Endless Nightmare 2 Hospital APK + MOD (Sınırsız Para) v

1.2.6

Endless Nightmare 2 Hospital APK + MOD (Sınırsız Para)
Sürüm
1.2.6
Actualización
20 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
226
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Endless Nightmare 2 Hospital’ı tanıtın

Adalet ve kötülük arasında bir yarışma!

Hikaye konusu

Endless Nightmare 2: Hospital, James (siz) karakterinin Oak Town kasabasındaki terk edilmiş bir hastanede uyanmasıyla başlar. Bayılmadan önce burada köylülerin esrarengiz kayboluşlarının izini sürüyorsunuz. Ondan sonra neden bu kasvetli hastanede uyandığınız hakkında hiçbir fikriniz yok.

Ama bu sadece trajedinin başlangıcıdır.

Sonsuz Kabus 2 Hastane

Sürekli yüzleşmek zorunda olduğunuz korkunç hayaletlerin arkasında çok daha korkunç bir komplo var. Buradaki insanların ortadan kaybolması buzdağının sadece görünen kısmı. Daha büyük bir twist sizi bekliyor.

Sonsuz Kabus 2 Hastane

Boğulma ve sinir bozucu

James’in köylülerin ölümlerinin ardındaki gerçeği bulma yolculuğu boyunca, bir dizi korkunç olay karşısında sürekli korkacak ve bunalacaksınız. Amerikan korku karakterleri hastane karanlığında birbiri ardına ortaya çıkıyor. Hala kanla dolu, sonu gelmeyen kovalamacaların olduğu karanlık eski hastane sahnesi. Ama hepsinden öte, hala nefes alamama hissi var. Bir süre oynadıktan sonra bu hikayenin içindeymiş gibi nefessiz kalacağınızın garantisini veriyorum.

Endless Nightmare 2: Hospital birkaç bölüme ayrılmıştır. Her bölüm bir Amerikan TV dizisinin modelini takip ediyor: yavaşça açılıyor, ardından şok edici bir olayla bitiyor ya da cesur bir olay örgüsünün açık bir izi var. Bu, çok korksanız bile oynamayı bırakamamanızı sağlar. Korku her geçen gün artıyor ve beklenmedik deneyim de giderek daha muhteşem.

Oynanış

Endless Nightmare 2: Hospital’daki oynanış çok esnek olarak kabul ediliyor. James rolünü oynayacak ve kitlesel kaybolmaların gizemini bulmak ve silahları geliştirmek için belirli bir göreve gideceksiniz… Eşzamanlı olarak, hastaneden ve bir dizi gizemli odadan bir çıkış yolu bulmak için bulmacalar yapabilirsiniz. Ayrıca çılgın kovalamacalarla harekete geçin, burada bir dizi korkunç canavara saldırın ve öldürün.

Öneri:  Save The Girl APK + MOD (Sınırsız Para) v1.3.8
Sonsuz Kabus 2 Hastane

Sonsuz Kabus 2 Hastane

Karakterimiz ne kadar uzun süre hayatta kalırsa, sırayla o kadar güçlü silahlar olacak. James’in hastanede birçok garip eşya toplamasına izin vermeyi unutma. Bu şeyler er ya da geç size bir konuda yardımcı olacaktır.

Karakterleri ve silahları yükseltin

Üstelik herhangi bir RPG oyununun vazgeçilmez unsuru, karakterin vurma, yumruk atma, silah kullanma, saldırı hızını artırma gibi beceri sisteminin geliştirilmesi… Buradaki silahlar çok fazla çeşitlilik değil, yeterli. Korku oyunlarında, doğası gereği birçok silaha ihtiyaç yoktur. Aslında, savaşacak bir şeyin olması şanstır. Ana karakterin elinde sadece titreyen bir el feneri olan, başından sonuna kadar birçok oyunu hatırlıyor musunuz? Ama neyse ki, Endless Nightmare 2 Hospital’daki bazı temel silahlar çok daha yüksek saldırı seviyelerine yükseltilebilir, bu yüzden karakterimiz çok trajik değil.

Ayrıca, “koşmayı” veya “dövüşmeyi” de seçebilirsiniz. Hastanedeki tüm canavarları öldürmeyi gerektiren bir kural yok. Durumun çok gergin olduğunu düşünüyorsanız kaçabilirsiniz. Burada kötü güçlerle karşı karşıya gelmek istemiyorsanız, hastanede bir köşenin arkasına tamamen saklanabilirsiniz. Bu oyunun önemli kısmı, yaşam ve ölüm ve korkunç atlamalar arasındaki deneyimdir.

Her hayaletin arkasında bir hikaye vardır

Endless Nightmare 2 Hospital’daki hayalet “takım” da çok “küskün”. Her hayaletin kendi kökeni, kimliği ve hikayesi vardır. Biraz daha az korku hissettiğinizde, onları biraz tanımak için zaman ayırın. Bu hikayedeki büyük komployu deşifre etmenize yardımcı olacak birçok gizem var.

Sonsuz Kabus 2 Hastane

Sonsuz Kabus 2 Hastane

Nihai korkunun tadını çıkarma rolünü oynarken, aynı zamanda meydana gelen garip olaylar arasındaki bağlantıyı anlamak için sürekli olarak muhakemenizi ve keskin zihninizi kullanmanız gerekir. Duvardaki gizemli karakterleri çözün, hastaneden bir çıkış yolu bulun ve köylülerin ortadan kaybolmasının ardındaki tehlikeli planı öğrenin.

INSTAGRAM

Endless Nightmare 2 Hospital’ın MOD APK versiyonu

MOD özelliği

 • sınırsız para

Android için Sonsuz Kabus 2 Hastane APK & MOD’u indirin

Endless Nightmare 2: Hastane, “korku” kelimesine fazlasıyla layık. Sahne ve canavarlar bazen garip bir şekilde şekillendirilir. Bazen yüksek teknoloji 3D teknolojisinden yapılmış kanlı şeytanlardır. Bu yüzden çok gerçekçi ve korkutucu görünüyorlar. Oyun karanlık ve korkunç zıplamalarla dolu. Özellikle, üreticinin öngörülemeyen planı, kaçıramayacağınız bir şeydir. Genel olarak, oynamak için zaman ayırmaya değer çocuklar.

Öneri:  VSCO APK + MOD (Tam Paket Kilitsiz, Tüm Filtreler) v267

Endless Nightmare 2 Hospital

Endless Nightmare 2 Hospital

Oynanış:
* Keşif: Hastanedeki korkunç odaları dikkatlice araştırın, faydalı eşyaları ve ipuçlarını toplayın.
* Soruşturma: Korkunç odalarda keşfettiğiniz öğelere ve ipuçlarına göre ücretsiz bulmacaları çözün, ürkütücü hastanenin gizli sırlarını bulun ve gerçeği çıkarsana.
* Saklanma: Ürpertici hastanede tehlikelere dikkat edin, her yerde birçok korkunç hayalet var. Onları yenemezsen, lütfen dolaba saklan ve gitmelerini bekle.
* Strateji: Güçlü patronla tanışırsanız, ondan kurtulmak için stratejinizi kullanın.
* Saldırı: Oyuna bıçak ve silahlar eklendi, tüyler ürpertici hayaletleri öldürmek için toplayabilirsiniz! Elbette silahların parçaları yükseltilebilir, yükseltmeden sonra silah daha güçlü olacak! Ateş etmede iyi değilseniz, deli hayaletleri arkadan öldürmek için bıçak kullanabilirsiniz. Silahlar sizi sakinleştirebilir ve korkuyu kaybedebilir!
* Öğrenme: Yetenekleri öğrenerek daha fazla beceri kazanacaksınız! Hayatta kalma şansını büyük ölçüde artıracaktır.

Oyun Özellikleri:
* Enfes 3D grafik stili ve size gerçek bir korku görsel deneyimi yaşatır!
* Karmaşık arsalar ve vaka, ürkütücü gerçeği bulmak için bilgeliğinizi ve stratejinizi kullanın!
* Birinci şahıs bakış açısıyla keşif yapmak, mantıksal akıl yürütme yeteneğini test etmek ve hastanede saklanan korku sırlarını keşfetmek!
* Zengin oyun, yetenekler, silahlar, çıkarımlar, savaşlar, oyunda istediğiniz her şey var!
* Silahlarınızı alın! Korku hayaletlerini öldürmek için doğru nişancılığı gösterebilirsin!
* Ürpertici müzik ve ses efekti, korkutucu atmosferi yaşamak için lütfen kulaklık takın!
* İlerleme kaydedilebilir, gerçek gerilim deneyimini yaşayın!
* İnternet olmadan oynayın! Her yerde oynayabilirsiniz!

Endless Nightmare 2 Hospital

Endless Nightmare 2: Hospital, epik bir 3D popüler hayalet oyunudur. Korku öğeleri, kimliği bilinmeyen hayaletler, ücretsiz bulmacalar, zengin oyun vb. Vakanın sırrını keşfetmeli ve hastaneden kaçmalısınız. Keşif ve şifre çözme öğelerine ek olarak, yeni popüler korku oyunu, yetenekler, silahlar, savaşlar ve malzeme kaynakları gibi daha fazla yeni işlev ekliyor. Oyunda daha farklı türde hayaletlerle tanışacaksınız ve her hayaletin kökeni vardır, kimliklerini oyun planından bulabilirsiniz. Silahı al, sana getirdikleri tehdidi yok et ve kendini sakinleştir.

Öneri:  Vlogger Go Viral Apk Elmas Hileli İndir

Endless Nightmare 2 Hospital

Bu 3D popüler ve korkutucu korku oyunu size akıl yürütme ve macera konusunda tamamen farklı bir deneyim yaşatacak. Enfes sanat stili, iyi tasarlanmış ücretsiz bulmacalar ve karmaşık arsalar, size oyun dünyasının eksiksiz bir görünümünü sunar. İki oyun işinin yakın bir bağlantısı var, Jack’in evinde geçen heyecanlı gecelerden sonra, daha önce yaşanan hikayeye bir göz atalım! Bilgeliğini ve stratejini göster, odalarda bulunan ipuçlarına ve eşyalara göre olayı çıkar, hastanenin sırrını ortaya çıkar, kendini kurtar ve kaç! Gerilim şimdi başlıyor!

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

Endless Nightmare 2 Hospital APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

48 comentarios en "Endless Nightmare 2 Hospital APK + MOD (Sınırsız Para) v1.2.6"

 1. AYDOĞAN Diyor:

  Hocam Cargo transport Simulator Hile oluyo mi?

 2. CANSEN Diyor:

  Hocam guardian tales hilelisi gelicek mi?

 3. SİDAR Diyor:

  Spotify yeni sürüm gelir mi keşfet kısmı çalışmıyor

 4. PINAR Diyor:

  Hocam draw a stick man 2 de chapter 3 geçmek için para gerekiyorda önceden istemiyordu

 5. ALİ Diyor:

  pode trazer um apk de Nova Fantasia RPG Adulto e do projetocyberpunk por favor ficarei grato obg

 6. BİLGE Diyor:

  Hocam backflip madness oyununun tüm linkleri bozuk rica etsem düzeltebilir misiniz ❤🌹

 7. ABİDE MERVE Diyor:

  Hocam fifa 16 neden oynanmıyor lütfen düzeltirsen çok sevinirim

 8. KÜBRA Diyor:

  Senin Allah’ına kurban Allah’ına sen kralsın kralllll eyvallah hocammmmmm

 9. EMRE Diyor:

  merhabalar hocam

 10. UFUK Diyor:

  Abi grow castle yapar mısın yeni versiyon

 11. YAKUP Diyor:

  Hocam carx drift racing 2 de internetsiz girin demişsiniz fakat internetsiz girilmiyor

 12. ZEYNEP Diyor:

  Hocam worldbox kilitler açık gelebilir mi

 13. SUAT Diyor:

  Hocam kolay gelsin. Little Hero: Idle RPG oyunu için sonsuz elmas para hileli sunabilir misiniz rica etsem ?

 14. GÜRKAN Diyor:

  Sa Hocam dude theft wars isinmli oyunu indirdin sizden her girdiğimde durduruldu diyor ard arda oynayamyorum lütfen yardm ediin 🙁

 15. MEHMET Diyor:

  kediler ve çorbalar gelirmi hocam

 16. SEDAT Diyor:

  Hocam adamın dibisiniz 🙂

 17. EMİNE AYÇA Diyor:

  Hocam FM 22 kış transfer güncellemesi ne zaman gelecek ?

 18. TAYFUN Diyor:

  hocam hayırlı akşamlar dont starve shipwrecked indirdim. rardan çıkardım obb dosyasına attım. sonuç olarak oyun açılmadı

 19. REYHAN Diyor:

  Hocam post knight para hileli atabilir misin?

 20. CENGİZ Diyor:

  Hocam Theotown 1.8.89a sürümü çıktı onun hileli sini yapar mısın

 21. ALİ Diyor:

  Reis ıde concert diye oyun var bu oyuna bir hile yap be elmas ve para hilesi yap.

 22. RIFAT Diyor:

  Abi rivel regions premium hilesi ve altın hilesi gelir mi? ❤️❤️

 23. HÜSEYİN Diyor:

  Güncelleme istiyor

 24. MUSTAFA Diyor:

  angry birds 2 için artık üzgünüm, ban yeniyor

 25. EMRE Diyor:

  Hocam fm 22 hileli editör falan açık ne zaman gelecek veya gelecekmi?

 26. KADİR Diyor:

  Hocam shadowgun legends gold hilesi gelirmi?

 27. VEYSEL Diyor:

  Soccer hero 2 3.seviyeden sonra internet bağlantısı istiyor internet açık olduğu halde bağlantı hatası diyor

 28. ABDURRAHMAN Diyor:

  Hocam beat blade apk yaparmısın <3

 29. BİLGİN Diyor:

  abi nolur gangster new orleansın para hileli versiyonunu yap

 30. İBRAHİM Diyor:

  Hocam oyunu indirip kuruyorum ancak oyuna girince durduruldu diye atıyor ne yapmalıyım

 31. KAMİL Diyor:

  Hocam robloxsun robux hilesi oluyormu oluyorsa yapabilir misiniz bu arada seveliyosunuz hocam

 32. KAMURAN Diyor:

  Hocam hep zamanında güncelleme yapıyosunuz çok teşekkürler ✨

 33. MEHMET Diyor:

  Hocam Base Jump Wing Suit Fly APK gelir mi ?

 34. DENİZ ARMAĞAN Diyor:

  Hocam bende direk dosyalara yönlendiriyor birçok oyunda nedeni nedir bilginiz var mı

 35. CİHAN Diyor:

  Hocam poly bridge indirirken 404 veriyor

 36. SAMİ Diyor:

  Abi pk xd gelsin

 37. BİLGE Diyor:

  Hocam hep zamanında güncelleme yapıyosunuz çok teşekkürler ✨

 38. MUSA Diyor:

  Usta rush royale mini tower defense hileli oluyormu

 39. BİLGE Diyor:

  Hacim yeni sürümü ne zaman getirirsiniz

 40. ÜNAL Diyor:

  Hocam hep zamanında güncelleme yapıyosunuz çok teşekkürler ✨

 41. ÖZLEM Diyor:

  Hocam iyi günler. Gold and goblins mod apk yapabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

 42. MEHMET Diyor:

  Hocam merhaba grow zombies oyununu APK yapabilirmisin. seviliyorsun

 43. HÜSEYİN Diyor:

  Elinize sağlık hocam

 44. MİNE Diyor:

  Hocam the walking dead de load yeri geliyor ve orası yüklenmiyor WiFi açık hala inmiyor mobil veri bile indiriyor napcam

 45. MANSUR KÜRŞAD Diyor:

  Hocam WONDER BOY THE DRAGON’S TRAP gelir mi ?

 46. GÖKHAN Diyor:

  Hocam worldbox kilitler açık gelebilir mi

 47. ÖMER GÖKHAN Diyor:

  Supercell oyunları hile olmuyor hocam

 48. MUSTAFA Diyor:

  Dream league soccer 2022 gelir mi hocam?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları