MyRadar Weather Radar APK + MOD (Kilidi Açık) v

8.32.0

MyRadar Weather Radar APK + MOD (Kilidi Açık)
Sürüm
8.32.0
Actualización
10 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
48
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

MyRadar Weather Radar hakkında bilgi edinin

Mobil cihazlarda en doğru yerel hava tahmini uygulaması!

Düzinelerce mobil hava tahmini uygulamasında öne çıkan MyRadar Weather Radar, yalnızca güzel, etkileyici, doğru bir hava tahmini değil, aynı zamanda kullanıcılar için etkili bir hava durumu alarm aracıdır. Bu uygulamanın hava durumu raporu hızlı, güçlü, kullanımı kolay ve anlaşılması kolaydır.

Hava söz konusu olduğunda en önemli olan nedir? Güzellik, doğruluk, kolay kullanım veya havadaki beklenmedik gelişmeler hakkında hızlı duyuru?

Yukarıdaki koşulların tümünü karşılayan bir uygulama arıyorsanız MyRadar Weather Radar’ı kullanmalısınız. Bakalım bu uygulama neler sunuyor!

MyRadar Weather Radar

MyRadar Hava Durumu Radarı, kötü hava koşulları ve çevresel etkiler hakkında uyarılar gönderebilir

Ulusal Hava Durumu Servisi’nden kasırgalar, fırtına izleri ve gün içindeki olağandışı sıcaklıklar hakkında uyarı mesajları gönderir. Birçok kullanıcı, uygulamanın bu işlevini deneyimledi ve doğruladı. Geliştiricinin açıklamasındaki ayrıntılara göre, MyRadar Weather Radar, yaklaşan fırtınaların doğru yaklaşma zamanı verilerini sağlayacaktır. Veriler, bölgenizdeki mevcut bulutun uydu görüntüleri gibi yüksek çözünürlüklü grafikler içerir.

Devam eden felaketlerin ayrıntılı ilerlemesini daha yakından görmek için kullanıcılar, Takip Et ve Al modunu etkinleştirebilir. Bu özellik sayesinde fırtına, sel, hortum çıktığında otomatik olarak uyarı alabiliyoruz. Ve bu beklenmedik doğal afetler sırasında, göstergelerin her hareketi veya değişikliği, uygulamanın ana arayüzü veya telefon ekranındaki widget aracılığıyla sürekli olarak güncellenir.

MyRadar Weather Radar

Geçerli konum çevresinde dinamik hava durumu radarını görüntüleyin

Bu özellik, kullanıcıların devam eden hava durumunu en basit ve anlaşılır şekilde takip etmelerine yardımcı olur. Şans eseri havanın güzel olduğu bir bölgede yaşıyorsanız, büyük miktarda bilginin tuzağına düşmemek veya başka yerlerden afet bilgilerini görünce boğulmamak için bu varsayılan özelliği kullanmalısınız.

Basitçe, uygulamayı başlatmanız, mevcut konumunuzu (veya hava durumunu görmek istediğiniz yeri) seçmeniz yeterlidir. Hemen ekranda dinamik canlı radar görünecek, döngü uzunluğu 2 saate kadar. Hareket halindeyken bir dizi hava durumu anlık görüntüsü göreceksiniz. Bunlar meteoroloji merkezi tarafından gerçek dış mekandan alınan görüntüler ve aynı alandaki gerçek kullanıcılar tarafından sağlanan görüntülerdir. 

Öneri:  Hungry Shark World Apk Para Hileli İndir

Diğer birçok hava tahmini uygulamasıyla karşılaştırıldığında, bu, MyRadar Weather Radar’ın öne çıkan ikinci özelliğidir. Hızlı hava durumu anlık görüntüleri sağlama yeteneğini özellikle takdir ediyorum. En azından radar ekranındaki rakamlarla değil, işlerin nasıl gittiğine dair bir fikir edinirsiniz.

Zengin hava ve çevre verileri sistemi

Daha önce bir hava tahmini uygulaması kullandıysanız, MyRadar Weather Radar’a geçtiğinizde muhtemelen ilk başta biraz şok olacaksınız. Çünkü bu uygulamada hava durumu ve çevre ile ilgili parametreler ve veriler çok fazla. Başka bir deyişle, kim olursanız olun ve hangi hava durumu indeksi ile ilgilenirseniz ilgilenin, onu MyRadar Hava Radarı’nda bulabilirsiniz.

Örneğin, Rüzgar hakkında bilgi edinmek istediğinizde. Rüzgar yüzeyini ve rüzgar akış seviyelerini gösteren görsel resimlerle rüzgar indeksini görebilirsiniz. Basınç hakkında bilgi görmek istiyorsanız, basıncın yüksek olduğu, basıncın daha düşük olduğu basınç sistemleri arasındaki sınırı elde edeceksiniz. Ve depremlerle ilgili göstergeleri incelediğinizde, bulunduğunuz yerin altındaki sismik tabakaları, toprak tabakasının zaman değişimini, sıcaklığı ve Dünya yüzeyinin altından olağandışı hareketleri gözlemleyebilirsiniz. 

Derinlemesine ilgileniyorsanız, tüm bu sayılar tropik bir fırtınanın veya tehlikeli bir depremin çok ayrıntılı durumunu tahmin etmek ve izlemek için kullanılabilir. Ben sadece bu özelliği biliyorum ama kullanmıyorum (ve biliyorsunuz, kullanmak istemiyoruz). Ancak çok fazla hava ve çevresel dalgalanma olan bir bölgede bulunanlarınız için son derece faydalı olacaktır.

Bu detaylı veriler AIRMET, SIGMET, IFR gibi güvenilir kaynaklardan alınmıştır.

En doğru ve detaylı yağmur uyarı uygulaması

MyRadar Weather Radar, modern, hızlı ve ayrıntılı yağmur uyarıları sağlama yeteneğinde de güçlüdür. Süper yerel yağışları tahmin etme yeteneği. Bir koğuş veya kasaba içindeki yağış tespit edilebilir ve tahmin edilebilir.

Ve daha da önemlisi, kontrol etmek için sürekli olarak uygulamayı açmanıza gerek yok. İster yağmur ister başka bir fenomen olsun, olağandışı bir şey olmadan önce, MyRadar Hava Durumu Radarı size bir saat öncesine kadar uyarılar ve mesajlar gönderir. Bu yetenek, yaklaşan sağanakları tahmin etmek için son derece kullanışlıdır. Dışarıda bir şey yapmadan önce daha iyi hazırlık yapabilirsiniz.

Weather & Radar USA aynı zamanda Android için doğru hava durumu uygulamalarından biridir.

Öneri:  İyi Pizza Güzel Pizza Apk Para Hileli İndir

MyRadar Weather Radar

MyRadar Hava Durumu Radarı MOD APK sürümü

MOD özelliği

Profesyonel Kilitsiz

Android için MyRadar Hava Radarı APK & MOD’u indirin

Kısacası, hava durumunu pek umursamıyorsanız, bir uygulama indirmenize hiç gerek yok çünkü her akıllı telefonda bu özellik yerleşik olarak bulunuyor. Ancak, ister ani bir sağanak kadar küçük, ister yaklaşan bir fırtına kadar büyük olsun, günün hava değişikliklerinin ayrıntılarını gerçekten önemsiyor ve bilmek istiyorsanız, hemen MyRadar Weather Radar’ı indirin. 

MyRadar Weather Radar

MyRadar Weather Radar

INSTAGRAM

MyRadar Weather Radar

MyRadar Weather Radar

MyRadar Weather Radar

MyRadar Weather Radar

MyRadar, bulunduğunuz yerin çevresinde animasyonlu hava durumu radarı görüntüleyen, hızlı, kullanımı kolay, ancak güçlü bir hava durumu uygulamasıdır ve size hangi havanın geldiğini hızlı bir şekilde görmenizi sağlar.
Uygulamayı başlatmanız yeterlidir ve konumunuz, iki saate kadar radar döngüsü uzunluklarıyla animasyonlu canlı radarla açılır. Bu temel işlev, hareket halindeyken hava durumunun hızlı bir görüntüsünü almanın en hızlı yolunu sağlar ve MyRadar’ı yıllar içinde bu kadar başarılı yapan da budur. Telefonunuzu kontrol edin ve gününüzü etkileyecek hava durumu hakkında anında bir değerlendirme alın.

Canlı radara ek olarak, MyRadar, haritanın üzerine yerleştirebileceğiniz, sürekli artan bir hava durumu ve çevre ile ilgili veri katmanları listesine sahiptir; animasyonlu rüzgarlar katmanımız, jet akımı seviyesinde hem yüzey rüzgarlarının hem de rüzgarların nefes kesici bir görsel temsilini gösterir; ön sınırlar katmanı, yüksek ve düşük basınçlı sistemlerin yanı sıra ön sınırların kendisini gösterir; depremler katmanı, sismik aktiviteyle ilgili en son raporları takip etmenin harika bir yoludur,

şiddet ve zamana göre tamamen özelleştirilebilir; kasırga katmanımız, kullanıcıların dünyadaki en son tropik fırtına ve kasırga faaliyetlerinden haberdar olmalarını sağlar; havacılık katmanı AIRMET’leri, SIGMET’leri ve uçuşları izleme ve IFR uçuş planlarını ve yollarını görüntüleme yeteneği de dahil olmak üzere havacılıkla ilgili diğer verileri kaplar ve “orman yangınları” katmanı, kullanıcıların Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en son yangın faaliyetlerinden haberdar olmalarını sağlar.

Veri katmanlarına ek olarak, MyRadar, Tornado ve Şiddetli Hava uyarıları gibi Ulusal Hava Durumu Merkezi’nden gelen uyarılar da dahil olmak üzere hava ve çevre uyarıları gönderme yeteneğine sahiptir. MyRadar, Tropik Fırtına ve Kasırga etkinliğine dayalı uyarılar alma özelliğini içerir; Uygulamayı, tropik bir fırtına veya kasırga oluştuğunda veya yükseltildiğinde veya düşürüldüğünde size bir uyarı gönderecek şekilde yapılandırabilirsiniz.

Öneri:  Endless Nightmare 2 Hospital APK + MOD (Sınırsız Para) v1.2.6

MyRadar’daki en kullanışlı özelliklerden biri, gelişmiş yağmur uyarıları sağlama yeteneğidir; hiper yerel yağışları tahmin etmek için patent bekleyen sürecimiz sektördeki en doğrudur. Uygulamayı sürekli kontrol etmek zorunda kalmak yerine, MyRadar,

yağmurun bulunduğunuz yere ne zaman ulaşacağına dair bir saat öncesine kadar, yoğunluk ve süre ile ilgili ayrıntılar da dahil olmak üzere, dakikaya kadar bir uyarı gönderir. Bu uyarılar, hareket halindeyken ve her zaman hava durumunu kontrol etmek için zamanınız olmadığında hayat kurtarıcı olabilir – sistemlerimiz proaktif olarak işi sizin için yapacak ve yağmur yağmadan önce sizi bilgilendirecektir.

MyRadar’da temsil edilen tüm hava ve çevre verileri, şirket içinde geliştirilen özel haritalama sistemimizde görüntülenir. Bu haritalama sistemi, cihazınızın GPU’sunu kullanır, bu da onu inanılmaz derecede hızlı ve hızlı hale getirir. Hareket halindeyken hızlı hava durumu bilgileri aradığınızda,

bu büyük bir fark yaratır. Harita, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve dünyanın geri kalanında, gezegenin herhangi bir yerinde havanın nasıl olduğunu görmek için sorunsuz bir şekilde yakınlaştırmanıza ve kaydırmanıza olanak tanıyan standart sıkıştırma/yakınlaştırma özelliğine sahiptir.

Uygulamanın ücretsiz özelliklerine ek olarak, gerçek zamanlı kasırga takibi de dahil olmak üzere premium yükseltme mevcuttur – kasırga sezonunun başlangıcı için harika. Bu özellik, tropik fırtına/kasırga tahmin izleri için olasılık konisi de dahil olmak üzere ücretsiz sürümün üzerinde ve ötesinde ek veriler sağlar ve ayrıca Ulusal Kasırga Merkezi’nden ayrıntılı bir özet içerir.

Premium yükseltme ayrıca, bireysel istasyonlardan daha fazla radar ayrıntısına izin veren profesyonel radar paketini de içerir. Kullanıcılar, ABD’deki bireysel radar istasyonlarını seçebilir, radar eğim açısını seçebilir ve ayrıca taban yansıtma ve rüzgar hızı dahil olmak üzere görüntülenen radar ürününü değiştirebilir – olası kasırga oluşumunun üstünde kalmak için deneyimli hava durumu meraklıları için harika.

MyRadar, WearOS cihazları için de mevcuttur – akıllı saatinizi deneyin!

Kötü hava koşullarına hazırlıksız yakalanmayın; MyRadar’ı bugün indirin ve deneyin!

İNDİRME LİNKLERİ

MyRadar Weather Radar APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

26 comentarios en "MyRadar Weather Radar APK + MOD (Kilidi Açık) v8.32.0"

 1. NESLİHAN Diyor:

  Hocam, “Space Flight Simulator” yeni sürüm ne zaman gelir?

 2. MUHAMMET TAYYİP Diyor:

  Hocam bu oyunun 0.55 versiyonu için hilelisini yaparmisiniz teşekkürler iyi günler

 3. TÜRKER Diyor:

  Hocam araba loto Yu kazanınca bıtıyoe ve oyun easter egg yok dıyor ufak seyler var satın alınıcak sadece

 4. ŞERİF Diyor:

  Rise of berk ne zaman gelir

 5. ORHAN Diyor:

  Hocam draw a stick man 2 de chapter 3 geçmek için para gerekiyorda önceden istemiyordu

 6. SEÇİL Diyor:

  Hocam Shadow Blade apsksını güncelleyebilir misin obb dosyası inmiyor

 7. YAŞAR Diyor:

  Hocam steel and flesh 2 yeni sürüm hile yapar mısın

 8. ALİ Diyor:

  Hocam FM 22 kış transfer güncellemesi ne zaman gelecek ?

 9. ESRA Diyor:

  angry birds epic

 10. ERHAN Diyor:

  Kral BUD FARM mı yapar mısın ? Uzun zamandır bekliyorum…

 11. ALİ SEÇKİN Diyor:

  Acaba bende ilerde böyle hoca olabilirmiyim

 12. SELÇUK Diyor:

  Hocam blades of brim hilesini yenilermisin yanisürümü bu olsun 2.19.5

 13. HAVVA Diyor:

  Hocam lütfen yeni sürümü yüklermisiniz.

 14. NURSEL Diyor:

  Bitlife kilitsiz full son sürüm getitirimisiniz

 15. EMİNE Diyor:

  Hocam dragons rise of berk durduruldu diyor

 16. AYŞE GÜLÇİN Diyor:

  Hocam mortal combat x mega hileli uzun zamandır gelmiyor yapabilir misin

 17. YAKUP Diyor:

  angry birds 2 için artık üzgünüm, ban yeniyor

 18. AYŞE AHSEN Diyor:

  Hocam parali oyunlarsali obb data indirdim ama aciyorum ne yapmaliyim

 19. EZEL Diyor:

  Bullet echo para APK plies

 20. SEDA Diyor:

  Hocam rome Total War ın yeni sürümünü ekleyebilirmisin

 21. AHMET ÇAĞRI Diyor:

  Hocam iyi çalışmalar. Müsait olduğunuz vakitte Motor Tour için yeni sürüm apksını ayarlayabilme şansınız olur mu? oluyor ise vaktiniz olduğu zaman yapabilirseniz makbule geçer.

 22. EMRE MERTER Diyor:

  Teşekkürler

 23. ELA Diyor:

  Hocam guardian tales hilelisi gelicek mi?

 24. EBRU Diyor:

  farkına sim 18 gelsin güncelleme diyor bu sürümde

 25. RAMAZAN Diyor:

  Dungeon hunter 4 yaparmisin rica etsem para hilesi

 26. MUSTAFA Diyor:

  Hocam 8 Ball Pool çizgi hilesi oluyor mu? Sitede var fakat güncel değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları