MX Player Pro MOD APK (Kilitsiz) v

1.45.10

MX Player Pro MOD APK (Kilitsiz)
Sürüm
1.45.10
Actualización
25 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
29
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

MX Player Pro hakkında

Şu anda, film izlemek, video izlemek için uygulamalar çok popüler. PC’de Media Player Classic, VLC Media Player ve Splash olarak sayabilirim. Mobil için KM Player ve Vidmate’i deneyebilirsiniz . Her uygulamanın kendine göre avantajları ve zayıflıkları vardır. Örneğin, Splash (Mirillis tarafından), 60 FPS kare ile film izleme desteği ve kullanımı kolay arayüz gibi olağanüstü bir avantaja sahiptir. Ancak, MX Player Pro diğer uygulamaların sahip olmadığı avantajlara da sahiptir. Peki avantajları nelerdir? Detayları öğrenmek için gideyim.

Android için en iyi video oynatıcı

MX Player Pro, aramalara, indirmelere ve kullanıcılardan gelen objektif incelemelere göre mobil platformdaki en iyi 7 film izleme uygulamasından biri olarak aday gösterildi. Son derece güzel bir arayüze sahip ancak basit ve kullanımı kolay olan uygulama, kullanıcıların kalbini hızla kazandı. Artık en sevdiğiniz filmleri izlemek için bu uygulamayı kullanırken filmleri en sorunsuz şekilde rahatça izleyebilirsiniz. Çok basit. En sevdiğiniz filmleri telefonunuza indirin ve uygulama üzerinden açın, ardından hepsini çevrimdışı izleyin. Bu harika, değil mi?

MX Player Pro

MX Player Pro’yu Yükselt

MX Player Pro, MX Player’ın ücretli bir sürümüdür ancak orijinal sürümden hiçbir farkı yoktur. Pro sürüm, orijinal sürüme kıyasla reklamları kaldırdı. Bu sayede daha iyi bir deneyim yaşayacak ve reklamlardan rahatsız olmayacaksınız. Ayrıca uygulama bazı ekstra özellikler de sunmaktadır. Pro sürümünü kullanmak istiyor ancak ödeme yapmakta zorlanıyorsanız lütfen bu yazının altındaki bağlantıdan MX Player Pro APK’mızı indirin.

Özellikler

MX Player Pro, kullanıcıların ekranı daha yüksek kalitede deneyimlemek için Android TV’lere bağlanmasına olanak tanır. Çünkü Android TV’lerin uzaktan kumandayla kontrol edilmesi gerekiyor ve yetkin değilseniz arama yaparken bu çok elverişsiz olabilir. Ancak bu uygulama ile telefonunuzda manipüle edebilir ve TV ekranında gösterebilirsiniz.

Öneri:  Chronicle of Infinity APK v1.3.3
MX Player Pro

İnternetteki kaynaklardan film indirirseniz zaten alt yazılar var ama filmler büyük boyutlara sahip oldukları için yüksek kaliteye sahip olamıyor. Ve daha kaliteli bir film deneyimi yaşamak istiyorsanız, ham dosyayı Torrent üzerinden altyazısız olarak indirmelisiniz. Bu uygulama, filmleri ve altyazıları ayrı ayrı indirmenize izin verir, ardından uygulama filmlerle otomatik olarak senkronize olur. Altyazıların hızını da özelleştirebilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüz

İnternetteki kaynaklardan film indirirseniz (zaten altyazılı) ancak filmler büyük boyutlara sahip oldukları için yüksek kalitede olamazlar. Ve daha kaliteli bir film deneyimi yaşamak istiyorsanız, ham dosyayı Torrent üzerinden altyazısız olarak indirmelisiniz. Bu uygulama, filmleri ve altyazıları ayrı ayrı indirmenize izin verir, ardından uygulama filmlerle otomatik olarak senkronize olur. Altyazıların hızını da özelleştirebilirsiniz.

MX Player Pro

Özellikle MX Player Pro, filmleri daha sorunsuz izlemenize yardımcı olmak için donanımsal kod çözmeyi de içerir. Performansı %70’e kadar artıran çok çekirdekli kod çözme, kod çözmenin yanı sıra NVIDIA Tegra K1 serisini de destekler. Özellikle arayüzdeki çocuk kilidi özelliği, telefonu çocuklara verirken herhangi bir şeye tıklamaları konusunda endişelenmenize gerek kalmadan kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olacaktır.

Alt yazı

MX Player Pro, izlediğiniz filme paralel olarak altyazı eklemenizi sağlar. Sadece izlemek istediğiniz filmin altyazılarını indirip oynatıcıya eklemeniz yeterli, böylece yüksek kaliteli raw filmleri altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Özellikle alt yazıları yakınlaştırıp uzaklaştırabilir, sonraki veya önceki metne geçebilir vb. Genel olarak, bu uygulamayı film izlemek için kullanırken son derece kullanışlıdır.

MX Player Pro

Şu anda uygulama birçok farklı altyazı biçimini desteklemektedir:

 • DVD, DVB, SSA/ASS için altyazı
 • Sami (.smi)
 • Alt Rip (.srt)
 • MikroDVD (.sub/.txt)
 • WebVTT (.vtt)
 • VobSub (.sub/.idx)
 • SubViewer2.0 (.sub)
 • MPL2 (.mpl)
 • TM Oynatıcı (.txt)
 • teleteks
 • PJS (.pjs)

MX Player Pro’nun MOD APK sürümü

MOD özelliği

Profesyonel Kilitsiz

Öneri:  Earn to Die 2 Apk Para Hileli İndir

Android için MX Player Pro APK’sını indirin

MX Player Pro, gerçekten seçmeniz gereken harika bir video oynatıcı uygulamasıdır. Ücretsiz video oynatıcı uygulamalarında bu, diğer uygulamalara kıyasla kullanıcılar tarafından en çok önerilenlerden biridir. Öyleyse ne bekliyorsun? Lütfen bu harika uygulamayı hemen telefonunuza indirin. Geliştirici veya ücretsiz deneyimi desteklemek için yükseltilmiş sürümü, makalenin altındaki MX Player Pro sürümünü indirerek satın alabilirsiniz.

 

INSTAGRAM

 

BU, MX PLAYER’IN REKLAM İÇERMEYEN SÜRÜMÜDÜR.

Ücretsiz sürümü için herhangi bir işlev sınırlaması yoktur. Pro sürümünü satın almadan önce lütfen ücretsiz sürümü deneyin.

Gelişmiş donanım hızlandırma ve altyazı desteği ile güçlü bir video oynatıcı.

a) DONANIM KOD ÇÖZME – Yeni donanım kod çözücü ile daha fazla video donanım hızlandırmadan faydalanabilir.

b) ÇOK ÇEKİRDEKLİ KOD ÇÖZME – MX Player, Android için ilk çok çekirdekli kod çözme gerçekleştiren video oynatıcıdır. Çift çekirdekli cihazlarda yapılan test sonuçlarına göre, tek çekirdekli cihazlardan %70 daha fazla performans görülmüştür.

c) ÇİMDİKLE YAKINLAŞTIRMA,YAKINLAŞTIRMA VE SAĞ-SOL YAPMA – Ekranda basit çimdik hareketi ve sürükleme ile kolayca yakınlaştırma-uzaklaştırma yapılabilir. Ayrıca yakınlaştırma ve sağa sola çevirme seçenekleri de mevcuttur.

d) ALTYAZI HAREKETLERİ – Bir sonraki/önceki metne gitmek için ileri/geri kaydırma, Metni yukarı ve aşağı taşımak için yukarı/aşağı, Metin boyutunu değiştirmek için yakınlaştırma/uzaklaştırma.

e) ÇOCUK KİLİDİ – Çocuklarınızın arama yapmalarından veya başka uygulamalara dokunmalarından korkmadan eğlenmelerini sağlayın. (eklenti gerekli)

Altyazı Biçimleri:

– DVD, DVB, SSA/ASS Altyazı Parçaları.
– SubStation Alpha(.ssa/.ass) tam stil ile.
– SAMI(.smi) ruby etiketi desteği ile.
– SubRip(.srt)
– MicroDVD(.sub)
– VobSub(.sub/.idx)
– SubViewer2.0(.sub)
– MPL2(.mpl)
– TMPlayer(.txt)
– Teletext
– PJS(.pjs)
– WebVTT(.vtt)

******
Eğer Google Play’den satın alamıyorsanız, lütfen ana sayfamızı ziyaret edin. Daha fazla ödeme yöntemini destekliyoruz. (https://sites.google.com/site/mxvpen/buy)
******
“Diğer uygulamaların üzerinde görüntüleme” izni hakkında: Bu izin, video oynatma ekranında giriş engelleme etkinleştirildiğinde sistem tuşlarını engellemek için gereklidir.
“Bluetooth cihazları ile eşleştirme” izni hakkında: Bu izin, Bluetooth kulaklık bağlıyken AV eşitlemesini geliştirmek için gereklidir.
“Kilit ekranını devre dışı bırak” izni hakkında: Bu izin, Çocuk kilidi modu kullanıldığında geçici olarak ekran kilidini kaldırmak için gereklidir. Yine de, güvenli ekran kilidi devre dışı olmayacaktır.
“Kontrol titreşimi” ile alakalı, “Telefonun uykuya geçmesini önleyen” izinler: Bu izinler, bazı cihazlarda medya oynatmak için gereklidir.
******
Eğer “paket dosyası geçersizdir” hatasıyla karşılaşıyorsanız, lütfen ürün ana sayfasından tekrar yükleyin (https://sites.google.com/site/mxvpen/download)
******

Öneri:  NOVA Legacy APK + MOD (Sınırsız Para) v5.8.4a

Eğer herhangi bir sorunuz varsa, lütfen XDA MX Player forumunu ziyaret edin.
http://forum.xda-developers.com/apps/mx-player

Some of the screens are from the Elephants Dreams licensed under the Creative Commons Attribution 2.5.
(c) copyright 2006, Blender Foundation / Netherlands Media Art Institute / www.elephantsdream.org

Some of the screens are from the Big Buck Bunny licensed under the Creative Commons Attribution 3.0 Unported.
(c) copyright 2008, Blender Foundation / www.bigbuckbunny.org

İNDİRME LİNKLERİ

MX Player Pro MOD APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

24 comentarios en "MX Player Pro MOD APK (Kilitsiz) v1.45.10"

 1. NESLİHAN Diyor:

  Hocam bunun Türkçe olanı gelir mi

 2. AYŞE AHSEN Diyor:

  Hocam Evhacon 2 gelirmi?

 3. GÖKMEN Diyor:

  Almora darkosen premium da sıkıntı var hocam ilgilenebilir misin beklemedeyim kolay gelsinn hocam

 4. ÖZLEM Diyor:

  Hype simulator hile yaparmısınız size güveniyorum:)

 5. AYKUT Diyor:

  Hocam Truck Simulator Ultimate

 6. AHMET EMRE Diyor:

  Hocan iyi akşamlar prison empire tycoon yeni sürüm?

 7. MÜRSELİN Diyor:

  Unkilled güncellemesi için halen beklemedeyiz hocam bir el atarsanız seviniriz teşekkür ederiz

 8. BİRSEN Diyor:

  hocam youtubers life apk gelir mi

 9. ÖMER FARUK Diyor:

  Hocam june,s journey güncelleme lütfen Hocam iyi akşamlar

 10. NAZAN Diyor:

 11. BURCU Diyor:

  Merhaba hocam samp – mobile apk yapabilirmisiniz herkez çok istiyor hocam sizde yaparsanız çok seviniriz seviliyorsunuz hocam 🙂

 12. MÜMTAZ Diyor:

  Hocam Hay Day çiflik oyununda hile oluyormu

 13. MEHMET Diyor:

  Hocam World Soccer Champs güncel sürüm gelir mi?

 14. AHMET Diyor:

  Hocam lütfen iBasketball manager gelsin sana güveniyorum

 15. HAYATİ Diyor:

  Güzel oyun hocam şey soracaktim. Stellarium Plus olurmu?

 16. İREM Diyor:

  Sa hocam carx drift racing 2 hile güncellenecekmi ?

 17. ARDA NERMİN Diyor:

  Hocam oyun online mi?

 18. HALİLİBRAHİM Diyor:

  Hocam e spor menajerliği para hilesi vb. yaparmısın

 19. ALİ Diyor:

  Hocam ülke seçtiğinizde hile geçerli olmuyor neden ?

 20. TANER Diyor:

  Abi rivel regions premium hilesi ve altın hilesi gelir mi? ❤️❤️

 21. ÖZDEN Diyor:

  Hocam streamer life simulator para hileli gelebilirmi?

 22. NAZIM Diyor:

  Hocam shadowgun legends gold hilesi gelirmi?

 23. NEFİSE Diyor:

  Hocam WORLD CONQUEROR 4 kaynak hilesi varmı?

 24. MEHMET MURAT Diyor:

  merhabalar hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları