Mimo MOD APK (Pro Unlocked) v

3.77

Mimo MOD APK (Pro Unlocked) v3.77
Sürüm
3.77
Actualización
26 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
50
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Mimo hakkında tanıtmak

Bilgisayarlar ve kodlar hakkında faydalı bilgiler sağlar

Programlama giderek daha popüler hale geliyor. Düşüncelerinizi geliştirmenize yardımcı olur ve yüksek maaşlı açık kariyer fırsatı sunar. Bu nedenle, bu dalda olmayanlar bile kariyerlerini ilerletmek için kodlamayı öğrenebilirler.

Bir öğrenme uygulaması olarak Mimo, programlama dilleri ve bilgisayar bilimi ile ilgili çok sayıda faydalı bilgi sağlar. Mimo’da iki ana içerik alanı vardır, web geliştirme ve python. Öğrenmeye başlamak için iki yoldan birini seçebilirsiniz.

Web geliştirme için HTML’ye (Hypertext Markup Language) yaklaşacaksınız. Bilgisayara içeriğin, resimlerin, bağlantıların vb. nasıl görüntüleneceğini göstermek için kullanılır. Ardından CSS (Basamaklı Stil Sayfaları), Javascript ve çok daha fazlası gibi diğer şeylerle tanışacaksınız. Bunlar, eksiksiz bir web sitesi oluşturmak için gerekli tüm bilgilerdir.

Python programlama için, bir değişkenin nasıl tanımlanacağı, bir operatör, bir döngü, bir koşullu ifadenin nasıl kullanılacağı gibi en temel şeylerden öğreneceksiniz… Genel olarak, içerikler başlangıç ​​seviyesindekilerle eşleşir. Temel, orta düzeyden ileri düzeye kadar çeşitlilik gösterirler. Tüm bunları tamamlamak biraz zaman alacak ve öğrendiklerinizi gerçek bir uygulama geliştirmek için uygulayabilirsiniz!

Ayrıca SQL sorgulama dili hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Sorgu oluşturma, sorgu yürütme ve web/Python uygulamanızı bir veritabanına nasıl bağlayacağınızın içeriği.

Mimo

Uygulama birçok asil ödül aldı

Mimo birkaç ödül aldı ve 2018’de Google Play tarafından onurlandırılan en iyi uygulamalardan biri oldu. TechCrunch ve The New York Times da bunu övüyor. Bu nedenle, uygulamanın bu başarılara ulaşması tesadüf değildir. İçeriği, yeni başlayanlardan deneyimli olanlara kadar her seviyeye uygun, derinlemesine tasarlanmıştır.

İçeriğin yanı sıra, dersler çok iyi tasarlanmış. Uygulama tarafından sağlanan metin içeriğini okuyacak ve ardından çoktan seçmeli soruları cevaplayacaksınız. Bu sorular yeni ortaya çıkan soruna odaklanır ve aynı zamanda o konuyla ilgili okuma-anlama seviyenizi test eder. Bu sayede daha çok şey öğrenecek ve daha uzun süre hatırlayacaksınız.

Öneri:  Hungry Shark Evolution Apk Hileli İndir

Mimo ayrıca günlük zorlu derslere sahiptir. Bu zorluklar hem yenidir hem de öğrendiklerinizi yeniden gözden geçirmenize yardımcı olur.

Ayrıca Python öğrenme yolunu, web geliştirmeyi veya SQL’i kontrol etmek isterseniz ana arayüzde görebilirsiniz. Öğrendiğiniz tüm parçalar açık renkli olacaktır. Eğitimsiz kısımlar gri olacaktır. Seyahat planını adım adım, aşamalar halinde incelemeniz gerekecek. Bu, sadece bir bitirme sertifikası almak için hiçbir şeyi atlamamanızı veya “atlamaya” çalışmamanızı sağlar.

Mimo

Daha fazla çalışma programı keşfedin

Mimo çok çeşitli kurslar sunar. Kurslar ve programlar hakkında daha fazla bilgiyi Gözat/Kurslar dizininde görüntüleyebilirsiniz. Mobil uygulama geliştirme, güvenlik, veri bilimi veya programlama dili kursları. Python’a ek olarak PHP, C#, Java, C++, R, Kotlin, Ruby ve Swift dahil olmak üzere 8 programlama dili daha vardır. Nasıl kullanıldıklarını, neler yapılabileceğini veya gerçek hayatta nasıl uygulandıklarını bilmek ister misiniz? Şimdi öğrenmeye katılın!

Mimo’nun MOD APK sürümü

MOD özelliği

Profesyonel Kilitsiz

Mimo’nun Pro versiyonunda daha neler var?

Mimo freemium uygulamasıdır. Bu, içeriğin yalnızca bir kısmının ücretsiz olarak mevcut olduğu anlamına gelir. Daha fazla içerik, örneğin Python kursunda özel dersler, web geliştirme veya daha önce tanıttığım kurslar gibi daha fazla içerik öğrenmek istiyorsanız, Pro paketine kaydolmanız gerekir.

Ayrıca Pro paketi reklamları kaldırır, kursu tamamladığınızda sertifikalar sağlar ve projeleri Kişisel Profilinize kaydetmenize veya web sitesinde yayınlamanıza olanak tanır.

Mimo

Android için Mimo MOD APK’sını indirin

Kodlamayı öğrenmek veya programlama becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, lütfen şimdi Mimo’yu indirin! Bilgisayar bilimi alanı hakkında yeni bilgiler öğrenme ve edinme sürecinde size yardımcı olacaktır.

INSTAGRAM

 

 

Kod yazmayı öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Kariyerinizi ilerletin, uygulamalar ve web siteleri geliştirin ve hatta bir developer (geliştirici) olun. Mimo ile bu yüzyılın en önemli becerilerinden birini her gün birkaç dakikanızı ayırarak öğrenebilirsiniz.
Öğrenmeye istekli milyonlarca kişi tarafından kullanılan Mimo; Python, JavaScript, HTML, SQL ve çok daha fazlası ile kod yazmaya başlamanın en kolay erişilebilir ve en etkili yoludur. Programlama kurslarımız ve derslerimiz daha önce kod yazma konusunda hiç bilgisi ve tecrübesi olmayanlar da dâhil herkes için uygundur.

Öneri:  NBA NOW 22 APK v1.5.0

Mimo kod yazmayı ve bilgisayar bilimlerini hemen öğrenmeye başlamanızı mümkün olan en kolay hâle getiriyor.

• Günlük rutininize uygun, çok zamanınızı almayacak programlama alıştırmalarını çözün
• Kodu çalıştırın ve gerçek hayatta kullanabileceğiniz projeleri mobil olarak geliştirin
• Programlamayı kendi belirleyeceğiniz hızda ve zorlukta öğrenin
• Kod yazma görevleri ile pratik yapın
• Gerçek hayatta kullanabileceğiniz projelerin yer aldığı bir portföy oluşturun
• Kod yazma becerilerinizi kanıtlayabileceğiniz bir sertifika alın
• Kod yazan milyonlarca kişinin yer aldığı bir topluluğa katılın

Mimo, en popüler programlama dillerini öğrenmenize ve kod yazma hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak profesyonel bir şekilde tasarlanmış çok çeşitli eğitim programları sunuyor.

• Python dünyasına adımınızı atın ve kod yazma yolculuğunuza oldukça yaygın kullanılan ve temel bir programlama diliyle başlayın. Becerilerinizi geliştirmeye devam ettikçe kilidini açacağınız 2.600’den fazla kısa alıştırma, 53’ten fazla Konsept ve 32’den fazla Proje ile Python’u öğrenin.

• “Web geliştirme” yolunu seçerek HTML, CSS ve JavaScript ile web sitesi geliştirmeye hemen başlayın. Web Geliştirme yolculuğunuza 13.000’den fazla kısa alıştırma, 87’den fazla Konsept ve 62’den fazla Proje ile başlayın.

• SQL eğitim programı ile veri bilimine hemen giriş yapacak ve SQL ile verileri analiz etmeyi ve hatta Google ve Netflix’in web sitesi veya film önerileri sunmak için büyük veriyi nasıl kullandığını öğreneceksiniz.

Günde beş dakikadan daha kısa bir zaman ayırarak kod yazma dersleri alacak ve JavaScript, HTML, CSS, Python ve SQL’in temellerini öğreneceksiniz. Eğitim yolculuğunuz boyunca gerçek kodlar yazarak, mükemmele ulaşmak için pratik yaparak ve kendi proje portföyünüzü oluşturarak web siteleri ve uygulamalar geliştireceksiniz.

Mimo’nun interaktif eğitim programı ve çok zamanınızı almayacak kod yazma dersleri kendi belirleyeceğiniz hızda ve zorlukta kod yazmayı öğrenmeyi mümkün kılıyor: Kod yazma öğreticileri ve görevleri, birkaç dakikanızı ayırarak daha fazlasını keşfetmek için elinizin altında.

Öneri:  Barbie Dreamhouse Adventures MOD APK İndir (VIP Kilidi açık) v2022.1.0

Tıpkı bir IDE gibi çalışan ve kodunuzu dilediğiniz yerde çalıştırmanıza, Mimo’nun kod yazma topluluğu ile rekabet etmenize, kod yazma görevlerini çözmenize, programlama dillerini öğrenmenize ve kendi belirleyeceğiniz hızda ve zorlukta çok daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan mobil kod düzenleyicimizde gerçek kodlar yazabilirsiniz!

• “Bu yolla günlük rutininiz içinde birkaç dakikanızı ayırabileceğiniz her an kod yazmayı öğrenebilirsiniz.” – TechCrunch

• “Uygulama içindeki dersler, kod yazmayı yoğun geçen bir günün arasına sıkıştırmanızı kolaylaştırmak için ideal.” – The New York Times

Programlama dilini ve veri bilimini Mimo kursları ile öğrenmeye başlamış kod yazan milyonlarca kişinin arasına katılırsanız, kişiselleştirilmiş kod yazma yolculuğunuz sırasında size yol göstermekten mutluluk duyarız.

Siz de kod yazabilirsiniz!

What users that learn HTML, JavaScript, Python, and SQL with the Mimo app say:
• “I’m teaching myself HTML and Javascript using Mimo. I’m about 80% of my way through this path, and I have to say Mimo is brilliant.”, Choralriff
• “I started coding with Mimo a few days ago, and I already am understanding how webpages and other things are developed! I would definitely recommend this to anyone wanting to learn coding.”, Perseus B.

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

Mimo MOD APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

33 comentarios en "Mimo MOD APK (Pro Unlocked) v3.77"

 1. FUNDA Diyor:

  Bitlife kilitsiz full son sürüm getitirimisiniz

 2. ADEM Diyor:

  Hocam pubg uc hileli yaparmısın

 3. FERDA Diyor:

  Hocam the last door apk

 4. NİLGÜN Diyor:

  Hocam pixel gun 3d güncel sürüm oluyor mu

 5. HABİP Diyor:

  Hocam merhaba grow zombies oyununu APK yapabilirmisin. seviliyorsun

 6. SEÇİL Diyor:

  Hocam tekrar yazmisim ayni soruyu ozur dilerim, kolay gelsin

 7. MÜŞERREF Diyor:

  Hocam dead cells son sürümü gelecekmi

 8. HALİL İBRAHİM Diyor:

  Hocam Dead 4 Returns apk hileli yaparmısın

 9. MEHMET Diyor:

  Reis sen varya adamsın

 10. ASLIHAN Diyor:

  Hocam iyi günler Sparklite’ı siteye yükleyebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.

 11. ELİF Diyor:

  tikplus yıldız hileli yaparmısın hocam

 12. MÜŞERREF Diyor:

  Hocam Soccer Champs 5.0.1 sürümü ne zaman gelir veya gelirmi

 13. FATİH Diyor:

  Hocam Kolay gelsin Retro Goal premium apk gelir mi acaba

 14. MEHTAP Diyor:

  Abi Minecraft 1.18.0 atramısınız

 15. HÜSEYİN Diyor:

  Hocam sword hunter hile gelirmi

 16. YASEMİN Diyor:

  Helal Olsun Hocam Aslan Hocam

 17. MURAT Diyor:

  Hocam Evhacon 2 gelirmi?

 18. AYHAN Diyor:

  Hocam multiplayer korku oyunu yükler misin hocam hocammm lütfen

 19. MEHMET BURHAN Diyor:

  teşekkür ederim

 20. AYBÜKE Diyor:

  Hocam haritaların kilidi açık hali gelebilir mi ?

 21. SEDA Diyor:

  Merhaba Hocam harkiasınız

 22. FATMA ECE Diyor:

  Abi osm para hileli yapar mısın

 23. YUSUF Diyor:

  Rise of berk güncelleme atacakmisin apk adam

 24. ENGİN Diyor:

  Sağolun

 25. FERİDE Diyor:

  hocam Vegas Gangsteri siteden silindi mi? Bulamadım

 26. GÖKHAN Diyor:

  Sa hocam hani hile olmuyordu

 27. ŞAHİN Diyor:

  Hocam acaba stick nodes sürümünü günceller misiniz? Seviliyosunuz ❤️❤️❤️❤️

 28. TÜRKER Diyor:

  Supercell oyunları hile olmuyor hocam

 29. ÖMER Diyor:

  SİMCİTY BUİLDIT yeni sürüm gelebilirmi hocam

 30. HALİL Diyor:

  Hocam “Adorable Home” yeni sürüm apk gelir mi ?

 31. PINAR Diyor:

  Dungeon hunter 4 yaparmisin rica etsem para hilesi

 32. MÜBECCEL Diyor:

  angry birds epic

 33. HALİL İBRAHİM Diyor:

  Hocam teşekkürler yaptığın her şey için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları