Idle Space Business Tycoon APK + MOD (Sınırsız Elmas, Reklamsız) v

2.0.78

Idle Space Business Tycoon APK + MOD (Sınırsız Elmas, Reklamsız)
Sürüm
2.0.78
Actualización
20 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
73
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Idle Space Business Tycoon’u tanıtın

Elon’un ardından bir süreliğine uzay işine bir gezi yapalım mı?

Havacılık ve uzay işi, bir roman ve egzotik bir alan

Elon Musk, “SpaceX, Mars üssü inşa etmek ve Mars Oasis görevi” gibi ifadelerden ilk kez bahsettiğinde, tüm dünya şaşkına dönmüştü ve birçok kişi bu korkunç ticari bakış açısını reddetmişti. Ancak zaman, her şeyin mümkün olduğunu kanıtladı, hatta insanları uzayda yaşamaya göndermek bile. Aynı zamanda, son yıllarda milyarderler tarafından gizlenmemiş bir şekilde takip edilen yeni bir iş kolunun varlığının da kanıtı: havacılık işi. Elon Musk ve Jeff Bezos arasındaki planlarda (hala kar amacı gütmeyen bir işletme olarak etiketlenmiş olsa da) insanları uzaya gönderme konusundaki yarış bugünün tipik bir örneği.

Idle Space Business Tycoon

Bu sansasyonel iş hikayesinden esinlenerek, birkaç simülasyon temalı oyun doğdu. Aralarında öne çıkan, Idle Space Business Tycoon’dur.

Idle Space Business Tycoon nedir?

Idle Space Business Tycoon, garip bir dokuya ve temaya sahip bir mobil simülasyon oyunudur: havacılık işi. İster yerli ve yabancı uzay uzmanlarının deneyimlerine dayanarak roket üretin, ister başarılı bir şekilde test edin ve seri üretime alın, tam teşekküllü bir işe başlayacaksınız. Sırada, daha hızlı ve daha güvenli fırlatma sürelerine sahip yeni bir roket serisi yaratan yükseltme var. İlk adımı tamamladığınızda, daha cesur bir adım atacaksınız: uzayda uzay istasyonları inşa etmek ve insanları uzay hakkında çalışmaya ve öğrenmeye göndermek. 

Öneri:  bhop pro APK + MOD (Sınırsız Para) v2.1.9

Uzay işi de bir iş

İyi. Devam etmeden önce bir an duraklamama izin verin. Basitçe, ister büyük bir gruba ister birkaç kişiden oluşan bir gruba liderlik ediyor olun, ister milyarder olun, ister sadece bir grup lideri olun, herhangi bir garip meslekte olsanız da, iş dünyasının her zaman standart yol olarak tek bir genel ilkeye sahip olduğunu düşünmeye çalışın. sıradan insan.

Bu ilkeler dizisi uzaya giderken de geçerlidir. Bu: temel ürünlerle ilk temeli oluşturmak >> insanları geliştirmek >> ürünleri çeşitlendirmek >> yatırım ve sözleşmeler için çağrı yapmak >> yeni teknoloji ve kalite ekibi araştırması ile birlikte işi genişletmek >> mevcut müşterileri korumak ve potansiyel müşterileri çekmek >> her şeyi güçlü bir imparatorluk haline getirmek.

Idle Space Business Tycoon

Idle Space Business Tycoon’da da her şey yukarıdaki standart prosedüre göre gerçekleşir. İlk uzay istasyonunuzu aldığınızda, sürekli olarak yatırım için aramanız, dünyanın önde gelen uzay ajanslarından üst düzey personel almanız ve teknolojik güç ve mevcut kaynaklardan yararlanmak için araştırma laboratuvarlarını kiralamanız gerekecek. Bir sonraki önemli şey, şu anda çok aşina olduğunuz doğal kaynakları veya uzay bilgisini kullanması gereken şirketlerle büyük sözleşmeler imzalamak.

Çok sayıda yatırımcınız ve sözleşmeniz olduğunda, AI teknolojisi araştırmalarını teşvik etmeniz, uzay istasyonlarınızı genişletmeniz, uzaya daha fazla insan göndermek için Sıcak delikler oluşturmaya başlamanız ve birden fazla iş görevi yapmanız gerekir. Sözleşme genişler, iş genişler, hem cevherden hem de çeşitli uzay kaynaklarından yararlanmak için uzayda büyük bir şehir inşa etmek ve bu kozmik şehirde yaşamak için çok sayıda İnsan teslimatını araştırmak için sermayeye sahipsiniz.

YOUTUBE

 

Bu çekici ama oldukça yavaş simülasyon oyununda manipülasyon

Idle Space Business Tycoon’daki tüm uzun vadeli ilerleme budur. Ancak başlangıçta, yalnızca daha önce verilen hedefe uçmaya çalışan yakıtlı bir roket göreceksiniz. Bu görüntünün sizi yanıltmasına izin vermeyin, çünkü tüm başlangıçların sadece başlangıcıdır. Bu yüksek kaliteli roket, işletmenizin ilk başlattığı “ana ürün”, bundan sonraki her şey gerçekten bahsetmeye değer ve biraz önce bahsettiğim uzay işinin çılgın dönüşü.

Öneri:  WildCraft APK v23.6_adreno

Oynanış oldukça kolaydır. Elinizde bir roket olduğunda, onu fırlatmanın bir yolunu bulacaksınız. Sağ menü aşağıdaki göstergeleri içerir: Navigasyon, Hızlanma, İnsan gücü yeteneği. Bu istatistikler doldurulduğunda roket başarıyla fırlatılacaktır. Görev tamamlandı!

Idle Space Business Tycoon

Bir Havacılık ve Uzay işi kralının hedefleri, Sıcak delik, Envanter, Başarı, Personel, Sözleşmeler alanlarıdır. Ve menüde, tüm iş sonuçlarınızı görmeniz için bir Genel Bakış bölümü vardır. Uzun ve sağlam bir iş için her şeyin adım adım, doğru zamanda doğru kararlarla yapılması gerekiyor.

Idle Space Business Tycoon’un MOD APK sürümü

MOD özelliği

 • Sınırsız Elmas
 • Reklamsız

Android için Idle Space Business Tycoon MOD APK’sını indirin

Idle Space Business Tycoon, güzel 2D grafiklere ve birçok keskin ayrıntıya sahiptir. Daha sonra, her şey daha yoğun ve daha ilginç hale gelir. Bu oyunu oynamak, gücünüzden çok beyninizi kullanır. Kim bilir, belki bir imparatorluk kurduktan sonra, günümüzün dünyaca ünlü milyarderlerinin yatırım yapmaya karar verirken sahip oldukları stratejik vizyon ve potansiyelle dolu ve hiç bu kadar doğru dürüst kullanılmamış uzay endüstrisi hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

Idle Space Business Tycoon APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

15 comentarios en "Idle Space Business Tycoon APK + MOD (Sınırsız Elmas, Reklamsız) v2.0.78"

 1. TAYLAN Diyor:

  Üstad kolay gelsin. Raid: shadow legends ile ilgili bir paylaşımın olabilir mi?

 2. AYŞE FULYA Diyor:

  Hocam almora darkosen premium hileli paylaşmışsın fakat biraz oynadıktan sonra premium özellik iptal oluyor ona bir bakabilir misin

 3. GÜL Diyor:

  Supercell oyunları hile olmuyor hocam

 4. FATİH Diyor:

  Hocam bari olur olmaz diyinde hergün girip bakmak zorunda kalmıyım😁

 5. YILMAZ Diyor:

  Hocam merhaba Empire and puzzle var mı acaba

 6. NAİME SILA Diyor:

  Hocam Motor Depot Yeni Sürüm getirirmisiniz

 7. SAİD Diyor:

  Hocam Horrow Show en son sürüm yapabilir misin?

 8. ESEN İBRAHİM Diyor:

  Free fire hilesi yaparmısın

 9. İBRAHİM HALİL Diyor:

  Hocam acaba kick the buddy için diamond memberh shop hilesi yapar mısın hiçbiryerde bulamadım

 10. TUBA Diyor:

  Hocam steel and fleshin son güncellemesi gelebilir mi acaba?

 11. NİHAT Diyor:

  Hocam Rival Regions premium ve altın hileli apk gelir mi?

 12. MÜNEVER Diyor:

  Hocam Hybrid warrior: Dungeon of the overlord hileli yapabilir misin lütfen

 13. CAN Diyor:

  Hocam ben hackerlik ogrenmek istiyorum acaba buna gore bir uygulama varmi varsa eger soylermisin

 14. ESEN Diyor:

  Şimdiden teşekkürler

 15. İREM Diyor:

  Spotify yeni sürüm gelir mi keşfet kısmı çalışmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları