Ryuko APK + MOD (Tanrı Modu) v

1.0.62

Ryuko APK + MOD (Tanrı Modu)
Sürüm
1.0.62
Actualización
2 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
95
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ryuko’yu tanıtın

İçinizi ısıtacak bir hikayeye sahip, hıçkıra hıçkıra güzel bir rol yapma oyunu!

Ryuko, mobil RPG’ler arasında yüksek puan alan Horizon Games tarafından yayınlandı. Kısmen bir PC oyunundan farklı olmayan mükemmel grafikler nedeniyle, kısmen derin arsa ve ilgi çekici oyun nedeniyle.

İntikam hikayesi birçok insanı harekete geçiriyor

Ryuko, soyluluk ve aristokrasi adını taşıyan karanlık güçlerin güçlerini suçlarını gizlemek için kullandığı ve bariz bir şekilde sıradan insanlar için birçok talihsizlik yarattığı Japonya’nın Orta Çağ döneminde geçiyor. Bu küçük ülkenin her yerinde acımasız savaşlar yaşandı, her yerde şiddet ve kin vardı.

Ryuko

Kurome bölgesinde eski bir Ninja klanı vardı. Başlangıçta Gölge Savaşçılarının üyeleriydiler. Ninja soyunda onlarca yıldır var olan gerçeküstü becerilere ek olarak, aynı zamanda karanlık enerjiyi kontrol etme gücüne de sahiptiler. Ama bir gün, bu güzel topraklara bir felaket geldi, bütün aile karanlık enerji ve kurnaz asil ordunun zalim güçleri tarafından ateş denizine gömüldü. Geriye sadece Ryoko adında bir kadın ninja kaldı.

İşin aslını bulmaya kararlı olan Ryuko, geçidi tırmanmaktan ve dereyi geçmekten ve her şeyin arkasındaki beyni bulmak için birçok düşmanla savaşmaktan çekinmedi. Bu nedenle oyunun tüm hikayesi intikam almak ve Ninja Ryuko klanının onurunu yeniden kazanmak etrafında dönüyor.

Kahramanın yenilmez gücü ve diğer birçok olağanüstü yeteneği var.

Sadece siyaset ve zamanla ilgili değil, aynı zamanda Ryuko, büyü ve insanlardan daha üstün güçler hakkında da bir hikaye.

Bu güçlerden biri Ryuko’nun Ninja klanı. İçindeki herkes karanlık enerjiyi kullanma yeteneğine sahiptir. Ryuko gibi üst seviyeye ulaşmış ender sayıda insanla, karanlık enerjiyi sağ elinde tutmak ve karanlığın itaat etmesini sağlamak ve kendileri için bir silah ve güç haline getirmek de mümkündür. Buna ek olarak, Ryuko katana, çift katana ve büyük katana dahil üç efsanevi Katana gibi çeşitli yüksek hasarlı silahları da kullanabilir. Kritik durumlarda, düşmanları lanetlemek, karanlık mühürleri kırmak ve düşmanları sürü komutasındaki askerler olarak toplamak için enerjik sağ kolunu kullanabilir.

Öneri:  Hungry Shark Evolution Apk Hileli İndir Türkçe
Ryuko

Ailenin intikamını almak ve her yerde işlenen suçların ardındaki gerçeği aramak için yola çıkan Ryuko, her yerde bulunan karanlık ordunun üstesinden gelmek için sürekli kanlı suikastlar yapmak zorundadır. Her seviyenin sonu, karanlık lejyondan güçlü bir canavarla savaş olacak. Daha sonraki birçok turda, son Patronla karşılaşana ve arkasındaki gerçeği ve tüm aileyi neden katlettiğini öğrenene kadar zorluk seviyesi kademeli olarak artar.

Oynanış

Ryuko’nun yol boyunca savaştığı küçük canavarların çoğu, karanlık enerji ile enfekte olmuş insanlardan döndü. Akıllarını ve vicdanlarını tamamen kaybetmişler, sadece karanlık ordunun karanlık amaçlarına hizmet eden savaş makineleridir. Bu canavarlar her geçen gün daha fazla ortaya çıkıyor. Ve aynı zamanda karanlık ordunun gerçek askerleri ve generalleriyle de yüzleşmek zorundasınız. Yani bu oyunu oynamanın sırrı, birçok farklı tarzla sürekli savaşmaktır. El ele dövüşten gizliliğe, baskın ve güçlü taramaya.

Ve elbette 3 Katana ve karanlığı kontrol etme yeteneği de yeterli değil. Ayrıca etkili bir savunmaya sahip dart, yay, pompalı tüfek ve zırh gibi başka güçlü silahlara da sahip olacaksınız. Tüm bu öğeler ve deneyim puanları, siz daha zor aşamaları tamamladıkça artırılacak ve kilidi açılacaktır. Tabii ki bunları nasıl, ne zaman, hangi dövüş stiliyle kullanacağınız… tamamen oyuncuya kalmış.

Savaş sırasında bazen gizli yollardan gizemli hazineler toplayabilirsiniz. Bu hazineler her zaman gerçekten ihtiyacınız olan yüksek değerli birçok öğe içerir. Ama her zaman, bazen elde etmek için pahalıya ödemeniz gereken tehlikeli bir tuzakla gelirler.

Grafikler ve ses

Gelişmiş 3D grafiklerin Ryuko’nun başarısını sağlayan hazinelerden biri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Mobil ve PC’de birçok rol yapma oyunu oynamış olan herkes Ryuko’ya aşık olacaktır. Japonya’nın bağlamı, doğa ile şiirsel ve renkli, uzun saçlı ve savaşçı giyimli ana karakter ve her birinin tehditkar bir görünüme sahip olduğu karanlık lejyon. Tüm bunlar ve yukarıdaki arka plan hikayesi, değerli bir grafik eşlik etmezse bir felakete dönüşecektir. Ryuko, ilk görüntülerle oyuncuları “savaş labirentine” yönlendirme konusunda harika bir iş çıkardı. Ve bazen mobil oyun mu yoksa PC oyunu mu oynadığınızı hatırlamamak için şaşıracağınızı garanti ederim.

Ryuko

Pek çok övgü alan büyüleyici 3D manzaraya ek olarak, oyun içi harita da oldukça iyi bir şey. Harita birçok ışınlanma noktasını destekleyerek Ryuko’nun çok fazla çaba harcamadan bir yerden başka bir yere hızla gitmesini sağlar. Bu nedenle, ister makineye karşı çevrimdışı oynuyor olun ister başkalarıyla çevrimiçi oynuyor olun, savaş her zaman birçok sahneyle değişiyor, böylece yeteneklerinizi özgürce sergileyebilirsiniz.

Öneri:  Clash Royale MOD APK İNDİR (Sınırsız Altın/Mücevher) v3.2729.1

Etkileyici görsellere oyunun unutulmaz sesi eşlik ediyor. Alan sessiz, romantik ve melodik görünüyor, ancak yine de kılıç oyunlarıyla dolu. Bazen müzik o kadar hüzünlüdür ki, geçmişte vefat eden tüm aileyi hatırlayan oyuncu, Ryuko’nun trajik öfkesine gerçekten kapılır. Eğik çizgi, karakter ve canavar hareketleri gibi görsel ve ses efektleri çok iyi yapılmış.

Ryuko’nun MOD APK sürümü

MOD özelliği

 • Tanrı modu

Android için Ryuko APK & MOD’u indirin

İyi. Bu oyun hakkında söylenecek çok şey var. Ama rol yapma oyunu Ryuko’nun özünü anlamak için onu oynamalısın. Sadece dövüşmek, rol yapmak, gelişmek değil, aynı zamanda gerçek bir sanat şaheserinden de zevk alıyoruz.

 

 

YOUTUBE

 

 

 

 

Ninja savaşçısı ve samuray dövüşü oyununun bir karışımı ile bir ninja gölge dövüşü savaş oyunu mu arıyorsunuz? Ryuko Rpg, Kurome’nin beş bozuk bölgesi, bağımlılık yapıcı oyun, epik patron dövüşleri, çevrimdışı savaşlar ve açık dünya macera oyun deneyimi ile dolu bir gölge ninja oyunudur. Yirmi yıl sonra geri dönen son bir gölge savaşçısı, büyükbabasını bulmak için feodal Japonya topraklarında acımasız canavarlarla yüzleşir.
Gerçekçi bir çevrimdışı rpg oyunu ve mmorpg değil ve ek indirme veya aktif bir internet bağlantısı gerektirmez.

Ryuko Gölge Avcısı:Ninja Oyunu
Feodal Japonya’da Kurome olarak bilinen bir bölge vardı. Burası gölge ninja savaşçılarının ülkesiydi, ancak Kurome halkı açgözlülük ve daha fazla güç arzusu nedeniyle yozlaşmıştı. Daha fazla bölgeyi işgal ettiler ve karanlıkları daha fazla güç hırsı için yayılıyordu. Taguchi Sensei, bu yozlaşmaya son vermek için Kurome’ye giden ama bir daha geri dönmeyen bir samuray savaşçısıydı. Ryuko, Taguchi Sensei’nin arayışı sırasında yolsuzluğa son vermek için Kurome’ye giren genç ve cesur bir gölge avcısıdır.

Bozuk Bölgeler
Ryuko’ya beş açık dünya bölgesi sunulacak. Bu bölgelerin savaş alanlarında acımasız gölge savaşçı düşmanları sunulacak. Her bölge dinlenme, karakter ve silah yükseltmeleri için bir Avcı Kalesi içerir. Bölgeler ayrıca savaşçı olmayan kurgusal karakterler ve düşmanlar içerir.
Kara Göz Kalesi
Oyun, oyuncunun temel dövüş mekaniklerini öğrendiği kara göz kalesinde başlar. Oyuncu ilk düşmanları yener ve gizli öldürme, bitirici hareket, kesintisiz saldırılar ve iksir ve özel yeteneklerin kullanımını öğrenir. Oyuncular silahları yağmalamayı, silahları tamir etmeyi ve yükseltmeyi ve karakter seviyesini yükseltmeyi öğrenirler.

Öneri:  The Sims Mobile Apk Para Hileli İndir

Dere Bahçesi
Burası Kurome’nin ikinci bölgesi. Ryuko, Creek Garden’da daha acımasız gölge savaşçı düşmanlarıyla karşı karşıya. Oyuncu, dinlenmek için güvenli bir yer olan bir avcının kalesini keşfeder. Oyuncu ayrıca inanç bahçesinin savaş alanındaki ilk avcıyla da karşı karşıya.

Mangle Woods
Gizli modda oynanmak üzere tasarlanmış bir gizli bölge. Oyuncu, yalnızca arkadan yapılan gizli saldırılarla öldürülebilen ateşli iblis düşmanlarını yener. Oyuncunun bu bölgede ilerlemek için gizliliği kullanarak bir strateji izlemesi gerekiyor.

ıssız kale
Ryuko, burada daha fazla canavar, ninja, ateşli iblis ve avcıyla karşı karşıya kalan Kurome’nin geniş ve açık bir bölgesini araştırıyor.

Bakanlık Kasabası
Ryuko, bu bölgenin savaş alanlarında bakanlık avcılarıyla karşı karşıya. Taguchi Sensei’yi serbest bırakmak için tüm bakanlık avcılarının yenilmesi gerekiyordu.

Oyun boyunca ayrıntılı karakterlerle karşılaşacak, önemli noktaları keşfedecek ve Kurome’nin gizli güzelliğini ortaya çıkaracaksınız. Farklı türde düşmanları yenmek için farklı türde kılıçlar, iksir ve beceriler kullanacaksınız Bu, ninja suikastçı ve gölge dövüşü oyun becerilerini karıştırmak ve eşleştirmek için mükemmel bir savaş alanı olacaktır.

Epik Patron Dövüşleri
Bu rol yapma ninja oyunu, muazzam genişlik ve güzellikteki topraklarda destansı patron dövüşleriyle karşı karşıya kalan son bir gölge savaşçı olarak oynamanızı sağlar. Her düşman AI farklıdır ve onları yenmek için belirli bir strateji gerektirir. Efsanevi gölge savaşçısı yöntemleriyle eğitilmiş Ryuko’nun nihai amacı, cesur gölge savaşçısı olarak oynamak, büyükbabanı kurtarmak ve yolsuzluğa son vermek.

Özellikler:
Karakter seçimi
Birçok patron düşmanı
Birçok kılıç türü
Birçok iksir türü
Gizli modu
ölüm hareketi
Hızlı yolculuk
Gerçekçi savaş alanları

Japon rpg çevrimdışı dövüş oyunlarının hayranları için
Bu aksiyon rpg, samuray savaşçı düşmanlarıyla en iyi kılıç dövüşü çevrimdışı oyunlardır. Zorlu oyunları seviyorsanız ve gerçekçi grafiklere sahip çevrimdışı mmorpg olmayan oyun arıyorsanız, aradığınız şey bu. Şimdi ücretsiz indirin ve saf dövüş oyununun eğlencesini yaşayın.

Desteğinizi göstermek için bu oyunu sürekli geliştiriyoruz, geri bildiriminiz çok takdir edilecektir.

İNDİRME LİNKLERİ

Ryuko APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

30 comentarios en "Ryuko APK + MOD (Tanrı Modu) v1.0.62"

 1. AHMET FURKAN Diyor:

  Hocam european war 5 güncel versiyon gelir mi dun güncelleme aldi

 2. SELİM Diyor:

  Senin Allah’ına kurban Allah’ına sen kralsın kralllll eyvallah hocammmmmm

 3. SİBEL Diyor:

  Hocam dead cells güncelleyebilir misiniz şuan sitekide sürüm eski

 4. MUSTAFA Diyor:

  Hocam Zombs Royale para hileli mümkün mü?

 5. FİLİZ Diyor:

  Hocam European War 6 1918 1.3.4 çıktı onu hileli yapabilirsiniz

 6. EFTAL MURAT Diyor:

  Selamın Aleyküm

 7. ÖZLEM Diyor:

  oyun güncelleniyor bu biraz zaman alabilir diyor indirme tamamlandi %0 yaziyor ve yeni alana erişemiyorum bu yüzden

 8. ÖMER Diyor:

  Hocam iyi çalışmalar. Müsait olduğunuz vakitte Motor Tour için yeni sürüm apksını ayarlayabilme şansınız olur mu? oluyor ise vaktiniz olduğu zaman yapabilirseniz makbule geçer.

 9. BURAK Diyor:

  Hocam bitlife hileli apk gelir mi

 10. EMRE Diyor:

  Hocam Hybrid warrior: Dungeon of the overlord hileli yapabilir misin lütfen

 11. MERT METİN Diyor:

  Hocam jhonny trigger sniper hile oluyormu

 12. SAMET Diyor:

  Hocam merhaba sims mobile güncellemesi gelirmi? Seviliyorsunuz🤍

 13. ÖZLEM Diyor:

  Hocam Dead 4 Returns apk yaparmısın

 14. BAKİ Diyor:

  hocam musedash oyunu APK yaparmisin

 15. SERKAN Diyor:

  Hocam World Soccer Champs Güncelleme yapar mısınız lütfen zahmet olmazsa

 16. MUKADDES Diyor:

  Hocam landlord go hileli gelir mi

 17. BÜŞRA Diyor:

  Hocam ya bende oyun yüklü hilelisini indiril kaldığım yerden devam edicemde yüklenmedi diyo hocam ya

 18. OKAN Diyor:

  Hocam tekrar yazmisim ayni soruyu ozur dilerim, kolay gelsin

 19. AYHAN Diyor:

  Hocam server hatası veriyor bağlanmıyor oyunla alakalı mi yoksa bizim telefonlami

 20. SERHAT Diyor:

  Hocam mobilde oynamalik mmorpg ler onerirmisiniz?

 21. EMRE Diyor:

  404 hatası olan tüm oyunları düzeltebilir misin

 22. NİLGÜN Diyor:

  Hocam lego star wars tcs getirirmisin

 23. MURAT Diyor:

  Abi blok an go ‘nun hilelisini göndersene

 24. DİNÇER AYDIN Diyor:

  Hocam siz nerede oturuyorsunuz acaba

 25. DENİZ Diyor:

  Hocam dragons rise of berk durduruldu diyor

 26. ELİF Diyor:

  Reis ıde concert diye oyun var bu oyuna bir hile yap be elmas ve para hilesi yap.

 27. IŞIL Diyor:

  hocam streamer life simülatör ne zaman gelir?

 28. EMRE Diyor:

  Hocam sitede armv9 ve armv11 için oyun varmı

 29. BARIŞ Diyor:

  hocam youtubers life apk gelir mi

 30. ATILGAN Diyor:

  Hocam Hybrid warrior: Dungeon of the overlord hileli yapabilir misin lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları