Koda Cam APK + MOD (Pro Kilitsiz) v

2.3.1

Koda Cam APK + MOD (Pro Kilitsiz)
Sürüm
2.3.1
Actualización
10 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
19
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Koda Cam’ı tanıtın

Derinliklerle dolu klasik film filtrelerinde uzmanlaşmış fotoğraf düzenleme uygulaması

Retro Kamera trendi ve renkli zaman fotoğraflarının değeri

Zamanla renklenen vintage fotoğraflar her zaman tarif edilemez bir nostalji duygusu getirir. Biraz puslu, biraz nostaljik, biraz endişeli. 80’ler-90’ların eski renkli fotoğrafına baktığınızda hep hissettiğiniz duygu bu mu?

Böyle zamansız sanat eserlerinde ana karakter olmak istediğiniz herhangi bir an varsa, vintage tarzı efektler içeren bir uygulama bulabilirsiniz.

Son zamanlardaki retro kam hareketine yanıt olarak, zamansız klasik fotoğrafların özel değerinin bir kanıtı olarak, birkaç retro kam filtresi uygulaması doğdu. Nostalji dolu bir yer arıyorsanız ve resimleriniz için benzersiz bir özellik yaratmak istiyor ancak yine de doğal özelliklerini korumak istiyorsanız, Koda Cam size yardımcı olabilir.

Koda Cam, fotoğraflarınıza zamanın rengini getiren çeşitli efektler ve filtreler içeren bir resim düzenleme uygulamasıdır. Geliştirici Koda Cam, klasik görsel efektleri gözlemleme, deneme ve damıtma konusundaki yılların deneyimiyle, son on yılın Kodak film kamerasından ilham alarak bu göz alıcı uygulamayı getirdi.

Yüzlerce eski fotoğraf efekti

Doğrudan konuya, Koda Cam’ı kullanırken, fotoğrafınızı nostaljiyle dolu bir fotoğrafta özgürce arayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Sıradan fotoğrafınız Koda Cam’da bulunan yüzlerce filtre efektiyle hızla daha retro, şık ve çekici hale gelecek.

Koda Cam’daki filtrelerin öne çıkan özelliği eski sulu boya ve kusursuz vintage efektlerdir. Bu efektler sayesinde vasat fotoğraflar bile daha sanatsal ve daha iyi kompozisyonlu hale geliyor.

Her filtre bir bakımdır

Koda Cam, profesyonel, ılımlı ve görüntüyü aşırı derecede düzenlemeyen yüzlerce retro kamera filtresi stokluyor. Buradaki her filtrenin bakımı yapılır. Standart, cesur, kişilik ancak daha az rahat olmayan bir filtre oluşturmak için birçok eski resimden çekildiler.

Öneri:  Endless Colonies APK + MOD (Sınırsız Para, Reklamsız) v3.25.01

Koda Cam’daki filtreler aşağıdaki gruplara ayrılabilir:

 • 30’dan fazla profesyonelce tasarlanmış Analog film filtresi. Görüntünün doğal renk suyunu bozmadan yeni bir nüans getirmek için bunları görüntüye uygulayın.
 • Ayarlanabilir yoğunluğa sahip 40’tan fazla ışık efekti filtresi, görüntüye tamamen farklı, daha dinamik ve daha keskin bir görünüm kazandırır. Bu filtre grubu sayesinde, yüzünüzdeki açılar ve çevredeki bağlamın mimari çizgileri de daha özlü ve düzenli hale gelir.
 • 20’den fazla Gradyan filtresi, bir fotoğraf stüdyosundan çıkmak gibi, bir gölgeden diğerine kaybolan renklere sahip görüntüler oluşturur. Bu filtre grubu ile degrade renklerini değiştirebilir veya 2-3-4 farklı rengi aynı görüntüde birleştirebilirsiniz. Her seçim ve kişiselleştirme benzersiz bir his uyandırır.
 • Onetap Glitch efekt filtreleri (kromatik sapma) da görüntüye yeni bir tat katıyor, ancak küçük olmasına rağmen getirdiği görüntü efekti oldukça etkileyici.
 • Çizikler ve film tozu için 20’den fazla filtre: Bu belki de retro kamera fotoğraflarının unutulmaz özelliklerinden biridir. Zaman orada gibidir, resmin içine yerleşir ve batar, bu da çizikler ve film tozu içeren bir resim oluşturur. Ebeveynlerinizin, büyükanne ve büyükbabanızın eski imajını görüyor gibisiniz. 

Fotoğraftaki diğer ayrıntıları ayarlayın

Kullanıcılar, yerleşik filtrelere ek olarak, görüntülerini oluşturmak için birçok manuel ince ayar özelliğine de sahiptir: Pozlamayı, doygunluğu, parlaklığı veya seçici sıcaklığı ayarlayın veya ince, hassas kontrolle pozlamayı ve rengi ayarlayın.

Gerekli filtreleri ve ayarlamaları uyguladıktan sonra güzel fotoğraflarınızı sosyal ağlarda anında paylaşmak için Koda Cam üzerindeki Paylaş butonuna hızlıca basabilirsiniz.

Fotoğraf çekmeden önce filtreler uygulayabilirsiniz

Yalnızca cihazda bulunan görüntülere filtre uygulayabileceğiniz retro kamera uygulamalarından farklı olarak Koda Cam’da, fotoğraflarınızı çekmeden önce ayarlayabilir, filtreler seçebilir ve nasıl olacağını önizleyebilirsiniz. Basit ve kullanışlı kullanımı, fotoğrafları çektikten sonra düzenlemekle daha da ilgilenmenizi sağlar.

Öneri:  DRAGONS RİSE OF BERK MOD APK İNDİR – TAŞ HİLELİ - V1.49.10

Koda Cam’ın MOD APK sürümü

MOD özelliği

Profesyonel Kilitsiz

Android için Koda Cam APK & MOD’u indirin

Koda Cam bu bahar fotoğraf albümünüz için harika bir seçim olacak. Büyükanne ve büyükbaba ve ebeveynlerle fotoğraf çekelim ve güzel, duygusal ve zamana bağlı anılarımız olsun. Daha harika ne olabilir? 

 

 

INSTAGRAM

 

 

 

Yıllar geçtikçe, kamera tarafından çekilen fotoğraflar hiç olmadığı kadar netleşti ve bu bize mercek parlaması, parçacık ve toz lekelerinin fotoğraflarına garip bir yakınlık hissi veriyor. Birçok uygulama geliştiricisi, kendi retro kamera simülatörlerini çıkardı.

Koda kameraları fotoğraflarınızı daha çekici hale getirebilir ve mükemmel bir retro efektine sahiptir.
Koda kamera çok basittir, birçok farklı türde retro filtreye sahiptir ve en sıradan fotoğrafları sanatsal hale getirebilir.
Koda kameradaki retro filtre, fotoğrafçılık stilinin romantik ve klasik olduğu zamanlarda sizi 90’lı yıllara götürür.

Birçok uygulama basitçe fotoğraflarınızı düzenler ve bazı uygulamalar aslında retro bir fotoğraf hissi sunar, yalnızca uygulamada önceden ayarlanmış filtreleri ve rastgele oluşturulmuş ışık sızıntılarını kullanmanızı gerektirir. Bazı uygulamalar, Google App Store’da bir süredir bu yükselen retro trendi nedeniyle var. ve

Koda kamera mükemmel eski fotoğraflar için mükemmel bir seçimdir.

avantaj

30+ profesyonelce tasarlanmış filtre
Kayıpsız düzenleme.
40+ fotoğraf sızıntısı etkisi
Fotoğraf ince ayar aracı
Geri dönün ve istediğiniz her şeyi değiştirin.
20+ gradyan etkisi.
Renk filtresi: fotoğrafın rengini ayarlayın
Degrade filtresi: fotoğrafın gradyan rengini ayarlayın
Görüntünün daha doğal görünmesi için fotoğrafın rengini ayarlayın.
Fotoğraf renk ayarlama aracı (kontrast, netlik, parlaklık, renk dengesi, beyaz dengesi, pozlama, vb.)
3D efekti (fotoğraf aksaklığı)
20+ eski çizik efekti
Mükemmel fotoğrafınızı sosyal medyada paylaşın

Koda Kamera 2019’un en popüler ücretsiz selfie kamera uygulamasıdır. Eski fotoğraflar çekmek için kullanılır ve eski bir kamerada çekilmiş gibi görünür.

Öneri:  Property Brothers Home Design APK + MOD (Sınırsız Para) v2.6.2g

Koda kamera aynı zamanda en iyi kamera uygulamasıdır ve fotoğraf çektikten sonra tüm filtreleri ve efektleri değiştirmek için en iyi fotoğraf editörüdür.

Koda kameraları, mevcut fotoğraflarınızı bir albümde düzenleyebilir ve paylaşımınızı daha iyi göstermek için diğer uygulamalarla ve sosyal ağlarla (Instagram, Facebook, WhatsApp, Twitter, Pinterest, Tumblr vb.) Paylaşabilir.

Retro fotoğraflara sahip bu Koda kameranın fotoğraflarınızı çekmenize izin verin. En sevdiğiniz kamera filtresini bulun, albümden güzel fotoğraflar seçin veya şimdi yeni bir özçekim çekin ve mükemmel bir fotoğraf oluşturun.

Düzenlenmiş bir retro fotoğrafınız olduğunda, bunu sosyal bir ağ sitesinde yapabilirsiniz.
Onları paylaşın ve tüm arkadaşlarınız ve aileniz harika fotoğraflarınızı seveceksiniz. Bunun vintage fotoğraf efektlerine sahip en iyi zamanlayıcı kamera olduğunu unutmayın, tüm kamera filtrelerini beğeneceğinize şüphe yok!

Koda kamerayla, fotoğraf çekmeden önce filtreleri kolayca ayarlayabilir ve fotoğraflarınızın etkilerini görebilirsiniz. Ayrıca, bu filtreleri albümünüzdeki fotoğraflarda kullanabilirsiniz. Tek bir tıklamayla fotoğraflarınızı nostaljik fotoğraflara dönüştürün. Lütfen Koda kameranın basit kullanımının tadını çıkarın.

Koda kamera efektleri ve filtreleri, ilkbahar ve yaz fotoğrafları için de mükemmeldir! Gerçek zamanlı retro kameralar ve modern eski kamera efektleri fotoğraflarınızın hiç olmadığı kadar havalı görünmesini sağlar.

Koda Camera, Android’in en yeni retro kamera uygulamalarından biri olan mükemmel bir retro fotoğraf editörüdür ve yeniden entegre edilmiştir.
Eski fotoğraf filtresi ve retro kamera efekti.

Koda kamerayı şimdi indirin! 2019 için en iyi kamera uygulaması ve retro fotoğraf editörü tam size göre!

Fotoğrafları Koda kameralarla düzenleyin, paylaşın ve hayatınızın tadını çıkarın!

İNDİRME LİNKLERİ

Koda Cam APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

29 comentarios en "Koda Cam APK + MOD (Pro Kilitsiz) v2.3.1"

 1. ZERİN Diyor:

  Hocam Gamelof Oyun Niye Aclılmıyor

 2. TAHİR Diyor:

  Hocam iyi akşamlar. Dominations mod apk yapabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.

 3. MURAT Diyor:

  Hocam 2018 yazdığı için yazmıştım bu sorun çıkar mı

 4. YASEMİN Diyor:

  Hocam The Walkink Zombie güncel atabilir misiniz ? Eski sürüm çalışmıyor.

 5. SELÇUK Diyor:

  Hocam steel and fleshin son güncellemesi gelebilir mi acaba?

 6. TAHSİN BATUHAN Diyor:

  Hocam sims i yukleyince mor elmas paralar olmuyor.eskiden olurdu ben yeni telefonuma indirdim mor elmaslar hileli degil neden ?

 7. SELİM Diyor:

  Hoca Mobile legends bang bang hile yapabilir misin

 8. AHMET ÇAĞRI Diyor:

  Lütfen🙏

 9. AYŞE Diyor:

  Hocam bloons td battles 2 hile yapar mısınız lütfen (ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN HOCAM)

 10. CANAN Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli ne zaman gelir.

 11. İLKER Diyor:

  Hocam Go Fish Para Hileli Yapabilir Misiniz ?

 12. SELMA Diyor:

  Hocam merhaba CarX highway racing bir bakicam demiştiniz güncelini çıkartınız mi ?

 13. DAMLA Diyor:

  İlginiz için teşekkürler hocam 🙂

 14. METİN Diyor:

  Hocam steel and fleshin son güncellemesi gelebilir mi acaba?

 15. ERAY Diyor:

  My little pony hile lütfen

 16. BURHAN Diyor:

  oyunı6 Türkçe Yama yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler seviliyorsunuz ❤️

 17. GÖZDEM Diyor:

  Hocam european war 1914 alışveriş hileli getirebilirmisin lütfen

 18. MÜBERRA Diyor:

  Hocam kolay gelsin başka life sim leri yaparsan galiba sitede 1 veya 2 var

 19. EBRU Diyor:

  Hocam iyi günler. Gold and goblins mod apk yapabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

 20. NURDAN Diyor:

  Hocam oyun online mi?

 21. İKRAM Diyor:

  Lütfen🙏

 22. GÜNDEM Diyor:

  Hocam pewdiepie legend of brofist güncellermisiniz

 23. ZEYNEP Diyor:

  Hocam worldbox APK gelirmi

 24. MURAT Diyor:

  Hocam sitede armv9 ve armv11 için oyun varmı

 25. EVREN Diyor:

  Hocam ben hackerlik ogrenmek istiyorum acaba buna gore bir uygulama varmi varsa eger soylermisin

 26. SÜHEYLA Diyor:

  Hocam Minion Rush hileli gelir mi teşekkürler

 27. PELİN Diyor:

  Hocam br style hile gelecekmj

 28. NEJDET Diyor:

  abi nolur gangster new orleansın para hileli versiyonunu yap

 29. REYHAN Diyor:

  Hocam merhaba Empire and puzzle var mı acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları