Hustle Castle APK + MOD (Hız Hack, Premium Üyelik) v

1.53.0

Hustle Castle APK + MOD (Hız Hack, Premium Üyelik)
Sürüm
1.53.0
Actualización
26 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
107
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hustle Castle’ı tanıtın

Grafikler oldukça iyi

Grafikler hakkında söylenecek pek bir şey yok. Sadece 2D grafikler olmasına rağmen Hustle Castle’ın grafikleri oldukça iyi. Canlı görüntü kalitesi ve harika tasarım. Ayrıca, müziğin oldukça cansız ve sadece ortalama olduğunu düşünüyorum.

Hustle Castle

Fallout Shelter’ın klon oyunu

Bunu inkar etmek yok. Hustle Castle’ın oynanış şekli ve içeriği Fallout Shelter’a çok benziyor . Bu sadece bir klon oyunu olmasına rağmen, bu oyun hakkında hala çok eğlenceli ve ilginç şeyler buluyorum. Fallout Shelter, belirli bir plana sahip olmanızı gerektiriyorsa, bu oyunda işler daha kolay hale gelecek. Oyunda birçok karakter sınıfı bulunuyor ve her karakterin kendi hikayesi ve çizgileri var. Ancak oyunun hikayesi aniden başlıyor ve derinlikten yoksun. Lord Abyss’in tüm krallıkla savaş başlatmasıyla başlar. Prensesi kaçırdı ve onu evlenmeye zorlamak istedi. Bir kral olarak krallığınızı inşa etmeniz, lord Abyss ile savaşmanız ve güzel prensesi kurtarmanız gerekiyor.

Hustle Castle

Fallout Shelter gibi, bu oyundaki göreviniz de birçok farklı odaya sahip büyük bir kale inşa etmektir. Her odanın kendi rolü vardır. İşte 3 ana oda tipi:

 • Üretim odası : Kalenin en temel odasıdır, kaynak üretme ve depolama etkisine sahiptir. Bu kategori, para ve altın depolamak için Hazine, yiyecek depolamak için yemek odası, mana depolamak için Mana Havuzu ve Mana Kuyusu, bazı ahşap depolama ve üretim odaları, demir ve diğer kaynaklar gibi bir dizi oda tipini içerir.
 • Eğitim odası : Sakinlerinizi eğitmek için kullanılan oda türüdür. Her eğitim odası, savaşçı eğitim odası, mutfak, laboratuvar, demirci gibi sakinlerin işgaline karşılık gelir…
 • Destek odası : Gladyatörler için silah yapma ve sağlığı iyileştirme etkisi olan destek odası türleri. Örneğin Hastane, gladyatörü iyileştirmek ve iyileştirmek için çalışır, Magic Workshop ve Magic Lab, sihri yarattığınız ve geliştirdiğiniz yerdir… Özellikle Stairs, kalenizdeki odalar arasında bağlantı kurmanıza yardımcı olur.
 • Ayrıca Taht Odası, yeni odaların kilidini açma ve onları yükseltme etkisine sahiptir. Her odanın seviyesi Taht Odasının seviyesini aşamaz. Arsenal, düşman saldırılarına karşı kale savunmasını yükseltmenize yardımcı olur.
Öneri:  BUD APK v1.27.0

Savaşın ve krallığınızı koruyun

Orklar, dev iskeletler, ejderhalar gibi tüm efsanevi ortaçağ yaratıkları… krallığınıza saldırmaya hazır. Savaşmak ve krallığı savunmak için Game of War’a katılın. Aslında otomatik maçlar, iki krallığın gladyatörlerinin ve sihirbazlarının gücüne dayanmaktadır. Göreviniz, savaşçıların özel becerilerini kullanmaları için beceriler seçmektir. Unutmayın, becerileri uygun şekilde seçerseniz, zayıf olan daha güçlü olanı kazanabilir.

Hustle Castle

PvP modunda sistem sizinle aynı güce sahip bir rakibi otomatik olarak seçer, onları yenerseniz altın, deneyim veya nadir malzeme ve ekipman alırsınız.

Kazanmak için ödeme?

Premium model işi bu oyun deneyimini çok kötü yaptı. Benim düşünceme göre, Hustle Castle gerçekten bir “kazanmak için öde” oyunudur. İnşaat süresini kısaltmak, yükseltme süresini, eğitim süresini kısaltmak, üretimi artırmak, her gün ücretsiz eşya almak gibi her şeyi yapmak için ödeme yapabilirsiniz…

Hustle Castle

İlk birkaç günden sonra, bir şey inşa ettiğinizde veya yükselttiğinizde çok zaman alacaktır. Bir oda kurduğumda, oyunun tamamlanması birkaç saat ila birkaç gün sürer. Ödemeyi seçmezseniz, beklemekten başka yolunuz yok. Ayrıca, güç farkı çok büyük olduğu için, ücretli oyuncularla tanışırken neredeyse kesinlikle vazgeçmeniz gerekir. Üstelik bir boss kazandığınızda, oyun aynı zamanda zırh almak için de ödeme yapmanızı gerektiriyor. Saçma.

Hustle Castle’ın MOD APK versiyonu

MOD özellikleri

 • Hız hilesi
 • Premium Üyelik

Android için Hustle Castle MOD APK’sını indirin

Yukarıda bahsedilen unsurlara ek olarak, Hustle Castle, Clan, savaşçı ekipmanını yükseltme sistemi, büyü sistemleri gibi birçok ilginç özelliğe sahiptir… Daha önce Fallout Shelter oynadıysanız ve benzer bir oyun bulmak istiyorsanız, Hustle Castle harika bir seçimdir. senin için. Oyunun, deneyimlemek için cihazınızın wifi veya 3G’ye bağlı olmasını gerektirdiğini unutmayın.

 

INSTAGRAM

 

Gerçek bir ortaçağ kalesinin lordu ve efendisi ol! Yeni tebaaları kabul et, onlara görev ver ve vatandaşlarını koru! Kaleni kurup yükseltirken rakiplerine ve fizik kurallarına meydan oku!

Öneri:  InShot PRO APK + MOD (Pro Kilitsiz) v1.820.1353

Tombul savaşçıların, parlak zırhlarında harika görünecek! Birliklerini besle ve eğit ki Yüce Kafatası Grav’a ait orduları alt edip kaçacak delik bulup korkunç Uçurum Lordunu ait olduğu yere gönderebil, ayrıca birkaç düşman kalesini yerle bir et!

Senin iyiliğin için, bütün gün yazmanların başlarını mürekkebin önüne eğip çalışıyor, hazinedarlar yere altınları düşürüyor ve demirciler ayaklarına örslerini düşürüyor! Gerçek uzmanlar topla, zenginleş ve etkini artır! Büyüyüp sana hizmet edecek çocuklar yetiştirebilsinler diye tebaan için tanışma odası kur!

Komutayı üstlen, lordum! Oyunda sahip olabileceğin fırsatlardan bazıları:

– Hikaye odaklı sefer. Yüzlerce görevde kahramanların orklarla, devlerle, iskeletlerle ve hatta ejderhalarla savaşıyor! Muharebe büyüsü, soğuk çelik ve kurnazca stratejiler… amaç uğrunda her yol mubah!
– Kale inşa et. Kalen için yeni odalar inşa et, eskilerini yükselt. Hayallerindeki kaleyi kurmak için ihtiyacın olan her şeye sahipsin! İnşaata hemen başla!
– Köylüleri geliştir. Tebaalarının her biri yeni yetenekler öğrenip tüm ekipmanları giyebilir. Harika savaşçılar ve katipler yetiştir… sonra yerlerini değiştir!
– Çok oyunculu. Ortaçağ moduna gir! Hoşuna gitmeyen biri olursa kalesini yakıp yağmala… Hiçbirini sevmiyorsun, değil mi?

 

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

Hustle Castle APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

20 comentarios en "Hustle Castle APK + MOD (Hız Hack, Premium Üyelik) v1.53.0"

 1. MEHMET CİHAT Diyor:

  Hocam teşekkürler yaptığın her şey için

 2. YILDIZ Diyor:

  Hocam lütfen iBasketball manager gelsin sana güveniyorum

 3. ENGİN Diyor:

  Hocam Brawl Stars hile yapar mısın lütfen

 4. FULYA Diyor:

  Hocam Yousician adlı uygulama için premium versiyonunu sunabilir misiniz

 5. SÜLEYMAN SERDAR Diyor:

  Hocam mortal combat x mega hileli uzun zamandır gelmiyor yapabilir misin

 6. ALİ Diyor:

  İyi günler hocam clash royal’e benzer kare kare bir oyun vardı onun güncel hilesini atabilir misin?Seviliyorsun

 7. MUSTAFA TURAN Diyor:

  Hocam sfg2 yeni özelikler yapın

 8. BİLGE Diyor:

  Hocam need for speed no limits oyununun hilesi olurmu…

 9. DİLEK Diyor:

  İyi günler hocam clash royal’e benzer kare kare bir oyun vardı onun güncel hilesini atabilir misin?Seviliyorsun

 10. ALPER Diyor:

  Hocam oyun online mi?

 11. MUSTAFA Diyor:

  angry birds transformers

 12. BURAK Diyor:

  oyun güncelleme istiyor napmamız gerek hocam

 13. MAZLUM Diyor:

  Hocam yeni sürüm gelicek mi

 14. ÖZGE Diyor:

  gta san andreas veya vice city trilogy ne zaman apk gelecek

 15. MEHMET Diyor:

  Hocam “Adorable Home” yeni sürüm apk gelir mi ?

 16. ERCAN Diyor:

  Unkilled güncellemesi için halen beklemedeyiz hocam bir el atarsanız seviniriz teşekkür ederiz

 17. UYGAR Diyor:

  Hocam kolay gelsin. Little Hero: Idle RPG oyunu için sonsuz elmas para hileli sunabilir misiniz rica etsem ?

 18. SERHAT Diyor:

  Hocam selamünaleyküm SimCity building in yeni sürümünün hilelilisini yapabilirmisin abi sana zahmet

 19. MUSTAFA ERSAGUN Diyor:

  Hocam 50 tl olan oyunu bedava üstelik araba hileli senden iyisi asla bulunmaz hocam <3

 20. TAYFUR Diyor:

  hocam böyle oyunlar önerirmisin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları