Heroes of the Dark APK v

1.7.1

Heroes of the Dark APK
Sürüm
1.7.1
Actualización
9 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
99
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Heroes of the Dark hakkında tanıtın

Enfes dövüş ve yükseltmelerle güzel, havalı sıra tabanlı savaş RPG’si!

Biliyorsunuz, sıra tabanlı dövüş RPG türü çok garip değil. Ancak hem ilginç, hem basit hem de son derece taktik, güzel ve renkli olarak çekici olan strateji sıra tabanlı bir RPG oyunu yapmak çok zor. Bir öğenin derinliklerine inmek, diğerini görmezden gelmek kolaydır. Ancak istisnalar vardır, bu türden birkaç nadir oyun yukarıdaki kriterlerin tümüne sahip olabilir ve oyunculara tam ve eğlenceli bir deneyim sunar. Ve bu nadir olanlardan biri Karanlığın Kahramanları.

Heroes of the Dark

Arka fon

Heroes of the Dark, çizdiği derin, benzersiz ve son derece mantıklı hikayeyle tüm hardcore oyuncuları kesinlikle ikna edecektir.

Her şey kurgusal karanlık bir dünyada olur. Bildiğimiz şekliyle “iyi adamlar – kötü adamlar” arasında artık bir sınır yok. İnsanlar, vampirler, süper kahramanlar, kurt adamlar, cadılar… Şimdi hepsi, tüm evrenin varlığını tehdit eden daha büyük bir düşmanla savaşmak için el ele veriyor.

Ay kırıldığında, dünyanın her yerine enkaz düştü. Vampirler paniklediler ve Tenebris’e kaçtılar ve orayı kara kalelerine çevirdiler. Kurt adamlar daha güçlü, tahmin edilemez ve potansiyel olarak tehlikeli hale geldi. İnsanlık, üstün teknolojisi ile her zaman özerklik kazanmak için diğer iki ırkı devirmeyi ummuştur. Şimdi, Vampirler Tenebris’te saklanıyorlar, ancak yine de Kurt Adamlar için bir tehdit oluşturuyorlar. Bu üç ırk, böylesine bin yıllık bir kan davası yüzünden asla, asla gerçekten anlaşamadılar ve birbirlerine tahammül etmediler. Kurtadamlar, Vampirler ve İnsanlar, Dünya’nın egemenliği için kötülükle birlikte savaşacaklar.

Şimdi üçü de aynı cephede durmaya ve daha büyük bir tehdidi durdurmak için birleşmeye zorlanıyor, çünkü her şeyi yok etmekle tehdit eden gizemli bir silah yükseliyor ve yanlış ellere düşme tehlikesiyle karşı karşıya. Bunun doğru olduğu ortaya çıkarsa tüm dünyalar yok olacak. En vahşi ve en tuhaf savaş başlar, bir tarafta birbiriyle ilgisiz ve sevilmeyen üç tür, diğer tarafta korkunç bir yıkımla ortaya çıkan yeni bir düşman vardır.

Öneri:  Poppy Playtime Chapter 1 APK v1.04

Her şey bittikten sonra üç ırk da kendilerine döner. Yüzyıllarda geçmiş rekabete son vererek, dünya hakimiyetini ele geçirmek için savaştıkları savaşları var.

Heroes of the Dark

Oynanış

Heroes of the Dark, öncüllerinin çoğunun ortak dezavantajlarının çoğunun üstesinden başarıyla gelen nadir sıra tabanlı savaş RPG’sidir.

Dünyanın dışından gelen kötü güçlerle savaşmak için büyük güce sahip garip bir ordu kurmanız gerekiyor. Bunu yapmak için, her savaşçının gücünü sürekli olarak geliştirmeniz ve onlara daha da mükemmel olmaları için savaşma fırsatı vermeniz gerekir. Aynı zamanda ekibi optimize edin, tipik kombinasyonları birleştirin, silah ve teçhizat arayın ve yaklaşan savaşlarda daha fazla zafer kazanın.

Heroes of the Dark’ta gerçek zamanlı taktikler bir kez daha belirgindir, çünkü daha hızlı kazanmak için müttefiklerinizle takım kurmayı seçebilirsiniz. Oyunun kurgusal karanlık dünyasında ateşli savaşları beraberinde getiren bu kombinasyondur.

Yukarıdaki üç türden hangisini seçerseniz seçin, her birinin kendi doğal özellikleri, hikayesi ve bu savaştan sonraki tamamen farklı motifleri vardır, bu da onlar hakkında bildiğimiz doğaya doğrudur. Kurt adamlar her şeyi çözmek için her zaman şiddet kullanmak isterler, Ay’ın yok edilmesinden sonra yeni bir kral bulmak için savaşırlar. İnsanlar bağımsız dünyalarını inşa etmek için en modern teknolojiyi bulmak istiyor. Vampirlerin de birçok hilesi vardır, birlikte savaşmalarına rağmen çok temkinlidirler ve özgüvenleri yüksektir ve her zaman kendileri için faydalı olan şeyleri yapmak isterler.

Sadece dövüşmekle kalmaz, aynı zamanda çeşitli başka siyasi hamleler de yapabilirsiniz: ele geçirildikten sonra bölge üzerinde kontrol talep edin, sihirli Kristalleri ele geçirin, Tenebris’in Kalbi’ni kontrol edin ve oyunun galibi olun.

Bir üs inşa et

Heroes of the Dark ayrıca bir konak sistemine sahiptir. Burası, düşman korkusu olmadan kahramanları güvenli bir şekilde toplamanız ve yükseltmeniz için güvenli bir yerdir. Ancak güvenli bir temele sahip olmak için inşa etme, genişletme ve savunma sürecinden geçmelisiniz.

Oyun bir Gotik konak ayarıyla başlar. Burası aynı zamanda asker toplamak, asker yetiştirmek ve tüm silahları, teçhizatı ve ganimetleri depolamak için kullanılan gizli bir üs.

Gotik malikanede, gücünüz belli bir seviyeye ulaştığında, bir süre sonra açılmayı bekleyen birçok kara büyü de var.

Bundan sonra, yeterince zafer topladığınızda, konağı genişletebilecek ve hiziplerden daha fazla kahraman toplayabileceksiniz.

Köşkün de korunması gerekiyor. Düşmanın gözüne ve saldırısına uğramamak için bu sistemi bir an önce kurmalısınız.

Öneri:  Game of Thrones Conquest APK v5.6.656781

Heroes of the Dark

Gizem dolu karanlık bir dünya

Karanlığın Kahramanları oldukça etkileyici bir Viktorya dünyası çiziyor. Asırlardır gömülü çok gizemli topraklar, sırlar var. Savaş boyunca oyuncuya yapışan kasvetli atmosfer, oyunu her zaman drama dolu hale getiriyor.

Karakter yaratımı da çok etkileyici. Mobil oyunlarda görmeye alışık olduğunuz gibi küçük değil. Burada her şey ayrıntılı. Büyüleyici Vampirler ayrıntılı kostümlere, tehditlerle dolu gizemli yüzlere sahiptir, Kurtadamlar iriyarı ve hareket açısından ağırdır, İnsanlar arkadaş canlısı, esnektir ve birçok farklı kimliğe sahiptir. Savaşta bile karakterler keskin ve ayrıntılı görünse de, her bir kişinin serbest bıraktığı her hareketi ve savaş alanında nasıl hareket ettiğini görmek mümkün. Heroes of the Dark oynarken herkesin ilk izlenimi “Anıtsal!” olacak.

Oyun modu

Heroes of the Dark ayrıca hem PVP hem de PVE modlarına sahiptir, böylece tek başınıza oynayabilir veya arkadaşlarınızla çevrimiçi 5v5 oynayabilirsiniz, stratejik yeteneklerinizi göstermekte özgürsünüz.

Hızlı tempolu 5v5 oyun modunda, kendinize güçlü müttefikler bulmanız gerekiyor. Ama unutmayın, müttefikler her zaman yanınızda değildir. Savaş henüz bitmediğinde bazen ihanetle karşı karşıya kalacaksınız. Uyanık olmaya dikkat edin.

Diğer oyuncularla güçlü ittifaklar kurarken, topyekün İttifak Savaşları yapabilir, 5v5 savaşlarda bir dizi güçlü rakibi yenebilir ve dünya efsanesine yükselebilirsiniz.

Android için Heroes of the Dark APK’sını indirin

Heroes of the Dark, oynamaya değer bir sıra tabanlı strateji rol yapma oyunudur. Derin bir hikaye, birçok ilginç gizemli ayrıntı, 3 türün son derece çekici görüntüleri, hızlı oynanış, birçok zengin aktivite ve son derece taktik unsurlar sunuyor. Süper güçlü! 

Heroes of the Dark

INSTAGRAM

Heroes of the Dark

Heroes of the Dark

Heroes of the Dark

Heroes of the Dark

Vampir, Kurtadam ve İnsan: Bu üç klik kontrolü ele geçirmek ve hayatta kalmak için karanlık bir çağda birbirine girdi. Yer almak istediğin kliği seç ve savaşa katıl.

Kasvetli Victoria dünyasında geçen Heroes of the Dark (HotD) çevrimiçi RPG oyunu keşfedilecek topraklar, çözülecek gizemler ve hakkından gelinecek canavarlarla dolu. Ama önce karanlığın kahramanlarını kendi saflarına katıp eğitmen gerek. Sadece bir kişi bu kahramanların büyü ve gücünü 5v5 savaşta kullanarak Tenebris’i sürüklenmekte olduğu korkunç felaketlerden kurtarabilir.

Malikaneni ve Maceranı Kişiselleştir

Stratejik RPG macerana kilidi açılmayı bekleyen kara büyü dolu gotik bir malikanede başlayacaksın. Gücün arttıkça malikaneni büyütebilirsin böylece İnsan, Kurtadam ve Vampir kliklerinden daha çok karanlığın kahramanı aynı çatı altında toplanabilir. Ama birliklerini bu hayatta kalma savaşına hazırlayıp uzak diyarlara fetih hareketleri düzenlerken, malikaneni istilacılardan korumak için savunmayı yükseltmeyi sakın ihmal etme.

Öneri:  Miners Settlement Idle RPG APK + MOD (Ücretsiz Yükseltme/Derleme) v3.8.3

5v5 Stratejik Hayatta Kalma Savaşı

Bir sürü muhteşem kahramanı kendi saflarına çekmen yetmez, bu bir hayatta kalma savaşı! Eşsiz Kurtadam, İnsan ve Vampir kahramanlarla soluk kesen 5v5 savaşlara takımlar oluştururken HotD sana derin stratejik hamleler tasarlama imkanı sunuyor. Karanlığın kahramanlarıyla sınıfları arasındaki sinerjiyi keşfet, böylece düşmanları şaşırt, görülmemiş büyüler yap ve dehşet yarat!

Canlı Çevrimiçi RPG Oyunu

HotD ile aksiyon hiç bitmiyor! Gerçek zamanlı çevrimiçi bir oyun olduğundan sen uyurken bile kudretin artar ve dünya dönmeye devam eder. Kahramanlarını şimdi zindana keşfe gönderip buldukları hazinelere daha sonra göz atabilirsin. Bu arada baskınları savuşturmak için müttefiklerinin arkasını kolla.

Kahramanlarla savaşan Arkadaş ve Müttefikler

Diğer HotD oyuncularıyla kudretli ittifak ve stratejiler oluşturdukça topyekun ittifak savaşları açabilir, 5v5 savaşlarda rakiplerini alt edebilir ve efsaneleşen şöhretini duyurabilirsin. İşbirliği sayesinde tüm bölgeleri alabilir, büyü Kristalleri elde edebilir ve hatta bu RPG çevrimiçi oyunda kilit rol oynayan Heart of Tenebris’e büyük bir saldırı düzenleyip kontrolü ele geçirebilirsin.

Yasaklı Büyü ve Kanlı Bir Savaşın hikayesi

Ay parçalandığında parçaları dünyaya düştü ve Kurtadamlara görülmemiş bir güç bahşetti. Bunun üzerine Vampirler çareyi Tenebris’e kaçıp kendilerini şehrin hakimi ilan etmekte buldular. Boyunduruk altına aldıkları İnsanlar esaretten kurtulma umuduyla muhteşem bir teknoloji geliştirdi geliştirmesine ancak bu sefer de Vampirlerin izini süren Kurtadamlar bu yeni topraklara ayak bastı…
Tüm bunlara rağmen bu üç kliğin daha büyük bir tehlikeye karşı bir araya gelmesi gerekiyor; söz konusu tehlike dünyadaki canlı cansız tüm varlıkları tehdit eden gizemli bir silah.
_____________________________________________
Resmi web sitemizi ziyaret et: http://gmlft.co/website_TR
Yeni blogumuza göz at: http://gmlft.co/central
Bizi sosyal medyada takip etmeyi unutma:
Facebook: http://gmlft.co/SNS_FB_TR
Twitter: http://gmlft.co/SNS_TW_TR
Instagram: http://gmlft.co/SNS_IG
YouTube: http://gmlft.co/GL_SNS_YT
Bu oyun uygulama içi sanal ürünler satın almanıza olanak sağlar ve sizi üçüncü taraf sitelerine yönlendirecek üçüncü taraf ürünlerinin reklamlarını içerebilir.
Kullanım Şartları: http://www.gameloft.com/tr/conditions-of-use
Gizlilik Politikası: https://www.gameloft.com/tr/privacy-notice/
Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi: http://www.gameloft.com/tr/eula

İNDİRME LİNKLERİ

Heroes of the Dark APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

31 comentarios en "Heroes of the Dark APK v1.7.1"

 1. ŞERİFE EZGİ Diyor:

  Hocam sitede armv6 ve eskisi için oyun varmı

 2. İLKER Diyor:

  angry birds epic

 3. BÜNYAMİN Diyor:

  Hocam almora darkosen premium hileliyi düzeltmenizi bekliyorum lütfen hocam çok istiyorum

 4. HABİP Diyor:

  O gelecekse catlife ve doglife ta gelsin kilitleri açılmış full şekilde

 5. AHMET Diyor:

  Hocam bu oyunu ben istemiştim ellerinize sağlık teşekkür ederim umarım bir gün bulunduğunuzdan daha iyi yerlere gelirsiniz

 6. BARAN Diyor:

  Hocam WONDER BOY THE DRAGONS TRAP oyunu için sitede var demiştiniz ama link bozuk yükleyemiyorum bir bakarsanız sevinirim

 7. ÜMİT Diyor:

  angry birds epic

 8. ÖZEN Diyor:

  Hocam başarılariniz için tebrikler sağlıcakla kalın.

 9. CEM ÖZGÜR Diyor:

  True Masters yeni sürüm koyar mısınız?

 10. OĞUZHAN Diyor:

  Hocam bunun Türkçe olanı gelir mi

 11. ERDEM Diyor:

  ya aga yuklemek olmuyo

 12. ZEKERİYA Diyor:

  İyi günler hocam 🙋🤗🤗

 13. SAVAŞ Diyor:

  Hoca Mobile legends bang bang hile yapabilir misin

 14. GÜL Diyor:

  Hocam last pirate güncelleme lütfen

 15. ORGÜL DERYA Diyor:

  Hocam Zombs Royale para hileli mümkün mü?

 16. MEHMET Diyor:

  Hocam need for speed no limits oyununun hilesi olurmu…

 17. ŞAFAK Diyor:

  True Masters yeni sürüm koyar mısınız?

 18. IŞIL Diyor:

  Hocam last pirate güncelleme lütfen

 19. FİKRİ Diyor:

  Hocam Türkçe dil desteği ile gelir mi hileli veya hilesiz Türkçe olur mu

 20. SALİHA DİLEK Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli ne zaman gelir.

 21. VELİ ENES Diyor:

  Hocam Minecraft 1.18 ne zaman gelir

 22. CANAN Diyor:

  Almora Darkosen premium hilesi 2 gün sonra kalktı hocam yeniden yüklesem kayıtlı oyun gider mi

 23. ALİ HASAN Diyor:

  hocam Vegas Gangsteri siteden silindi mi? Bulamadım

 24. FIRAT Diyor:

  Hocam Dead cells e bi bakarmısınız.

 25. UFUK Diyor:

  Hocam selam Sniper Zombies oyununda pvp ye giriş yapılmıyor bir bilginiz var mı?

 26. ÖMER Diyor:

  Hocam halletim

 27. SERPİL Diyor:

  Hocam bende direk dosyalara yönlendiriyor birçok oyunda nedeni nedir bilginiz var mı

 28. OĞUZ KAAN Diyor:

  Hocam world of conquerror 4 oyununda tarihler var 1943 1950 1980 tarihleri falan bidahaki hilede onları kaldırma şansınız varmı

 29. RAZİYE DAMLA Diyor:

  Abi daed cells’i güncell sürümü ne zaman gelir

 30. ÖNDER TURGUT Diyor:

  Hocam carx drift racing 2 de internetsiz girin demişsiniz fakat internetsiz girilmiyor

 31. GÜLSEN Diyor:

  Hocam merhaba CarX highway racing bir bakicam demiştiniz güncelini çıkartınız mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları