Filmigo APK + MOD (VIP Kilitsiz) v

5.5.1

Filmigo APK + MOD (VIP Kilitsiz)
Sürüm
5.5.1
Actualización
26 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
37
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Filmigo’yu tanıtın

Müzik ve Video Düzenleyici ile Fotoğrafların Video Yapıcı

Videolar ve fotoğraflar neden daha önemli hale geliyor?

Sosyal ağlar doğdu, gelişti ve şimdiye kadar interneti kullanan herkes için neredeyse vazgeçilmez hale geldi. Videolar ve resimler o zamandan beri daha da önemli hale geldi. Bir kişinin “sanatçılığının” bir ölçüsüdürler ve onun yaratıcılığını, oynanabilirliğini ve çekiciliğini gösterirler.

Örneğin Facebook, Instagram veya Tiktok’ta hızlı bir şekilde “ünlü” olmak istiyorsanız benzersiz video ve resimleriniz olmalıdır. Ve ünlü olmaya ihtiyacınız yoksa, harika videolar ve fotoğraflarla kaliteli “içerik” hazırlamak çevrimiçi arkadaşlarınızın dikkatini çekecektir. Hayat sanal olmamalı. Ancak günümüzün hızla değişen dünya durumu ve küresel bir pandeminin ortaya çıkmasıyla birlikte insanların sanal yaşamamaları zor.

Filmigo

Pek çok seçenek arasından sizin için hangisi?

Açıkcası birçok edit uygulaması olmasına rağmen özelliklerin olmaması, reklamların fazla olması gibi sebeplerden kendime uygun olanı bulamadım… Sonuçta “kaderim” olan Filmigo’yu buldum.

Filmigo benim için şu ana kadarki en iyi fotoğraf ve video düzenleme uygulaması. Daha fazla konuşulacak bir şey yok çünkü hepiniz bu tür uygulamaları zaten biliyorsunuz. Ben sadece Filmigo’nun büyük farklılıklarına odaklanacağım. Benimle aynı zevke sahipseniz indirebilirsiniz.

Filmigo

Yarı profesyonel fotoğraf ve video düzenleme araçları

Fotoğrafları mobil cihazlarda düzenlemenin profesyonel olduğunu söyleyenlere katılmıyorum. Büyük yazılımla karşılaştırıldığında, görüntü büyük PC ekranında “uzman” adı verilen standarda göre büyütülür ve düzenlenir. Ve her gün sosyal ağlarda paylaştığımız her şey, en fazla yarı profesyonel veya amatör. Bu iki seviye arasında Filmigo’yu “yarı profesyonel” olarak değerlendiriyorum.

Öneri:  SİMCİTY BUİLDIT MOD APK İNDİR – PARA HİLELİ - V1.11.8.41937

Filmigo, temelden gelişmişe, ayrıntılıdan genele, kırpma, çıkartma ekleme, filtreleri ayarlama, görüntüler için farklı efektler kullanma, renk tonunu, parlaklığı, kontrastı, gölgeleri ayarlama gibi fotoğraf ve videoları düzenlemek için geniş bir araç yelpazesine sahiptir… Daha karmaşık, cilt düzenleme, arka plan değiştirme, görüntüdeki konuları kesme ve başka bir görüntünün üzerine dikme var… Sonuçta, birçok görüntüyü kısa bir videoda birleştirebilir ve ardından arka plan müziği ekleyebiliriz.

Bir ortopedik editörden beklediğiniz her şey burada. Tüm büyük ve küçük özellikler alttaki simgelerle gösterilir. Simgeye dokunun ve seviyeyi ayarlayın, memnun kalana kadar aşağıdaki görüntünün değişimini buna göre izleyin.

Düzenlemeyi bitirdikten sonra, cihazınıza kaydedebilir veya doğrudan uygulamanın paylaş düğmesinden doğrudan sosyal ağlarda yayınlayabilirsiniz.

Hem fotoğraf hem de video düzenlemeyi birleştirme

Düzenleme veya video düzenleme konusunda uzmanlaşmış diğer bazı uygulamaların aksine, Filmigo’da her iki tür bir arada bulunur. Tek bir indirme ile hem hareketsiz görüntüleri hem de hareketli videoları benzer işlemlerle kullanabileceksiniz. İki ayrı uygulamayı paralel olarak kullanmak zorunda kalmadan anlaşılması ve kullanılması kolaydır. Zamandan ve hafıza kapasitesinden tasarruf etmek, Filmigo’yu bu kadar takdir etmemin nedenidir.

Filmigo

Filmigo’da videolar oluşturun

Filmigo’da video oluşturmanın üç yolu vardır. Bunlardan biri, kendinizi uygulamanın kamerasına kaydetmek. İkincisi, telefonda bulunan videodan yüklemek. Üçüncüsü, durağan görüntüleri birleştirmek ve ardından eksiksiz bir video oluşturmak için ses efektleri, animasyon eklemek.

İlk yöntem doğrudan uygulama ile kayıt yapmaksa, kayıt yaparken doğrudan düzenleyebilirsiniz. 2. ve 3. yöntemlere gelince, videolar, animasyonlar tamamen yüklendikten sonra post prodüksiyon düzenlemesinden geçmeniz gerekecek.

Güçlü bir araç seti ile videoları düzenleyin

Filmigo, bilgisayar yazılımlarında olduğu gibi uzmanlığa dalmıyor, ancak telefonlardaki birçok video düzenleme uygulaması kadar yüzeysel de değil. Kullanıcılara güçlü bir video düzenleme araçları seti sağlar. Kesmekte özgür olun, videoları birleştirin, memler oluşturun, ses seviyesini düzenleyin, videolar için diğer sesleri çoğaltın, kendi sesinizi kaydedin, aralarından seçim yapabileceğiniz bir efekt kitaplığı, temalı çıkartmalar, yakınlaştırma ve uzaklaştırma, ağır çekim efektleri, özel geçiş efektleri yapın , tüm video için renk düzeltme…

Öneri:  Magnum 3.0 Gun Custom Simulator Apk Para Hileli İndir

Bunun yanında biraz da Filmigo’daki müzik kütüphanesinden bahsedelim. Klasikten moderne tam müzik türleri vardır. Tüm şarkıların telif hakkı vardır, bu nedenle daha sonra sosyal ağlarda yayınlama konusunda endişelenmeyin. Ayrıca isterseniz seslendirme özelliğini seçebilir, sesinizi robot sesine, canavar sesine çevirebilir veya videonun daha canlı olması için tonunu ayarlayabilirsiniz.

Video düzenleme işlemini tamamladıktan sonra, video kalitesini etkilemeden ve süreyi sınırlamadan HD 720P / 1080P kalitesinde çıktı almak mümkün olacaktır.

Videoları sıkıştırın ve paylaşın

Her video ne kadar kısa olursa olsun oldukça büyük bir kapasiteye sahiptir. Bu nedenle, tasarruf etmek için cihazda çok fazla alana ihtiyacınız olacak. Filmigo, videoyu kaydetmeden önce sıkıştırmak veya arkadaşlarınızla ve ailenizle hızlı bir şekilde paylaşmadan önce sıkıştıran etkili bir çözüme sahiptir.

Filmigo’da video sıkıştırma, otomatik olarak yalnızca bir veya iki dokunuşla çok hızlı gerçekleşir. Video daraltılacak ve genişletildiğinde orijinal görüntü kalitesini koruyacaktır. Bu türdeki sıkıştırılmış video dosyaları, tüm dosya için bir parola ayarlayabildiğinizden, kullanıcılar için güvenliği artırmanın bir yoludur. Paylaşmak istiyorsanız, bölmenize gerek yok. Sadece şifreye sahip olanlar giriş yapabilir ve görebilir.

Filmigo’nun MOD APK sürümü

MOD özelliği

VIP Kilidi Açıldı

Filmigo VIP’de daha neler var?

 • Reklamsız
 • 4K videoları dışa aktar
 • 4K videoyu düzenle
 • VIP paleti
 • Filigranı kaldır
 • Videoları 5 dakikadan fazla dışa aktarın
 • Ses Aktarıcı
 • 1000’den fazla kaynak
 • VIP özellikleri

Android için Filmigo APK & MOD’u indirin

Kısacası Filmigo, hem video hem de görüntü düzenleme, benzersiz sıkıştırma ve devasa bir ses, efekt koleksiyonu ile kullanımı kolay bir uygulamadır. Şimdi indirip denemelisiniz.

INSTAGRAM

 

 

Filmigo, şık müzik videosu ve slayt gösterisi yapmak için güçlü bir video düzenleme aracıdır. Basit adımlarla, modaya uygun müzik, animasyon çıkartmaları, popüler temalar, özel altyazılar ve geçişlerle birleştirilmiş orijinal bir video gösterilecek.

Öneri:  Angry Birds 2 Apk Para Hileli İndir

Bu video yapımcısının Temel Özellikleri
Profesyonel Düzenleme Aracı:
Filmigo video düzeltici, videoyu düzenlemeniz için güçlü araçlar sunar. Bir videoyu parçalara ayırabilir, galerinizdeki görüntüleri birleştirebilir, kaliteden ödün vermeden videoyu sıkıştırabilirsiniz. Ayrıca, süper ilginç bir sanat eseri yapmak için videoyu yakınlaştırabilir veya hızlandırabilirsiniz.

Modaya Uygun Müzik:
Videonuzu popüler hale getirmek için tam lisanslı müzik sunuyoruz. Beğendiğiniz tüm modaya uygun müzikleri seçebilir, etkileyici videolar oluşturmak için çoklu müzik ekleyebilirsiniz. Herhangi bir videodan kolayca ses çıkarın ve kendi BGM’niz yapın. Ayrıca seslendirmeyi kullanarak sesinizi robot, canavara çevirebilirsiniz…

Enfes Temalar:
Filmigo video yapımcısı çeşitli temalara ve benzersiz geçişlere sahiptir. Harika bir müzik videosu oluşturmak için yalnızca bir dokunuş yeterlidir.

Sevimli Çıkartmalar:
Çeşitli GIF’ler, emojiler, hareketli çıkartmalar var. Filmigo, ilginç videolar oluşturmanıza, sosyal medyada daha fazla takipçi kazanmanıza yardımcı olur.

Sanatsal Altyazılar:
Seçebileceğiniz çeşitli yazı tipleri vardır. Ayrıca yaratıcı videolar oluşturmak için karalamalar ekleyebilir, ekranda çizim yapabilirsiniz. Bu arada VIP ayrıcalığımız 1080p dışa aktarma, pikselleştirme ve kaydırma metni içerir, ayrıca reklam ve filigran yoktur.

İhracat:
Filmigo video düzenleyici, kalite kaybı ve süre sınırı olmadan HD dışa aktarma sağlar. Videoyu veya slayt gösterisini istediğiniz zaman taslağınıza kaydedebilirsiniz. Ayrıca, bulanık arka plan ve ses geliştirme özellikleri, video ve slayt gösterisini daha çekici hale getirir.

Paylaş:
Kare temalar ve kırpma modu yok, kullanıcılar için özelleştirildi. Videolarınızı sosyal ağda kolayca paylaşın. Düğün günü, doğum günü, sevgililer günü, cadılar bayramı, noel gibi özel anlarınızı kaydedebilirsiniz…

Bu film düzenleyici ile fotoğraflar, müzik ve diğer öğelerle video oluşturmak kolay ve eğlenceli hale geliyor. Videolarınızı altyazılar, temalar, geçişler, çıkartmalar, karalamalar ve neredeyse istediğiniz her şeyle yaratıcı ve kişiselleştirilmiş bir şekilde güzelleştirebilirsiniz.

Filmigo ile ilgili herhangi bir öneriniz veya sorunuz varsa, lütfen bizimle support@enjoy-global.com adresinden iletişime geçin.

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

Filmigo APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

31 comentarios en "Filmigo APK + MOD (VIP Kilitsiz) v5.5.1"

 1. SELKAN MURAD Diyor:

  Hocam european war 5 güncel versiyon gelir mi dun güncelleme aldi

 2. TUBA Diyor:

  Hocam motor depot yaparmısınız bir zahmet.

 3. AYŞE Diyor:

  Hocam Minecraft yeni sürüm gelecek mi ?

 4. KÜBRA Diyor:

  Üstad kolay gelsin. Raid: shadow legends ile ilgili bir paylaşımın olabilir mi?

 5. TEVFİK Diyor:

  Hocam dead cells son sürümü gelecekmi

 6. CEYDA Diyor:

  Unkilled güncellemesi için halen beklemedeyiz hocam bir el atarsanız seviniriz teşekkür ederiz

 7. TUĞBA Diyor:

  Hocam 8 Ball Pool çizgi hilesi oluyor mu? Sitede var fakat güncel değil

 8. GÖZDEM Diyor:

  WORLD CONQUEROR 4 türkçe dil desteği yapa bilirmisin

 9. LEVENT Diyor:

  Hocam Dead cells e bi bakarmısınız.

 10. MUAMMER Diyor:

  Acaba bende ilerde böyle hoca olabilirmiyim

 11. ZEYNEP Diyor:

  Merhabalar hocam, slay the spire 2.2.8 apk yaparmısın

 12. GÜLŞAH Diyor:

  Rise of berk güncelleme atacakmisin apk adam

 13. BAYRAM Diyor:

  Hocam multiplayer korku oyunları yükler misin

 14. SİMGE Diyor:

  Bide hocam lütfen ama lütfen gumslinger ve pc creator ve horizon chase oyunlarının güncel sürüm linki lütfen defalarca yazıyorum

 15. DENİZ Diyor:

  Hocam world of conquerror 4 oyununda tarihler var 1943 1950 1980 tarihleri falan bidahaki hilede onları kaldırma şansınız varmı

 16. İLKER Diyor:

  Hocam siz bize hakkınızı helal etmezseniz biz yandık

 17. EMRAH KEMAL Diyor:

  hocam siz hacker misiniz birsürü oyunu hileli yaptınız kolay iş değil

 18. MUKADDER Diyor:

  Bilgilendirirsen sevinirim abi:)

 19. OĞUZ KAAN Diyor:

  Free fire hilesi yaparmısın

 20. SEVGİ Diyor:

  hocam lütfen cevaplayııın

 21. EMİNE AYÇA Diyor:

  Hocam european war 5 güncel versiyon gelir mi dun güncelleme aldi

 22. ÜNAL Diyor:

  Hocam Spotify apk da istediğimiz müzikleri indirebiliyor muyuz?

 23. MUHAMMED NURİ Diyor:

  İyi günler hocam 🙋🤗🤗

 24. ASLI Diyor:

  Hocam spaceflight simulator yeni sürüm

 25. İLKNUR Diyor:

  Hocam real steel wrb yeni sürüm yaparmısınız

 26. EMİN Diyor:

  Hocam Minion Rush hileli gelir mi teşekkürler

 27. İBRAHİM Diyor:

  Abi grow castle yapar mısın yeni versiyon

 28. ERSİN Diyor:

  Hocam last pirate güncelleme lütfen

 29. EVRİM Diyor:

  Hocam ben oyunu yükledim para ancak harcayınca geliyor onada çok az geliyor napmalıyım

 30. EMİNE Diyor:

  Hocam last pirate güncelleme lütfen

 31. SEMİH Diyor:

  Hocam hala minecraft sunucularına giremiyorum hesabınız yok diyor bağlamaya çalışıyorum hata veriyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları