Email Aqua Mail APK + MOD (Pro Unlocked) v

1.36.0

Email Aqua Mail APK + MOD (Pro Unlocked)
Sürüm
1.36.0
Actualización
10 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
22
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Email Aqua Mail’i tanıtın

Kısacası, Email Aqua Mail, farklı kaynaklardan gelen tüm e-postaları tek bir yerde toplamanıza yardımcı olabilir. Ayrıca tüm e-postalarda gezinme, işleme, değiştirme, düzenleme, posta oluşturma ve diğer birçok görev için çok çeşitli özellikler sağlar. Bu eylemler, yalnızca bir özellik dokunuşu veya ekranın bir kaydırma hareketi ile hızlı ve düzgün bir şekilde yapılır.

İster kişisel posta, ister kurumsal sunucu veya artık kullanılmayan e-posta hesapları (örneğin, HotMail gibi) kullanıyor olun, Email Aqua Mail işini hala iyi yapıyor.

Neden tüm e-postaları tek bir yerde toplamalıyız?

E-posta, günümüzün en popüler ve güçlü çevrimiçi iletişim aracıdır. Ancak modern dünya her zaman birçok öngörülemeyen durumla gelir.

Bir e-posta adresi oluştururken ve kullanırken birçok yaygın hata vardır. Bazen sahibinin dikkatsizliğinden veya bazen manipülasyon sürecindeki dikkatsiz hatalardan kaynaklanır. Karşılaştığım birkaç duruma bakalım:

 • Uzun zaman önce Yahoo’da bir posta kutusu oluşturmuş ve daha sonra sosyal ağ sitelerinde epeyce hesap için kullanmıştır. Birdenbire artık kimse Yahoo kullanmıyor, ne yapmalıyım?
 • Uzun süredir kullanılmayan bir e-posta kutusu var. Ancak bu e-postayı bankada veya hastanede saklanan kişisel bilgiler için kullandım. Her bankadan veya hastaneden bildirim almak istediğimde e-posta kutusunun şifresini unuttuğum için hiçbir şey yapamıyorum.
 • İş için bir e-posta, kişisel harcamalar için başka bir e-posta ve sosyal medya için başka bir e-posta kullanıyorum. Peki, her gün aynı saatte yeni mesaj olup olmadığını görmek için üç veya dört posta kutusunu kontrol etmem gerekiyorsa nasıl yapabilirim?

Ve 1001 trajik durum daha… Ama aynı zamanda eski e-posta adresinizi her bulduğunuzda, yanlış şifre kullandığınız için “reddedilirseniz” ne kadar acı verici olduğunu da bilirsiniz. Çok kötü, değil mi?

Bu nedenle, tüm e-postaları toplayabilen bir uygulama sizin için harika bir çözüm olacaktır. Artık çok fazla kullanıcı adı ve şifre hatırlamanıza gerek yok. Bu uygulama E-posta Aqua Mail’dir.

Öneri:  Bus Simulator PRO 2 Apk Para Hileli İndir

Email Aqua MailEmail Aqua Mail

Aqua Mail’de öne çıkan nedir?

İlk bahsetmem gereken nokta Yahoo, Outlook, Hotmail, Gmail, AOL, Microsoft Exchange gibi eski kaynaklardan bile bir çok e-posta adresi toplayabilmesi… Karmaşık bir kurulum yapmaya gerek yok. Her posta kutusunun kullanıcı adını ve şifresini bir kez daha hatırlamaya çalışın ve girin. Böylece, sihirli ve sistematik bir şekilde, tüm zamanlardan gelen tüm posta türleri için ortak bir evimiz var.

Bu e-posta yönetim uygulaması ayrıca her türlü ihtiyacı karşılayan birçok esnek özelliğe sahiptir. Kalın, italik, altı çizili, yazı tipi düzeltme, renk araçlarıyla taslak e-postaları düzenlemek gibi… Bulut hizmetlerinde oluşturma, giden e-postalardaki imzaları silme, reklamları engelleme, yedekleme ve geri yükleme işlevleri daha gelişmiştir…

Ayrıca Email Aqua Mail’de, alınan yeni e-postaları doğrudan telefonun ana ekranında bildirebilen bir pencere öğesi de vardır. Ayrıca, başlatıcılar ve hatta DashClock gibi nadir uygulamaları ve akıllı telefonlar ve tabletlerdeki bir dizi diğer popüler uygulamayı destekler.

Uygulamaya eklenecek e-posta hesaplarının sayısı artık neredeyse sınırsız. E-postaları posta kutusuna veya belirli içeriğe göre kolayca gezinmek ve yönetmek için Akıllı Klasör özelliğini de kullanabilirsiniz.

Ayrıca, sunucuyla ilgileniyorsanız, Email Aqua Mail, Exchange, Office 365 ve IMAP veya POP3’ü destekleyen herhangi bir posta kutusu aracılığıyla sunucuya (şirket/şirket e-postası) posta gönderme işlemini de destekleyebilir.

Email Aqua Mail şu anda tüm çalışma ortamları için uygun olan büyük popülerlik ile 20 dilde görüntülenmektedir.

Email Aqua Mail

E-posta kullanıcılarının en büyük endişesi olan Güvenlik hakkında

E-posta adreslerini toplayan bir uygulama söz konusu olduğunda kullanıcıların en büyük endişesi güvenlik ve uzun vadeli güvenliktir. Email Aqua Mail, bunun üzerinde tam kontrolünüzü sağlar:

 • Pin kodu ve parmak izi ile erişim kontrolüne izin verilmesi.
 • Wi-Fi ve mobil veri kaynağı için ayrı lisanslama yoluyla internet ağı sınırlarının belirlenmesi.
 • Dropbox, OneDrive, Box ve Google Drive gibi popüler bulut hizmetlerinde posta yedeklemesi ayarlayıp geri yükleme bile.

Email Aqua Mail’in MOD APK sürümü

MOD özelliği

Profesyonel Kilitsiz

Android için E-posta Aqua Mail APK & MOD’u indirin

Bir gün (birçok e-posta adresinden) alınan çok sayıda e-postayla meşgulseniz, Email Aqua Mail en iyi seçimdir.

Öneri:  Takashi Ninja Warrior APK + MOD (Sınırsız Para) v2.6.4

 

 

INSTAGRAM

 

 

 

Aqua Mail, bir e-posta istemcisinden ihtiyacınız olan her şeydir. Akıllı, güvenli ve süper özelleştirilebilir E-posta uygulamamız, tam şeffaflık ve gizliliğiniz üzerinde kontrol ile birden fazla e-posta hesabını tek bir hızlı, güvenilir posta kutusundan bağlamanıza ve yönetmenize yardımcı olur.

Gmail, Yahoo, Hotmail, FastMail, Apple, GMX, Outlook, AOL veya Exchange olsun, Aqua Mail herhangi bir büyük e-posta sağlayıcısını ve diğer IMAP veya POP3-etkin posta kutusu.

Tom’s Guide ve Lifewire’a göre “2021’in en iyi e-posta uygulamalarından biri”.

20 dilde mevcuttur, Aqua Mail, kalite ve performansa odaklanarak sorunsuz gelen kutusu yönetimi, etkili destek ve sık aylık güncellemeler sağlar. Kullanıcı arayüzü sezgisel ve pratiktir, Android akıllı telefonlar ve tabletler için tasarlanmıştır.

ÖNCE GİZLİLİK
Güvenlik ve Gizlilik en önemli önceliklerdir. Aqua Mail şifrelerinizi, e-postalarınızı veya özel mesaj içeriğinizi toplamaz ve saklamaz. E-posta istemcimiz Gmail, Yahoo, Hotmail ve Yandex hesaplarını eklerken daha güvenli OAUTH2 oturum açma yöntemini kullanır. En son şifreleme protokolleri – SSL sertleştirme, SSL sertifika takibi ve DKIM ve SPF doğrulaması ile ekstra güvenlik katmanları sağlanır. Hepsi gelen mesajlarınızı daha güvenilir kılmak için.

İHTİYAÇLARINIZA GÖRE UYARLAYIN
Gelen kutunuzu düzenlemek için tüm gerekli ve sezgisel özellikleri bir araya getiren Aqua Mail, Android cep telefonu ve tablette kişisel veya profesyonel kullanım için en özelleştirilebilir e-posta istemcisidir. Size tüm posta iletişiminizi kolayca çalıştırma yetkisi verir. Tek bir uygulamada tüm hesaplardan meslektaşlarınız, potansiyel müşterileriniz, arkadaşlarınız veya ailenizle bağlantı kurun ve yoğun gününüzün zirvesinde kalın.

• Hesapları ve posta alımını yönetin – uygulamayı günlük rutininize ve tarzınıza göre uyarlayın.

• Bak ve hisset ayarları – daha iyi kullanıcı deneyimi için kaydırma işlevi, tümünü hızlı seçme, metin boyutunu ayarlamak için ses düzeyi tuşlarına basma ve çok daha fazlası gibi akıllı ince ayarlar.
• Zengin metin düzenleyici – yazı tipleri, renkler, ekler, alıntı özelleştirmeleri ve e-posta oluştururken daha fazla stil ve biçimlendirme seçeneği.
• Dark Theme dahil dört mevcut Tema – göz dostu alternatifinizi seçin.

Öneri:  Deezer APK + MOD (Premium Kilitsiz) v7.0.3.1

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLER

• Akıllı klasör – farklı hesaplardan gelen tüm mesajları birleştirin ve türe, saate veya tarihe göre görünüm sırasını yönetin. Hesap ve klasör adları gibi hangi mesaj öğelerinin görüntüleneceğine karar verin.

• Exchange ve Office 365 için Kişiler ve Takvim senkronizasyonu – herhangi bir Takvim uygulaması veya widget’ı ile uyumludur.
• Ana ekran widget’ları – bir bakışta öncelikli e-postalarınızı kontrol edin – Akıllı Klasör önizlemesi, Mesaj sayacı, Metinden konuşmaya, Hızlı oluşturma.
• Android Wear Smartwatch entegrasyonu – e-postalarınızı doğrudan bileğinizden gözden geçirin ve sesli giriş yoluyla yanıtlayın.
• E-postalarınızı daha sonra kullanmak üzere PDF olarak kaydedin veya doğrudan telefondan yazdırın.
• Benzersiz İmza desteği – her posta hesabına farklı bir imza ekleyin (resimler, bağlantılar ve metin biçimlendirme, HTML imzası dahil).
• Ayarları yedekleyin ve geri yükleyin – Dropbox, OneDrive, Box ve Google Drive gibi popüler bulut hizmetleri veya bir dosya aracılığıyla.
• Gece ve hafta sonu modu dahil pil tasarrufu seçenekleri.

GO PRO. TÜM PREMIUM ÖZELLİKLERİN KİLİDİNİ AÇ

• Sınırsız hesabı yönetin

• Uçtan Uca Şifreleme – imzalı veya şifreli e-postalar göndermek/almak ve kimlik avı tehditlerini ve veri sızıntılarını önlemek için S/MIME sertifikalarını kullanın
• Push for Exchange – kurumsal e-posta için anında e-posta teslimi
• E-posta kimlikleri – hesap başına sınırsız takma ad kullanın
• Mesajları klasörler arasında taşıyın
• EML dosyalarını açın ve kaydedin
• Öncelik bildirimleri
• Klasörleri sil
• Giden iletilerdeki Aqua Mail promosyon imzasını kaldırın
• Reklamları kaldırmak

POPÜLER UYGULAMALARLA ENTEGRASYON
Aqua Mail, Light Flow, Gelişmiş SMS ve Arayan Kimliği, Tasker ve daha fazlası gibi birden fazla üçüncü taraf uygulamasıyla çalışır.

İS GEREKSİNİMLERİ: Android 5 veya üzeri

BİZE ULAŞIN: Herhangi bir sorunuz, geri bildiriminiz veya öneriniz varsa, lütfen doğrudan support@aqua-mail.com adresinden bizimle iletişime geçin.

İNDİRME LİNKLERİ

Email Aqua Mail APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

23 comentarios en "Email Aqua Mail APK + MOD (Pro Unlocked) v1.36.0"

 1. BURHAN Diyor:

  Hocam Hakkınızı Helal Edin Çok seviliyorsunuz

 2. TUBA Diyor:

  Hocam sitede armv6 ve eskisi için oyun varmı

 3. FERDA Diyor:

  Hocam bana şoyle kaliteli bi oyun önersenize dead cells benzeri oyun içi satın alımı gibi şeylerin olmadigi olursa dahada iyi olurHocam shadow fight tılsım hilesi yokmu

 4. İZZETTİN Diyor:

  Rise of berk güncelleme atacakmisin apk adam

 5. HAKAN Diyor:

  Abi grow castle yapar mısın yeni versiyon

 6. MERVE NUR Diyor:

  Hocan Gordon streamer ismi çok güzelmiş oyun motoru sourcemidir pc verdiyonunda

 7. TÜMAY Diyor:

  Hocam, gear.club Mod oluyormu?

 8. AHMET Diyor:

  Hocam Go Fish Para Hileli Yapabilir Misiniz ?

 9. ARZU Diyor:

  Hocam Spotify apk da istediğimiz müzikleri indirebiliyor muyuz?

 10. BÜLENT Diyor:

  Hocam Theotown 1.8.89a sürümü çıktı onun hileli sini yapar mısın

 11. ELİF Diyor:

  Hocam oyun sadece siyah ekran veriyor yani oyun açılmıyor

 12. FATMA Diyor:

  Hocom life of mellow karakterler hemen ölüyor neden ölüyor

 13. OĞUZHAN Diyor:

  Abi zaptiye Osmanlı hilesi olurmu olursa yaparmisin.

 14. ZÜHAL GÜLSÜM Diyor:

  Helal Olsun Hocam Aslan Hocam

 15. ELİF Diyor:

  teşekkür ederim

 16. SERDAL Diyor:

  Hocam Super soccer champs bi bakar mısın

 17. BURAK Diyor:

  hocam severek takip ediyorum kolay gelsin

 18. ÖZNUR Diyor:

  oyun güncelleme istiyor napmamız gerek hocam

 19. KÜBRA Diyor:

  Hocam Rival Regions premium ve altın hileli apk gelir mi?

 20. MUHAMMED FURKAN Diyor:

  Hocam armv9 işlemci varmı çıktımı

 21. NALAN Diyor:

  Bende de öyle olmuyo acilmiyor:((

 22. FATİH Diyor:

  Hocam Spotify ın apk sında çevrimdışı müzik dinleyebiliyormuyuz

 23. ENES TAHİR Diyor:

  Hocam Yousician adlı uygulama için premium versiyonunu sunabilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları