My Tamagotchi Forever APK + MOD (Sınırsız Para) v

7.5.3.5924

My Tamagotchi Forever APK + MOD (Sınırsız Para) v7.5.3.5924
Sürüm
7.5.3.5924
Actualización
30 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
233
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

My Tamagotchi Forever’ı tanıtın

Tamagotchi – Sanal tavuk oyunu, Bandai Namco tarafından My Tamagotchi Forever adlı yeni bir adla mobil bir platformda yayınlandı. Bu oyuna katılın, çocukluğun harika anlarıyla yeniden yaşayacaksınız. Sevimli Tamagotchi tavuklarına iyi bakın, onu besleyin, banyo yapın ve şehirdeki diğer eğlenceli şeyleri keşfedin.

Pek çok insan her zaman My Talking Tom ve My Talking Tom 2’nin sanal evcil hayvan türünün temelini oluşturan oyunlar olduğunu düşünür. Ama aslında, bu tür 20 yıldan fazla bir süre önce doğdu ve en belirgin kanıtı My Tamagotchi Forever.

Yirmi yıldan fazla bir süredir piyasaya sürülmesine rağmen, birçok iyileştirme ve güncelleme ile oyun klasik stili koruyor. Tek fark, daha önce Tamagotchi’yi beslemek için elde taşınabilir bir oyun konsoluna ihtiyaç duymanız, ancak şimdi bunu akıllı telefonunuzda yapabilirsiniz.

Oynanış

My Tamagotchi Forever’ın oynanışı orijinal versiyondan çok fazla değişmedi. Bazı özellikler, birçok yeni mini oyun ve görevle cep telefonlarına uyacak şekilde iyileştirildi.

Başlangıçta en sevdiğiniz Tamagotchi türlerini seçebilecek ve üreme sürecini başlatabileceksiniz. Sağlıklı büyümeleri için evcil hayvanınızın temel ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir.

Ekranın altında gösterilen mutluluk, yemek yeme, hijyen ve enerji olmak üzere dört ihtiyaç vardır. Renk, Tamagotchi’nin ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığınızı, memnuniyet durumunu ifade eder. Kırmızıysa, onu banyoya götürmeniz, beslemeniz veya dışarı çıkarmanız gerekecektir. Maviyse, Tamagotchi iyi hissediyor ve başka bir şeye ihtiyacı yok demektir.

Tamatown’u keşfedin

My Tamagotchi Forever, ilk ortamını Tamatown’da kurdu. AR modu ile bu şehri keşfedeceksiniz.

Öneri:  WildCraft APK v23.6_adreno

Ve keşfi daha ilginç hale getirmek için şehri benzersiz süslemelerle özelleştirebilirsiniz. Eşyalarınızı yerleştireceğiniz bir yer bulun, ardından arkadaşlarınızla Saklambaç oynayın.

Ek olarak, binalarda ve hatta çalılıklarda gizlenmiş karakterleri de arayabilirsiniz. Zaman sınırı içinde tamamlanırsa, bazı büyük deneyim puanları alacaksınız. Kasabayı dolaşırken, alışveriş için ek paralar da toplayabilirsiniz.

Tamagotchi’nin büyümesine yardım edin

Tamagotchi’yi her zaman mutlu bir durumda tutarsanız, büyümesine yardımcı olacak deneyim puanları alacaktır. Büyüme sürecinde sistem, giysilerden, oyuncaklardan, yiyeceklerden ve dekoratif öğelerden yeni öğelerin kilidini açar.

Yeni bir şey daha, her Tamagotchi, onlara nasıl baktığınıza bağlı olarak büyüyecek. Evcil hayvanınızın neye dönüşeceğini bile bilemezsiniz!

Birçok evcil hayvan

Diğer sanal evcil hayvan oyunlarından farklı olarak My Tamagotchi Forever’da 24 farklı evcil hayvan arasından seçim yapabilirsiniz.

Her evcil hayvan türünün kendi görünümü vardır, her biri farklı özelliklere sahip 1 ila 3 kostüme sahiptir. Daha fazla kostüm satın almak için madeni para veya elmas da kullanabilirsiniz.

Eğer çok paranız yoksa görevleri tamamlayarak kostüm toplamanın yollarını düşünebilirsiniz. Bu görevler kıyafetin temasına dayalıdır ve gerçekleştirilmesi çok zor değildir. Örneğin, ödül bir spor kıyafetiyse, zorluklar hareket içerecektir.

Para almanın bir yolu

Bu oyunda para kazanmanıza yardımcı olacak birçok yol var. Para kazanmak için günlük My Tamagotchi Forever’a giriş yapmanız, hediye kutularının kilidini açmanız ve tanıtım videoları izlemeniz yeterlidir. Ya da daha basiti, Tamagotchi’yi yıkamak çok fazla olmasa da para kazanabilir.

Fotoğraf çekmek, daha fazla para kazanmak için ana faaliyetlerden biridir. Tamagotchi’yi her yürüyüşe çıkardığınızda anılarınızı kaydedebilirsiniz. Fotoğraf Albümündeki her sayfanın belirli gereksinimleri olacaktır. Her sayfayı tamamlarken, daha fazla yeni öğenin kilidini açma fırsatına da sahipsiniz.

Yürüyüş sırasında diğer Tamagotchi’lerle de karşılaşabilirsiniz. Hediye kutuları getirirlerse, tıklayın ve ekstra para kazanın.

My Tamagotchi Forever’ın MOD APK versiyonu

MOD özelliği

Sınırsız Para: Yiyecek, kostüm, mobilya gibi öğelerin tümü ücretsizdir. Satın alma işleminiz için sizden ücret alınmayacaktır.

Öneri:  RFS REAL FLİGHT SİMULATOR MOD APK İNDİR – UÇAK HİLELİ - V0.6.1

Android için My Tamagotchi Forever MOD APK’sini indirin

Basit, hafif ve daha az eğlenceli olmayan My Tamagotchi Forever, her yaş için tasarlanmıştır. Tamatown’u keşfetme sürecinde, oyunda sevimli arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız.

 

INSTAGRAM

 

 

Kendi Tamagotchi karakterlerini yetiştir ve maceralarını arkadaşlarınla paylaş! Tamagotchi karakterinin sağlıklı ve mutlu kalması için onunla her gün ilgilenmene ihtiyacı var. Karnını doyur, yıka ve eğlendir, sonra daha çok eğlence için şehirdeki diğer Tamagotchi arkadaşlarla buluştur⚽🏀. Ama karakterini uyutmayı da unutma! 🌛

Gelmiş geçmiş ilk AR özellikli Tamagotchi oyununda👀, Tamatown’u tam AR’de (Arttırılmış Gerçeklik) yaşa, gizli arkadaşlarını bul, hazineleri ve bonusları topla!

Kendi Tamatown’unu en sevdiğin öğelerle kişiselleştir, daha sonra çevrende Tamatown’u yerleştirebileceğin güzel bir yüzey bul ve Saklambaç oynayalım! Karakterini kasabada köşelere, çalıların arasına, hatta binaların içine gizlenmiş arkadaşlarını araması için yönlendir. Bir sonraki seviyeye geçmek için hepsini verilen süre içinde bul. Puanını ve süreni artırmak için kasabanın çeşitli yerlerine saçılmış paraları ve bonus öğelerini topla. Arama başlasın!

Batı dünyası Tamagotchi’nin büyüsüne kapılalı 20 yıl oldu.
Gelmiş geçmiş ilk ücretsiz oynanan mobil oyun ile bu fenomen, şimdi bu sevgiyi yeni bir hayranlar kuşağına yayıyor!

💕 Tamagotchi karakterlerine iyi bak ve büyümelerini izle! Mini oyunlar oyna, arkadaşlar edin, Tamatown’u keşfet ve arkadaşlarınla paylaşmak isteyeceğin unutulmaz anlar için kıyafetlerini ve şehrini özelleştir. Onlara gösterdiğin ilgiye veya yaptıklarına göre Tamatgotchi karakterlerin büyürken farklı Tamagotchi karakterlerine dönüşecek. Tamamen yetişkin olduklarında da onların en iyi kariyer yolunu seçmelerine yardımcı ol: Bilim adamı mı, rockstar mı, dedektif mi? 💕

ÖZELLİKLER:
⭐Tamagotchi karakterini BÜYÜT: Mutlu ve sağlıklı kalması için karnını doyurmaya, yıkamaya, arkasından temizlik yapmaya ve iyi bir gece uykusu için ışıkları söndürmeye dikkat et.

Öneri:  Traffic Racer Apk Para Hileli İndir
⭐Tamagotchi karakterinle EĞLEN: Mini oyunlar oynayın ve birlikte Tamatown’u keşfedin, yol boyunca diğer Tamagotchi karakterleri ile arkadaş olun.
Gerçek ortamında Tamagotchi arkadaşlarınla neşeli Saklambaç oyunları oynayarak AR’yi deneyimle!
⭐Onlara ne kadar iyi baktığına göre, Tamagotchi karakterlerin bir türden başka bir türe DÖNÜŞSÜN. Bundan sonra nasıl görüneceklerini asla bilemezsin!
⭐Tamagotchi karakterlerin ve dost canlısı şehir sakinleri ile paylaşılan unutulmaz anlar TOPLA.
⭐En sevdiğin anları arkadaşlarınla PAYLAŞ.
⭐Mini oyunlar oynayıp seviye atlayarak jeton KAZAN!
⭐Leziz yiyeceklerin, güzel giyeceklerin ve Tamatown’u dekore edecek renkli ögelerin KİLİDİNİ AÇ.
⭐İlerlemeni ve Tamagotchi yetiştirme becerilerini arkadaşlarınla KIYASLA.
⭐Tamagotchi karakterlerini EĞLENDİR – buna bayılırlar!

My Tamagotchi Forever keşfetmeni bekleyen güzellikler ve sürprizlerle geliyor!

📌LÜTFEN DİKKAT: My Tamagotchi Forever’ı ücretsiz indirip oynayabilirsin, ancak bazı oyun öğeleri sadece satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemezseniz, cihaz ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. AR özelliği sadece ARKit destekli seçili cihazlarda kullanılabilir.

📌DESTEK: Sorun mu yaşıyorsun? Buradan bize bildir: https://service-en.bandainamcoent.eu/app/list/st/4/p/7547
📌GİZLİLİK POLİTİKASI: http://bnent.eu/mprivacy
📌KULLANIM ŞARTLARI: http://bnent.eu/mterms

İNDİRME LİNKLERİ

My Tamagotchi Forever APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

31 comentarios en "My Tamagotchi Forever APK + MOD (Sınırsız Para) v7.5.3.5924"

 1. MELTEM Diyor:

  Hocam bende direk dosyalara yönlendiriyor birçok oyunda nedeni nedir bilginiz var mı

 2. FERAT Diyor:

  Hocam steel and flesh 2 yeni sürüm hile yapar mısın

 3. ESMERALDA Diyor:

  Emergency Ambulance Simulator

 4. TUĞBA Diyor:

  Hocam robloxsun robux hilesi oluyormu oluyorsa yapabilir misiniz bu arada seveliyosunuz hocam

 5. SUAT Diyor:

  Hocam bide ıdle city builder ı ekler misin? Tşk

 6. ASUMAN Diyor:

  Hocam ben oyunu yükledim para ancak harcayınca geliyor onada çok az geliyor napmalıyım

 7. HALUK Diyor:

  Hacim yeni sürümü ne zaman getirirsiniz

 8. SEVDA Diyor:

  Hocam Dead cells e bi bakarmısınız.

 9. SEFA Diyor:

  Kral iyi geceler varmi bir gelişme ultimate air traffic 2022.06 mod apk gelirmi ?? Birde infinite flight yeni sürüm?

 10. SERTAÇ Diyor:

  hocam musedash oyunu APK yaparmisin

 11. HATUN Diyor:

  Hocam shadowgun legends gold hilesi gelirmi?

 12. SÜLEYMAN Diyor:

  Hocam Kolay gelsin Retro Goal premium apk gelir mi acaba

 13. EMEL Diyor:

  Hocam dead cells son sürüm gelir mi?

 14. SEMRA Diyor:

  Hocam bu firmanın yeni oyunu ne zaman çıkacak ?

 15. ADEM Diyor:

  Hocam Gamelof Oyun Niye Aclılmıyor

 16. ÖZGE Diyor:

  Güncelleme istiyor

 17. MEHMET SELAMİ Diyor:

  Hocam merhaba Empire and puzzle var mı acaba

 18. DEMET Diyor:

  Ez miror match 2 yeni sürüm atarmısın usta

 19. İBRAHİM Diyor:

  Hocam backflip madness oyununun tüm linkleri bozuk rica etsem düzeltebilir misiniz ❤🌹

 20. MURAT Diyor:

  Hocam 8 Ball Pool çizgi hilesi oluyor mu? Sitede var fakat güncel değil

 21. GÖKTEN Diyor:

  Hocam bide ıdle city builder ı ekler misin? Tşk

 22. TUĞÇE Diyor:

  404 hatası olan tüm oyunları düzeltebilir misin

 23. SERKAN Diyor:

  Hocam spaceflight simulator yeni sürüm

 24. MURAT Diyor:

  PC Creator Yeni sürüm ne zaman gelir ?

 25. MUHAMMET TAYYİP Diyor:

  Hocam Merhabalar birşey soracağım.

 26. NAGİHAN Diyor:

  Oyun çok iyi zamaninda bitirdim burdan indirip ayni developer steamede biseyler çıkardı diye biliyorum

 27. MUHAMMED Diyor:

  hocam global war simulation premium yapar mısın google play de 18tl

 28. CEM Diyor:

  abi yanıt ver 😀

 29. SEMİH Diyor:

  farkına sim 18 gelsin güncelleme diyor bu sürümde

 30. FERAT Diyor:

  Hocam bana şoyle kaliteli bi oyun önersenize dead cells benzeri oyun içi satın alımı gibi şeylerin olmadigi olursa dahada iyi olurHocam shadow fight tılsım hilesi yokmu

 31. BARIŞ Diyor:

  Hocam güncelleme geldi update yaparmısın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları