Guns of Glory APK v

7.17.0

Guns of Glory APK v7.17.0
Sürüm
7.17.0
Actualización
9 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
876
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Guns of Glory’yi tanıtın

Krallığın kurtarıcısı olmak için zindandan kaçın!

Öykü

Ortaçağ dünyasının bir döneminde krallık, kralın yönetimi altında barışçıl görünüyordu. Ama gerçekte kral sadece bir kukladır. İpleri elinde tutanlar kardinal ve astlarıdır. Bir gün, kardinal, gasp planı uzun süredir olduğu için kralı öldürdü. Kardinal artık insanların daha önce saygı duyduğu kardinal değil. Ruhunu şeytana sattı ve güç, büyücülük ve krallığı yönetme hakkı karşılığında kötülük ve karanlıkla ittifakı kabul etti. Bütün krallık karanlığa gömülmüştü, görünen o ki hiçbir şey önlerindeki kasvetli kaderi değiştiremezdi.

Guns of Glory

Zindanın derinliklerinde, Bastille hapishanesinin kötü şöhretli uzun zamandır tutuklususunuz. Gizemli bir kimlik, kimse ne olduğunu bilmiyor, hapishanenin derinliklerine gönderilmek için ne yaptın, kimse kim olduğunu bilmiyor. Ama bütün bunlar artık önemli değil. Senin için olağanüstü bir güç ve hiçbir şeyden korkmayan bir ruh, soğuk bir kalp ve demir bir kafa ile krallığın tek umudu olacak.

Kralın ölüm haberini duyduğunuzda, krallık kargaşa içindeydi ve karanlık bir güç tüm dünyayı istila etmek için Kardinal’in elini ödünç alıyorken, hapishaneden kaçmaya, hayatta kalmaya ve elbette zihninizi ve gücünüzü eğitmeye karar verdiniz. en kısa sürede, güçlü bir ordu kurun, keskin bir stratejik zihin geliştirin, bir silah hazırlayın, bir kılıç hazinesi bulun, müttefikler toplayın… İçine kapanmak üzere olan krallığı kurtarmak için son savaşa hazırlanmak için yapacağınız tek şey bu. cehennem ateşi. Ve Guns of Glory’de yapacağınız tek şey bu.

Oynanış

Guns of Glory, bir MMORPG çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Klasik strateji bu oyunda çok önemli bir unsurdur. Kendi güçlü ordunuzu kurarak, karanlık düşmanlarınızın yanında savaşmak için her yerde değerli müttefikler arasından seçim yapacaksınız. Strateji, akıllı seçimlere, birlikte saldırmak için ekibin nasıl bölüneceğine yansır. Özellikle karakterinizi güçlendirecek yolu nasıl seçeceğiniz ve her seviye için doğru silah ve ekipmanı nasıl seçeceğiniz.

Öneri:  Real Car Parking Master Apk Para Hileli İndir

Guns of Glory, çok oyunculu rol yapma türüne aittir, bu nedenle ekip çalışması bile önemlidir, ancak hepsi bu kadar değildir. Bu arada, her karakterin kişiselleştirme ve gelişim yolu anahtardır. Seviyenize bağlı olarak, silahlarınız, ekipmanlarınız ve becerilerinizin geliştirme seviyeleri, maksimum ve minimum olacaktır. Yükseltme yeteneği ne kadar yüksek olursa, o kadar çok açılır ve ayrıca oyuncular için seçim yaparken daha fazla zorluk getirir.

Guns of Glory

Savaşmanın yanı sıra, siz ve müttefikleriniz inşaat sürecine hizmet etmek için birçok kaynağı da iyi yönetiyorsunuz: kışla, silahşör kampı, asker toplama alanı, eğitim alanı, özel parçalar için özel alan… Tüm bu süreç, oyuncular arasında dikkatli bir şekilde bölünmeyi ve azami çabayı gerektiriyor. her insanın tarafında. Sadece başlangıçtan itibaren gelişimin yönü üzerinde başkalarıyla anlaşın ve sonra kararlaştırılan yönde özgürce inşa edin. Yani strateji ile karşılaştırıldığında, ekip çalışması çok fazla değil. Karşılığında, önce kendi işinize bakmalı, sonra sadece gerektiğinde müttefiklerinize danışmalısınız.

Şu anda Guns of Glory, oyuna katılmak için mevcut üç karakterden birini seçmenize izin veriyor. Her birinin kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır. Karakterin özelliklerini tam olarak bilmek için sadece bir karakter oynayabilirsiniz. Veya her tekrar oynadığınızda, oynarken farklı bir deneyim yaşamak için farklı bir karakter deneyebilirsiniz.

Aydınlanmanın Silahları

Takip ettiğimiz karanlık hikaye, Aydınlanma adı verilen alışılmadık bir çağda geçiyor. Bu, dünyanın ilk tabancalara ve bir dizi yüksek hasarlı ağır savaş silahına sahip olduğu zamandır. Bu nedenle, hangi karakteri seçerseniz seçin, gelecekte sıradan kılıçlardan değerli kılıçlara, yay ve oklara, silahlara, tüfeklere kadar birçok havalı silaha sahip olmanız şaşırtıcı değil… Kardinallerden veya karanlık güçlerin hayalet askerinden, ikiniz de Altın alacaksınız. Bazı küçük patron savaşlarını yendiğinizde, daha da fazla Altınınız olur. Guns of Glory’deki altın birçok şey yapmak için kullanılabilir: süvarileri daha donanımlı hale getirmek için ahırları yükseltin, daha fazla silah satın alın, daha fazla asker toplayın…

Guns of Glory

Guns of Glory’deki Aydınlanma dünyası, oyuncuların gerçek zamanlı stratejide özgürce rekabet etmelerine de olanak tanır. Partinin genel stratejisine ve her oyuncunun küçük taktiklerine bağlı olarak, Hava Geminizi, Birliklerinizi veya İnşaatlarınızı özelleştirmeyi seçebilirsiniz. Her iki ekipman, silahlar ve yükseltme yolları da her oyuncunun durumuna ve amacına göre özelleştirilebilir. Az önce bahsettiğim silah ve teçhizat sistemi çok zengin, yakın dövüşten (kılıç) uzun menzile (yay, silah, tüfek) kadar mümkün olan tüm desteklerle… Son savaşa ulaşmadan önce gücü arttırmanın birçok yolunuz olacak. .

Öneri:  The Seven Deadly Sins Grand Cross APK v2.0.1

Grafikler ve ses

Guns of Glory’deki HD grafik tekniği oldukça garip. Yarı karanlık, yarı aydınlık dünya açılıyor, derinlerde saklı gizemler yüzünden sizi titretiyor. Şiddetli savaşlar, şok edici sesler, güçlü karakterler, her yerde duman ve hem insan hem de canavar tonlarca düşman. Bir kahraman hakkında hayal ettiğiniz her şey; Ortaçağ savaşının en şiddetli sahnesi Guns of Glory’de bulunacak.

Android için Guns of Glory APK İndir

Kötü komploları, kötü gölgeleri püskürtmek ve kendi imparatorluğunuzu kurmak için diğer oyuncularla yan yana savaşmaya hazır mısınız? Öyleyse, bu MMORPG Guns of Glory’yi indirin ve oynayın.

 

 

INSTAGRAM

 

 

 

 

 

Krallık başlamak üzere!

Bir strateji klasiği olan Guns of Glory ile yeni bir MMO savaşı dönemine hazır ol! GoG’nin heyecan verici multiplayer oynanışı, düşmanları indirmek için güçlü bir ordu kurmana ve dünyanın dört bir yanından arkadaşlarla takım olmana olanak sağlıyor. Silahlarını cilala, stratejini geliştir ve ordunu savaşa hazırla. Kaleni düşmanlara karşı savun.

Bu RPG krallık oyunu, Aydınlanma çağında, ilk tabancaların ve daha ölümcül silahların başlangıç noktasında geçiyor. Savaş alanında efsane ol ve galibiyet atışını yap. Askerler eğit ve görevi tamamlamaları için onları yükselt. Altın bul ve süvarilerinin daha hızlı olması için ahırları geliştir. Her şey zamanla!

Takım ve zaman yönetimini öğrenerek her görevi tamamla. Güçlü bir Mekân oluşturmak ve Zeplinini geliştirmek için kaynakları yönet. Bu, ordunu kurman ve savaş alanına hükmetmen gereken gerçek zamanlı bir savaş. Sen kalenin son muhafızısın. Daha iyi askerler eğitmek için farklı binalarla güvenli bir kamp inşa et ve düşman tehditlerini katlet. Kale senin önceliğin. Krallığını savun!

ÖZELLİKLER:

Strateji Savaşı! Tahtı ve krallığı koru. Silahlarını hazırla ve kaleni savun. Bir Silahşor ordusu eğit, kaynaklarını yönet ve düşmanlarına akın yap. Tüm bunlar, tacı hak etmek ve İttifakını bu klasik krallık oyununda bir imparatorluk haline getirmek için!

Öneri:  Save The Girl APK + MOD (Sınırsız Para) v1.3.8

Güçlü Uçaklar! Bu Aydınlanma ilerlemesi ve bilim çağında, düşmanlarını vur ve yeni bir RTS seviyesi için gelişmiş uçaklarla saldırıyı yönet. Silahlar ve tüfekler kullanarak kaleyi savun!

Dünya savaşı! Kesintisiz sohbet çevirisi özelliği GoG’nin multiplayer RTS ve RPG oynanışını her zamankinden daha zengin hale getiriyor. Kendi imparatorluğunu ve güçlü ordunu kur. Aklını ve silahlarını kaleni savunmak için kullan.

MMO Dünyası! Guns of Glory, Üç Silahşorlar dünyasını ayağınıza getiriyor! Bu ücretsiz strateji MMORPG oyununda çarpıcı HD grafiklerde canlı bir şekilde işlenmiş tüm heyecan verici aksiyonun tadını çıkarın!

Gelişmiş RTS Muharebesi! Düşmanlara saldırmak için kendi stratejini ayarla ve müttefiklere yardım et! Guns of Glory’nin MMORPG oynanışı: Uçağını, Mekânını, birliklerini, binalarını, ekipmanlarını, taktiklerini ve çok daha fazlasını özelleştirmene izin verir. GoG’de orduna uyacak bir MMO oyun stratejisi geliştir ve zafere ulaş! Bu nihai krallık oyununda tahtı koru! Silahlarını ve toplarını doldur, kaleni koru!

İmparatorluk Kur! Güçlendirilmiş bir imparatorluğun yapımını izle. Bu MMO strateji savaşında hayatta kalmanı sağlayacak çeşitli becerilerde ustalaş ve ölümcül silahlarla donan!

DESTEK
Gizlilik Politikası: https://www.centurygame.com/privacy-policy/
Facebook fan sayfası: www.facebook.com/gunsofglorygame
Hizmet Şartları: https://www.centurygame.com/terms-of-service/

NOT: Guns of Glory oynaması ve indirmesi tamamen ücretsiz bir oyundur ancak bazı oyun eşyaları gerçek para ile satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemezsen, lütfen Google Play Store uygulamandan satın almalar için şifre korumasını etkinleştir. Ayrıca, oyun internet bağlantısı gerektirir. Doğru strateji ile Şan ve Şerefe ulaşabilecek misin?

 

İNDİRME LİNKLERİ

Guns of Glory APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

30 comentarios en "Guns of Glory APK v7.17.0"

 1. ÖZKAN Diyor:

  Size zahmet ‘Asphalt 8’ oyununa hile gelir mi?

 2. ELİF ÇİLER Diyor:

  Hocam zooba mod bekliyoruz senden

 3. EMRE Diyor:

  Hocam “Adorable Home” yeni sürüm apk gelir mi ?

 4. EMİN Diyor:

  Soccer hero 2 3.seviyeden sonra internet bağlantısı istiyor internet açık olduğu halde bağlantı hatası diyor

 5. HASAN Diyor:

  Unkilled güncellemesi için halen beklemedeyiz hocam bir el atarsanız seviniriz teşekkür ederiz

 6. MEHMET Diyor:

  Hocam ülke seçtiğinizde hile geçerli olmuyor neden ?

 7. ALİ RIZA Diyor:

  Hocam FM 22 kış transfer güncellemesi ne zaman gelecek ?

 8. SÜMEYRA Diyor:

  Hocam sfg2 yeni özelikler yapın

 9. ZEKERİYA ERSİN Diyor:

  Çok teşekkürler hocam. Ellerine sağlık…

 10. ESRA Diyor:

  Bullet echo para APK plies

 11. ERDAL Diyor:

  Hocam Motor Depot Yeni Sürüm getirirmisiniz

 12. YAŞAR Diyor:

  Hocam World Soccer Champs güncel sürüm gelir mi?

 13. ŞAFAK Diyor:

  Hocam Spotify apk da istediğimiz müzikleri indirebiliyor muyuz?

 14. BÜŞRA Diyor:

  Hocam zooba mod bekliyoruz senden

 15. CEYDA Diyor:

  Hocam iyi çalışmalar. Müsait olduğunuz vakitte Motor Tour için yeni sürüm apksını ayarlayabilme şansınız olur mu? oluyor ise vaktiniz olduğu zaman yapabilirseniz makbule geçer.

 16. BETÜL Diyor:

  Sa hocam dude theft wars oyununu indirdim buradan ama durduruldu diyip duruyor oyuna giremiyorum

 17. MELİKE ELİF Diyor:

  gta san andreas veya vice city trilogy ne zaman apk gelecek

 18. ŞULE Diyor:

  Hocam landlord go hileli gelir mi

 19. ÖMER Diyor:

  Hocam sims mobile güncellemesini ne zaman yapacaksınız acaba? Ona da bir bakabilirseniz çok sevinirim🤗

 20. MUSTAFA ASIM Diyor:

  Hocam dead cells son sürümü gelecekmi

 21. BARIŞ Diyor:

  Hocam br style hile gelecekmj

 22. EMİNE Diyor:

  Reis ıde concert diye oyun var bu oyuna bir hile yap be elmas ve para hilesi yap.

 23. İRFAN Diyor:

  royale clans clash of war

 24. FULYA Diyor:

  Yeni çıkan winwing için hile yapar mısınız

 25. NİLGÜN Diyor:

  Hocam World Soccer Champs güncel sürüm gelir mi?

 26. AHMET Diyor:

  Hocam dragons rise of berk durduruldu diyor

 27. MUHAMMET MUSTAFA Diyor:

  Hocam The Walkink Zombie güncel atabilir misiniz ? Eski sürüm çalışmıyor.

 28. EMRE Diyor:

  Hocam merhaba konuşan Tom altın peşinde güncel hile ne zaman gelir

 29. İLKAY Diyor:

  Hocam farming simülatör 16yı yüklerin ama dosya açılmıyor diyor hocam buna bir çare bulabilir misin hocam burada seviliyosunuz.

 30. TUBA Diyor:

  Hocam halletim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları