Save The Girl APK + MOD (Sınırsız Para) v

1.3.8

Save The Girl APK + MOD (Sınırsız Para)
Sürüm
1.3.8
Actualización
11 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
165
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Save The Girl hakkında tanıtın

Kızı Kurtar Gündelik kategorisine aittir. Lion Studios tarafından piyasaya sürülen yeni bir oyundur ve kısa sürede 5 milyondan fazla oyuncunun dikkatini çekmeyi başarmıştır. Çekici olarak derecelendirilmesine rağmen, yine de oldukça fazla reklam içeriyor ve daha iyi bir deneyim için interneti kapatabilirsiniz.

Oynanış

Save The Girl, Mafya tarafından kaçırılan bir kızın hikayesini anlatıyor. Komadayken onu evden uzak bir yere götürdüler. Uyandığında küçük bir odaya bağlanmış durumda, işte o zaman ilk oyununa başlıyorsun.

Tıpkı oyunun adı gibi, bu sürümdeki 100’den fazla görev, bu zavallı kızı kaçıranlardan kurtarmak etrafında dönüyor. Bununla birlikte, onlarla savaşmak için bir silah tutmanız gerekmez, sadece kız için gerekli ekipmanı sağlamanız yeterlidir.

Oynanışı , Bölüm Etkileşimli Hikayenizi Seçin’e benzer . Her zorlukla karşılaştığınızda, seçim yapmanız için ekranda seçim görünecektir. Doğru yararlı eşyaları seçerse, kız bir sonraki yere taşınmaya devam edebilirdi. Eğer yanlışsa, tehlikede ve hayatını kaybetti. Seviyeyi baştan tekrar oynamalısınız.

Tekrar oynamak kimsenin olmasını istemediği bir şeydir. Ancak, 200 altın harcayarak veya bir reklam videosunu izleyerek anında canlanma seçeneğiniz var. Karakter daha ileri giderse, sonsuza kadar bu kadar dikkatsiz kalamazsınız. Reklam izlemek iyi bir fikir değil, altınla dirilmek de aynı şey. Bulmak oldukça zordur çünkü her bir zafer seviyesi, hataları düzeltmek için harcadığınızın yalnızca dörtte birini verir. Bu yüzden MOD versiyonumuzu denemelisiniz.

çok seviye

Bazı oyunları deneyimlerken bu oyunun ne kadar ilginç olduğunu yakında öğreneceksiniz. Hırsızın inini aşmak için bir kutuya girmek yerine televizyonunu kapatmaya çalıştım, böylece çıkabildim. Ama yakalandım. Hemen ardından hatamı düzelttim ama dışarı çıktıktan sonra yağmurda gitmek için bir şemsiye seçtim. Üçüncü adıma geçtikten kısa bir süre sonra karaktere yıldırım çarptı. Doğru cevap yağmurluklardır.

Öneri:  Last Day on Earth Survival MOD APK İNDİR (Free Craft, Durability, Magic Split, Instant Walking...) v1.18.13

Başka bir durumda, karakterim denizi aşıp acıktığında ona bir olta verdim. Ama belki de ip çok derine inmişti, bu yüzden bir deniz canavarı yakaladım. Sonunda, karakter bir yemek haline gelir.

Save The Girl’de şemsiye detayları gibi birçok gerçekçi durum var. Sapı demirden olup yağmurda demir çubuk tutmak paratoner tutmak gibi midir? Buna ek olarak, bir bezelye çiçeğini açabilmesi için bir tohum atmak (Peashooter in Plant vs Zombie), sonra ölümsüzleri yok etmek, hareketlerini engellemek için çivi kullanmak yerine yok etmek gibi birçok gerçekçi olmayan duruma da sahiptir.

Son olarak, Save The Girl’ün tahmin edilemez olduğu ancak herkes için eğlenceli olduğu görülebilir. Ne olacağını tahmin edemezsiniz.

grafik

Save The Girl’ün grafikleri, sadece komik bir çizgi film stiliyle tasarlanmıştır. Aksiyon türü gibi çok özgün ve güzel sahneleri yok ama karşılığında ana karakterin komik şekli bizi gülmekten alıkoyamayan ifadelerle.

Bir şey karşısında bir korku duygusu dile getirirdi. Bazen tehlike keşfedildiğinde sesler de keşfedilir. Ama doğru seçimi yaparsanız hepsi korkutucu değil!

Save The Girl’ün MOD APK versiyonu

MOD özelliği

Sınırsız Para: MOD para versiyonu tüm finansal sorunlarınızı çözecektir. Bir reklam videosu izlemeyi veya baştan başlamayı kabul etmeyi düşünmenize gerek yok çünkü yanlış cevabı seçtiğiniz seviyede devam etmek için özgürce ödeme yapmayı seçebilirsiniz.

Reklam Yok : Tüm reklamlar kaldırıldı.

MOD sürümünü kullanmalı mısınız?

Neden? Tekrar oynatılması 30 saniyeye kadar süren reklamları izlemek yerine, artık sadece bunun için ödeme yapmanız gerekiyor.

Android için Kızı Kurtar MOD APK İndir

Bay Bullet , Love Balls veya Happy Glass , oyuncu tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Save The Girl de benzer bir başarı elde edebilir çünkü Lion Studios, oyuncuların mobil cihazlarda oyun oynarken ne istediğini gerçekten biliyor.

Öneri:  Guns of Glory APK v7.17.0

 

 

INSTAGRAM

 

 

 

Bunca zamandır gördüğünüz zor ve rahatlatıcı bulmaca oyunu nihayet bir gerçek! Kızı kovalayan kötü adamlardan kurtarmak için bu zeka testlerini sadece en zeki olanlar çözebilir! Her seviye size çözmek için IQ ve zekâ kullanmak zorunda olacak bir senaryo sunacaktır. Komik meydan okumayı doğru bir şekilde çözün ve kadın devam edecektir. Yanlış anlayın, o zaman kahramanımız için iyi bitmeyecek.

Kalın ve en bağımlılık ve tatmin edici oyunu oynamak. Komik ve zor problemleri çözmenin ve kızı zarardan korumanın memnuniyetini hissedin. O büyük beynini kullan ve çözelim!

Oyun özellikleri:

1. Kanmayın!
Her seviye size birden fazla seçenek sunar – devam etmek için doğru cevapları verin. Yanlış cevaplar kıza acı verici ama komik sonuçlarla sonuçlanacaktır!

2. oynamak için pek çok düzeyde
Her seviye benzersizdir. Çözmeniz için birçok farklı zorluk var.

3. Bütün aile için eğlenceli
Herkes Save the Girl oynayabilir. Eğer sıkışırsanız – arkadaşlarınızdan ve ailenizden yardım isteyin! Bu karmaşık bulmacaları çözmek için ne gerekiyorsa yapmaktan utanç yok.

4. Basit ve Addicting Oyun
Başladıktan sonra yaklaşan bulmacaları çözmeye devam etmek isteyeceksiniz. Buradaki en iyi bilinmez!

5. Bu reklamlardan gelen oyun
Evet, aslında öyle.

İster şaşkınlık, kelime oyunları, trivia oyunları, bilgi yarışması oyunları, zeka oyunları hayranı olun, ya da sadece iyi vakit geçirmek istiyorsanız, o zaman Save the Girl sizin için bir oyundur! Onu zarardan koruyabilir misin?

Herhangi bir geri bildiriminiz varsa https://lionstudios.cc/contact-us/ adresini ziyaret edin, bir seviyeyi geçme konusunda yardıma ihtiyacınız veya oyunda görmek istediğiniz harika fikirlere sahip olun!

Diğer Ödüllü ürünlerimiz hakkında haberler ve güncellemeler almak için bizi takip edin;

Öneri:  Miners Settlement Idle RPG APK + MOD (Ücretsiz Yükseltme/Derleme) v3.8.3
https://lionstudios.cc/
Facebook.com/LionStudios.cc
Instagram.com/LionStudioscc
Twitter.com/LionStudiosCC
Youtube.com/c/LionStudiosCC

İNDİRME LİNKLERİ

Save The Girl APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

2 comentarios en "Save The Girl APK + MOD (Sınırsız Para) v1.3.8"

  1. ABDÜLKADİR Diyor:

    Acaba bende ilerde böyle hoca olabilirmiyim

  2. SAVAŞ Diyor:

    Hocaaam cansınız ellerinize sağlık 💘

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları