Jurassic World The Game APK v

1.59.11

Jurassic World The Game APK
Sürüm
1.59.11
Actualización
11 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
39
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Jurassic World The Game hakkında tanıtım

Oynanış

Jurassic World The Game, ünlü Jurassic World filminin konusuna dayanan bir oyundur. Kitaplarda ve filmlerde gördüğünüz 150’den fazla dinozor türünün bulunduğu Jura dönemine taşınacaksınız.

Jurassic World The Game

Bu oyunda amacınız güzel bir lunapark inşa etmek ve dinozorları yetiştirmektir. Uzak gelecekte, bu yeri devasa bir parka genişletmeniz gerekecek – kıyamet anı onlara gelmeden önce dinozorların barınağı olacak bir yer. Başka bir deyişle, varlıklarını uzatmak için her şeyi yapmak zorunda kalacaksınız.

Oyun, strateji ve inşaat unsurlarını birleştirir. Parklar inşa edin, dinozorları büyütün ve diğer tehlikelerle savaşın. Kazandığınız kaynaklarla imparatorluğunuzu genişletebilir, yeni fırsatlar açabilir ve milyonlarca yıl önce olduğu gibi yok oluşun sona ermesini önlemek için her şeyi yapabilirsiniz!

Dinozorları avla ve yetiştir

Varsayılan olarak, sistem size küçük bir tabanla birlikte birkaç dinozor verecektir. Oyunda ilerledikçe daha fazla türe ulaşabilirsiniz. Bir dinozoru yakalamak sandığınız kadar zor değil – sadece özel kartlar satın almanız veya onları elde etmek için avlamanız gerekiyor. Ancak Jurassic World: The Game’de hem iyi dinozorlar hem de kötü dinozorlar var ve bu sizi bazen kavgaya sürüklüyor.

Jurassic World The Game

En tehlikeli dinozorların olduğu bir park inşa ettikten sonra, onları evrim yoluyla geliştirmeye başlamalısınız. Bu onlara savaşlarda ek seçenekler sunarken hasarlarını, hızlarını ve savunma yeteneklerini artırır. Bildiğiniz gibi Jurassic çok tehlikeli bir dönemdir. Her zaman parkın dışından gelebilecek tehlikelere karşı tetikte olmalısınız. Bu nedenle, ulaşmanız gereken bir diğer hedef, dinozorlar için en kullanışlı yuvayı yaratmak, sürekli savaşlar karşısında yeteneklerini geliştirmek.

laboratuvar

Etiketlerin ve vahşi avlanmanın yanı sıra, dinozorlar da laboratuarda yetiştirilebilir. Melezleme veya yeni çeşitler yaratma sürecini başlatmak için gereken kaynak DNA’dır. Dükkanda, sahip olduğunuz dinozorlarda veya savaşlardaki ganimetlerden bulunabilirler.

Öneri:  Dragon City APK + MOD (Tek Vuruş) v22.3.0
Jurassic World The Game

Üreme işlemi oldukça basittir, sadece istediğiniz DNA örneklerini seçmeniz ve bir süre beklemeniz yeterlidir. Ağacın meyve vermesini beklemek gibi. Ancak, ekstra para kaybedersiniz.

Yetiştirilen dinozorlar olumlu yönde mutasyona uğrayabilir. Yani, nadir bulunan dinozor çeşitleri oluşturulabilir. Temel istatistikleri normalden daha yüksek, savaş yetenekleri de önemli ölçüde iyileştirildi. Ayrıca onları daha güçlü hale getirmek için geliştirebilirsin!

Küresel sıralama

Jurassic World: The Game’i daha ilginç yapan şeylerden biri de rekabet. Oyuncunun kariyeri, sistem tarafından sıralama puanları üzerinden değerlendirilecektir. Parkınız büyüdükçe, daha nadir ve güçlü dinozorlar var, daha fazla puan alacaksınız. Bu da sizi dünya sıralamasında en üst sıralara yerleştirir.

Yeteneklerin seni nereye götürecek? Bir büyüme stratejisi geliştirelim. Strateji, dinozorlar için enerji, yiyecek, kafesler ve dinozorların sayısı üreten binalar arasında denge kurmaktır. Yiyecek kıtlığı varsa, sağlıkları azalır, hatta artık büyüyemez ve savaşamazlar.

Android için Jurassic World The Game APK’sını indirin

Jurassic World  The Game, Jurassic döneminin geniş bir alanını sunuyor. Seviye atlamak ve adanın yeni bölümlerinin kilidini açmak için daha fazla kazanın. Gerçek oyuncularla bağlantı kurmak ve savaşmak için sabit bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Jurassic World The Game

Jurassic World The Game

INSTAGRAM

Jurassic World The Game

Jurassic World The Game

Jurassic World The Game

Jurassic World The Game

Büyük başarı yakalayan Jurassic Park™ Builder oyununun yaratıcılarıyla Isla Nublar’a geri dön ve bu yazın destansı aksiyon-macera dalındaki resmi mobil oyunu Jurassic World™: The Game’de bir sonraki macerana atıl. Yeni filmden 150’nin üzerinde devasa dinozora hayat ver ve rakiplerine toprağı sarsan savaşlarda meydan oku. İnşa etme ve dinozor savaşı üzerine kurulu bu benzersiz deneyimde geleceğin tema parkını inşa et ve tarih öncesini yeniden tasarla.

Öneri:  Prey Day APK + MOD (Ölümsüzlük) v15.3.01

Hep kazanan bir Savaş Arenası takımı kurmak için dinozorların büyüyüp gelişmesine imkan sağlayacak, en verimli ve en etkili parkı kurman gerekecek. Sürprizlerle dolu kart paketlerini alırken yeni ve şaşırtıcı dinozor türlerini keşfet. Günlük olarak dinozorlarını besleyip genetik açıdan geliştirirken Owen, Claire ve filmdeki diğer favori karakterlerine katıl. Artık park açıldığına göre Jurassic World™’ü sahiplenme zamanın geldi demektir!

Jurassic World™ Oyun’da seni şunlar bekliyor:

– 200’den fazla özel dinozoru TOPLA, YUMURTADAN ÇIKAR, GELİŞTİR ve bilimin kanunlarına meydan oku!

– Simgeleşmiş binaları İNŞA ET ve YÜKSELT ve filmden ilham alınarak hazırlanan yemyeşil bir doğa kur.
– Toprağı sarsan SAVAŞLARDA dünyanın dört bir tarafından rakiplere MEYDAN OKU!
– Yeni senaryolarda ve heyecan dolu görevlerde ilerlerken filmden karakterlerle ETKİLEŞİME GEÇ!
– Çok sayıdaki kart paketinden istediğini SEÇ, her biri özel bir dinozoru hayata getirecek!
– Altın, DNA ve diğer önemli kaynakları günlük ödül olarak KAZAN.

Üyelik

– Jurassic World The Game, 9,99$ karşılığında aylık bir abonelik teklifi sunar. Fiyatların ülkeden ülkeye ve satış vergilerine bağlı olarak değişiklik gösterebileceğini unutma.

– Satın alımdan önce kullanıcının (daha önce girmemişse) Google’a giriş yapması istenir.
– Ödeme, satın alımın onaylanmasından sonra Google Hesabına yansıtılır.
– Ardından ek bilgiler sağlanarak aboneliğin, otomatik yenilenmenin mevcut sürecin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmaması durumunda otomatik olarak yenileneceği bildirilir.
– Ayrıca Aboneliklerin kullanıcı tarafından yönetilebileceğini ve otomatik yenilemenin kullanıcının satın alımdan sonra Hesap Ayarlarına giderek devre dışı bırakacağı konusunda bilgilendirme sağlıyoruz.
– Yenilenme tutarı, mevcut sürecin bitiminden 24 saat önce hesaba yansıtılır.
– Etkin olduğu süreç içinde mevcut aboneliğin iptaline izin verilmez.
– Kullanıcıya daha önce bir ücretsiz deneme süresi sunulmuş ise kullanıcı söz konusu yayına dair bir satın alımda bulunduğunda bu süreden vazgeçmiş sayılır.

Öneri:  Property Brothers Home Design APK + MOD (Sınırsız Para) v2.6.2g

Gizlilik politikası https://legal.ludia.net/mobile/2019-2/V3/privacyen.html adresinde bulunabilir

Hizmet koşulları https://legal.ludia.net/mobile/2019-2/V3/termsen.html adresinde bulunabilir

Bu uygulamayı yükleyerek lisans sözleşmelerinin kullanımını kabul etmiş oluyorsun.

Hayranlara özel hediyeler, son haberler ve güncellemeler için bizi Facebook’ta beğen! (facebook.com/jurassicworldthegame)

Jurassic World™, Universal Studios ve Amblin Entertainment Inc.’nin tescilli markasıdır ve telif hakları sahibidir. Universal Studios Licensing LLC tarafından lisanslanmıştır. Tüm hakları saklıdır.

Lütfen Jurassic World™: Oyun’u oynamanın tamamen ücretsiz olduğunu ancak bazı oyun öğelerinin satın alımının gerçek para karşılığında sunulduğunu unutma.

İNDİRME LİNKLERİ

Jurassic World The Game APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

4 comentarios en "Jurassic World The Game APK v1.59.11"

 1. MUSTAFA Diyor:

  Hocam acaba gangster vegas apk yapmayı düsünüyormusun

 2. TUBA Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli ne zaman gelir.

 3. İBRAHİM Diyor:

  Hocam kolay gelsin. Little Hero: Idle RPG oyunu için sonsuz elmas para hileli sunabilir misiniz rica etsem ?

 4. NURGÜL Diyor:

  Hocam dead cells yeni sürüm ne zaman gelir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları