Eroblast Waifu Dating Sim APK + MOD (Sınırsız Para/Enerji, Tüm Seviyelerin Kilidi Açık) v

34.1975

Eroblast Waifu Dating Sim APK + MOD (Sınırsız Para/Enerji, Tüm Seviyelerin Kilidi Açık)
Sürüm
34.1975
Actualización
10 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
120
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Eroblast Waifu Dating Sim tanıtın

Büyüleyici kızlarla “Arkadaşlığın Üstünde, Aşkın Altında”.

Yazılı flört klasik ama yine de en çekici olanı

Dating Sim oyun türü, kompaktlığı, basitliği ve çekiciliği nedeniyle mobil cihazlarda çok popülerdir ve herhangi bir oyuncuyu çekebilir. Oyunda bir kişiyi tanıdıkça herhangi bir ilişkiye atılabilir, tüm meraklarınızı giderebilir ve hayal gücünüzün uç noktalarına gidebilirsiniz. Bir Dating Sim oyununun hikayeye yön vermesinin ve oyuncunun diğer hayali karakterlere yakınlığını artırmasının birçok yolu vardır. Ancak bence en havalı ve en moda yollardan biri telefon mesajlarıdır.

Mesajlarla sohbet etmek, yaklaşmak, yavaş yavaş anlamak ve birbirinizle flört etmek pek çok farklı duygusal dorukları beraberinde getirecektir. Bazen meraklı, bazen heyecanlı, bazen sakin, bazen kızgın ve çılgın hissedersiniz. Genellikle, flört simülasyon oyunları etkileşimli bir tarz içerecektir. Bu, bazı önemli durumlarda oyunun mesajlarda önerdiği çözümlerden birini seçmeniz gerekeceği anlamına geliyor. Bu düğümler, karakterin önemli kararlarına yol açacak ve daha sonra tüm ilerlemeyi etkileyecek. 

Karakterin mesajlarındaki durumların ve diyalogların ustaca düzenlenmesi ve makul önerilerde bulunmanın yolu, bir flört simülasyon oyununun çekiciliğinin bir ölçüsüdür. Gerçek şu ki, yukarıdakileri doğal, sorunsuz ve çekici bir şekilde yapan çok fazla oyun yok. Ve bugün size şimdiye kadar oynadığım en iyi flört simülasyon oyunlarından birini tanıtmak istiyorum, Eroblast: Waifu Dating Sim.

Eroblast Waifu Dating Sim

 

Eroblast Waifu Dating Sim

Eroblast Waifu Dating Sim

Eroblast Waifu Dating Sim

 

Hikaye

Hikaye, her gün bir günlük yazma alışkanlığına sahip oldukça sıkıcı bir erkek öğrencinin etrafında dönüyor. Güzel bir gün, nedense, okuldaki en güzel ve çekici 5 ünlü kızın hepsi sırayla ortaya çıktı ve onu müzik kulübüne katılmaya davet etti. Onlar büyüleyici bir bishoujo kızı, seksi bir klutz animesi, havalı bir motorcu, sevimli bir kız ve gizemli bir sanatçı. Oğlan (siz) ve daha sonra o güzel kızlar arasındaki tüm mesajlaşma ve diyalogların bahanesi bu.

Eroblast Waifu Dating Sim

 

Eroblast Waifu Dating Sim

Eroblast Waifu Dating Sim

Eroblast Waifu Dating Sim

 

Eroblast: Waifu Dating Sim nasıl oynanır?

Oyun boyunca yapacağınız işlem, mesaj yazarken etkileşimli bir durum olduğunda seçin ve maç-3 oynarken renkli blokları hareket ettirmek için ekrana dokunun. Her zamanki gibi kolay, değil mi? Daha da önemlisi, bunları yapmak için büyük bir motivasyona ihtiyacınız var.

Öneri:  POLY BRİDGE 2 FULL APK İNDİR – TAM SÜRÜM - V1.46

Diğer tüm Dating Sim oyunlarında olduğu gibi, Eroblast: Waifu Dating Sim’de de kadın karakterlerle çevrili bir erkek oyuncu olarak oynuyorsunuz. Sadece tanımak istediğin kızı seç ve onunla kısa mesaj yoluyla sohbet etmeye başla. Bazı diyalog seçeneklerine ve bazı görevlere ve bunları tamamladıktan sonra bazı ödüllere sahip olacaksınız.

Örneğin, bir sınıf arkadaşı olan Olivia ile sohbet ederken, size daha önce ona verdiğiniz elbisenin içindeki seksi figürünü gösteren bir fotoğraf göndermek istediği bir duruma yönlendirileceksiniz. Bu sıcak resmi görmek için, bir maç-3 mücadelesini geçmeniz gerekecek. Karşınıza çıkacak resim gerçekten gözlerinizi kıpkırmızı yapacak ve kalbinizi kıpırdatacaktır.

Eroblast Waifu Dating Sim

 

Eroblast Waifu Dating Sim

Eroblast Waifu Dating Sim

Eroblast Waifu Dating Sim

 

Diğer flört oyunlarından farkı nedir?

Eroblast’taki ilk iyi şey: Waifu Dating Sim, oyunculara durumu kendi zevklerine göre yönlendirmek için önemli satırları seçme fırsatı veren ve oyuncunun nazik, güzel bir maç-3 oynamasına izin veren sorunsuz mesajlaşma sisteminde yatmaktadır.

“Bir şeyler yemek için çalışmak zorundasın” mantığını biliyor musunuz? Klasik flört sahnelerindeki heyecanı yaşamak istiyorsanız çok uğraşmalısınız. Ama endişelenme! Çünkü buradaki 3’lü eşleştirme oyunları oldukça kolay. Biraz dikkatli bakmanız yeterli, birkaç notla çözülecektir. Seviye daha sonra biraz daha zor, ancak ileride bekleyen tatlı meyve ile karşılaştırıldığında, hiçbir şey değil. Ek olarak, mini oyunların kendileri de oldukça güzel görünecek şekilde tasarlanmıştır, bunun size çok fazla heyecan verebileceğine inanıyorum.

Eroblast’ın bir sonraki ilginç noktası: Waifu Dating Sim, muhtemelen diyalogda aşk kimyası yapabilme yeteneğidir. Sadece ileri geri mesaj atarak flört edebilir ve iki karakterin nasıl yavaş yavaş bir ilişki kurduğunu ve ilişkiyi yeni bir yakınlık düzeyine taşıdığını izleyebilirsiniz. Hala FA’daysanız, gerçek hayatta da kullanılabilir. 

Ancak anahtar, içinde yatan hikayelerin derinliğidir. Her kızın bir hikayesi vardır. Bu nedenle, gerçekten arkadaş olmak, sonra duyguları daha derinden yapmak (arkadaşlığın üstünde, sevginin altında) ve sonunda gerçek bir aşk ilişkisine girip girmemeye karar vermek için, onun hakkında çok şey öğrenmelisiniz. Böylece, her kişinin hikayesi yavaş yavaş ortaya çıkacak. Onun sevgisini elde etmek için senkronize etmeniz gereken şey onun ruhu ve düşünceleridir.

Örneğin Mel, sade ve hoş bir görünüme sahip bir kızdır. Ama ciddi bir psikolojik travma yaşıyor ve siz olan güvenilir bir kişiden çok fazla tavsiyeye ihtiyacı var. Saki, çok sayıda takipçisi ve güzel bir vücudu, rüya gibi yüzü olan bir sosyal ağ kızıdır. Ama bu sadece görünüş, onun içinde bir sürü takıntısı olan bir iç kargaşa dalgası var. Paylaşacak gerçek bir arkadaş bile bulamıyor…

Öneri:  Dream Hospital Simülasyon Apk Para Hileli İndir

Her hikayeyi sırayla incelerseniz, muhtemelen gerçek arkadaşınızın bir silüetini görürsünüz. Ve belki de oyundaki davranış kararınız size muhtemelen arkadaşınızla gerçekte eşleşen bir çözüm sunacaktır.

 

Eroblast Waifu Dating Sim

Eroblast Waifu Dating Sim

Eroblast Waifu Dating Sim

 

Eroblast: Waifu Dating Sim’in MOD APK sürümü

MOD özellikleri

 • sınırsız para
 • sınırsız enerji
 • Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı

Oyun çökmesi?

Lütfen oyunu kapatın ve tekrar açın!

Android için Eroblast: Waifu Dating Sim MOD APK’sini indirin

Oyun başarılı bir şekilde güzel, seksi karakterlerden oluşan bir kadro oluşturdu. Grafikler yalnızca 2B durağan görüntüler olsa da, bu sizi heyecanlandırmaya yetiyor. Her insanın güzel bir hikayesi vardır. Oyunun hikayeye yön verme, kilit noktaları vurgulama ve ustaca, doğal mesaj diyalogları oluşturma şekli çok ince ve naziktir. Önemli olan, kızların seksi imajının, sayısız maç-3’te çok çalışmanız için buna değer olmasıdır. İnan bana!

Hala inanmıyorsanız, doğrulamak için hemen Eroblast: Waifu Dating Sim oynayın!

Yani, sıkıcı normal bir öğrenciyi oynadığınız, sıkıcı normal gününüzde aniden, hiçbir sebep yokken, kampüsteki en popüler kız sizi, hepsi olmak isteyen beş ateşli anime kızıyla müzik kulübüne katılmaya davet ettiğinde oynadığınız hikayeyi biliyorsunuz. Kız arkadaşın?

Evet, bu rüya güzeldi. Eroblast: Waifu Dating Sim’de, aslında bu waifu flört sim ve anime flört oyunlarında seksi oyunlarda yolunuzu kazanmanız, seçim yapmanız ve anime flört oyunları bulmacasını çözmeniz gerekiyor.

Eroblast: Waifu Dating Sim, bir flört uygulamasında ayarlanmış, seksi oyunlara sahip anime flört oyunlarına sahiptir. Fotoğraflara göz atın, eşinizi bulun ve romantizm çekici, kendi tutku hikayelerine sahip yetişkin karakterler. Anime waifu’nuzla mesajlaşın ve cilveli NSFW tutkusu özçekimlerini yapın ya da yetişkin oyunlarımızı flört etme sim kullanmanın tam tersi, bu sizin eski hentainiz, seksi oyunlarınız veya NSFW anime flört oyunlarınız değil, bu Eroblast!.

Eşleştirdiğiniz her şehvet waifu kızı, NSFW yetişkin görsel romanı, anime flört oyunları ve bulmaca oyunlarının bir karışımı gibi oynuyor. Doğrudan mesajlarla sohbet edin, waifu kızlarıyla tanışın ve havalı bir karşılama hattı veya sıcak bir tutku konusu sorusu zamanı geldiğinde, göndereceğiniz bir sonraki mesajı seçip tepkilerini görün, sadece anime flört oyunlarını çözün ve izlemek.

Öneri:  Angry Birds 2 Apk Para Hileli İndir

Anime flört oyunları o kadar kolay değil. Seksi oyun seçimlerinden önce benzersiz yapboz oyunları oynayacaksınız. Anime oyunlarındaki puanınız ne kadar yüksekse, waifu’nuz için bir sonraki NSFW mesajınız için o kadar fazla seçeneğiniz olacak, ancak dikkatli olun, bunlar hentai seksi oyunlar değil, bunlar tutku ve eğlence dolu yetişkin waifu anime randevu oyunları .

Elle tasarlanan ve bir düzineden fazla benzersiz anime mekaniği olan waifu anime flört oyunlarımızda 150’den fazla yetişkin seviyesi var, waifu anime kızlarının üstüne basit 3’lü eşleştirme bulmacalarının eklenmesini beklemeyin. Yetişkin oyunları seçim stratejilerinizi anime oyunlarına uyarlamazsanız, gerçek anime randevu oyunları potansiyelinizi ortaya çıkaramaz ve anime yetişkin oyunlarını çözerken waifu NSFW sevgisinin sırlarını ortaya çıkaramazsınız, bu hentai değil, bunlar doğru waifu şehvet yetişkin oyunları.

Bishoujo yetişkin kadınlardan anime klutz’a, sert motorcu waifu’dan sevimli moe kızına (ve gizli hentai sanatçısına) waifu flört sim ve yetişkin oyunlarında eşleşecek birkaç potansiyel waifu anime kız arkadaşı var, tutku eşleşmenizi bulun, flört edin Onlarla bir ilişki kurun ve onlarla yaşlayın. Eh, o sonuncusu henüz oyunda değil ama belki devamında kim bilir?

Anime flört oyunlarımızda ve yetişkin oyunlarımızda hiçbir şey, birden fazla waifu yetişkin oyunları tarihine gitmenizi ve aynı anda 3 veya daha fazla Waifu’yu eşleştirmeye çalışmanızı ve şehvet, tutku, hentai’den oluşan kendi waifu hareminizi yaratmanızı engellemiyor, ama bilirsiniz… Bir waifu’yu tedavi etmenin yolu bu değil, bu bir hentai oyunu değil evlat, bunlar bazı yetişkin bulmaca oyunlarıyla birlikte gerçek anime flört oyunları.

Eroblast: Waifu Dating Sim’de bir şeyden emin olabilirsiniz: Bölgenizde kesinlikle seksi bekar anime kızlar var, onları waifu anime flört oyunlarında bulmak için yetişkin oyunlarını çözmeniz yeterli.

➡️Sorunuz mu var? support@vividgames.com adresinden bize ulaşın

Oyunu indirerek Son Kullanıcı Lisans Sözleşmemizi, Hizmet Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz: http://support.vividgames.com/policies

S: Ben bir VN Waifu gazisiyim, ne kadar bekleyebilirim?

C: Her rotada, kısa dallara yol açan çeşitli yanıtlarla ve toplamda 5.000 ila 10.000 kelime arasında 30 seçenek vardır.
S: Kaç waifus?
C: Lansman sırasında, anime oyunlarımızda sim ile flört eden 24 romantik waifu kadın var.
S: Peki ya CG’ler?
C: Şu anda waifu başına beş.
S: Kaç tane waifu bulmaca oyunu seviyesi?
C: A: 150’den fazla ve her biri elle tasarlanmıştır – otomatik olarak oluşturulmuş seviyeler yoktur.

İNDİRME LİNKLERİ

Eroblast Waifu Dating Sim APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

32 comentarios en "Eroblast Waifu Dating Sim APK + MOD (Sınırsız Para/Enerji, Tüm Seviyelerin Kilidi Açık) v34.1975"

 1. NAZIM Diyor:

  Hocam oyunu indirip kuruyorum ancak oyuna girince durduruldu diye atıyor ne yapmalıyım

 2. CİHAN Diyor:

  Hocam bloons td battles 2 hile yapar mısınız lütfen (ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN HOCAM)

 3. MURAT Diyor:

  Rise of berk i guncell hilesi gelicekmi

 4. RAMAZAN Diyor:

  merhabalar hocam

 5. MUSA Diyor:

  Hocam merhabalar game Studio tycoon 3 oyunu sitede var mı?

 6. ARDA NERMİN Diyor:

  Hocam oyun online mi?

 7. ORHAN Diyor:

  hocam taxi sim 2020 yaparmısın yeni sürüm gelmiş plss

 8. DAMLA Diyor:

  O gelecekse catlife ve doglife ta gelsin kilitleri açılmış full şekilde

 9. ŞERİFE SEÇİL Diyor:

  Emergency hq oyununu da getirimisiniz

 10. ALPER Diyor:

  Hocam poly bridge indirirken 404 veriyor

 11. SERDAR Diyor:

  Hocam pixel gun 3d güncel sürüm oluyor mu

 12. MURAT Diyor:

  Worldbox son sürüm preminium apk gelirmi hocam

 13. FATİH Diyor:

  Emergency hq oyununu da getirimisiniz

 14. ZEHRA BETÜL Diyor:

  Hocam tekrar yazmisim ayni soruyu ozur dilerim, kolay gelsin

 15. GÜLDEHEN Diyor:

  Hocam Dead cells e bi bakarmısınız.

 16. YİĞİT Diyor:

  pode trazer um apk de Nova Fantasia RPG Adulto e do projetocyberpunk por favor ficarei grato obg

 17. BETÜL Diyor:

  Hocam european war 1914 alışveriş hileli getirebilirmisin lütfen

 18. YUNUS Diyor:

  Merhaba hocam guidus icin para hilesi yapar misin

 19. BARIŞ Diyor:

  Hocam worldbox sandbox simulator gelirmi ?

 20. ALİ Diyor:

  Hocam rome Total War ın yeni sürümünü ekleyebilirmisin

 21. BİNNUR Diyor:

  Uygulama yüklenemedi dedi

 22. DENİZ Diyor:

  İyi günler hocam 🙋🤗🤗

 23. AYLİN Diyor:

  hocam streamer life simülatör ne zaman gelir?

 24. SERDAR Diyor:

  Hocam worldbox sandbox simulator gelirmi ?

 25. ERKAN Diyor:

  angry birds epic

 26. HABİL Diyor:

  Hocam steel and flesh 2 yeni sürüm hile yapar mısın

 27. MUSTAFA Diyor:

  Hocam the street king hile oluyor mu seviliyorsun hocam

 28. EVREN Diyor:

  Hocam, gear.club Mod oluyormu?

 29. RAZİYE DAMLA Diyor:

  Hocam Cargo transport Simulator Hile oluyo mi?

 30. AYŞEGÜL Diyor:

  Hocam e spor menajerliği para hilesi vb. yaparmısın

 31. ÖNDER TURGUT Diyor:

  merhabalar hocam

 32. NEVROZ Diyor:

  hocam steel and flesh 2 güncelleme geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları