Gladiators Survival in Rome APK + MOD (Sınırsız Mücevher/Enerji) v

1.8.0

Gladiators Survival in Rome APK + MOD (Sınırsız Mücevher/Enerji)
Sürüm
1.8.0
Actualización
2 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
269
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Gladiators Survival in Rome hakkında tanıtım

Roman Gladyatör temasında Şehir kurma ile birleştirilmiş bir aksiyon hayatta kalma oyunu!

Gladiators Survival in Rome

Gladiators Survival in Rome

Arka fon

Gladyatörler: Roma’da Hayatta Kalma, antik Roma’da bir gladyatörün hayatı hakkındadır. Sadece gladyatörleri değil, aynı zamanda çiftçilerin ve savaşçıların hayatlarını da izliyorsunuz ve barışçıl ama zorlu ve aynı derecede dramatik bir dünyada yaşayacaksınız. Bu eşsiz aksiyon-hayatta kalma oyununda yaşamaya değer bir hayat gözlerinizin önünde açılacak.

Gladyatörler: Roma’da Hayatta Kalma, oyuncuları huzurlu köyler, karanlık zindanlar, şiddetli savaş alanları, uçsuz bucaksız zengin şehir veya her gün yeni katılan genç gladyatörleri eğittiğiniz geniş bir nehir gibi birçok farklı canlı sahneden geçirir… Gladyatörler: Roma’da Hayatta Kalma, her yerdeki mobil oyunculardan çok fazla destek alıyor. Çeşitlilik, bu oyunun biraz pasif oynanışı için de etkili bir telafidir.

Gladiators Survival in Rome

Gladiators Survival in Rome

Gladiators Survival in Rome

Oynanış çok çeşitli, biraz pasif ama yaşanacak çok şey var

Neden pasif diyorum? Örneğin, gladyatörün vücudunu güçlendirmek için çok yiyip içmeniz gerektiğinde, oyun size hemen büyük bir et parçası toplamanız için bir yer sunuyor (uzak aramanıza gerek yok). Ateş de hemen kullanılabilir (ateş yakmaya gerek yok), o zaman et parçasını mutfağa atmanız yeterlidir (yemek pişirmeye gerek yoktur), bu nedenle hemen karakter kaslı bir adama dönüşür (egzersiz yapmaya gerek yok, sadece ye ve iç). Çoğu durumda, her şey mevcuttur, ihtiyacınız olanı elde etmek için kolay bir şey yapmanız yeterlidir. Sonuç olarak, karakterin faaliyetleri bazen biraz inisiyatiften yoksundur ve bir şey yapmadan önce beyin fırtınasına ihtiyaç duymazsınız.

Öneri:  Heroes of the Dark APK v1.7.1

Ama karşılığında, deneyimlenecek çok fazla aktivite var. Roma’da hayatta kalın ve büyüyün, odun gördünüz, evler inşa edin, avlayın, yemek yiyin, düşmanlarla savaşın, takım arkadaşlarını özgür bırakın, arkadaşlarla rahatlayın, genç savaşçılar yetiştirin, zindanları keşfedin ve kendi şehrinizi inşa edin…

Sadece belirli bir yöne odaklanmakla kalmayıp, Gladyatörler: Roma’da Hayatta Kalma da Roma gladyatörünün tüm yaşam, çalışma ve dövüş faaliyetlerinin bir birleşimidir. Ona katılarak yavaş yavaş gerçek bir dövüşçü gibi hissedeceksiniz. Gelişen Roma İmparatorluğu’nun bir parçası olma hissi de oldukça güzel. Ve sıralı, sorunsuz ve mantıklı olan bu tür pek çok aktivite olduğu için Gladiators: Survival in Rome sizi asla sıkmayacak.

Oyun Survival Action ve City Building’e odaklanıyor. Aynı zamanda eğlenceli, esprili ve enerji dolu bir hikaye anlatma sanatı sunuyor. Savaşçı karakter, enerji ve sınırsız gençlik dolu inşa edilmiştir ve her zaman her zirveyi fethetmek ister. En alt basamaktan onunla gideceksin: yeni bir ülkede hayatta kalmanın bir yolunu bul, köylülerle birlikte çiftlikte çalış, barınaklar inşa etmek için odun kes ve onu gladyatör kariyeri için eğit. Sonra savaş sürekli patlak verir. Ayağa kalkın, köydeki gençleri toplayın, silahlar yapın, zırhla donatın, sonra düşmanla savaşın ve onları alt edin ve sonunda Roma’nın en iyi gladyatörü olmak için başarı üstüne başarı elde edin. Sonra kendi şehrini inşa etmek için ordunu ve servetini inşa edersin. Bu, gladyatörün oyundaki en yüksek hedefidir.

Dövüş oyundaki en aktif aktivitedir

Oyunda yer alan savaş ekranları da oldukça özenli tasarlanmış. Gladyatör, düşmanın kışlasının kapısını kırmak, her istasyonda saklanan sırları bulmak, kaynakları, ganimetleri, özgür mahkumları ve köleleri toplamak için olağanüstü bir güç kullanacak…

Savaşta, silahları seçebilir ve hedefi tamamlamak için en uygun savaş taktiklerini seçebilirsiniz.

Her savaş faaliyetinde, her durumda inisiyatifi elinde tutmak için çevikliğinizi ve yaratıcılığınızı göstermeniz gerekir. Savaş aşaması, diğer faaliyetlerin mevcut pasif statüsünden kurtularak çok daha yüksek bir inisiyatif gösterme yeri olacaktır.

Öneri:  WildCraft APK v23.6_adreno

Gladiators Survival in Rome

Gladiators Survival in Rome

Gladiators Survival in Rome

En önemli faktör hala hayatta kalma faktörüdür.

Hayatta kalma unsuru, Gladyatörler: Roma’da Hayatta Kalma’nın temel bir parçasıdır. Gladyatörün Sağlık ve Dayanıklılık Barına (Kan Barı) dikkat etmelisiniz. Bir düşman tarafından her vurulduğunuzda, kan kaybedersiniz. Daha fazla yiyecek almadan sürekli olarak birçok şey yaptığınızda, enerji ölçeği düşecektir.

En iyi vücut kondisyonunu korumanın tek yolu, karakterin her zaman kanla dolu olmasını ve iyi beslenmesini sağlamaktır. Bu gladyatör sadece yenildiğinde değil, yiyeceği ve enerjisi bittiğinde de hayatını kaybeder. Ve savaştayken, enerji seviyesi çok düşük olduğunda, nişan alma ve saldırı da güç ve isabetlilik kaybeder.

Yani, anahtar vurulmamak ve aç kalmamaktır. Bunu iyi yaparsanız, karakterin yaşam yolculuğunun tadını çıkaran saatler geçireceksiniz.

Gladiators Survival in Rome

Gladyatörlerin MOD APK versiyonu: Roma’da Hayatta Kalma

MOD özellikleri

Sınırsız Mücevher

sınırsız enerji

Not

Yeterince sahip olmasanız bile Mücevherleri harcayabilirsiniz.

Enerji azalmaz.

Adnroid için Gladyatörler: Roma’da Hayatta Kalma APK & MOD’u indirin

Garip bir ülkede hayatta kalın, sonra savaşın, çiftlik yapın, hasat edin ve inşa edin… Bu rahatlatıcı hayatta kalma simülasyon oyununda çok şey yapacaksınız. Bu oyunun 3D grafiklerini ve esnek içeriğini görmezden gelemezsiniz. Hayatta kalma türü konusunda tutkuluysanız ve farklı bir şey bulmak istiyorsanız, şimdi Gladiators: Survival in Rome’u oynayın! 

Gladiators Survival in Rome

YOUTUBE

Gladiators Survival in Rome

Gladiators Survival in Rome

Gladiators Survival in Rome

Gladiators: Roma’da Hayatta Kal hayatta kalma oyun mekaniği ve şehir kurma özellikleri olan bir Aksiyon RPG’sidir. Sen Sezar’ın ordusundan bir kaçaksın ve Antik Avrupa’nın vahşi doğasının derinliklerine ineceksin.

Zalim askerlerden köleleri özgür bırak, barbar ve bilinmeyen topraklardaki efsanevi sırları keşfet ve özgür, hayatta kalan insanlardan oluşan bir şehir inşa et. Topladığın şeylerden silahlarını ve zırhını yap, ardından kralın lejyonlarını öldür ve Roma İmparatorluğunu fethet!

Öneri:  Takashi Ninja Warrior APK + MOD (Sınırsız Para) v2.6.4

🤝 Mobil cihazlarda ilk sosyal hayatta kalma oyunu

Yalnız değilsin: Binlerce lejyoner, Roma imparatorunun şanını ve tanınmasını arzuluyor. Güçlü Roma vatandaşlarının gözleri önünde en büyük Gladyatör olmak için hayatta kalan arkadaşlarınla birlik ol veya arenada rakiplerinle savaş!

⚒ Gladiators: Roma’da Hayatta KalÖzellikler

★ Aksiyon Kombat: Serbest hareket ve en iyi hack’n’slay
★ Derin Crafting: Oyun dünyasının her yerinde bitkileri hasat et, taş çıkart ve ağaçları kes
★ Açık Dünya: Geçmişin krallıklarını keşfet ve hazineleri bul
★ Şehir İnşa Et: Evini planla ve çiftliklerle kendi şehrini kurun
★ Stratejik Seçim: Silahlarını farklı efektler için özelleştir
★ Eşsiz Sanat Stili: El yapımı 3D modeller ve çarpıcı animasyonlar
★ Büyük Tarih: Zombilere karşı hayatta kalmak sıkıcı, seni Cesar’ın zamanlarına tarihi bir fantezi yolculuğuna çıkaracağız!

Antik Roma’da, tek bir elle çizilmiş çakıl taşından, oyuncuların fethetmesi ve yolculuğa amaç vermesi için prosedürel olarak oluşturulmuş haritalara kadar sayısız yapboz parçasıyla bir sandbox dünyası inşa ettik. Tüm büyük oyun geliştirme projelerinde olduğu gibi, gerçeklik ve tepki gerçeğin tek kaynağıdır, bu yüzden lütfen Colossi’nin ilk oyununun herhangi bir yönüne yönelik duygularını paylaşmaktan çekinme.

Gladiators: Roma’da Hayatta Kal oyununu denediğin için teşekkür ederiz! Gördüğünü beğenirsen veya geri bildirimde bulunmak istersen bir mağaza incelemesi bırakırsan veya Sosyal Medya sayfalarımızı ziyaret edersen çok mutlu oluruz:

💬 Discord: https://discord.gg/xg6XYzJgJm

🧑🏼‍🤝‍🧑🏻 Facebook: https://www.facebook.com/Gladiators.Survival

👽 Reddit: https://www.reddit.com/r/GladiatorsSurvival/

İNDİRME LİNKLERİ

Gladiators Survival in Rome APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

33 comentarios en "Gladiators Survival in Rome APK + MOD (Sınırsız Mücevher/Enerji) v1.8.0"

 1. SEZAİ Diyor:

  Hocam gta san andreas indiremiyorum indirince android sürümü yüksek diyor buna çözüm bulabilir misin

 2. ELİF Diyor:

  hocam spotify apk cok fazla depolama alani kullaniyor, nerdeyse 8 gb’lik bir veri. normal spotif bu kadar harcamiyor sebebi ne olabilir?

 3. EMRULLAH Diyor:

  Helal Olsun Hocam Aslan Hocam

 4. AHMAD TAHER Diyor:

  Hayir online degil

 5. PERVER Diyor:

  Üstad kolay gelsin. Raid: shadow legends ile ilgili bir paylaşımın olabilir mi?

 6. ÖMER Diyor:

  Hocam sims mobile güncellemesini ne zaman yapacaksınız acaba? Ona da bir bakabilirseniz çok sevinirim🤗

 7. MANSUR KÜRŞAD Diyor:

  Hocam sitede armv6 ve eskisi için oyun varmı

 8. SERDAR Diyor:

  Abi botworld ün 1.1.3 sürümünü para hileli yüklermisin

 9. CAN Diyor:

  Hocam rise of kingdoms

 10. YUSUF KENAN Diyor:

  Hocam armv9 işlemci varmı çıktımı

 11. HASAN Diyor:

  Güncelleme istiyor

 12. AYŞEGÜL Diyor:

  Hocam, “Space Flight Simulator” yeni sürüm ne zaman gelir?

 13. CEMİLE ÇİĞDEM Diyor:

  Hocam mcpe 1.18 final çıktı siteye ekler misiniz?

 14. BARIŞ Diyor:

  Kral iyi geceler varmi bir gelişme ultimate air traffic 2022.06 mod apk gelirmi ?? Birde infinite flight yeni sürüm?

 15. RIDVAN Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli APK yapıcakmısınız bir hafta bekledim gelmedi bir sorun varmı diye merak ettim

 16. MEHMET SUPHİ Diyor:

  Hocam Theotown 1.8.89a sürümü çıktı onun hileli sini yapar mısın

 17. SERKAN Diyor:

  Hocam post knight para hileli atabilir misin?

 18. MEHTAP Diyor:

  Lütfen🙏

 19. BİLGİ Diyor:

  Dead Trigger 2 yi update eder misin?

 20. KAAN SUAT Diyor:

  Global war simulation premium gelir mi hocam

 21. BURAK Diyor:

  Hocam Dead 4 Returns apk hileli yaparmısın

 22. MEDİHA Diyor:

  Hocam güncelleme geldi update yaparmısın

 23. CENGİZ Diyor:

  Hocam steel and flesh 2 yeni sürüm hile yapar mısın

 24. CANAN Diyor:

  Yeni çıkan winwing için hile yapar mısınız

 25. TUBA Diyor:

  Hocam teşekkürler yaptığın her şey için

 26. SERDAR Diyor:

  Hocam araba loto Yu kazanınca bıtıyoe ve oyun easter egg yok dıyor ufak seyler var satın alınıcak sadece

 27. BİLGİN Diyor:

  Hocam 50 tl olan oyunu bedava üstelik araba hileli senden iyisi asla bulunmaz hocam <3

 28. IRAZCA Diyor:

  hocam streamer life simülatör ne zaman gelir?

 29. MUSTAFA ASIM Diyor:

  Hocam halletim

 30. SELAHATTİN Diyor:

  Hocam kolay gelsin. Little Hero: Idle RPG oyunu için sonsuz elmas para hileli sunabilir misiniz rica etsem ?

 31. ÖZHAN Diyor:

  Hocam Spotify apk da istediğimiz müzikleri indirebiliyor muyuz?

 32. MEHMET Diyor:

  Hocam oyunu indirip kuruyorum ancak oyuna girince durduruldu diye atıyor ne yapmalıyım

 33. IŞIL Diyor:

  Soccer hero 2 3.seviyeden sonra internet bağlantısı istiyor internet açık olduğu halde bağlantı hatası diyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları