Family Island APK v2022150.0.16566

20202150.0.16566

Family Island APK
Sürüm
20202150.0.16566
Actualización
20 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
332
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Family Island Hakkında

Şu anda, Family Island’ın Google Play’de birçok olumlu inceleme ve yorumla bir milyondan fazla yüklemesi var. Güzel grafikler ve klasik bir çiftlik oyununun oynanışı ile oyun, stresli bir iş gününden sonra size huzur ve rahatlama hissi verir. Özellikle alışılmış çiftlik oyunlarından farklı olarak Bruce ve Eva’nın ailesi hakkında ilginç bir hikaye keşfedeceksiniz. Güzel bir ıssız adada maceralarına katılın. Antik bağlama rağmen, hikayeleri ve ilişkileri günümüz yaşamına çok yakındır.

Komik bir çiftlik oyunu

Modern yaşamda insanlar teknolojiye çok bağımlı. Herkes her zaman telefona odaklanır ama etrafındaki arkadaşlarını ve ailesini unutur. Bir gün hayal edin, ıssız bir adada yaşıyorsunuz ve hiçbir makineniz veya teknolojiniz yok. Telefon yok, internet yok, wifi yok.

Bruce, Eva ve çocukları aynı durumla karşı karşıyadır. Volkanik bir patlamanın ardından güzel ama tamamen bozulmamış ve doğal bir adaya itilmişler. Family Island’daki göreviniz, adayı yenilemelerine, evlerini yeniden inşa etmelerine ve sıfırdan yeni bir hayata başlamalarına yardımcı olmaktır. Bruce’un ailesinin kabilelerini ve arkadaşlarını bulmasına yardım ederken müreffeh bir kasaba geliştirin.

Adanızı yükseltin

Family Island’ın ilkel bir arsası var, bu yüzden makinelerden herhangi bir yardımınız veya anakaradan insanlarla iletişim kurma fırsatınız yok. Hayatta kalma oyunları gibi zombilerle veya dinozorlarla savaşmanıza gerek yok. Bu bir çiftlik oyunudur. Senin görevin sadece avlanmak, bitki dikmek ve yiyecek aramak. Bazı evler inşa etmek için ahşap ve taş gibi kaynakları kullanın. Oradan, adanızı etraftaki birçok kabileyi çeken yoğun bir kasabaya dönüştürebilirsiniz.

Başlangıçta, Bruce ve Eva’nın rehberliğinde Eğitim’den geçeceksiniz. Toprağı iyileştirmeye başlayın, bazı kayaları ve ağaçları ayıklayın ve kırın. Bundan sonra, yiyecek depolamak için bazı kulübeler, yangın sobaları veya depolar inşa edebilirsiniz.

Öneri:  Apex Legends Mobile APK v0.8.1330.22

Demir, ahşap, taş, ip, sabun gibi kaynaklar binalarınızı yükseltmek için kullanılır. Yükseltmeler, binaların giderek daha modern hale gelmesine yardımcı olur. Bu sayede para kazanmak için kilidini açabilir, bazı yeni kaynak türleri üretebilir ve kaynaklarınızı satabilirsiniz.

Pişirme süresi!

Issız bir adada yaşarken elbette dikkat etmeniz gereken ilk şey yemektir. Bruce’un ailesinin birçok çocuğu var, bu yüzden onların aç kalmasına izin veremezsin. Mevcut mahsulleri toplamaya ek olarak, bir dizi meyve ve yiyecek mahsulü yetiştirebilirsiniz.

Yemek seçmek için ateşe dokunan Eva, herkes için bir takım yemekler pişirecek. Malzemeler olmadan bir yemek pişiremezsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok yemek var. Yemek modern ama eski bir şekilde dekore edilmiş, kendinizi komik hissetmenizi sağlayacak.

Sisi yıkın, adanızı genişletin

Adanızın etrafındaki sisli bölge, henüz keşfetmediğiniz alandır. Ağaçları, kayaları, çalıları parçalayarak… yasak bölgeleri keşfetmenin bir yolunu bulabilirsiniz. Sadece bölgeyi genişletmekle kalmaz, yeni bir alanın kilidini açmak da Bruce ailesi hakkında daha ilginç hikayeler açar.

INSTAGRAM

Grafikler ve ses

Sizi rahatlatacak bir oyun arıyorsanız Family Island harika bir seçim. Oyunun grafikleri ilk oynadığınız andan itibaren sizi etkileyebilir. Görüntüler çok parlak ve keskin. Karakterler, şimdiye kadar gördüğünüz 3D çizgi filmler gibi sevimli ve eğlenceli bir şekilde tasarlandı. Sevimli grafikler sayesinde oyun, çocuklar dahil her yaş için uygundur.

Ayrıca Family Island’ı oynarken rahatlatıcı müziğin keyfine varacaksınız. Oyunun müziği, yoğun bir günün ardından dinlenmek için uygun, huzurlu hissetmeme yardımcı oluyor.

Android için Aile Adası APK’sını indirin

Çiftlik oyunlarını seviyorsanız Family Island, kaçıramayacağınız bir oyundur. Kaynakları ekmenin ve kullanmanın yanı sıra, ıssız bir adada nasıl hayatta kalacağınızı öğrenecek ve günlük yaşam için gerekli şeyleri arayacaksınız. Bruce ve Eva aileleri hakkında ilginç hikayeler keşfedin. Güzel bir ada inşa etmelerine ve kabilelerini aramalarına yardım edin. Issız bir adada hayatta kalma macerasına hazır mısınız? Hemen bu oyunu telefonunuza indirin ve keşfedin!

Öneri:  WPS Office APK + MOD (Premium Kilitsiz) v16.2

Modern teknoloji olmadan ıssız bir adadaki köyde hayatınız nasıl olurdu? Bu heyecan verici macera oyununda modern Taş Devri ailesinin ilkel dünyasının sadeliğine dalın. Uzak bir adada mahsur kalan dört kişilik bir ailenin – Bruce, Eva ve çocukları – sıfırdan yeni bir aile evi başlatmaları ve çeşitli aile hayatı durumlarını esprili bir şekilde geçirme konusunda kılavuzluğunuza ve yardımınıza ihtiyacı var.

Daha önce yaşadıkları şehir volkanik bir patlama nedeniyle yok olduktan sonra, bu ailenin gelişen bir kasaba inşa etmesine ve kaybettikleri aileleri ve sevgili kabileleriyle tekrar bağlantı kurmalarına yardımcı olun. Bu tarım oyununda, ailenin dünyası modern teknoloji olmadan eski ve yabancı gelebilir ancak günlük aile hayatları ve ilişkileri günümüz dünyasına oldukça benzer.

Aile Adası, beklenmeyen sürprizler ve ilgi çekici maceralarla dolu bir çiftlik oyunu!

ÖZELLİKLER:

★ Taş Devri çağı maceranızın keyfini çıkarın! Yaratıcı olun ve harika antik teknolojileri kullanarak çiftliğinizde tarım yapmaya başlayın
★ Bu tarım oyununda içinizdeki kaşifi ortaya çıkarın ve yeni adalara doğru heyecan verici bir maceraya çıkın
★ Issız adada kendi aile çiftliğinizi başlatın! Diğer karakterlerle takas etmek için ekin yetiştirin ve kullanışlı aletler ve binalar yapın
★ Çiftliğinizi güzel dekorasyon ürünleriyle süsleyin
★ Bu ada oyununda aileyi daha yakından tanıyın ve heyecan verici görevler ve hayat hikayelerinde onları yönlendirin

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

Family Island APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

16 comentarios en "Family Island APK v2022150.0.16566"

 1. BERKAN Diyor:

  Selamin aleyküm hocam size şey sorucam niyetim kötü değil burcunuz nedir

 2. MUSTAFA Diyor:

  nasilsiniz unkilled guncelleme istiyor birzahmet bakarmisiniz

 3. SİMENDER Diyor:

  Hocam armv9 işlemci varmı çıktımı

 4. TUBA Diyor:

  Yeni çıkan winwing için hile yapar mısınız

 5. EMİNE Diyor:

  Helal Olsun Hocam Aslan Hocam

 6. HİKMET EKİN Diyor:

  Kral BUD FARM mı yapar mısın ? Uzun zamandır bekliyorum…

 7. GİZEM Diyor:

  farkına sim 18 gelsin güncelleme diyor bu sürümde

 8. BARIŞ Diyor:

  Hoca Mobile legends bang bang hile yapabilir misin

 9. NEBİL Diyor:

  True Masters yeni sürüm koyar mısınız?

 10. MAHMUT Diyor:

  Hocam Dead 4 Returns apk hileli yaparmısın

 11. FIRAT Diyor:

  Hocam the wolf among us yaparmısın seviliyorsun ❤❤

 12. EYÜP Diyor:

  Hocam mortal combat x mega hileli uzun zamandır gelmiyor yapabilir misin

 13. AYSEL Diyor:

  Hocam Minecraft 1.18 ne zaman gelir

 14. KAMİL Diyor:

  abi seviliyorsun iyimisin sağlığın yerindemi

 15. AYŞEGÜL Diyor:

  Hocam worldbox APK gelirmi

 16. MUSTAFA Diyor:

  Hocam zooba mod bekliyoruz senden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları