirmiyim

 314. NAZLI Diyor:

  Bilgilendirirsen sevinirim abi:)

 315. AHMET ÇAĞRI Diyor:

  Supercell oyunları hile olmuyor hocam

 316. URAL Diyor:

  Hocam Spotify ın apk sında çevrimdışı müzik dinleyebiliyormuyuz

 317. BAŞAK Diyor:

  Kral iyi geceler varmi bir gelişme ultimate air traffic 2022.06 mod apk gelirmi ?? Birde infinite flight yeni sürüm?

 318. MUSTAFA Diyor:

  Hocam Spotify apk da istediğimiz müzikleri indirebiliyor muyuz?

 319. SULTAN Diyor:

  Hocam kolay gelsin başka life sim leri yaparsan galiba sitede 1 veya 2 var

 320. MERVE Diyor:

  Hocam Facebook hesabınızı bir süredir bulamıyorum ve Twitter hesabınız askıya alınmış

 321. BELGİN Diyor:

  Hocam beat blade apk yaparmısın <3

 322. TUBA Diyor:

  Free fire hilesi yaparmısın

 323. AYKUT Diyor:

  hocam spotify apk cok fazla depolama alani kullaniyor, nerdeyse 8 gb’lik bir veri. normal spotif bu kadar harcamiyor sebebi ne olabilir?

 324. MEHMET ALİ Diyor:

  Hocam Minion Rush hileli gelir mi teşekkürler

 325. SALİHA Diyor:

  Çok iyi

 326. FATMA Diyor:

  Hocam guardian tales hilelisi gelicek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları