Pokepix Color By Number APK + MOD (Kilitsiz) v

1.5.8

Pokepix Color By Number APK + MOD (Kilitsiz)
Sürüm
1.5.8
Actualización
4 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
18
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Pokepix Color By Number hakkında tanıtın

Pokemon türlerini sayıya göre renklendirme oyunu!

Pokepix Color By Number

Boyama, stresten kurtulmanın kısa ve etkili yolu!

Eh, herkes stresle farklı şekilde başa çıkmayı seçer. Kimi ondan kaçar, kimi zamanını yemeye, alışverişe gömer. Bazı insanlar oyun oynamayı, bazıları ise dinlenmek için birkaç günlüğüne memleketlerine çekilmeyi tercih ediyor. Hangi yolu seçeceksiniz? Benim için zaman ve şartlar elveriyorsa en sevdiğim şey hala tek başıma ya da annemle gezmek. Ancak koşullar her zaman orada değildir. Seyahatle ilgili bir planımız olmalı, ancak stres henüz planlanmamıştır, her an gelebilir.

Bu yüzden çoğu zaman rahatlatıcı oyunlar oynamayı seçiyorum. Seçtiğim oyun üç kritere uymalı:

 • Çok düşünmeyi gerektirmez
 • uzun değil
 • Sorun yok

Ben de “Boyama” planını seçtim beyler. Kağıt üzerinde boyama yapmak çok zaman alıyor, bu yüzden size şimdi anlattığım Pokepix Color By Number gibi beyinsiz bir boyama oyunu bulmak en iyisidir.

Pokepix Color By Number

Neden renklendirerek stresten kurtulmayı seçtim?

Boyama bir iş değil, bir süreçtir. Bu süreçte zihniniz tamamen ilginç görüntülere ve renklere odaklanır. Yavaş yavaş, hafızanız dış baskıları hatırlamaktan yorulmak yerine renklerle dolar.

Ve elbette, otomatik olarak daha rahat hissedeceksiniz. Sevimli görüntülerle karşılaştığınızda, parlak renkleri elle seçtiğinizde, ruhunuzu enerji dolu hale getireceğinden bahsetmiyorum bile. O zaman olumsuz düşünmek zor. Boyama hem sakin hem de yatıştırıcıdır ve iyi bir zihin temizleme etkisine sahiptir. Ayrıca belirli bir yaş, cinsiyet, ilgi alanı veya uzmanlık gerektirmez. İstediğiniz kadar, kaç yaşında olursanız olun, kolayca oynayabilirsiniz.

Pokepix Color By Number

Pokepix Color By Number

Sayıya Göre Pokepix Rengi Nedir?

Buna ücretsiz bir mobil boyama kitabı diyebilirsiniz. Evet, böyle adlandırmak doğru. Oyunda/uygulamada özgürce boyaman için 10.000’den fazla model var. Normal tema resimleri, anime hikayelerinden resimler, yetişkinler ve çocuklar için boyama resimleri içerirler. En belirgin olanı, Nintendo’nun Pokemon oyun serisinde kimsenin bilmediği güzel Pokemon’ların tam listesini içeren Pokedex koleksiyonu olmalıdır.

Öneri:  Voilà AI Artist MOD APK (Pro Unlocked) v1.6.1

Burada renklendirmenin yolu, resimdeki önceden yazılmış sayılara ve oyun tarafından sağlanan aşağıdaki renk paletine dayanmaktadır. Seçmek için dokunursunuz ve renk, karşılık gelen sayıya göre otomatik olarak resmi doldurur. Şu anda Pokepix Color By Number, tüm okullarda, tonlarda ve tonlarda 1000’den fazla renk koleksiyonuna sahiptir.

Renklendirme, yalnızca mevcut olan özel özelliklerle kolay ve rahatlatıcı

Gerçekçi bir serbest stil ve boyama deneyimi için Pokepix Color By Number, herkesin sahip olmak isteyeceğinden emin olduğum bir dizi özellik sunuyor.

Her şeyden önce, Renk Karıştırma yeteneğidir. Nadir geliyor, değil mi? Bu oyuna geçmeden önce birkaç tane daha denedim ama neredeyse sadece gerçekte olduğu gibi karıştırılamayan ayrı renkler vardı. Bu nedenle renkler esneklikten ve kişisel kişiselleştirmeden yoksundu. Ama bu oyun farklı. İki veya daha fazla rengi belirli bir oranda (%) karıştırmanıza olanak tanır. Mevcut 1000’den fazla renge ek olarak, artık dünyanın tüm renklerini oluşturabilirsiniz.

Oyun ayrıca mevcut duvar kağıdı dokularından oluşan bir Koleksiyon getiriyor. Çünkü herkes arka planı renklendirmenin en zor kısımlardan biri olduğunu bilir. Makul renklerin esnekliğini gerektirir. Akılsızca karıştırılırsa bozulur ve içindeki güzel görüntüyü bozar. Şansımıza oyunun güzel bir arka plan koleksiyonu var. Bunları resminiz için kullanmakta özgürsünüz. Tabii ki beğenmediyseniz veya yeni bir fikriniz varsa, yukarıdaki detaylarla aynı şekilde arka planı kendiniz boyayabilirsiniz.

Pokepix Color By Number ile ilgili en sevdiğim şey Pokemon koleksiyonu. Bu hayvan arkadaşlar şikayet edecek bir şey değil. Çok sevimliler. Pokemon serisini, animasyonlarını ve oyunlarını bilmeyen yoktur. En sevdiğiniz Pokemon’u seçin ve ardından güzelleştirmek için renkleri istediğiniz gibi özgürce karıştırın. Bazen kendi yaratıcılığınıza hayran olmanız gerekir.

Pokepix Color By Number

Pokepix Color By Number’ın MOD APK sürümü

MOD özelliği

kilidi açıldı

Pokepix Color By Number

Android için Pokepix Color By Number APK & MOD’u indirin

Oynarken, birçok rahatlatıcı an buluyorum. Sadece vücudumun enerjisini şarj edip stres atmakla kalmıyorum, aynı zamanda çok fazla neşe de kazanıyorum… Bunlar sadece bu Pokepix Color By Number boyama oyununun/uygulamasının size getirdiği olumlu şeyler, çocuklar.

Öneri:  Dr. Driving Apk Para Hileli İndir

Peki, şimdi hemen deneyimlemek için oyunu indirmelisiniz. Mutlu saatler geçirmeniz dileğiyle!

 

YOUTUBE

Pokepix Color By Number

Pokepix Color By Number

Pokepix Color By Number

Pokepix Color By Number

Stres atmanız, rahatlamanız ve olumlu duygular hissetmeniz için bir oyun.

Pokepix – Sayıya Göre Renk, mandala boyama, anime boyama kitabı, yetişkin boyama kitabı, sayıya göre boyama sayfaları, pokezzz boyama kitabı, sayıya göre sanat kitabı boyama ve çok daha fazlasını içeren tonlarca ücretsiz boyama sayfası içeren ücretsiz bir boyama kitabı , içsel sakinliği bulmak, rahat hissetmek ve hayata karşı umursayan bir tavır geliştirmek istiyorsanız, gitmeniz için güçlü bir araçtır. Barış ve dengeyi yaşamak için şimdi sayılara göre boyayın ve renklendirin.

⭐ Pokepix – Numaraya Göre Renk, çocuklar, gençler ve yetişkinler için sayılara göre harika renkler ve boyama kitabı!

⭐ Pokepix – Numaraya Göre Renk ve Sanat Piksel Boyama, renk için 10000’den fazla sevimli kategori boyama sayfası içerir: güzel anime boyama sayfaları, yetişkinler için çizgi film boyama kitabı, sevimli anime boyama kitabı, tek boynuzlu at boyama kitabı, numaraya göre renklendirme ve numaraya göre boyama için!

⭐ Pokepix – Numaraya Göre Renk ve Sanat Pikselinin kullanımı çok kolay ve kesinlikle ÜCRETSİZ!

⭐ Pokepix – Sayıya Göre Renk ve Sanat Piksel, çocuklar, gençler ve yetişkinler ve boyama oyunlarını seven, sayıya göre renklendirme oyunlarını seven herkes için mükemmel bir boyama oyunudur!
⭐ Pokepix – Sayıya Göre Renk ve Art Pixel, rahatlamanın, eğlenmenin ve yaratıcılığı geliştirmenin en iyi yoludur!

Öne Çıkan Özellikler:

⭐️Renklendirmesi kolay – şimdi ücretsiz olarak numaraya göre boyayın. Çizim becerileri, kalem, kurşun kalem ve kağıda ihtiyaç yoktur. Şimdi numaraya göre renklendirmeye başlamak için bir renk seçip dokunun.

Öneri:  Empires Puzzles APK v47.0.1

⭐️Renk Sanatı – Farklı kategorilerdeki çeşitli boyama sayfaları arasından seçim yapın: doğa, çiçekler, sayılara göre anime rengi, mandalalar boyama sayfaları, insanlar boyama kitabı, kızlar, hayvanlar ve diğerleri. Pokepix – Color By Number’da çeşitli çarpıcı resimlerle boyama kitapları ve boyama sayfaları yolculuğunuza başlayın.

⭐️ Sayıya göre renk Tonlarca resim dokusu: yağ, gök, parıltı, elmas ve daha birçok doku tam olarak hazırlanmıştır. Şimdi numaraya göre zevkinize ve renginize uygun bir doku seçin. Mutlu sayılara ve renklere sahip boyama kitapları veya Boyama sayfaları sizi asla başarısızlığa uğratmaz.

⭐️ numaraya göre renklendirme – ücretsiz boyama kitabı ve renk numarası Günlük yeni resimler alın: Yeni ve taze boyama kitapları ve boyama sayfaları her gün güncellenecektir! Kendi boyama kitaplarınızı alın ve sayılara göre ücretsiz boyamanın tadını çıkarın!

⭐️ Pokepix’te güzel, havalı ve sevimli tek boynuzlu at, anime, çizgi film, süper kahraman, hayvan boyama sayfaları – Sayıya Göre Renk ve Sanat Piksel!

⭐️ Sevimli hayvan boyama kitabı ve Pokepix’te sayıya göre renk – Sayıya Göre Renk ve Sanat Piksel!

⭐️ pokezzz tek boynuzlu at Pokepix’te numaraya göre boya – Sayıya Göre Renk ve Sanat Piksel!

⭐️ Pokepix’te yetişkinler için sayıya göre sevimli anime rengi – Sayıya Göre Renk ve Sanat Piksel!

⭐️ Yetişkinler için 10000’den fazla boyama sayfası boyama kitabı Pokepix – Sayıya Göre Renk ve Sanat Piksel!

Düşüncelerinizin ve duygularınızın ne için can attığını ve ne olmak istediğinizi yaratmak için Pokepix – Numaraya Göre Renk’te renklendirmeye katılın. Trend boyama sayfaları ve ücretsiz boyama kitapları ile zaman öldürürken iç huzurunuzu keşfedin. Başyapıtlarınızı aileniz ve arkadaşlarınızla sosyal medya aracılığıyla da paylaşabilirsiniz! Şimdi İndirin!

İNDİRME LİNKLERİ

Pokepix Color By Number APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

50 comentarios en "Pokepix Color By Number APK + MOD (Kilitsiz) v1.5.8"

 1. MEHMET Diyor:

  oyun güncelleme istiyor napmamız gerek hocam

 2. İHSAN BURAK Diyor:

  angry birds go

 3. ÇAĞLAR Diyor:

  Sa hocam hani hile olmuyordu

 4. ÖMÜR Diyor:

  Hocam selamünaleyküm SimCity building in yeni sürümünün hilelilisini yapabilirmisin abi sana zahmet

 5. ABDULKADİR Diyor:

  True Masters yeni sürüm koyar mısınız?

 6. BİLGE Diyor:

  Hocam minecraft 1.18 çıktı ekleyebilir misin?

 7. JALE Diyor:

  Global war simulation premium gelir mi hocam

 8. ÖMER Diyor:

  Hocam Merhabalar birşey soracağım.

 9. KALENDER Diyor:

  Hocam Package Inc Apk gelirmi?

 10. CEYHUN Diyor:

  Takipteyim

 11. ERTAN Diyor:

  Merhaba

 12. DERAM Diyor:

  Hocam sword hunter hile gelirmi

 13. ÖZGÜR Diyor:

  PC Creator Yeni sürüm ne zaman gelir ?

 14. ÇİĞDEM Diyor:

  Hocam rome Total War ın yeni sürümünü ekleyebilirmisin

 15. KENAN Diyor:

  Hocam güncelleme geldi update yaparmısın

 16. DİLEK Diyor:

  Dls 21 hilesi gelirmi

 17. UĞUR Diyor:

  True Masters yeni sürüm koyar mısınız?

 18. BAYRAM Diyor:

  Hocam iyi akşamlar blutv apk yaparmısın

 19. FATMA BEGÜM Diyor:

  kediler ve çorbalar gelirmi hocam

 20. BARAN Diyor:

  hocam hayırlı akşamlar dont starve shipwrecked indirdim. rardan çıkardım obb dosyasına attım. sonuç olarak oyun açılmadı

 21. AHMET Diyor:

  hocam real racing 3 oyununun yeni sürümünü indirip eskisinin üzerine kursam kaldığım yerden devam eder mi?

 22. SEDA Diyor:

  Bekliyorum çok çok teşekkürler şimdiden 😊

 23. MEHMET SELAHATTİN Diyor:

  hocam mr autofire gelsin lütfenn

 24. MUHAMMED TAHA Diyor:

  hocam sitedeki

 25. EMEL Diyor:

  Hocam Dead Cells yeni sürümünü yapabildin mi?

 26. ERHAN HÜSEYİN Diyor:

  İndirdim fakat benden 3 basamaklı bir şifre istiyor neden acaba?

 27. FETHİYE Diyor:

  Hocam worldbox kilitler açık gelebilir mi

 28. AYŞE Diyor:

  Hills of steel 2 parahile

 29. BİLGİN Diyor:

  Çok Teşekkürler

 30. NAİME SILA Diyor:

  Hocam Horrow Show en son sürüm yapabilir misin?

 31. HÜSEYİN YAVUZ Diyor:

  Global war simulation premium gelir mi hocam

 32. MUSTAFA Diyor:

  Hocam beat blade apk yaparmısın <3

 33. HALUK Diyor:

  Hocam terraria oyununu sizden apk olarak indirsem online oynayabilirmiyim

 34. MİNE CANSU Diyor:

  Hocam merhaba top eleven hile yapar mısın

 35. ETHEM Diyor:

  Hocam merhaba CarX highway racing bir bakicam demiştiniz güncelini çıkartınız mi ?

 36. ERSİN Diyor:

  Hocam Hybrid warrior: Dungeon of the overlord hileli yapabilir misin lütfen

 37. TOLGAHAN Diyor:

  Hocam server hatası veriyor bağlanmıyor oyunla alakalı mi yoksa bizim telefonlami

 38. TUBA HANIM Diyor:

  Hocam Spotify ın apk sında çevrimdışı müzik dinleyebiliyormuyuz

 39. ÜNSAL Diyor:

  abi senin kadar kral bir adam dünyaya bir daha gelmez adamsın adam

 40. GÜLLÜ SELCEN Diyor:

  Hocam Dead 4 Returns apk hileli yaparmısın

 41. ÇAĞRI Diyor:

  Hocam Zombs Royale para hileli mümkün mü?

 42. ALİ SAİP Diyor:

  Elinize sağlık hocam acaba Expres vpn nin apk sını yapabilir misiniz

 43. SELMA Diyor:

  GRİM SOUL DARK FANTASY SURVİVAL coins veya enerji hilesi oluyor mu hocam? Seyahat ederken enerji bitince sıkıntı çıkıyor.

 44. RÜŞTÜ Diyor:

  O gelecekse catlife ve doglife ta gelsin kilitleri açılmış full şekilde

 45. FIRAT Diyor:

  Abi marvel şambiyonlar turnuvasini guncellermisin

 46. NEBİL Diyor:

  Hocam almora darkosen premium hileli paylaşmışsın fakat biraz oynadıktan sonra premium özellik iptal oluyor ona bir bakabilir misin

 47. ESEN Diyor:

  Hocam bana şoyle kaliteli bi oyun önersenize dead cells benzeri oyun içi satın alımı gibi şeylerin olmadigi olursa dahada iyi olurHocam shadow fight tılsım hilesi yokmu

 48. İSMAİL MİKDAT Diyor:

  Merhaba Hocam harkiasınız

 49. ÜLKÜHAN Diyor:

  Hocam 8 Ball Pool vuruş çizgili hileli mod apk gelir mi acaba?

 50. ENGİN Diyor:

  Hocam kolay gelsin. Little Hero: Idle RPG oyunu için sonsuz elmas para hileli sunabilir misiniz rica etsem ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları