Lark Player MOD APK (Pro Unlocked) v

5.26.12

Lark Player MOD APK (Pro Unlocked) v5.26.12
Sürüm
5.26.12
Actualización
10 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
19
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Lark Player‘ı tanıtın

Lark Player nedir?

Lark Player, müzik deneyiminizi yeni zirvelere taşıyan yüzlerce güçlü özelliğe sahip, Android için olağanüstü bir müzik çalardır. Cihazda normal müzik çalarlar gibi müzik çalmanın yanı sıra, bu uygulama tek dokunuşla ses, parlaklık, ileri veya geri sarmayı kolaylaştırarak şarkı çalarken şarkıyı kontrol etmenizi destekler. Google Play’deki rakamlara bakarsanız, Lark Player’ın dünya çapında 100 milyondan fazla kurulum çektiğinde ne kadar başarılı olduğunu kolayca görebilirsiniz.

Lark Player

Lark Player’ın devasa müzik mağazasını keşfedin

Normal müzik çalarlar gibi, Lark Player da büyük bir müzik mağazasına sahiptir ve kullanıcılar için tamamen ücretsizdir. Piyasadaki en yeni, en sıcak şarkılardan 80’lerden eski müziğe kadar herhangi bir şarkının keyfini çıkarabilirsiniz. İnsanların her gün en çok duyduğu şarkıların keyfini çıkarmak için En İyi 100 iTunes, En İyi 100 Billboard gibi çalma listelerine erişin.

Türe, sanatçıya ve müzisyene göre bilimsel olarak düzenlenmiş çalma listeleri sayesinde en sevdiğiniz şarkıları kolayca arayabilirsiniz. Trenle uzun bir yolculuğa çıkıyorsunuz ve yolculuk sırasında hangi çalma listelerini dinleyeceğinizi bilmiyorsunuz. Keşfet kategorisini ziyaret edelim. Lark Player, dinlediğiniz şarkıların geçmişine göre sizin için, tarzınıza ve tercihlerinize uygun en iyi şarkıları önerecektir.

Etkileyici arayüz

Zarif, basit ve etkileyici bir arayüz, bu uygulamayı ilk açtığımızda çıplak gözle kolayca görebildiğimiz şeydir. Diğer müzik çalarların çoğu gibi monoton bir renk gamı ​​kullanmayın. Lark Player’ın arayüzü birçok farklı renkten sentezlenmiştir ve size çok sanatsal ve sakin bir müzik alanı sunar.

Müzik çalar arayüzü, müzik dinlerken duygularınızı da etkiler. Sık sık canlı EDM’leri dinliyorsanız, ancak müzik çalarınız donuk, monoton bir maviye sahipse, duygularınızdan en iyi şekilde yararlanamazsınız. Bunu bilen Lark Player, kullanıcıların uygulamanın arayüzünü ve temasını değiştirmesine izin verir. En sevdiğiniz müziği dinlerken en iyi hissi elde etmek için renk gamını müzik tarzınıza uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Öneri:  ADORABLE HOME MOD APK İNDİR – PARA HİLELİ - V1.13.4

Lark Player

Lark Player’ın öne çıkan özellikleri

Youtube üzerinden müzik dinleyin

Sadece müzik dinlemekten, özellikle o şarkının videolarını izlemekten fazlasını istiyorsanız, Lark Player, Youtube üzerinden üçüncü taraf bir uygulama gibi müzik dinlemenize izin vererek birinci sınıf müzik videolarının keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Ancak uygulama, uygulamalarında oynatılan YouTube içeriği üzerinde hiçbir kontrollerinin olmadığını da ekledi. Ayrıca YouTube politikaları nedeniyle ekran kilitliyken telefonunuza video indiremez veya video oynatamazsınız.

Lark Player

Tüm ses dosyası formatlarının oynatılmasını destekler

Lark Player, Android telefonunuzdaki tüm ses ve video dosyalarını otomatik olarak arar ve bunları oynatma listesine ekler. Ancak standart bir çalma listesi istiyorsanız, dosyaları hassaslaştırmanız ve farklı çalma listeleri halinde düzenlemeniz gerekir. Çünkü büyük olasılıkla çalma listesi, SD hafıza kartında zil sesi dosyaları veya kısa videolar içeriyor ve bu da müzik deneyiminizin kesintiye uğramasına neden oluyor.

Desteklenen ses dosyalarının listesi: MP3, AAC, WMA, ACC PLUS, MIDI, APE, WAV, FLAC, AC3.

Desteklenen video dosyalarının listesi: 3GP, FLV, M4V, AVI, ASF, MPG, OGV, MPEG4, XVID, WMV, RM, MKV, MP4, MOV, TS.

Kayan modda oynatmayı destekler

Bu özellik, telefonunuzda çoklu görev yapmanıza yardımcı olur. Sosyal ağlarda gezinebilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve dinlediğiniz şarkıyı kolayca ayarlayabilirsiniz.

Karaoke desteği

Lark Player’ın devasa veritabanı şarkı sözlerini içerir, bu uygulamada en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarırken hiçbir satırı kaçırmazsınız.

Altyazılı videoları izleyin

Lark Player, telefonda video oynatıcı olarak da çalışabilir. Filmi internet kaynaklarından indirdiyseniz, filmin altyazılı olarak keyfini çıkarmak için ek altyazı dosyaları indirebilirsiniz.

Oynarken şarkıları, videoları kolayca kontrol edin

Lark Player, uygulamayı kullanırken size bazı özel kontroller sağlar. Normal kontroller yerine, ekranın herhangi bir yerinde yukarı veya aşağı kaydırarak aydınlatmayı ayarlayabilir ve sola veya sağa kaydırarak videoyu geri sarabilirsiniz. Daha rahat kullanım için bazı özel kontroller ayarlayabilirsiniz.

Müzik karıştırma modu

Birçok kullanıcı, uygulamanın müzik karıştırma modunu otomatik olarak açtığından ve önceki şarkıya geri dönmelerini engellediğinden şikayet etti. Geliştiricinin gelecekte bu özelliği düzelteceğini umuyorum.

uyku zamanlayıcısı

Yatmadan önce müzik dinleme alışkanlığı olanlar için bu özellik, uykuya daldıklarında bu uygulamanın otomatik olarak kapanmasına yardımcı olmak için çok önemlidir.

Öneri:  PicsArt APK + MOD (Altın Kilitsiz) v19.6.1

Lark Player’ın MOD APK sürümü

MOD özelliği

Profesyonel Kilitsiz

Lark Player Pro’da daha neler var?

Uygulamanın indirilmesi ve kullanılması tamamen ücretsiz olmasına rağmen, kullanımı ücretli olan bazı özelliklerle hala Freemium modeli altında çalışmaktadır. Ayrıca Pro sürümünü kullanmıyorsanız, internetten müzik dinliyorsanız bazen reklam videoları izlemek zorunda kalıyorsunuz ve ekranda bazı banner reklamlar görüntüleniyor.

Android için Lark Player MOD APK’sını indirin

Spotify gibi bir dizi tanınmış müzik çalara rağmen, Lark Player, kullanıcılara harika bir müzik deneyimi sunan güçlü ve kullanışlı özellikleri sayesinde uygulama pazarında hala sağlam bir yere sahip. Bu uygulama, Android telefonunuzda size birçok mükemmel eğlence seçeneği sunar. Daha sorunsuz bir deneyim için bu uygulamanın MOD APK sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirmelisiniz.

 

 

INSTAGRAM

 

 

Lark Player, video izleme ya da favori şarkılarınızı dinleme tarzınızı değiştirecek en popüler, %100 ücretsiz ve belleği ve pili yormayan bir müzik ve video oynatıcısıdır. Tüm ana formatlardaki müzik ve videoları destekleyen tam kapsamlı bir video ve müzik oynatma uygulamasıdır. Android cihazınızda kayıtlı olan her türlü içeriği oynattığı gibi YouTube müzik videolarını da oynatmanızı sağlar. Güçlü müzik kontrolleri onu Android için olmazsa olmaz bir müzik çalma uygulaması hâline getiriyor.

√ En sevdiğiniz şarkıların sözlerine eşlik edin ve bir satırını bile kaçırmayın

√ Müzik deneyiminizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz sayısız yerleşik kontrol (oynatma, ses düzeyi, parlaklık, hız vs. için), ön ayar modları ve güçlü ekolayzerler

√ Cihazınızdan, SD kartınızdan ya da YouTube platformundan (farklı formatlarda) bir sürü video izleyin ve her türlü müziği dinleyin

√ Billboard Hot 100, iTunes Top 100, K-pop, Latin müziği, Hint müziği, J-pop, ABD, Brezilya ve Dünya listeleri de dâhil olmak üzere, tüm müzik türlerini keşfetmek için harika bir yer

√ Desteklediği yüzer müzik çalar penceresi sayesinde aynı anda başka şeyler yapabilir ve profesyonelce birden fazla işle uğraşabilirsiniz.

√ En sevdiğiniz şarkı ve videoları sosyal medyadan ve anlık mesajlaşma uygulamalarından arkadaşlarınızla paylaşın

LARK PLAYER İLE DAHA FAZLASINI YAPIN!

Günlük eğlence ihtiyacınızı karşılayın

Billboard Hot 100, iTunes Top 100 vs. listelerindeki yeni ve yükselişe geçen içerikleri keşfedin.
Lark Player pop, rock, caz, blues, hip-hop ve country gibi en çok dinlenen tarzlardaki müzikleri içerir. Kullanıcılar farklı dillerdeki yerel müzikleri de keşfedebilir.

Öneri:  CSR Racing 2 Apk Mega Hileli İndir

Kayan şarkı sözleri

Şarkı sözleri, şarkıyla eş zamanlı kayarak en sevdiğiniz şarkılara eşlik etmenizi ve bir satırını bile kaçırmamanızı sağlar.

Tüm popüler formatları destekler

Desteklenen video formatları: MKV, MP4, M4V, AVI, ASF, MOV, 3GP, FLV, MPG, OGV, MPEG4, XVID, WMV, RM, TS ve daha fazlası.
Desteklenen ses formatları: MP3, MIDI, APE, WAV, FLAC, AC3, AAC, WMA, ACC PLUS ve daha fazlası.

Müzik deneyiminizi özelleştirin

Ön ayar modlarımız ve güçlü ekolayzerlerimizle en sevdiğiniz şarkıları dinleme tarzınızı kolayca kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
Normal, Klasik, Dans, Flat, Folk, Heavy Metal, Hip-hop, Caz, Pop, Rock vb. için özel modlar yer almaktadır.

Her şeyi tek bir yerden idare edin

Telefonunuza ve SD kartınıza kaydedilen ses ve video dosyalarını kullanabilirsiniz. Ücretsiz YouTube müzik videosu oynatıcısı olarak da kullanılabilir.

Kaydedilen müziklere şarkı, sanatçı, albüm, tür vs. gibi ölçütlere göre göz atın. Oynatma listelerinizi oluşturup değiştirme imkanınız bile var.

Oynatma, ses, hız, parlaklık ve diğer şeyler için kolay parmak hareketi kontrolleri.

Yüzer video ve müzik oynatma penceresi

Lark Player’ın yüzer penceresinin boyutunu ve konumunu ayarlayarak kolayca birkaç işi aynı anda yapabilirsiniz. Böylece bir video izlerken ya da herhangi bir şarkıyı dinlerken başka şeyler yapabilirsiniz.

Filmleri alt yazılarla izleyin

Tek bir dokunuşla alt yazıları yükleyin ve tüm videoları doğru içeriklerle izleyin. Hatta isterseniz alt yazıların zamanlamasını bile ayarlayabilirsiniz.

--- Lütfen Göz Önünde Bulundurun ---
Lark Player, bir üçüncü taraf uygulamasıdır. YouTube’taki her türlü müzik içeriği YouTube müzik hizmetleri tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle Lark Player, gösterilen hiçbir YouTube içeriği üzerinde herhangi bir doğrudan kontrol sunmamaktadır.

İstediğiniz kadar YouTube içeriğini İnternet’ten izleyip dinleyebilirsiniz, ancak indiremezsiniz.
Bunun haricinde, YouTube Kullanım Koşulları gereğince ekran kilitliyken YouTube müzik videosu görüntüleme yetkimiz bulunmamaktadır.

Lark Player’ı kullanırken keyifli vakit geçireceğinizi umuyoruz!
Herhangi bir öneriniz varsa ya da uygulamayı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen geri bildiriminizi larkplayer@larkplayer.com adresine gönderin.

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

Lark Player MOD APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

48 comentarios en "Lark Player MOD APK (Pro Unlocked) v5.26.12"

 1. MUSTAFA ASIM Diyor:

  Hocam fifa 16 neden oynanmıyor lütfen düzeltirsen çok sevinirim

 2. İBRAHİM BARIŞ Diyor:

  Hocam selamün aleyküm. Need For Speed No Limits para hilesi yapabilirmisiniz.

 3. ÖZKAN Diyor:

  True Masters yeni sürüm koyar mısınız?

 4. MEHMET Diyor:

  Hocam Package Inc Apk gelirmi?

 5. ÖMER ÖZKAN Diyor:

  Abi botworld ün 1.1.3 sürümünü para hileli yüklermisin

 6. ORKUN Diyor:

  Çok teşekkürler hocam. Ellerine sağlık…

 7. EMEL Diyor:

  Hocam jhonny trigger sniper hile oluyormu

 8. MELİKE Diyor:

  Elinize sağlık hocam acaba Expres vpn nin apk sını yapabilir misiniz

 9. KENAN SELÇUK Diyor:

  merhabalar hocam

 10. MURAT Diyor:

  Merhabalar hocam, slay the spire 2.2.8 apk yaparmısın

 11. FEYZAHAN Diyor:

  Hocam acaba kick the buddy için diamond memberh shop hilesi yapar mısın hiçbiryerde bulamadım

 12. EMRAH Diyor:

  Hocam the sandbox evulation olurmu yoksa geçmi kaldı

 13. TÜLAY Diyor:

  Hocam güncelleme geldi update yaparmısın

 14. MUSTAFA NAFİZ Diyor:

  Hocam worldbox kilitler açık gelebilir mi

 15. TAYFUR Diyor:

  404 hatası olan tüm oyunları düzeltebilir misin

 16. AHMET Diyor:

  gta san andreas veya vice city trilogy ne zaman apk gelecek

 17. HARUN Diyor:

  Hocam hala minecraft sunucularına giremiyorum hesabınız yok diyor bağlamaya çalışıyorum hata veriyor ?

 18. ÖMER Diyor:

  Hocam Candy Crush Saga gelir mi?

 19. YILMAZ Diyor:

  Hocam merhaba grow zombies oyununu APK yapabilirmisin. seviliyorsun

 20. MESUT Diyor:

  Hocam multiplayer korku oyunu yükler misin hocam hocammm lütfen

 21. HALİL İBRAHİM Diyor:

  elnize sağlık

 22. KASIM Diyor:

  Hocam Go Fish Para Hileli Yapabilir Misiniz ?

 23. ŞAHİN Diyor:

  Hocam siteye rebrawl nulls brawl masterroyale vs. Eklermisiniz hocam

 24. HACER Diyor:

  Hocam bende direk dosyalara yönlendiriyor birçok oyunda nedeni nedir bilginiz var mı

 25. FUNDA Diyor:

  Selamin aleyküm hocam size şey sorucam niyetim kötü değil burcunuz nedir

 26. VEYSİ Diyor:

  Rise of berk güncelleme atacakmisin apk adam

 27. DENİZ Diyor:

  Hocam chikii apk altın hilesi yapabilirmisiniz

 28. ÜMİT Diyor:

  Hocam online oynuyabiliyormuyuz

 29. NAFİZ Diyor:

  Hocam Go Fish Para Hileli Yapabilir Misiniz ?

 30. MEHMET YILDIRIM Diyor:

  Hocam merhaba Empire and puzzle var mı acaba

 31. SERHAN Diyor:

  hocam real racing 3 oyununun yeni sürümünü indirip eskisinin üzerine kursam kaldığım yerden devam eder mi?

 32. MAHİR Diyor:

  Hocam dead cells yeni sürüm ne zaman gelir ?

 33. BERKAN Diyor:

  Hills of steel 2 parahile

 34. DERAM Diyor:

  Hocam Horrow Show en son sürüm yapabilir misin?

 35. NURDAN Diyor:

  Hocam driving school classics ne zmn gelir hocam

 36. MESUT Diyor:

  Hocam hala minecraft sunucularına giremiyorum hesabınız yok diyor bağlamaya çalışıyorum hata veriyor ?

 37. SELİN Diyor:

  Merhabalar hocam, slay the spire 2.2.8 apk yaparmısın

 38. EYÜP Diyor:

  hocam mağaza paralı mı?

 39. BİLGE MERVE Diyor:

  Hocam dead cells son sürümü gelecekmi

 40. MEHMET SELAMİ Diyor:

  Hocam bu oyun internetli galiba

 41. NİHAL Diyor:

  Hocam Dead 4 Returns apk hileli yaparmısın

 42. MUSTAFA Diyor:

  Hocam parali oyunlarsali obb data indirdim ama aciyorum ne yapmaliyim

 43. MESUT Diyor:

  Hocam car simulator 2 gelicek mi

 44. HASAN SAMİ Diyor:

  Roblox hile olmuyor hocam

 45. MAZLUM Diyor:

  Almora Darkosen premium hilesi 2 gün sonra kalktı hocam yeniden yüklesem kayıtlı oyun gider mi

 46. EVRE Diyor:

  Sağolun

 47. FATMA Diyor:

  abi nolur gangster new orleansın para hileli versiyonunu yap

 48. BERNA Diyor:

  Hocam haritaların kilidi açık hali gelebilir mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları