Galaxy Attack Alien Shooter APK + MOD (Sınırsız Para) v

38.1

Galaxy Attack Alien Shooter APK + MOD (Sınırsız Para)
Sürüm
38.1
Actualización
29 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
106
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Galaxy Attack Alien Shooter tanıtın

Alien Shooter, Chicken Invaders gibi efsanevi oyunlarla bilgisayar teknolojisinin erken dönemlerini deneyimlediyseniz… o zaman bunlar asla unutamayacağınız güzel anılar. Bugün size tanıdık bir oyunla ama tamamen yeni bir versiyonla çocukluğunuza dönmenize yardımcı olacağım. Onesoft yayıncısının Galaxy Attack: Alien Shooter oyununu deneyimleyin. Bu, efsanevi Chicken Invaders oyununun yükseltilmiş bir versiyonudur. Hala eski platformu temel alıyor, ancak bu sürümde birçok görsel ve oyun geliştirmesi var.

Galaxy Attack Alien Shooter

Galaxy Attack Alien Shooter

 

 

 

Galaxy Attack Alien Shooter

Komplo

Galaxy Attack: Alien Shooter, Dünya’nın geleceği hakkında bir fantezi dünyasıdır. Teknoloji son derece modern hale geldikçe, insanlar yeni uzay araçlarıyla kolayca hareket edebilir ve uzayı keşfedebilirler. Ancak bunu uzaylı yaratıklarla ilgili ölçülemez tehlikeler takip ediyor. Dünyayı istila etmek ve insanları kendilerine köle yapmak için bir komploları var. Bu nedenle, size önemli bir görev yüklenmiştir. Uzaylıların uzaydan istilasını önleyin.

Sahip olduğunuz tek şey, tüm düşmanları yok etmek ve insanlığa barış getirmek için kullanılan savaş uzay aracı. Dünyayı ve galaksiyi uzaylı canavarlardan yalnızca siz koruyabilirsiniz.

Galaxy Attack Alien Shooter

Oynanış

Yukarıda bahsedildiği gibi oynanış, efsanevi Chicken Invaders oyununa benzer. Bu, uzay aracının silahıyla düşmanı hareket ettirmek ve yok etmek için yalnızca ekrana dokunmanız gerektiği anlamına gelir. Ayrıca yükseltme öğeleri toplamayı ve silahlarınızı değiştirmeyi unutmayın. Oynanış hakkında, Galaxy Attack: Alien Shooter çok karmaşık ve kontrol edilmesi zor değil. Tek yapmanız gereken makul bir strateji vermek, defalarca ölmekten kaçınmanın etkili bir yolu.

Ancak, kolay kontrol, kolayca kazanabileceğiniz anlamına gelmez. Düşmanlarınız uzaylılar. Son derece güçlü, agresif ve giderek kalabalıklaşıyorlar. Dahası, modern teknolojiler varken bile uzay ortamı tehlikelidir ve insanlarla kontrol edilmesi zordur. Bu nedenle, akıllı ve cesur dövüşmenin yanı sıra, dövüş sürecinde düşmandan düşen ganimetleri de toplamalısınız. Ateş gücünü yükseltmede veya iyileştirme, kalkan gibi avantajlar sağlamada size çok yardımcı olur…

Öneri:  Benim Konuşan Tom'um 2 Apk Para Hileli İndir

 

Galaxy Attack Alien Shooter

Yeni uzay aracının kilidini aç

Savaşta ateş gücünü yükseltmenin yanı sıra, yükselttiğinizde silahlarınız daha yüksek hasar verebilir. Her silahın, muharebe etkinliğini sağlamak için belirli bir yükseltme seviyesi vardır. Ek olarak, Galaxy Attack: Alien Shooter size yeni ve daha modern uzay aracı sağlar. Her birinin farklı bir dövüş stili vardır ve gücü en üst düzeye çıkarmak için yükseltilebilir. Ancak onları yükseltmek ve kilidini açmak için çok fazla para harcamanız gerekiyor.

Uzay geminiz ne kadar güçlü olursa olsun düşmanlarla çarpışması durumunda uzay geminizin yok edilebileceğini belirtmekte fayda var. Bazen düşmandan çok fazla mermi almak da gemiyi “buharlaştırır”.

 Galaxy Attack Alien Shooter

Galaxy Attack Alien Shooter

Görevler

Galaxy Attack: Alien Shooter size bir dizi görev verir. Sayısız yoğun savaşla 160’tan fazla seviye içerir. Ayrıca her seviyeyi aşmak için patronu yenmeniz gerekiyor. Bunlar son derece tehlikeli silahlara sahip süper dev uzay gemileridir. Ancak, öne çıkan ve oyunculara çekiciliği getiren patron savaşlarıdır.

Düşmanlara karşı oynamanın yanı sıra, oyunun kaçma becerilerinizi göstermenize izin veren bazı seviyeleri vardır. Comet yağmuru, hayatta kalmak istiyorsanız geminizi ustaca sürmeniz gereken yer. Bir sürü heyecan verici ve son derece zorlu görevler var. Her görev tamamlandıktan sonra, birçok jeton alacaksınız ve lazer silahları veya toplar gibi yükseltme öğeleri alacaksınız.

grafik

Galaxy Attack: Alien Shooter, hem tabletler hem de mobil cihazlar için optimize edilmiş son derece kaliteli görüntülere sahip grafikler getiriyor. Uzaydaki süper klasik savaşlar en gerçekçi ve canlı şekilde yeniden üretilecek. Ek olarak, zırhlılar da gelişmiş silahlarla birlikte süper havalı. Ses, savaşları her zamankinden daha çekici hale getiriyor.

Galaxy Attack Alien Shooter

Galaxy Attack Alien Shooter’ın MOD APK sürümü

MOD özellikleri

 • Sınırsız Para: Yeterince Kristal ve Altın olmasa bile her şeyi satın alabilirsiniz.
 • Sınırsız Sandık: Mavi, Destansı ve Efsanevi Sandıklar sınırsızdır.
Öneri:  Sushi Roll 3D APK + MOD (Sınırsız Para) v1.8.0

Android için Galaxy Attack: Alien Shooter MOD APK’sını indirin

Çeşitli savaşlarla, artık sadece makineyle oynamakla kalmıyor, aynı zamanda 1vs1 veya 3vs3 savaşlarında çevrimiçi oyuncularla kesinlikle rekabet edebilirsiniz. Bu kadar üstün özelliklerle Galaxy Attack: Alien Shooter’ın eski versiyonun çok ötesine geçtiği söylenebilir. Oyun, oyunculara hem tanıdık hem de garip gelen yeni bir rüzgar getiriyor. Bu harika oyunla çocukluğunuza dönmeye hazırsanız, yazının altındaki bağlantıdan indirin.

INSTAGRAM

 

Galaxy Attack Alien Shooter

 

Galaxy Attack Alien Shooter

Critical Ops, mobil cihazlar için geliştirilmiş, 3 BOYUTLU ÇOK OYUNCULU bir FPS oyunudur. Hızlı reflekslerin ve TAKTİK becerilerinin başarıya giden yolda anahtar görevi göreceği bir aksiyon yaşa.

Beceriye en fazla dayalı mobil FPS oyunu için hazır mısın?

Critical Ops, son derece özenle tasarlanmış haritalarda ve zorlu oyun modlarında savaşma imkânı sağlayan bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Silah arkadaşlarınla omuz omuza savaş ya da bireysel skorunu kovala. Coalition mı yoksa Breach üyesi olarak mı savaşacaksın?

Sonucu becerilerin ve stratejin belirleyecek.Rekabet avantajı sağlayacak hiçbir oyun içi satın alım sunmayarak ADİL BİR OYUN ORTAMI garanti ediyoruz!Yoğun PvP oyunda mücadele ederek çeşitli silahlarda ve becerilerde ustalaş. Çekişmeli dereceli oyunlarda benzer beceri seviyelerine sahip diğer ajanlarla mücadele edeceksin. Oynarken yeni mekanikler öğrenip çeşitli bilgiler edinerek bir oyuncu olarak güçleneceksin.

SOSYALLEŞ! Bir klan oluştur ya da klana katıl. Özel maçlara ev sahipliği yap. Arkadaşlarını toplam ve heyecan dolu bir savaşta onlara katıl!

Critical Ops, e-spor dünyasını mobil platformlara taşıyor. ENERJİK E-SPOR SAHNEMİZE katıl ve hem KENDİN hem takımın için bir şöhret kazan.

 

Galaxy Attack Alien Shooter

Oyunda şu an heyecan dolu üç oyun modu yer alıyor:

Öneri:  Egg Inc Apk Para Hileli İndir

FİTİL SÖKME
İki takım, iki amaç! Bir takım bombayı kurup bomba patlayıncaya kadar onu savunmaya çalışırken diğer takım da fitilini sökerek bombayı etkisiz hâle getirmeye çalışır. Savaş alanında hâkimiyet kur!

TAKIM ÖLÜM MAÇI
İki düşman takım, süreli bir ölüm maçında kozlarını paylaşır. Her mermiyi iyi değerlendir!

TABANCA OYUNU
İki takım birbirine karşı savaşır ve oyuncular kendi başlarına oyundaki tüm silahları alabilme yolunda ilerler. Teçhizatını yükselt!

Galaxy Attack Alien Shooter
Eşleştirme sistemimizle oyunu nasıl istersen öyle oyna:

ÇABUK OYUNLAR
Benzer beceri seviyesindeki ajanlarla çabuk, eşleştirmeli oyunlarda mevcut tüm oyun modlarını oyna.

DERECELİ OYUNLAR
Ajanlar Fitil Sökme benzeri çekişmeli bir eşleşmede puan kazanmak ve derecelerini korumak için mücadele eder. Sıralamanın en üst noktasına çık!

ÖZEL OYUNLAR
İşte Critical Ops oynamanın klasik yolu. Mevcut oyun türlerinden birine katıl veya ev sahipliği yap, şifre belirleyerek özel odalar oluştur.

Galaxy Attack Alien Shooter

Düzenli güncellemelerle oyun performansı geliştirilir, yeni oyun modlarının ve özelliklerinin ve ayrıca bir oyuncu olarak deneyimini kişiselleştirecek temaların kilidi açılır. Critical Ops OYNAMASI ÜCRETSİZ BİR OYUNDUR ve hep öyle kalacaktır. Satın alımlar sadece görüntü amaçlıdır.

Hemen indir ve Critical Ops topluluğuna katıl!

Sosyal medyada bizi takip et:
Facebook: https://www.facebook.com/CriticalOpsGame/
Twitter: https://twitter.com/CriticalOpsGame
YouTube: https://www.youtube.com/user/CriticalForceEnt
Discord: http://discord.gg/criticalops

Gizlilik Politikası: http://criticalopsgame.com/privacy/
Hizmet Koşulları: http://criticalopsgame.com/terms/

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

Galaxy Attack: Alien Shooter APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

42 comentarios en "Galaxy Attack Alien Shooter APK + MOD (Sınırsız Para) v38.1"

 1. GÖKSEL Diyor:

  Hocam dead cells yeni sürüm ne zaman gelir ?

 2. ERHAN Diyor:

  Hocam Dead 4 Returns apk hileli yaparmısın

 3. ÖZKAN Diyor:

  Slm hocam gunship battle helikopter 3d oyunun güncel halini hileli yapar mısın lütfen

 4. EMRE Diyor:

  Hocam steel and flesh 2 yeni sürüm hile yapar mısın

 5. NURSEL Diyor:

  Hocam ben oyunu yükledim para ancak harcayınca geliyor onada çok az geliyor napmalıyım

 6. ÖZGÜR SİNAN Diyor:

  angry birds epic

 7. KEMAL KÜRŞAT Diyor:

  Hocam draw a stick man 2 de chapter 3 geçmek için para gerekiyorda önceden istemiyordu

 8. MEHMET Diyor:

  Hocam farming simülatör 16yı yüklerin ama dosya açılmıyor diyor hocam buna bir çare bulabilir misin hocam burada seviliyosunuz.

 9. ALİ Diyor:

  Hocam the street king hile oluyor mu seviliyorsun hocam

 10. HACI MURAT Diyor:

  Hocam World Soccer Champs Güncelleme yapar mısınız lütfen zahmet olmazsa

 11. YUSUF Diyor:

  Hocam kaç oldu yorum atıyorum çıkmıyor, Asphalt 9 FPS kilidini açmak istiyorum yapabilir misin birşeyler hocam?

 12. NESLİHAN Diyor:

  Hocam Facebook hesabınızı bir süredir bulamıyorum ve Twitter hesabınız askıya alınmış

 13. HAZEL Diyor:

  brawl hay day hileli yaparmisin

 14. ÖZEN Diyor:

  Hocam selamünaleyküm SimCity building in yeni sürümünün hilelilisini yapabilirmisin abi sana zahmet

 15. NESLİHAN Diyor:

  Hocam motor depot yaparmısınız bir zahmet.

 16. HALE Diyor:

  Pixel Gun 3D adındaki oyunun güncellemesini Getiricekmisiniz Teşekkürler…

 17. YAKUP Diyor:

  Hocam nfs no limits yeni sürüme hack ekleyebilirmisiniz

 18. ÖZGE Diyor:

  abi senin kadar kral bir adam dünyaya bir daha gelmez adamsın adam

 19. SELÇUK Diyor:

  İyi geceler hocam conduct this oyunu mod apk oluyormu oyunun yapımcısı northplay

 20. AHMET Diyor:

  Hocam backflip madness oyununun tüm linkleri bozuk rica etsem düzeltebilir misiniz ❤🌹

 21. KEMAL Diyor:

  Hocam iBasketball Manager 22 geliri gelirse cok mutlu olurum

 22. VOLKAN Diyor:

  Senin Allah’ına kurban Allah’ına sen kralsın kralllll eyvallah hocammmmmm

 23. MEHMET EVREN Diyor:

  Hocaaam cansınız ellerinize sağlık 💘

 24. AHMET EMRE Diyor:

  Dls 21 hilesi gelirmi

 25. DİLEK Diyor:

  hocam sitedeki

 26. MEHMET Diyor:

  My little pony hile lütfen

 27. ÖVGÜ ANIL Diyor:

  Hocam armv9 işlemci varmı çıktımı

 28. MEHMET Diyor:

  oyunı6 Türkçe Yama yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler seviliyorsunuz ❤️

 29. TOLGA Diyor:

  Hocam struckd 3d apk gelebilir mi?

 30. ÖZGÜR Diyor:

  Hocam Cargo transport Simulator Hile oluyo mi?

 31. BERKER Diyor:

  kediler ve çorbalar gelirmi hocam

 32. YETKİN Diyor:

  Hocam merhaba score hero 2 yeni sürüm yapar mısınız?

 33. FATİH Diyor:

  Hocam spaceflight simulator yeni sürüm

 34. SENEM Diyor:

  Hocam Dead Cells’in yeni sürümünü hileli yapar mısın

 35. ÜMİT Diyor:

  Hocam merhaba score hero 2 yeni sürüm yapar mısınız?

 36. PINAR Diyor:

  Hocam e spor menajerliği para hilesi vb. yaparmısın

 37. EDA Diyor:

  Hocam zooba mod bekliyoruz senden

 38. MUSTAFA Diyor:

  Hocam gta san andreas indiremiyorum indirince android sürümü yüksek diyor buna çözüm bulabilir misin

 39. HÜSEYİN Diyor:

  royale clans clash of war

 40. ÜLKÜ Diyor:

  Hocam Survival on Raft:Crafting in the Ocean hile oluyor mu şimdiden teşekkürler

 41. HATİCE Diyor:

  Hocam last pirate güncelleme lütfen

 42. MUHLİS Diyor:

  Hocam merhaba sims mobile güncellemesi gelirmi? Seviliyorsunuz🤍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları