Dude Theft Wars APK + MOD (Sınırsız Para) v

0.9.0.6a

Dude Theft Wars APK + MOD (Sınırsız Para)
Sürüm
0.9.0.6a
Actualización
10 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
183
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Dude Theft Wars hakkında tanıtın

Bir zamanlar kötü biri olmak ister misin?

Karakteri kontrol etmek için sadece ellerimize dokunduğumuzda karanlık yanımızın yeniden ortaya çıktığı oyunlar var. Sadece çılgınca bir şey yapmak, dünyayı yok etmek için tüm yasal sınırları aşmak istiyorsunuz. Dude Theft Wars tam olarak herkesin yaramaz doğasını çağrıştıran bir oyundur.

Arsa herkes içindir, ayrıca düşünmeye değer

Normal bir ailede doğmuş, normal beklentilerin omuzlarına yerleştirilmiş, normal ilişkilere sahip olmak, bazen canınızı sıkıyor ve yavaş yavaş başkaldırmak, sıradan insanlardan çıkıp çılgınca bir şey yapmak istiyor mu? Jack, genç, çılgın, asi ve korkusuz bir karakter için tipik bir genç adam.

Dude Theft Wars

Jack adının kendisi, sorunları var. Jack’e genellikle İngilizce’de herkes-olabilir olarak anılır ve aynı zamanda ironik küçümseme anlamında herkes-olabilir. Jack aşırı derecede paranoyak ama yakışıklı olduğunu ve her şeyi yapabileceğini düşünüyor. Adam, güzel bir günde aniden, yaşadığı önemsiz hayattan kurtulmanın bazı iyi yolları olduğunu fark etti.

Örneğin, bir komşunun evine girdiğinizde, evde kimse yok, bazı eşyaları elinizle tamamen kaldırabilirsiniz. O zaman yol çok boş, yolda yıldırım hızında araba kullanabilirsiniz. Her şeyi yıkabilirsin, komşunun evini yıkabilirsin, kamu binalarını yıkabilirsin. Hatta Jack bazı gençleri eğitti, banka soymak için çetesine katıldı.

 

Dude Theft Wars

 

Oynanışın söyleyecek bir şeyi yok çünkü çok basit

Jack için inşa edilen açık dünyada şehrin herhangi bir köşesine gidebilirsiniz. Koşabilirsin, sarhoş gibi yürüyebilirsin, araba kullanabilir ve diğer her türlü aktiviteyi yapabilirsin. Ancak ilginç bir şekilde, telefondaki tek eyleminiz karakterin hedefini seçmek için ekranın köşelerine dokunmak. Nasıl gidilir, karakter sahneye ve duruma göre kendi kendine hareket eder.

Örneğin, kötü bir şey yapmak istediğinizde, ilk sahne video kasetlerini çalmak için bir komşunun evine gidiyor. Jack bir şey almak isterse, ekranda otomatik olarak bir el simgesi belirir. Telefonda tek dokunuş moduyla oynarken, bu manipülasyonlar çok kolaydır, sadece el simgesine dokunun ve parmağınızı orada tutun, bitirmek için bandı hareket ettirmeniz gereken konuma. Aynı şey, Jack’in sonraki sahnelerdeki diğer kötü misyonları için de geçerlidir.

Öneri:  Dead Target APK + MOD (Sınırsız Para) v4.82.0
Dude Theft Wars

Her başarılı olaydan sonra (artan seviyelerle), paranız olacak. O parayı silah, giysi, aksesuar satın almak için kullanın, hatta yeni arabalar, tanklar, tekneler satın alın… Hatta büyük bir kumarhane bile satın alabilirsiniz. Şehrin gangster patronu ol.

 

Dude Theft Wars

 

Hiciv her şeyi doruğa çıkardı

Çocuklar tarafından çizilen bir resim gibi sadece birkaç karalama ile bu oyun, her zaman isyan etmek isteyen, her zaman kırmak isteyen, ilkeleri, normları ve bazen de kötü bir şey yapmak isteyen insanın doğasını ortaya çıkardı. Bu doğa her zaman her insanın derinliklerinde gizlenir. Sadece fırsata sahip olun ve yoldaşlarınız olsun, yükseliyor, her zamankinden daha şiddetli ve tehlikeli.

Dude Theft Wars, 3D piksel renk bloklarıyla karıştırılmış klasik bir 32-bit grafik stilinde tasarlanmıştır. Bence bu, hem oyunda olması gereken hicvi yaratmak hem de Jack’in çarpık ruhu gibi sapkın, kararsız adımlarını yaratmak için üreticinin akıllıca seçimidir.

Dude Theft Wars

Ancak herkes bu tür grafikleri “hissedemez”. Özellikle detaylı 3D oyunlara aşina iseniz aslında bu oyuna pek ilginiz olmayabilir.

Canlı müzik, Jack’in bazı yıkıcı sahnelerinde çok heyecanlı. Jack’in polisle çatıştığı ve tüm şehri yok etmek için el bombaları yerleştirdiği sahnenin tadını çıkarın. Jack delidir, ama Joker gibi delidir, bir izleyici kitlesine sahip olmak ister, dünyanın gözleri önünde çıldıracak ve kutlayacak birini ister.

Dude Theft Wars’ın MOD APK versiyonu

MOD özelliği

Sınırsız Para: Kullandıkça para azalmaz.

Satın almak için yeterli paraya ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Bu nedenle, önce düşük maliyetli ürünler satın almalı ve daha fazla para toplamanın yollarını bulmalısınız.

Android için Dude Theft Wars MOD APK İndir

Erken görevler için bu oyunu tek oyuncu modunda oynayabilirsiniz. Ama sonra, eğlenmek için arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamanızı tavsiye ederim. Oyun bir dizi zor göreve sahip olduğundan, polise sataşmak, sokakları yıkmak, bankaları soymak gibi kötü şeyler yapmak için yeterince çete üyesine ihtiyacınız var… Ortaya çıkan, Çevrimiçi modda 15 oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. İlginç, değil mi?

Dude Theft Wars

Dude Theft Wars

INSTAGRAM

Dude Theft Wars

Dude Theft Wars

Öneri:  MLB APK v11.4.0.9

Dude Theft Wars

Komik Çevrimdışı Açık Dünya Oyunları
Dostum Hırsızlık Savaşları: Açık Dünya Sandbox Simülatörü BETA, komik ragdoll fiziği, çevrimdışı oyun modu ve aksiyon oyunları, harika oyunlar ve rahatlatıcı oyunlarla dolu Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyunlar modu ile eğlenceli bir fizik tabanlı aksiyon sanal alan açık dünya oyunudur.
Fizik tabanlı oyunlar, harika oyunlar ve ragdoll oyunları ile en iyi açık dünya oyunlarından ve eğlenceli oyunlarından biridir. Çevrimdışı hikaye modu, harika grafiklere sahip büyük bir açık dünya haritasına ve harika oyunlarla rahatlatıcı oyunlara, harika çevrimiçi çok oyunculu oyun modu dahil eğlence ve aksiyon dolu görevlere sahiptir.

En İyi Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyunlar ve Silah Oyunları
Çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda arkadaşlarınızla çevrimiçi aksiyon oyunları oynayabilirsiniz. Havalı aksiyon oyunları için İki Çevrimiçi çok oyunculu oyun modu, Herkes İçin Ücretsiz ve Takım Ölüm Maçı çevrimiçi oyunları oynayın. Komik dansların, ifadelerin ve en iyi silah oyunlarının tadını çıkarın. Çevrimiçi çok oyunculu oyunlar modu ayrıca en iyi oyunlara ve komik ragdoll oyunlarına sahiptir.

Team DeathMatch, yoğun aksiyon oyunları ve heyecan verici bitişler sunar. Çevrimiçi çok oyunculu oyunlar modunda birçok harita var. NoobTown haritası hızlı aksiyon oyunları eğlencesi sağlar ve JackStreet harika açık dünya savaşı oyunları eğlencesi sunar.
Çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda, çevrimiçi çok oyunculu oyunlar modunda ve çevrimdışı oyunlar modunda kullanmak için karakter öğelerinin ve silahların kilidini açabilirsiniz. En iyi çevrimiçi oyunlardan ve çevrimdışı oyunlardan biridir.

Fizik Tabanlı Arabaları Sür ve Uçakları Uç
Araba sürebilirsin ve uçakları uçurabilirsin ve şehir bu açık dünya oyununda komik aksiyon oyunlarıyla dolu. Komik açık dünya oyunlarında bisiklet sürün ya da havalı açık dünya oyunlarında bir helikopter yolculuğunda rahatlayın. Herhangi bir adama vurursanız, bez bebek oyunları gibi havada uçarlar ve polis sizi kovalar. Açık dünya oyunları gibi harika büyük haritadaki polis kovalamaca aksiyon oyunlarında hızlı sürün. Ragdoll oyunlarında para kazanmak için arabadan atla.

Çevrimdışı Aksiyon Oyunları
Dude Theft Wars, en komik aksiyon oyunlarından ve en havalı oyunlardan biridir. Çevrimdışı oyun modu, harika polis kaçış oyunları, çevrimdışı atış oyunları ve ragdoll oyunları gibi birçok aksiyon oyunuyla harikadır ve size harika oyunlarla dolu bir eğlence sunar. Açık dünya oyunlarında polis kovalamacası, harika aksiyon oyunları eğlencesi verir. 5 yıldız aranıyor seviyesinde, serin bir açık dünya oyunları haritasında polisten kaçmaya çalıştığınız yüksek aksiyon oyunları var.

Çevrimdışı oyunlar modunda, hızlı taksi sürme oyunları ve bowling oyunları, bez bebek oyunları ve basketbol oyunları gibi pek çok aksiyon oyunu bulunur. Bu spor aksiyon oyunlarını havalı açık dünya haritasında keşfedebilirsin. Dude Theft Wars en iyi ragdoll oyunlarından biridir. Aksiyon oyunlarını seviyorsanız, Dude Theft Wars size en iyi açık dünya oyunlarını ve çevrimiçi çok oyunculu oyunları sunar.

Öneri:  Racing Limits Apk Para Hileli İndir

Aksiyon Dolu Polis Takibi
Açık dünya oyunları veya çevrimiçi çok oyunculu oyunlar olsun, insanlar aksiyon oyunlarını sever. Oyuncu suç işlerse aranan seviye yükselir. Bir polis arabası size çarptığında aksiyon oyunları, ragdoll oyunları ve harika oyunlar gibi oyun oynayan keskin nişancılarla silahlı kuvvetlerin gelmesini izleyin. Ragdoll oyunları, oyunu harika oyunlar haline getiriyor.
Tutuklandın mı? Sadece cezayı öde ve açık dünya oyunları modunda aksiyonun tadını çıkar.

Yeni FPS Çevrimiçi Çok Oyunculu Haritalar
Jackstreet, Noobtown ve Parkour oyun alanındaki çevrimiçi çok oyunculu oyunlar, ragdoll oyunlarındaki en iyi oyunlardır. fps çevrimiçi çok oyunculu oyunların keyfini çıkarın. Çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda, öldürerek ve komik aksiyon oyunlarının sunduğu daha pek çok şeyle ragdoll oyunlarındaki gibi ragdoll’larını görmek için başkalarını vurmak gibi her şeyi yapabilirsiniz, tüm bu heyecan verici deneyim yeni çevrimiçi çok oyunculu oyunlarla burada.

ÖZELLİKLER
☑Ücretsiz açık dünya oyunlarından ve ragdoll oyunlarından biri

☑Heyecan verici çevrimiçi çok oyunculu oyun modu
☑Ücretsiz ragdoll oyunlarından ve eğlenceli aksiyon oyunlarından biri
☑Açık dünya oyunları çevrimiçi fps atış oyunu
☑16 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu ve ragdoll oyunları modu
☑Ragdoll oyunları fiziği ile zorlu atış oyunları
☑Komik sanal alan sürüş simülatörü
☑Bu açık dünya oyunlarında mini oyunlar oynayın
☑Sandbox simülatöründe sırları ve hileleri bulun

En iyi bez bebek oyunlarından, komik aksiyon oyunlarından, açık dünya oyunlarından ve çevrimiçi çok oyunculu oyunlardan biri

Dude Theft Wars

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

Dude Theft Wars APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

48 comentarios en "Dude Theft Wars APK + MOD (Sınırsız Para) v0.9.0.6a"

 1. MUSTAFA Diyor:

  My little pony hile lütfen

 2. ATİLLA SÜLEYMAN Diyor:

  Sa hocam hani hile olmuyordu

 3. NAGİHAN Diyor:

  Hocam siteye rebrawl nulls brawl masterroyale vs. Eklermisiniz hocam

 4. DERYA Diyor:

  Uygulama yüklenemedi dedi

 5. ÖZLEM Diyor:

  Hocam acaba gangster vegas apk yapmayı düsünüyormusun

 6. SEMA Diyor:

  Selamın Aleyküm

 7. MEHMET Diyor:

  Hocam pubg uc hileli yaparmısın

 8. RABİA Diyor:

  hocam mağaza paralı mı?

 9. ELİF Diyor:

  Hocam FM 22 kış transfer güncellemesi ne zaman gelecek ?

 10. AHMET Diyor:

  Hocam the wolf among us yaparmısın seviliyorsun ❤❤

 11. ADNAN Diyor:

  Mükemmel olmuş sağol

 12. MEHMET HİLMİ Diyor:

  Hocam iyi günler Sparklite’ı siteye yükleyebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.

 13. ADNAN Diyor:

  Sa Hocam dude theft wars isinmli oyunu indirdin sizden her girdiğimde durduruldu diyor ard arda oynayamyorum lütfen yardm ediin 🙁

 14. DİLEK Diyor:

  hocam musedash oyunu APK yaparmisin

 15. SERKAN Diyor:

  Hocam sword hunter hile gelirmi

 16. HALİL Diyor:

  İndirdim fakat benden 3 basamaklı bir şifre istiyor neden acaba?

 17. EMRE Diyor:

  Hocam Hay Day çiflik oyununda hile oluyormu

 18. SEVİL Diyor:

  Abi firefight apk gelicek mi?

 19. TUĞBA Diyor:

  Acaba bende ilerde böyle hoca olabilirmiyim

 20. CANSEN Diyor:

  Hocam bari olur olmaz diyinde hergün girip bakmak zorunda kalmıyım😁

 21. SEVCAN Diyor:

  Hocam I’dont have enough money hatası veriyor yani para şeysi olmuyor kontrol eder misiniz?

 22. TÜRKER Diyor:

  Hocam bana şoyle kaliteli bi oyun önersenize dead cells benzeri oyun içi satın alımı gibi şeylerin olmadigi olursa dahada iyi olurHocam shadow fight tılsım hilesi yokmu

 23. GÖKMEN ALPASLAN Diyor:

  Hocam sims the mobil yapabile imkaniniz varmı ?

 24. BARIŞ Diyor:

  Reis sen varya adamsın

 25. HAMZA Diyor:

  Bitlife kilitsiz full son sürüm getitirimisiniz

 26. İKLİL Diyor:

  hocam global war simulation premium yapar mısın google play de 18tl

 27. TAYFUR Diyor:

  Dostum sana ulaşmaya çalıştım sağdan soldan ama artık herkes gibi buradan yazayım. “Rival Stars Horse Racing” rootsuz hile olabilir mi?

 28. EVREN Diyor:

  Hocam Yousician adlı uygulama için premium versiyonunu sunabilir misiniz

 29. RABİA Diyor:

  Hocam br style hile gelecekmj

 30. MEHMET Diyor:

  Abi blok an go ‘nun hilelisini göndersene

 31. ELİF NUR Diyor:

  Hocam european war 5 güncel versiyon gelir mi dun güncelleme aldi

 32. YAVUZ SELİM Diyor:

  Hocam European War 6 1918 1.3.4 çıktı onu hileli yapabilirsiniz

 33. NESLİHAN Diyor:

  Sağolun hocam

 34. ÖMER Diyor:

  Hocam tekrar yazmisim ayni soruyu ozur dilerim, kolay gelsin

 35. SÜLEYMAN Diyor:

  Grid autosport olmuyomu hocam

 36. FATMA SELCEN Diyor:

  Hocam ben hackerlik ogrenmek istiyorum acaba buna gore bir uygulama varmi varsa eger soylermisin

 37. ESRA Diyor:

  Hocam car sim 2 gelicek mi

 38. NURAY Diyor:

  Abi blok an go ‘nun hilelisini göndersene

 39. HATİCE Diyor:

  hocaaam yine ben 😅 bu sefer kesin bilgiyle geldim güncelleme geldi the sims free play için emeğinize bin teşekkürler… ❤️

 40. EREN Diyor:

  Hocam oyun içinde para hilesi olmuyor

 41. NAGİHAN Diyor:

  Hocam hala minecraft sunucularına giremiyorum hesabınız yok diyor bağlamaya çalışıyorum hata veriyor ?

 42. ÖMER FARUK Diyor:

  merhabalar hocam

 43. MEHMET Diyor:

  Merhaba hocam RFS Real Flight Simulator 1.5.1 hile ne zaman gelir

 44. HİDAYET Diyor:

  Hocam lamar-ıdle vlog apk oluyormu diye sormuştum hayla cevap vermediniz

 45. BÜŞRA Diyor:

  hocam plague inc: scenario creator apksı gelebilirmi teşekkürler

 46. ERTUNÇ ONUR Diyor:

  Hocam poly bridge koyabililirmisin

 47. SİBEL Diyor:

  İndirip Oynayacağım

 48. MÜCELLA Diyor:

  Hocam Go Fish Para Hileli Yapabilir Misiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları