Legends of Runeterra APK v

03.07.011

Legends of Runeterra APK
Sürüm
03.07.011
Actualización
11 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
119
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Legends of Runeterra’yı tanıtın

Muhtemelen bildiğiniz gibi, League of Legends, Dota’nın yanı sıra şu anda dünyanın en popüler MOBA oyunlarından biridir. Riot Games, birçok ülkede yüz milyonlarca oyuncuyu kendine çeken kaliteli bir oyun yarattı. Ayrıca oyundaki şampiyonların etrafında dönen büyük bir evren de kurmuş.

 Her şampiyonun kendi biyografisi, efsanesi vardır ve birbirleriyle özel bir ilişkisi vardır. Oyuncular sadece becerilere, taktiklere, sıralama maçlarına değil, aynı zamanda en sevdikleri şampiyonlarla ilgili hikayelere de önem veriyorlar. Zed ve Shen arasındaki savaşı okumaktan heyecan duydunuz mu veya Riven’ın biyografisini merak ettiniz mi?

Birçok kişi Riot’un LOL evrenine dayalı başka oyunlar geliştirmesini istiyor ve onlara Iolia, Demacia, Noxus gibi adı geçen toprakları keşfetme fırsatı veriyor. Ancak yine de sadece “biyolojik” oyunlarını geliştirmeye odaklanıyorlar.

Filmler, rol yapma oyunları, atış, taktikler, kartlar dahil olmak üzere bu oyundan genişletilen bir dizi projeyi, League of Legends’ın gelişiminin 10. yıldönümüne kadar değildi. Legends of Runeterra bu projelerden biri, ancak iki oyun League of Legends: Wild Rift ve Teamfight Tactics Mobile gibi oyuncularla o kadar ilgilenmiyor .

Legends of Runeterra nasıl oynanır

Oynanış açısından Legends of Runeterra, Hearthstone: Heroes of Warcraft’tan ilham alan bir oynanışa sahiptir. Özünde, mobildeki klasik kart oyunlarından çok farklı değil. Siz ve rakibiniz, rakibin Noxus’unu yok etmek için kartları çağırın. Her Noxus’un başlangıç ​​HP’si 20’dir, sıfırsa maçı kaybedersiniz.

Legends of Runeterra

Sırayla, siz ve rakip, Saldırı veya Savunma rolüne sahipsiniz, Saldırı Simgesine sahip olan, rakipten önce saldırma ve hareket etme hakkına sahiptir. Saldırgan olduğunuzda, rakibin Noxus’una saldırmak amacıyla bir dizi kart ayarlayın. Bu arada, savunma oyuncuları onları durdurmak için makul taktikler geliştirmek için rakibin kartlarına güveneceklerdir. Rakibinizin kartlarını engellemek için kartları kullanın, Noxus’unuzu yok etmelerine izin vermeyin.

Bir tur, kartların toplanması ve kartların kullanımı dahil olmak üzere iki aşamadan oluşur. Kuyruktaki kartları çağırıyorsunuz. Turun sonunda, çağırdığınız kartları savaş alanına yerleştirin. Rakibi engellemek için yeterli kartınız yoksa, Noxus’unuza doğrudan saldırma şansları vardır.

Öneri:  Farming Simulator 16 Apk Para Hileli İndir

Her iki oyuncu da pas geçtiğinde (bir dönüş atladığında) veya mana bittiğinde, tur sona erer. Mananız yenilenir ve bundan sonra yeni bir Tura başlarsınız. Bir kart oyununda, maçınızın her turunda manayı göz önünde bulundurmanız gerekir. Kaç kart çekebileceğinizi belirleyen bir faktördür ve stratejinizi doğrudan etkiler. Kart ne kadar güçlü ve nadirse, o kadar fazla mana tüketilir. Başlangıçta, daha iyi kartlar bulmak için bazı düşük mana kartlarını atlayabilirsiniz.

League of Legends topraklarını keşfedin

Legends of Runeterra sadece oyuncuları heyecan verici kart oyununda cezbetmekle kalmaz, kartları oynama ve toplama süreci boyunca League of Legends’taki geniş toprakları keşfetme fırsatına da sahip olursunuz. Kartlar, Piltover & Zaun, Noxus, Freljord, Demacia, Ionia ve Gölge Adalar dahil olmak üzere 6 bölgeden şampiyonlar. Favori şampiyonunuzla bir maceraya atılacak, memleketleriyle ilgili hikayeleri ve biyografileri keşfedeceksiniz.

kartlar

Maçtaki role göre kart Şampiyon, Büyü ve Beceri olmak üzere üç kategoriye ayrılır. İçinde, Şampiyon kartları kazanmanıza yardımcı olacak çekirdektir. Aslında Legends of Runeterra başlangıçta size yalnızca bazı varsayılan kartlar verdi. Zamanla yeni kartlar toplarsınız, böylece taktikleriniz daha çeşitli hale gelir. Ayrıca, Şampiyon kartlarının seviye atlama özelliği vardır ve bu da onun istatistiklerini artırmaya yardımcı olur. Örneğin Garen, iki kez saldırdıktan sonra seviye atlayacak.

Legends of Runeterra

Nadirlik konusunda kartlar ayrıca Ortak, Nadir, Destansı ve Efsane gibi çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Kart ne kadar nadirse, o kadar güçlüdür ve kazanmanıza yardımcı olacak birçok efekt sunar.

Her kart, Kart Adı, Beceri/Efekt, Saldırı, Savunma, tüketilen Mana dahil, ilgilenmeniz gereken bilgileri görüntüler. Yalnızca, Büyü kartları Büyü Manasını tüketir (orijinal Mana’nın yanında üç noktayla gösterilen 3 Büyü Mananız vardır).

Şampiyonlar bu oyunda görünür

Şu anda Legends of Runeterra, League of Legends’ta yalnızca 24/148 şampiyona sahip. Bu sadece bir Beta sürümüdür, bu yüzden bu sayıdan fazlasını istemek zor. Ama bence binlerce farklı taktiği uygulamanız yeterli. İşte oyunda görünen şampiyonların listesi:

 • Teemo
 • Elise
 • Lucian
 • Braum
 • Draven
 • Ezreal
 • Fiora
 • Kalista
 • Katarina
 • Zed
 • kül
 • Uğursuzluk
 • Şen
 • Yasuo
 • Garen
 • Heimerdinger
 • Karma
 • harman
 • Vladimir
 • Darius
 • Hecarim
 • Lüks
 • Anivia
 • Tryndamere
Öneri:  DRAGONS RİSE OF BERK MOD APK İNDİR – TAŞ HİLELİ - V1.49.10

Elbette, sonraki güncellenmiş sürümlerde Riot size Sylas, Irelia, Jax, Master Yi gibi başka şampiyonlar da getirecek… Kaçırmayın!

Sıralama

League of Legends gibi Legends of Runeterra’da da Normal ve Sıralama olmak üzere iki oyun modu bulunuyor. Yakalama, Iron IV’te başlayacak ve sırayla sıralamanızı iyileştirmek için kazanacak.

grafik

Legends of Runeterra’nın grafikleri ilk oynadığım andan itibaren beni gerçekten etkiledi. Oyun ekranları, kartlar, şampiyonlar, efektler, her şey çok iyi tasarlanmış. Bir beceriyi her gerçekleştirdiğinizde, bir dizi ağır çekim efekti yaşarsınız. Bu özellik sizi heyecanlandıracak, ancak uzun süre oynadığınızda endişeli ve gereksiz hale geliyor.

Legends of Runeterra

Android için Legends of Runeterra APK’sını indirin

Genel olarak, Legends of Runeterra, Summoner’s Rift’te takım arkadaşlarınızla “yorgun” hissettiğinizde yeni deneyimler bulmanıza yardımcı olan bir kart oyunudur. Oyun binlerce farklı taktikle hem eğlendirebilir hem de “baş ağrısı” hissettirebilir. İnanın bana, Teamfight Tactics’e bağımlı olduğunuz gibi ona da bağımlı olacaksınız.

 

 

INSTAGRAM

 

 

 

Bu stratejik kart oyununda başarını şans değil beceri belirliyor. Yıldızlaşmış şampiyonları, dost birimleri ve Runeterra bölgelerini bir araya getir, benzersiz kart sinerjileri kur ve taktiklerinle rakibi yaya bırak.

HER ANIN HÂKİMİ OL
Dinamik, sıra değişimli oynanış sayesinde her zaman tepki ve karşılık verebilirsin. Ama rakibin de bu olanağa sahip. Legends of Runeterra’da, orijinal League of Legends yeteneklerinden esinlenilmiş, farklı mekaniklere sahip düzinelerce şampiyon kartını seçip destene katabilirsin.

Şampiyonlar oyuna güçlü kartlar olarak katılır. Akıllıca oynarsan seviye atlayıp daha da güçlenirler. Şampiyonlarına oyun içinde pek çok defa seviye atlatarak oynadıkça şampiyon ustalığı nişanları kazan.

OYNAMANIN HEP YENİ BİR YOLU VAR
Oyundaki her şampiyon ve dost birim, Runeterra’nın bir bölgesinden geliyor. Dokuz bölgeden kartlara erişimin var: Demacia, Noxus, Freljord, Piltover ve Zaun, Ionia, Targon, Shurima, Gölge Adalar ve Bandle Şehri.

Farklı şampiyonların ve bölgelerin nasıl işbirliği yaptığını inceleyerek rakiplerine karşı sana özgü avantajlar kazan. Sık sık çıkan yeni içerikler ve sürekli gelişen meta sayesinde kombinasyonlar yap, uyum sağla ve yeni fikirlerini dene.

Öneri:  Car Simulator 2 Apk Para Hileli İndir

YOLUNU SEÇ
Bilgisayara karşı oynadığın oyunlarda yaptığın her seçim yolculuğunu şekillendiriyor. Haritada ilerledikçe özgün kapışmalara tepki ver, güçlendirme toplayıp kuşan, yeni şampiyonların kilidini aç ve yeni meydan okumaların karşısına dikil. Düşmanların da gücü gitgide artacak, seninki de. Oynadıkça farklı sonlar keşfedeceksin.

ÖDEYEREK DEĞİL, OYNAYARAK KAZAN
İster oynayarak kart kazan ister ihtiyaç duyduğun kartları kristallerle ve joker kartlarla tek tek al. Koleksiyonun kontrolü sende. Rasgele kartlar içeren paketlere asla para ödemeyeceksin. Belirli bir kartı istediğin zaman alma olanağın daima var ama koleksiyonunu bir kuruş bile harcamadan kolayca tamamlayabilirsin.

Yensen de yenilsen de her savaş deneyim kazandırıyor ve ilerlemene yardımcı oluyor. İlk olarak hangi bölgeyi keşfetmek istediğini seç ve sana hitap eden dost birimlerin, büyülerin, şampiyonların kilidini aç.
Haftada bir kere, Kasa’dan çıkan sandıklar da açacaksın. Bu Kasa sandıklarının seviyesi sen oynadıkça artacak. Böylece içlerindeki kartların nadirliği de yaygın kartlardan şampiyon kartlarına kadar yükselecek! Sandıklardan, istediğin karta dönüştürebileceğin joker kartlar da çıkabilir.

KART ÇEK, UYUM SAĞLA
Laboratuvarlar klasik Legends of Runeterra formülünde daha abartılı değişiklikler yapan, sınırlı süreli, deneysel oyun modlarıdır. İster belirli kısıtlamalara göre kurulmuş hazır bir deste seç ister kendi destenle gel. Kurallar hep değişiyor, üstelik bazen arkadaşlarından yardım alman da gerekebiliyor! Heimerdinger’ın ne işler peşinde olduğunu görmek için sık sık uğra.

SIRALAMADA YÜKSEL
Her sezon sonunda LoR’un Amerika, Asya, Avrupa ve Güneydoğu Asya bölgelerinin, yani sunucu kesitlerinin her birinde 1024 dereceli oyuncusu Sezonluk Turnuva’ya katılım hakkı elde ederek şan, şöhret ve nakit para ödülü için yarışabilecek.

Ama Sezonluk Turnuva’ya katılmanın tek yolu dereceli oyunlar değil. Son Fırsat Cenk Meydanı’na da katılabilirsin. Cenk Meydanları, kendilerine özgü kuralları ve ödülleri olan sınırlı süreli rekabet modlarıdır.

İNDİRME LİNKLERİ

Legends of Runeterra APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

49 comentarios en "Legends of Runeterra APK v03.07.011"

 1. AYDEMİR Diyor:

  HOCAM KEŞKE ADMİN ALIMI OLSAYDI ADMİN OLURDUM. ÇOK FAZLA BOŞ VAKTİM VAR VE BU İŞLERDEN ANLIYORUM.

 2. BURCU Diyor:

  Eline sağlık hocam. Sewiliyorsun🧚🏾‍♀️🧚🏾‍♀️

 3. NİLAY Diyor:

  Hocam rise of berk günceleme geldi eklemisin

 4. MERAL LEMAN Diyor:

  Hocam 8 Ball Pool vuruş çizgili hileli mod apk gelir mi acaba?

 5. SİBEL Diyor:

  HOCAM KEŞKE ADMİN ALIMI OLSAYDI ADMİN OLURDUM. ÇOK FAZLA BOŞ VAKTİM VAR VE BU İŞLERDEN ANLIYORUM.

 6. MEHMET SELAMİ Diyor:

  Hocam oyun cok zor kaynak hileli oluyomu oluyosa cooook iyi olur

 7. HALE Diyor:

  Bide hocam lütfen ama lütfen gumslinger ve pc creator ve horizon chase oyunlarının güncel sürüm linki lütfen defalarca yazıyorum

 8. ŞEHMUS Diyor:

  Hocam hep sorunsuz yüklüyorum ama bu sefer cloud mail sayfasına yönlendirmiyo naptıysam olmadı. Yardım eder misiniz?

 9. NİLAY Diyor:

  Çok iyi

 10. ALİ Diyor:

  Hocam FM 22 kış transfer güncellemesi ne zaman gelecek ?

 11. AYŞE GÜL Diyor:

  Hocam the wolf among us yaparmısın seviliyorsun ❤❤

 12. DAMLA Diyor:

  Abi daed cells’i güncell sürümü ne zaman gelir

 13. SAADET Diyor:

  Hocam selamün aleyküm. Need For Speed No Limits para hilesi yapabilirmisiniz.

 14. EMRE Diyor:

  Hocam mortal combat x mega hileli uzun zamandır gelmiyor yapabilir misin

 15. YENER Diyor:

  Yeni çıkan winwing için hile yapar mısınız

 16. BEYZA Diyor:

  Allah seni ne yapmasın hadi artık bir buçuk hafta oldu yeter artık gelsin yeni güncelleme

 17. TEYFİK Diyor:

  Hocam Truck Simulator Ultimate

 18. MÜMTAZ Diyor:

  abi yanıt ver 😀

 19. AHMET BURAK Diyor:

  Hocam sword hunter hile gelirmi

 20. NUMAN Diyor:

  Hocam pubg uc hileli yaparmısın

 21. EGEMEN Diyor:

  Hocam mortal combat x mega hileli uzun zamandır gelmiyor yapabilir misin

 22. ALPER Diyor:

  Hocam Almora Darkosen premium hilesi bir noktadan sonra devre dışı kalıyor. Çözümü var mı?

 23. ESER Diyor:

  Elinize sağlık hocam acaba Expres vpn nin apk sını yapabilir misiniz

 24. ŞERMİN Diyor:

  abi nolur gangster new orleansın para hileli versiyonunu yap

 25. TEYFİK Diyor:

  Hocam 50 tl olan oyunu bedava üstelik araba hileli senden iyisi asla bulunmaz hocam <3

 26. MESUT Diyor:

  Rise of berk güncelleme atacakmisin apk adam

 27. ÖZNUR Diyor:

  Hocam Spotify apk da istediğimiz müzikleri indirebiliyor muyuz?

 28. ÖZLEM Diyor:

  Hocam oyun içinde para hilesi olmuyor

 29. MÜJDAT Diyor:

  Hocam poly bridge indirirken 404 veriyor

 30. NİHAL Diyor:

  Sağolun hocam

 31. EREM Diyor:

  Hocam guardian tales hilelisi gelicek mi?

 32. PINAR Diyor:

  Dead cells yeni sürümü geldin hocam bide world box

 33. AYŞE GİZEM Diyor:

  Hocam neden rise of kingdoms gelmiyor 🙁

 34. EMRAH Diyor:

  Abi blok an go ‘nun hilelisini göndersene

 35. BURAK Diyor:

  Hocam Survival on Raft:Crafting in the Ocean hile oluyor mu şimdiden teşekkürler

 36. HASAN Diyor:

  Hocam nolurrrrrrrrrrrr yeni sürümmmm

 37. CİHAN Diyor:

  Hocam merhabalar game Studio tycoon 3 oyunu sitede var mı?

 38. YUSUF Diyor:

  abi seviliyorsun iyimisin sağlığın yerindemi

 39. ERDAL Diyor:

  Hocam lamar-ıdle vlog apk oluyormu diye sormuştum hayla cevap vermediniz

 40. MUZAFFER Diyor:

  Çok iyi

 41. TAYLAN UĞUR Diyor:

  Hocam struckd 3d apk gelebilir mi?

 42. EYÜP Diyor:

  Hocam Minecraft yeni sürüm gelecek mi ?

 43. HATİKE Diyor:

  Hocam yeni sürüm ne zaman gelicek ??

 44. MUSTAFA GÜVENÇ Diyor:

  Hocam yeni güncelleme geldi. Sitedekiler eski sürüm galiba

 45. DİLARA Diyor:

  Hocam european war 5 güncel versiyon gelir mi dun güncelleme aldi

 46. NURDAN Diyor:

  SİMCİTY BUİLDIT yeni sürüm gelebilirmi hocam

 47. AHMET Diyor:

  Birazda MMORPG tarzi oyun atarmisiniz

 48. UYSAN Diyor:

  Hocam selamün aleyküm. Need For Speed No Limits para hilesi yapabilirmisiniz.

 49. ÜLKÜHAN Diyor:

  Hocam Hay Day çiflik oyununda hile oluyormu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları