Easy Notes APK + MOD (VIP Kilitsiz) v

1.1.23.0509

Easy Notes APK + MOD (VIP Kilitsiz)
Sürüm
1.1.23.0509
Actualización
10 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
33
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Easy Notes ‘u tanıtın

Elinizde bir mobil hatırlatıcı olduğu için bir şeyleri unutmaktan asla korkmayın!

Hayat bazen zordur, çünkü aynı anda birçok zor durum ortaya çıkar değil, işlerinizi yönetmenin daha iyi bir yolunu bulamamışsınızdır.

Her türlü yapılacaklar listeniz için günlük olarak otomatik olarak güncellenen ücretsiz bir not alma aracı mı arıyorsunuz? Görülmesi kolay ve 7/24 her zaman yanınızda olan bir dizi renkli not defteri ister misiniz? Yoksa sadece hayatınızın daha basit, daha düzenli ve daha kolay olmasını mı istiyorsunuz? Artık düşünmeyin, Easy Notes’u indirmeniz yeterli ve tüm sorunlar otomatik olarak çözülecektir.

Easy Notes

Easy Notes

Kolay Notlar Nedir?

Easy Notes, cep telefonları ve tabletler için ücretsiz bir not alma uygulamasıdır. Bu kullanımı kolay ayrıntılı not defteri uygulamasıyla, uygulamanın sezgisel arka planı ve renkleri ile nerede olursanız olun hızlı notlar alabilirsiniz. Kağıt veya defterlerdeki notların aksine, Kolay Notlar kolayca düzenlemenize, güncellemeleri değiştirmenize, alt notlar oluşturmanıza ve tamamlanan her bir dönüm noktası için bir program belirlemenize yardımcı olur. Ek bir estetik ve ses öğesi de vardır (uygulamanın Hatırlatıcı özelliğinden). Hepsi yapılacaklar listenizi daha net ve bilimsel hale getirir.

Easy Notes

Kullanımı kolay, kullanıcı dostu ve sezgisel arayüz 

Bir not alma uygulaması için arayüz ve öğeleri görsel ve canlı bir şekilde görüntüleme ve sunma şekli çok önemlidir. Güzel, temiz, modern, düzenli, kolay görünen not panoları dikkatinizi çekecek ve odaklanmanızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca, kullanıcıları günlük işlerini kontrol etmek için daha heyecanlı hale getirir.

Notlarınızı bir ızgarada veya yukarıdan aşağıya bir listede görüntüleyebilirsiniz. Bunları bir widget olarak da sabitleyebilirsiniz. Ayrıca, bu modern notaları doğru yere taşıyarak bu modern notalar arasındaki sırayı etkin bir şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz.

Her notta, siz her görev için bir tamamlama süresi girdikçe veya değiştirdikçe görevlerin sırası otomatik olarak ayarlanır. Fazla düşünmenize gerek yok, sadece bazı temel bilgileri girin ve gerisini Easy Notes halletsin.

Notlar ve Yapılacaklar listesi için farklı arka plan renkleri seçebilirsiniz. Kolay kontrol için bir fark yaratmak için arka plan dokularını bile değiştirebilirsiniz. Bana göre hem uygulamanın kişiselleştirme yeteneği hem de geliştiricinin notların görünümüne gösterdiği özeni gösteren bir özellik.

Öneri:  Pixel Starships Full Apk İndir - V0.988.4

Easy Notes

Notların ve Yapılacaklar listesinin akıllı yönetimi 

Sadece birkaç notunuz veya birkaç düzine notunuz varsa sorun değil. Ama ya günde yüzlerce notunuz varsa ya da birçok çalışma biçimine ayrılmış notlarınız varsa ve bazen aylardan yıllara (büyük projeler gibi) uzanıyorlarsa? Bu noktada Notes ve Yapılacaklar listesinin akıllı yönetim yetenekleri gerçekten devreye girecek.

Easy Notes’ta, notlarınızı oluşturmadan önce veya sonra kolayca farklı sekmelerde kategorilere ayırabilirsiniz. Veya notları/ Yapılacaklar listesini bir takvim olarak yükleyebilir, böylece bunların doğrudan uygulamanın günlük takvim modunda entegre edilip kısa süreliğine görüntülenebilir olmasını sağlayabilirsiniz. Varsayılan olarak, Kolay Notlar ayrıca notları ve Yapılacaklar listesini iş türüne veya not oluşturma zamanına veya işin tüm uzunluğuna göre kendi kendine kategorilere ayırabilir. Bu faktörlere dayanarak, gerektiğinde bunları hızlı bir şekilde arayabilirsiniz.

Güvenlik ve yedekleme

Notlar ve Yapılacaklar listeleri bazen hassas bilgilerinizin çoğunu içerir. Özellikle rakipleriniz veya size düşmanlık besleyen kişiler başta olmak üzere hiç kimseye maruz kalmalarını asla istemezsiniz. Bu nedenle, bilgilerin güvenliğine veya yedeklenmesine odaklanmak son derece gereklidir.

Easy Notes’u kullanırken, tüm notlarınız ve Yapılacaklar listeleriniz Google’ın bulut depolama alanıyla senkronize edilir. Yanlışlıkla cihazınızı kaybetseniz bile, not defterinizi kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca Bulut üzerinde herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda notları paylaşabilir veya not defterlerine yeni bilgiler girebilir ve ardından cihaza geri eşitleyebilir veya tam tersini yapabilirsiniz.

Easy Notes ayrıca notları bir parola kilidiyle gizli tutan bir Not Defteri Kilidi özelliği de sağlar. Uygulama kilidine ek olarak, kullanıcılar önemli notlar için şifreler belirleyebilir, böylece herhangi biri istese bile bunlara özgürce erişemez.

Easy Notes’un not alma özelliklerinin özeti

 • Reklamsız ve ücretsiz not defterleri 
 • Fotoğraf ve ses için notlar ve ana ekran için notlar widget’ı
 • Notları cihazın ana sayfasına sabitleyin
 • Widget ile kolay inceleme için notları zamana, renge ve kategoriye göre aktif olarak düzenleyin
 • Not alırken bile otomatik kaydetme
 • Yapılacaklar listesini kullanıcı tarafından verilen kronolojik sıraya göre sıralayın
 • Sanal bir kalem ve şablonla notlar çizin
 • Buluttaki tüm notların ve yapılacaklar listelerinin yedeğini alın
 • Her nottaki her iş öğesi için hatırlatıcı ayarlayın
 • Yapılacaklar listelerini ve zaman içindeki notları kolayca yönetmek için Notes Calendar’a sahip olun
 • Notlar için arka plan renkleri ve resimler ekleyin 
 • Şifre kilidi

Easy Notes’un MOD APK sürümü

MOD özelliği

VIP Kilidi Açıldı

Android için Kolay Notlar APK & MOD’u indirin

Easy Notes küçük bir not alma uygulaması olmasına rağmen her önemli özelliğinde üzerine düşen sorumluluğu her zaman yerine getirmektedir. Esnek, rahat, görülmesi kolay, canlı notlar artık akıllıca yönetilebilir, yedeklenebilir ve en iyi güvenlikle korunabilir. Bu, yoğun yaşamınız için en iyi uygulamalardan biri olmalı.

Öneri:  Angry Birds 2 Apk Para Hileli İndir

 

Easy Notes

INSTAGRAM

Easy Notes

Easy Notes

 

Not almak ve yapılacaklar listesi için ücretsiz not alma uygulamaları mı istiyorsunuz?
Renkli not defteri temalarına sahip yapışkan notlar widget’ı ister misiniz?
Not tutmak ve iyi notlar almak için ücretsiz not defteri ister misiniz?
Ardından, bu ücretsiz not defteri, not defteri uygulaması, not almak için tam olarak ihtiyacınız olan şeydir, ardından her yere not edebilirsiniz

⭐ Kolay Notlar – İyi Notlar, Not Defteri, Defter, Ücretsiz Notlar Uygulaması⭐ , not almak için ücretsiz, kullanımı kolay bir not defteridir uygulama. Bu kolay not defteri ve not defteri uygulamasıyla, notları ve görevleri kolayca düzenlemek için renkli arka planlara ve kontrol listelerine sahip hızlı notlar alın. Notlarınıza fotoğraf veya ses eklemek için bu not alıcıyı ve estetik notları kullanın. Easy Notes, not tutmak ve görevleri düzenlemek için uygulama ve not defteri alan iyi bir nottur.

Sizin için ücretsiz bir not alma uygulaması ve dijital defter olacaktır.

Not Özellikleri
📒 Not alma uygulamaları için ücretsiz not defteri ve not defteri

🖼 Fotoğraflı notlar, sesli notlar, yapışkan notlar widget’ı
📌 Önemli notları sabitleyin ve notlar widget’ıyla görüntüleyin
🗓 Notları zamana göre sıralayın, notları hızla
bulun
🗂 Notları renge ve kategoriye göre
düzenleyin
📥 Otomatik olarak kaydedin not alırken notlar
📋 Yapılacaklar listesi için kontrol listesi notları ve yazı defteri
✍️ Kalemler ve şablonlarla uygulamalar alarak bu notu çizin
⬆️ Notları güvende tutmak için bulut yedekleme
🛎 Not defterinde not hatırlatıcıları ayarlayın
📅 Defterinizi ve not defterinizi yönetmek için takvim notu
🔐 Not yazarını kilitleyin ve notları güvende tutun
🎨 Tablet ve telefonda renkli notlar alın
👀 Yapışkan notları ücretsiz yapın ve not defterini görüntüleyin

Ücretsiz Not Alma Uygulamaları
Kolay Notlar – Ücretsiz Not Defteri, Defter, Notlar, Ücretsiz Notlar Uygulaması , noteit için iyi bir not alma uygulamasıdır. Dikkat edin, bu basit not defteri ile ücretsiz bir alışveriş listesi veya kontrol listesi yapın.

Öneri:  Hungry Shark World Apk Para Hileli İndir

Not Defteri ile Kolay Not
Alın Bu iyi not uygulamasıyla not alın, Not alın, notları görüntüleyin ve notu kontrol edin. Notları listede veya ızgarada görüntüleyin. Anahtar notları en üste sabitleyin, bu not yazıcısında da mevcuttur. Görünüm için ana sayfanızdaki yapışkan notlar

Notları Renklerle Kişiselleştirin
Kolay Notlar – Ücretsiz Not Defteri, Not Yazarları, Defter, Notlar, Notlar Uygulamasırenkli notları destekleyen iyi bir not uygulamasıdır. Farklı not renkleri veya harika not temaları ile not alın. Easy Notes yazarı, not defterlerini farklı temalarla özelleştirir. Bu ücretsiz not alma uygulamalarında temalarınızı seçin ve not uygulamanızı daha düzenli hale getirin!

Notlar Kategorisi ve Not
Okul, iş veya diğer kullanım senaryoları için notlar alın. Bu kolay not defteri, not alma ücretsiz not defteri uygulaması, notları farklı sekmelerde sınıflandırmanıza yardımcı olur. Notlarınızı daha verimli ve kolay bir şekilde yönetin. Gerektiğinde daha fazla not sekmesi not edin.

Notları kategoriyle yönetin
Bu not alma uygulaması, okul notları, kitap notları, metin notu, kısa not ve çubuk notlar almak kolaydır. Okul notları almanıza yardımcı olmak için elle çizilmiş.

Takvim Notları ve Not Defteri
Notlarınızı ve notlarınızı takvim modunda görüntülemek için bu not defteri ücretsiz kaydediciyi kullanın. Not alma uygulamaları, notlar, notlar yazmanıza veya notları bir takvim biçiminde düzenlemenize yardımcı olur. Tek kelimeyle, her zaman ve her yerde not edebilirsiniz

Bulut ile Yedekleme ve Geri Yükleme
Bu harika not yazar, Google bulutundan tablet ve telefon arasında notu senkronize eder. Not defterini kaybetme konusunda asla endişelenmeyin. Notları paylaşmak veya notları not defterine aktarmak kolaydır.

Defter için Ücretsiz Hatırlatıcı Ücretsiz
not notları uygulaması, basit notlar için hatırlatıcılar ayarlamanıza olanak tanır. Zamanınızı planlayın ve önemli notları kaçırmayın. Ücretsiz bu defterle iyi organize edilmiş.

Notları Güvende Tutun
Not Defteri Kilidi, notların kilitlerle özel tutulmasına yardımcı olur. Dolaplı not yazıcısı, not defterini güvende tutmak için bir not defterini veya tüm not kategorisini korur.

Yapışkan Notlar Widget’ı
Yapışkan notlar widget’ı hızlı notlar yazmaya yardımcı olur. Çeşitli renkli not widget temalarına sahip bir not widget’ı olarak not widget’ı eklemek kolaydır. Yapışkan notlarınıza ana sayfadan ücretsiz erişin. Tablette daha iyi ve daha net çalışmanıza yardımcı olmak için yapışkan notlar pencere öğesini özelleştirin.

Herhangi bir sorun, easynotes@guloolootech.com aracılığıyla bize e-posta gönderin
Easy Notes – Noteit, Notepad, Notebook, Memo, Notas, Free Note widget Uygulaması’nı kullandığınız için teşekkür ederiz.

İNDİRME LİNKLERİ

Easy Notes APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

44 comentarios en "Easy Notes APK + MOD (VIP Kilitsiz) v1.1.23.0509"

 1. TUBA Diyor:

  Hocam mcpe 1.18 final çıktı siteye ekler misiniz?

 2. SELÇUK Diyor:

  diğer eski oyunları içinde vaktim olursa ancak

 3. FADIL Diyor:

  Mükemmel olmuş sağol

 4. NAGİHAN Diyor:

  Hocam Facebook hesabınızı bir süredir bulamıyorum ve Twitter hesabınız askıya alınmış

 5. FATMA Diyor:

  Hocam e spor menajerliği para hilesi vb. yaparmısın

 6. MERVE Diyor:

  Elinize sağlık hocam

 7. RAHİME MERVE Diyor:

  Kral BUD FARM mı yapar mısın ? Uzun zamandır bekliyorum…

 8. ŞENOL Diyor:

  hocaaam yine ben 😅 bu sefer kesin bilgiyle geldim güncelleme geldi the sims free play için emeğinize bin teşekkürler… ❤️

 9. SALİHA Diyor:

  Global war simulation premium gelir mi hocam

 10. MUSTAFA Diyor:

  Abi firefight apk gelicek mi?

 11. ÖMER FARUK Diyor:

  Hocam mr autofire güncelleme bakar mısınız?

 12. SEYFİ Diyor:

  Hocam Minecraft 1.18 ne zaman gelir

 13. GÜLTEKİN GÜNHAN Diyor:

  Hocam Kolay gelsin Retro Goal premium apk gelir mi acaba

 14. MEHMET CİHAT Diyor:

  tikplus yıldız hileli yaparmısın hocam

 15. ALP Diyor:

  Hocam poly bridge indirirken 404 veriyor

 16. UFUK Diyor:

  Hocam guardian tales hilelisi gelicek mi?

 17. CEREN Diyor:

  Hocam yeni sürüm gelicek mi

 18. İTİBAR Diyor:

  Hocam Kolay gelsin Retro Goal premium apk gelir mi acaba

 19. BARIŞ Diyor:

  Hocam the last door apk

 20. BÜNYAMİN Diyor:

  Yeni güncelleme gelicek artık

 21. ABDUL AZİM Diyor:

  hocam lütfen cevaplayııın

 22. RÜŞTÜ Diyor:

  Hocam hala minecraft sunucularına giremiyorum hesabınız yok diyor bağlamaya çalışıyorum hata veriyor ?

 23. ZİYA Diyor:

  Reis sen varya adamsın

 24. OSMAN Diyor:

  Hocam iyi akşamlar

 25. TUĞBA Diyor:

  School of dragons para/elmas hileli yapar mısın?

 26. DİANA Diyor:

  Abi osm para hileli yapar mısın

 27. VOLKAN Diyor:

  Hocam car simulator 2 gelicek mi

 28. HAKAN Diyor:

  Hocam FM 22 kış transfer güncellemesi ne zaman gelecek ?

 29. AYŞEGÜL Diyor:

  Hocam mobilde oynamalik mmorpg ler onerirmisiniz?

 30. ADNAN Diyor:

  Hocam oyunu indirip kuruyorum ancak oyuna girince durduruldu diye atıyor ne yapmalıyım

 31. YUSUF ALPER Diyor:

  Abi grow castle yapar mısın yeni versiyon

 32. ÖKKEŞ Diyor:

  Hocam farming simülatör 16yı yüklerin ama dosya açılmıyor diyor hocam buna bir çare bulabilir misin hocam burada seviliyosunuz.

 33. BARIŞ Diyor:

  Abi osm para hileli yapar mısın

 34. KADİR Diyor:

  hocaaam yine ben 😅 bu sefer kesin bilgiyle geldim güncelleme geldi the sims free play için emeğinize bin teşekkürler… ❤️

 35. ELİF ÇİLER Diyor:

  Çok mutluyum çok iyi oldu bu

 36. EMİNE Diyor:

  Şimdiden teşekkürler

 37. DEMET Diyor:

  Hocam Merhabalar birşey soracağım.

 38. EMRE Diyor:

  hocam spotify apk cok fazla depolama alani kullaniyor, nerdeyse 8 gb’lik bir veri. normal spotif bu kadar harcamiyor sebebi ne olabilir?

 39. ERCAN Diyor:

  Güzel oyun hocam şey soracaktim. Stellarium Plus olurmu?

 40. İSMAİL Diyor:

  Hocam minecraft 1.18 çıktı ekleyebilir misin?

 41. CEREN Diyor:

  Religon inc apk gelir mi hocam

 42. REMZİYE Diyor:

  Hacim yeni sürümü ne zaman getirirsiniz

 43. İLHAN Diyor:

  Sağolun

 44. YUSUF Diyor:

  Hocam World Soccer Champs güncel sürüm gelir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları