Space Marshals 3 APK + MOD (Kilitsiz) v

3.1.3

Space Marshals 3 APK + MOD (Kilitsiz)
Sürüm
3.1.3
Actualización
26 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
663
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Space Marshals 3 tanıtın

Space Marshals 3, Pixelbite’ın Space Marshals serisinin üçüncü bölümüdür. Oyun, bir uzay suçu fantezi temasına dayalı olarak geliştirilen yukarıdan aşağıya bakışlı aksiyon oyununa sahiptir. Ana karakter, uzay görev gücünün eski bir komutanı olan Burton’dur. Küçük bir hata yüzünden ordudan kovuldu. Ama Burton pes edecek kadar değil. Tüm evrenin barışını korumak için her zaman adaleti sağlamaya çalışıyor.

Komplo

Space Marshals 3, önceki iki sezondaki hikayeye devam ediyor, Burton ve Dixon uzaydaki macera yolculuklarına devam ediyor. Bir keresinde küçük bir gemi bulmuşlar. Hasar görmüş gibi görünüyor, Dixon gemiye girmek ve değerli eşya aramak için dış camı kırmaya çalışıyor. Ancak bu eylemin potansiyel bir tehlike oluşturduğunu bilmiyordu. Gemiye gizlice girmenin bir yolunu bulma girişimi, trende mahsur kalan bir yabancıya kaçma şansı verdi.

Space Marshals 3

Dixon da onun tarafından kaçırıldı ve o zamandan beri kayıp. Burton arkadaşını bulmaya çalıştı. Aynı zamanda, yabancının yıllar önce ortadan kaybolan bir suç çetesinin patronu olduğunu keşfetti. Burton, Dixon’ı kurtarmak ve o uzay suçlularını öldürmek için ne yapacak?

Uzaya seyahat et ve arkadaşını bul

Space Marshals 3’ün keşfedilecek derin bir hikayesi var. Ancak, önceden herhangi bir bilginiz veya deneyiminiz olmadan oynayabilirsiniz. Oyunun içeriğinden bahsetmiştim, yaşanan olaylardan yola çıkarak arkadaşınız Dixon’ı bulmak ve kurtarmak için galaksinizde bir yolculuğa çıkacaksınız.

Space Marshals 3

Bu süreçte, birçok suç üssüne erişiminiz olacak. Sistem size bir tabanca verecek, böylece ilk görevi gerçekleştirirken kendinizi koruyabilirsiniz. Tabii ki oyun sırasında yeni silahlar ve ekipmanlar da alabiliyorsunuz. Üssün bölgelerine dağılmışlardır.

Space Marshals 3’ün içeriği 12 bölüme ayrılmıştır. Ancak, mağazada satılıyorlar ve oynamak için ödeme yapmanız gerekecek. Pixelbite, çeşitli seviyelerde deneme oyunu sunar. Tüm içeriği daha sonra deneyimleyebilir ve satın almaya karar verebilirsiniz.

Öneri:  Empires Puzzles APK v47.0.1

Uzayda şiddetli savaşlar

Space Marshals 3’te iyi oynayabilmek için, her zaman araziye ve düşmanlara dayalı taktikler kurup değiştirirken karakterinize hakim olmanız gerekir.

Space Marshals 3

Düşmanlar oldukça profesyonel bir şekilde organize edilmiştir. Nasıl kullanılacağını biliyorsanız, harita ve öğeleri çok yardımcı olabilir. Örneğin, yakıt tankları veya el bombaları önceden yüklenmiştir, yakındaki düşmanlara zarar veren büyük bir patlama oluşturmak için etkinleştirebilir veya yeni bir alana girmek için yoğun demir kapıyı yok edebilirsiniz.

Ayrıca oyunda çeşitli silahlar ve araçlar da bulunuyor. Duman bombaları, sersemletici bombalar, silahlar, tuzaklar, lazerler,… Düşman oldukça sofistike. Bu nedenle, bunları daha hızlı çözmek için akıllı davranmanız gerekecek. Örnekler arasında, birine saldırdığınızda ses çıkarmamak için susturucular takmak veya daha güçlü ateş gücüne sahip silahları kullanmak için silah kulelerine gizlice girmek sayılabilir.

Yeni alanları keşfedin

Space Marshals 3’ün içeriği oldukça detaylı bir şekilde tasarlanmıştır. Oyunun haritası ve içeriği sürekli değişiyor. Oyunculara taze bir his verir, aynı zamanda birçok zorluk da verir.

Her ayar için oyuncu farklı, hatta daha sert bir ortamda oynayacak. Düşmanlar da buna göre arttı. Artık sadece tuzaklar veya paralı askerlerle sınırlı değiller. Üsler, yıkıcı robot ordularının ve ölümcül tuzakların varlığına katkıda bulunur.

Space Marshals 3’ün MOD APK versiyonu

MOD özellikleri

 • Görev Kilidi Açıldı
 • Ekipman Kilidi Açıldı
 • Sınırsız cephane

Android için Space Marshals 3 MOD APK’sını indirin

Bir ay önce Pixelbite, Space Marshals 3’ün test içeriğini aktif olarak iletti ve duyurdu. Space Marshals 3 artık App Store ve Google Play’den indirilmeye hazır. Ayrıca MOD APK versiyonumuzda oyunu ücretsiz deneyimlemek isteyip istemediğinizi de düşünebilirsiniz.

INSTAGRAM

 

Uzaydaki son talihsiz maceralarında kabadayı Space Marshal ekibine katılın. O botları bağla, donat ve uzay dolandırıcılarını avlamaya hazırlan!

Bu, gizli ve taktiksel savaşa vurgu yapan, hikaye odaklı bir aksiyon oyunudur. Önyüklemelerden gelen ilginç hikayeye devam ediyor, ancak bunun tadını çıkarmak için önceden herhangi bir bilgiye ihtiyacınız yok.

Öneri:  Fun Run 3 APK v4.8.1

SATIN ALMADAN ÖNCE DENEYİN
Bunun size uygun olup olmadığına karar vermeden önce ilk birkaç seviyeyi ücretsiz deneyin. Bu oyunu geliştiren küçük bir bağımsız stüdyosuyuz ve her seferinde bir bölüm yayınlamamız gerekecek. Her bölüm ayrı olarak satılacak, ancak başka uygulama içi satın alımlar olmayacak. Oyunu beğeneceğinizi umuyoruz!

TAKTİK SAVAŞ
Çevreyi kendi yararınıza kullanın. Siper alarak saldırılardan kaçının. Ekstra verimlilik için düşmanları kuşatın, ancak kendinizi kuşatmaktan kaçının! Bir avantaj elde etmek için ticaretin araçlarını kullanın – dikkat dağıtıcılar, duman bombaları, flaş patlamaları, tuzaklar ve çok daha fazlası …

GİZLİLİK
Yaklaşımınızı dikkatlice seçin. Bazıları kavgaya koşmanın, ateş eden silahların her zaman çözüm olmadığını söylüyor. Rakipleri ayırmak için dikkat dağıtıcı şeyler kullanın. Düşman sayılarını gizlice azaltmak için gizli silahlar ve susturulmuş silahlar kullanın. Ustalarını çalıştırmak için silah kulelerini hackleyin. Farklı düşman gruplarını bir araya getirin ve birbirleriyle savaşmalarına izin verin.

YÜKLEME VE DİŞLİ
Yüklemenizi seçmek, taktiklerinizin büyük bir parçasıdır. Vücut zırhı ve el bombalarına ek olarak, bir adet iki elli ve bir tek elli silah taşıyabilirsiniz – ve herkes için bir şeyler vardır. Büyükler, küçükler, gürültülü olanlar, sessiz olanlar, ışıldayanlar, zıplayanlar ve daha fazlası.

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

Space Marshals 3 APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

9 comentarios en "Space Marshals 3 APK + MOD (Kilitsiz) v3.1.3"

 1. REFİK Diyor:

  Selamın Aleyküm

 2. ZÜHAL Diyor:

  hocam age of civilization 2yi günceller misin?

 3. MUSTAFA FERHAT Diyor:

  Harikasın

 4. SERHAN Diyor:

  Bende de öyle olmuyo acilmiyor:((

 5. ERKİN Diyor:

  nasilsiniz unkilled guncelleme istiyor birzahmet bakarmisiniz

 6. FERHAN Diyor:

  hocam global war simulation premium yapar mısın google play de 18tl

 7. MURAT Diyor:

  hocam youtubers life apk gelir mi

 8. MEHMET Diyor:

  Ben Dls 18 ve 17 de oyunu indirdim fakat icerik inmiyor play store hesabım var ama play store hesabı kurun diyor ne yapabilirim oyuna interneti kapatıp girincede icerik inmesi gerekiyor diyo

 9. AYŞEGÜL Diyor:

  iBasketball Manager 22 gelsin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları