Hearthstone APK v

23.2.137922

Hearthstone APK
Sürüm
23.2.137922
Actualización
11 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
108
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hearthstone– Kart oyunlarının zirvesi

Hearthstone basit bir oyun değil. Yüzlerce farklı kart var. Aralarından seçim yapabileceğiniz dokuz kahraman karakteriniz var ve her kahramanın farklı özel yetenekleri var. Bilgisayarınızı veya çevrimiçi gerçek oyuncuları yenmek için bir kart destesi oluşturmanıza yardımcı olacak sayısız gizli taktik var. Bu oyunu oynamaya başlarsanız, birçok adımdan geçmeniz gerekir. Bu nedenle, bunalmış hissediyorsanız ve oyundan hemen kopmak istiyorsanız, bu anlaşılabilir bir durumdur. Neyse ki, Blizzard oyun geliştiricisi, işleri karmaşıktan basite dönüştürmekte ustaydı.

Hearthstone

Oyunun kıdemli oyun tasarımcısı He-Rim Woo şunları söyledi: “Fark ettiğim en iyi şey, Hearthstone’un bir sprint değil bir yolculuk olmasıdır. Hearthstone oynamayı öğrenmenin en iyi ve en ilginç yolunun Hearthstone oynamak olduğuna inanıyoruz. Oyuncuya bir dizi oyun kuralı vermek yerine, oyuncuların kendilerini keşfedebilecekleri durumlar oluşturmaya çalışıyoruz. Oyuncular öğreticiyi tamamladığında, oynamaya başlamak ve bu oyunun inceliklerini öğrenmek için temel platforma sahip olurlar.

Bir iskambil destesi açabilir ve size daha önce mevcut olmayan yetenekler kazandıran yeni bir kart bulabilirsiniz. Muhtemelen hiç düşünmediğiniz çok akıllı bir kart kullanarak bir rakiple yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

Hearthstone başlangıç ​​eliHearthstone

Çevrimiçi olarak çok sayıda Hearthstone oyuncusu da yardımcı olabilir. “Çok sayıda oyuncuya sahip olmanın en güzel yanlarından biri, birçok deneyimli oyuncunun yeni oyuncuların nasıl oynanacağını öğrenmelerine yardımcı olmaya istekli olması ve yayıncıların bunda büyük bir rol oynamasıdır. Aslında birçok yayıncı, yeni oyunculara yardımcı olmak için faydalı videolar ve eğitimler hazırladı. “

Gerektiğinde oyunun içinde ve dışında her zaman kullanılabilir kaynaklara sahipsiniz, böylece öğreticiye başvurabilir veya oyunu keşfetmek için bunları atlayabilir, mevcut kartlardan bazılarıyla oynamayı deneyebilirsiniz. Kahraman bir Ölüm Şövalyesi gibi daha yüksek güçler. Bu kartlar, yakın zamanda genişletilmiş ana içerik olan Knights of the Frozen Throne’a eklenir ve oyun oynarken kahraman karakterinizin doğal gücünün yerini alır. Genellikle, bir Büyücü kartı ateş fırlatabilir, ancak Frost Lich Jaina oynadıktan sonra, bu güç bir Su Elementi kartı da çağırabilir.

Hearthstone

Sonuç, oyunda gördüğünüz gibidir: içerik, Blizzard’ın tasarımcıları tarafından dikkatlice test edildi, elden geçirildi ve çerçevelendi ve ardından mükemmel bir şekilde düzenlendi. Blizzard, içeriğin tüm heyecan verici yönlerini bir araya getirerek, keyif aldığınız her şeyin peşinden gitmenize olanak tanır.

Öneri:  Tiles Hop EDM Rush APK + MOD (Sınırsız Para) v3.8.10

Yine çok fazla eşya olmasına rağmen, online maça adım attığınız anda mükemmel bir oyuncu tarafından eşsiz bir şekilde yenildiyseniz, hiçbir şey değildir. Başarısızlık ihtimali sizi mutlu edecek. Bununla birlikte, Blizzard, etkili kart destesi ve Günlük modları almanıza yardımcı olacak tarifler sunmak gibi çevrimiçi oynamaya hazır olmanıza yardımcı olmak için çok çaba sarf etti.

“Heartstone oynamayı öğrenmenin en iyi ve en ilginç yolunun Hearthstone oynamak olduğuna inanıyoruz.”

“Artık, oyunu yıllardır oynayan deneyimli oyunculardan oluşan canlı bir topluluğumuz var, bu nedenle yeni oyuncular için nasıl adil ve heyecan verici maçlar yaratabileceğimizi düşünmek için çok zaman harcadık. Casual’da yeni oyuncular için eşleştirme özelliğini yeniden çalıştık. modu ve yeni oyuncunun kazanma oranı yaklaşık %50’ye düştü”

Hearthstone

Hazır olduğunuzda, Dereceli Mod’a geçebilir ve Hearthstone becerilerinizi diğer oyuncularla gerçekten test edebilirsiniz. Woo, “Dereceli Mod için daha zor olacak” dedi.

Hangi şekilde oynamaya karar verirseniz verin, Hearthstone en kalıcı deneyimlerden biridir. Savaş için ek kartlar ve seçenekler biriktirirsiniz. Karmaşık sistemlerin birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğini anlayacak, düşman saldırılarını yenmek için yeni taktikler kazanacak, deneyecek ve size gerçekten uygun yolu bulacaksınız. Yüksek bir azimdir, ancak size birçok başarı getirebilir.

Android için Hearthstone APK’sını indirin

Hearthstone bir iki haftada kazanabileceğiniz ve bir gecede efsane olmayacağınız bir oyun değil. Oyunla ilgili her şeyi öğrenmek ve deneyimlemek aylar hatta yıllar alacaktır. Aceleniz yok – Hearthstone oyununu aşağıdaki link üzerinden telefonunuza indirerek bu yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Size World of Warcraft® ve Overwatch®’ı getiren stüdyodan, Blizzard Entertainment’ın ödüllü koleksiyon kart oyunu HEARTHSTONE® geliyor! Güçlü kartlar toplayın ve güçlü desteler oluşturun. Minyonları çağırın ve sürekli değişen savaş alanlarının kontrolünü ele geçirmek için bir büyü yapın. Ustaca bir strateji kullanın ve size meydan okumaya cesaret eden tüm oyuncuları alt edin.

Öneri:  Critical Ops APK v1.32.0.f1802

Her kart olağanüstü bir yeteneği hayata geçirir; Bu PvE ve PvP savaşlarının gelgitlerini değiştirmek için destenizi ve akıllı numaralarınızı oluşturmak için stratejiyi kullanın. Minyonlar, büyüler, görevler veya kahramanlar olsun, Hearthstone kartı güçlü efektler ve çılgın etkileşimlerle düelloyu önemli ölçüde değiştirebilir. Zeki bir haydut, güçlü bir büyücü veya oyunun on Kahraman sınıfından herhangi biri olarak oynayın – hepsi ücretsiz!

Arkadaşlarınızla sihri, yaramazlığı ve kargaşayı yaşayın. Arkadaşlarınızla savaşın ve Hearthstone’un keyfini çıkarmak için ocağın etrafındaki milyonlarca oyuncuya katılın ve BUGÜN İNDİRİN!

SÜREKLİ BÜYÜYEN BİR SAVAŞ EVRENİ. Illidan Stormrage, Jaina Proudmore ve daha fazlası gibi favori Warcraft kahramanlarınızla savaşa girin. Bu hızlı tempolu kurnaz strateji kart oyununda destenizde ustalaşırken, kartlar toplarken ve güçlü kombinasyonlar oluştururken sevilen Warcraft evrenindeki ikonik yerleri keşfedin. Beklenmedik şeylerde ustalaşın ve Azeroth’un savaş alanlarının kontrolünü ele geçirin.

HIT OYUN MODU HEARTHSTONE BATTLEGROUNDS OYNAYIN. Arkadaşlarınızı, sekiz kahramanın bir PvP otomatik savaşçısında yarıştığı Battlegrounds oynamaya davet edin. Ayakta kalan son kişi hepsini alır! Sonunda Battlegrounds tacını alacak mısın?

ROGUELIKE ELEMENTLERLE YEPYENİ BİR RPG MODUNDA UZMAN OLUN: HEARTHSTONE PARALI ASKERLER. İkonik Warcraft karakterlerinden oluşan hayalinizdeki takımı bir araya getirin ve özelleştirin. Bir güverte inşa etmenize gerek yok, sadece Paralı Askerlerinizi alın ve düşmanlarınızı yenmenize yardımcı olacak doğru becerileri seçerek savaşa atlayın.

Yepyeni bir RPG’de ustalaşın ve destansı bir savaşa katılın. Kazandığınız parayı, paralı askerlerden oluşan ekibinizi, haydutvari haritalarda savaşmak ve yepyeni bir savaş sistemini fethetmek için gereken yetenekler ve hazinelerle donatmak için kullanın. Paralı Askerleriniz ilerledikçe rakipleri de ilerleyecek, bu yüzden daha sert, sürekli gelişen düşmanları ele geçirmek için strateji kullanın. Paralı askerlerinizden hangisi zaferlerini kazanacak?

Öneri:  Would you sell your soul APK + MOD (Ücretsiz Premium Seçenekler) v1.1.23

ÖZELLİKLERİ:

BECERİLERİNİZİ BİLİN: PvE maceralarında pratik yapın, gerçek zamanlı PvP’de dünyanın dört bir yanındaki zorlu rakiplerle yüzleşin ve Warcraft evrenindeki en güçlü Kahramanlarla düello yapın. Jaina, Thrall, Uther ve Illidan ve daha fazlası!

HEMEN GİRİN: Eğlenceli başlangıç ​​görevleri, ilk düellonuza sadece birkaç saniye kala sizi Hearthstone’un sezgisel oyun dünyasına getiriyor!

DUEL EPİK KAHRAMANLAR, GLORY BEKLİYOR: Gerçek zamanlı PvP’de dünyanın dört bir yanındaki zorlu rakipleri alt edin, kazanın ve yüzlerce benzersiz kart kullanarak destenizi oluşturun – bu CCG’de koleksiyonunuz sizinle birlikte büyür.

8 OYUNCU DENEYİMİ: Becerilerinizi Savaş Alanlarına götürmeye hazır mısınız? Siz ve diğer 7 rakip, WoW tarihinden tanıdık Kahramanların rollerini üstlenin, işe alınan minyonlardan oluşan güçlü panolar oluşturun ve tek bir kazanan taçlandırılana kadar bu otomatik savaş oyununda düello yapın!

ROGUELIKE ELEMENTLER İLE REKABETÇİ RPG MODU: HEARTHSTONE PARALI ASKERLER: Bu yepyeni RPG ile oynamanın yeni yollarını keşfedin. Roguelike haritalar ve görünüşte sonsuz takım, hazine ve yetenek kombinasyonları, her savaşta benzersiz bir roguelike RPG deneyimi sağlar.

30 kart destesi oluşturmaya ve dengelemeye elveda deyin. Bunun yerine, rakiplerinizi alt etmek ve ödüllerinizi güvence altına almak için gereken özelliklere sahip olduğunu düşündüğünüz 6 Paralı Asker’i seçin. Paralı Askerlerinizi daha güçlü hale getirecek ve savaşmanın yeni yollarını açacak yeni yeteneklerin ve ekipmanların kilidini açmak için oynadıkça ilerleyin!

© 2014-2021 Blizzard Entertainment, Inc. Hearthstone ve Blizzard Entertainment, Blizzard Entertainment, Inc.’in ABD ve diğer ülkelerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

İNDİRME LİNKLERİ

Hearthstone APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

55 comentarios en "Hearthstone APK v23.2.137922"

 1. SEMA Diyor:

  Hocam merhaba grow zombies oyununu APK yapabilirmisin. seviliyorsun

 2. RENGİN ASLIHAN Diyor:

  Hocam farming simülatör 16yı yüklerin ama dosya açılmıyor diyor hocam buna bir çare bulabilir misin hocam burada seviliyosunuz.

 3. CANAN Diyor:

  Hocam kolay gelsin başka life sim leri yaparsan galiba sitede 1 veya 2 var

 4. MEHMET Diyor:

  Emergency Ambulance Simulator

 5. MEHMET SUPHİ Diyor:

  Hocam farming simülatör 16yı yüklerin ama dosya açılmıyor diyor hocam buna bir çare bulabilir misin hocam burada seviliyosunuz.

 6. FATMA ESİN Diyor:

  Hocam Cargo transport Simulator Hile oluyo mi?

 7. ENNUR Diyor:

  Hocam iyi çalışmalar. Müsait olduğunuz vakitte Motor Tour için yeni sürüm apksını ayarlayabilme şansınız olur mu? oluyor ise vaktiniz olduğu zaman yapabilirseniz makbule geçer.

 8. NAGİHAN Diyor:

  Hocam Dead Cells’in yeni sürümünü hileli yapar mısın

 9. ZEYNEP Diyor:

  Hocam pewdiepie legend of brofist yüklenmiyo ama

 10. SEMA Diyor:

  Hocam rise of berk günceleme geldi eklemisin

 11. NESRİN Diyor:

  Hoca Mobile legends bang bang hile yapabilir misin

 12. YALÇIN Diyor:

  Hocam kolay gelsin başka life sim leri yaparsan galiba sitede 1 veya 2 var

 13. DAMLA Diyor:

  İndirip deneyeceğim

 14. YAVUZ Diyor:

  İlginiz için teşekkürler hocam 🙂

 15. AHMET Diyor:

  Hocam sitede armv6 ve eskisi için oyun varmı

 16. UTKU Diyor:

  Hocam WONDER BOY THE DRAGON’S TRAP gelir mi ?

 17. MUSTAFA ALİCAN Diyor:

  hocam hayırlı akşamlar dont starve shipwrecked indirdim. rardan çıkardım obb dosyasına attım. sonuç olarak oyun açılmadı

 18. AYŞE Diyor:

  Hocam iyi akşamlar CAR FİX TYCOON V1.8.1 MOD APK – PARA HİLELİ de oyundan atma sorunu var ilgilenirseniz sevinirim

 19. YELİZ Diyor:

  Hocam Minecraft 1.18 ne zaman gelir

 20. FERİT Diyor:

  Hocam dragons rise of berk durduruldu diyor

 21. ADNAN Diyor:

  Hocam Motor Depot Yeni Sürüm getirirmisiniz

 22. RIDVAN Diyor:

  Sağolun

 23. AHMAD TAHER Diyor:

  Hocam merhaba score hero 2 yeni sürüm yapar mısınız?

 24. GÜLSEREN Diyor:

  Bullet echo para APK plies

 25. ÖZGE Diyor:

  Merhaba

 26. MUSTAFA Diyor:

  Hocam Standoff 2 ‘yi hileli yapabilirmisiniz

 27. PINAR Diyor:

  Hocam FMTOUCH 2021 in son güncellemesini hazırlayıp sunabılırmısın ?

 28. OKTAY Diyor:

  Hocam motor depot yaparmısınız bir zahmet.

 29. OĞUZHAN Diyor:

  Hocam adamın dibisiniz 🙂

 30. MUSTAFA Diyor:

  Merhabalar hocam, slay the spire 2.2.8 apk yaparmısın

 31. YILDIRAY Diyor:

  Hocam, “Space Flight Simulator” yeni sürüm ne zaman gelir?

 32. SÜLEYMAN Diyor:

  Hocam kolay gelsin, RPG temalı, platform oyunlarından bir tane gelirmi acaba Shadow of Death güzel mesela.

 33. ÖMER FARUK Diyor:

  tikplus yıldız hileli yaparmısın hocam

 34. ALİ Diyor:

  Hocam jhonny trigger sniper hile oluyormu

 35. ONUR Diyor:

  Hocam nfs no limits yeni sürüme hack ekleyebilirmisiniz

 36. AHMET Diyor:

  Reis sen varya adamsın

 37. EMEL Diyor:

  Hocam World soccer champs güncelleme yaparmısınız

 38. SUNA Diyor:

  PC Creator Yeni sürüm ne zaman gelir ?

 39. SERKAN Diyor:

  Çok mutluyum çok iyi oldu bu

 40. GÖKHAN Diyor:

  Oyun çok iyi zamaninda bitirdim burdan indirip ayni developer steamede biseyler çıkardı diye biliyorum

 41. MİNE Diyor:

  Hoca Mobile legends bang bang hile yapabilir misin

 42. ESMA Diyor:

  Hocam bu oyunu ben istemiştim ellerinize sağlık teşekkür ederim umarım bir gün bulunduğunuzdan daha iyi yerlere gelirsiniz

 43. İSMAİL YAVUZ Diyor:

  Eline sağlık hocam. Sewiliyorsun🧚🏾‍♀️🧚🏾‍♀️

 44. ÜLKÜHAN Diyor:

  Hocam bunun Türkçe olanı gelir mi

 45. HASRET Diyor:

  Hocam sims mobile güncellemesini ne zaman yapacaksınız acaba? Ona da bir bakabilirseniz çok sevinirim🤗

 46. NURSEL Diyor:

  Hocam almora darkosen premium hileliyi düzeltmenizi bekliyorum lütfen hocam çok istiyorum

 47. SONGÜL Diyor:

  Hocam lamar-ıdle vlog apk oluyormu diye sormuştum hayla cevap vermediniz

 48. ONUR Diyor:

  Hocam mobilde oynamalik mmorpg ler onerirmisiniz?

 49. AHMET Diyor:

  Hocam rome Total War ın yeni sürümünü ekleyebilirmisin

 50. NECMİYE GÜL Diyor:

  Hocam nfs no limits yeni sürüme hack ekleyebilirmisiniz

 51. TAYFUN Diyor:

  Hocom life of mellow karakterler hemen ölüyor neden ölüyor

 52. FATİH Diyor:

  Almora Darkosen premium hilesi 2 gün sonra kalktı hocam yeniden yüklesem kayıtlı oyun gider mi

 53. BİLAL Diyor:

  sizi seviyorum

 54. GÜLHANIM Diyor:

  Hocam yeni sürüm ne zaman gelicek ??

 55. YUNUS Diyor:

  Elinize sağlık hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları