Chimeraland APK v

1.0.7

Chimeraland APK
Sürüm
1.0.7
Actualización
13 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
3000
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Chimeraland hakkında tanıtın

Büyülü dünyada hayatta kalma mücadelesine hazır mısınız?

Antik dünyadan dersler

Chimeraland’da bir karaktere dönüşerek ilkel bir insan olarak hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Etraftaki her şey bir gizemdir; gittiğin her yerde her manzara güzeldir. Chimeraland sadece bir oyun değil, aynı zamanda bir kültürdür, insanın kökeni tarihi hakkında derin bir derstir. Artık insanlığın en ıssız dönemini hayal etmenize gerek yok, ancak şimdi Chimeraland’deki her şeyi ilk elden görebilirsiniz.

Chimeraland

Vahşi dönemde açık dünya

Chimeraland, sadece güzel bir hikayeye değil, aynı zamanda mükemmel bir manzaraya ve geniş bir fantezi dünyasına sahip bir 3D MMORPG’dir. Dünya , 836 milyon m2’ye kadar bir alana sahiptir. Ne kadar uzağa giderseniz gidin, hepsini asla keşfedemezsiniz. Her adım, sizi yeni ve ilginç şeylere götüren yeni bir yolculuktur. Her şey, birçok benzersiz yaratığı öne çıkaran modern Unreal Engine teknolojisi üzerine inşa edilmiştir. Çok canlı ve canlı!

Geliştiricinin Doğu nitelikleriyle dolu hayali bir dünya yaratmak için çok çalışması 4 yıl sürdü. Gördüğünüz şey, dağlardan, nehirlerden, yollardaki çatallardan nadir antik hayvanlara kadar bütün bir kalite çalışması. Sanki hepsi eski mitlerden canlandırılıyor.

sınırsız özgürlük

Bir karakter seçerken, mevcut önerilere göre orijinal ırkınızı seçebilirsiniz. Her ırkın becerileri, kimlikleri ve silahları olacak. Buradan bir mağara adamı gibi yaşayın ve keşif yolculuğunuza başlayın.

dünyasında özgürlük sınırsızdır. Burada hayatta kalma savaşına hizmet etmek için ihtiyacınız olan veya yapmak istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz, elbette eski bir insan olarak. Bölgenizi seçin, barınağınızı tasarlayın, hayvanları avlayın, ata binin, et yiyin, vahşi hayvanları evcilleştirin ve etrafınızdaki dünya hakkında daha fazlasını keşfetmek için dolaşın.

Öneri:  Bridge Race APK + MOD (Sınırsız Para) v3.3.1

ilk özelliği, her şeyi inşa etme özgürlüğüdür. Örneğin, bir ev inşa edin. Evinizi dağlarda, deniz kenarında veya küçük bir adada, hatta gökyüzüne giden yolda inşa etmeyi seçebilirsiniz. Çok gidin, en güzel yerleri keşfetmek için uzun süre yaşayın ve gelecekteki evinizi inşa etmek için yeri seçin. Uçsuz bucaksız ağaçlarla çevrili, rüzgarlı bir sahile sahip rustik bir evde yaşamayı hayal edebiliyor musunuz? Ve her sabah uçsuz bucaksız ufka bakabilir misin? Bu mutlu duygu çok harika olurdu!

Chimeraland

Ve bir MMORPG olduğu için her zaman sizden başka oyuncular olacaktır. Aynı dünyada inşa ediyorlar, hayatta kalıyorlar ve her şeyi yapıyorlar. Daha fazla altın, madeni para kazanmak ve ardından karakter için bir şeyler satın almak için onlarla mobilya ve eşya alışverişi yapmak için onları bağlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda bir açık dünya mobil oyun ortamında nadir görülen bir özgürlüktür.

Vahşi hayvanları avlamak ve yakalamak da karakterlerin düzenli ve günlük aktivitelerinden bazılarıdır. Yemek için, hayatta kalmak için veya kendinizi kana susamış vahşi hayvanların saldırısından korumak için savaşacaksınız. Oyuncular bir kez daha avlanmak istediklerini yapmakta özgürler. Bir hayvanı yakalamak veya kendinizi savunmak için kendi silahlarınızı yapın, yakın dövüşe saldırın veya uzun mesafeli dövüşlere katılın. Savaş sırasında, hızlı ve etkili bir şekilde savaşmak için silahları değiştirmekte özgür olacaksınız.

Vahşi hayvanlar sizin için kaliteli bir yemek olacak. Aynı zamanda, bazı parçaları silah yapmak veya evi süslemek için kullanılabilir (fildişi, kaplan derisi…). Daha nazik hayvanlara gelince (atlar, kurtlar, yaban domuzu gibi) onları eve getirmeyi, evcilleştirmeyi ve evcil hayvanınız haline getirmeyi seçebilirsiniz. Ya da bir ‘araç’, her macerada yol arkadaşı bile olabilirler. Veya dahası, yoğun, garip bir güce sahip bir canavar ordusu seçebilir, eğitebilir ve kendinize sahip olabilirsiniz. Daha sonra savaşmak için kullanılabilirler.

Öneri:  Idle Angels APK + MOD (Ücretsiz Reklam) v4.14.0.042103

Efsaneden çıkan hayvanlar

Bu kaotik dünyada her şey bir mucizedir. Chimeraland dünyasının yarattığı tüm garip canavarlar, Doğu mitlerinden birçok metafor içerir. Ve bu benzersiz görünümle, savunma ve saldırı yetenekleri de ortalama değil. İnsan gövdeli kuşlar, deniz kurtları, çok boynuzlu gergedanlar, eski anka kuşları gibi dünyada olmayan en korkunç hayvanlarla karşılaşabilirsiniz. Bunların hepsi gelecekte ordu için potansiyel türlerdir. Dikkatlice yaklaşın, onları evcilleştirmek ve canavar ordunuzun bir parçası olmaları için eğitmek için zihninizi ve zekanızı kullanın. 

Hayatta kalma savaşı asla kolay değildir

Hayatta kalmak için yemeli, içmeli, ısınmalı ve güvende olmalısınız. Bunların her biri çok fazla hazırlık çabası ve bir dizi oyun içi eylem gerektirir. İnşaat, Avcılık ana görevine ek olarak, oyun aynı zamanda birçok çekici “yan aktivite” sunuyor. Bunların hepsi karakterin günlük hayatta kalmasına hizmet eden şeyler. Balık tutmak, ormanda meyve ağaçları toplamak, çiftçilik yapmak, yemek pişirmek, ticaret yapmak ve diğer oyuncularla eşya alışverişi yapmak gibi. Hayatta kalma göstergelerine dikkat etmeyi unutmayın çünkü ne yaparsanız yapın, yine de önce sağlıklı yaşamalısınız.

Chimeraland

her şey, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma platformunda daha da heyecan verici. Ticaret ve takasın yanı sıra, diğer insanları vahşi bir vahşi canavar klanı oluşturmaya davet edebilir ve ardından ganimeti/ganimetleri paylaşabilirsiniz.

Android için Chimeraland APK’sını indirin

dünyası sadece bir kara olarak durmaz. Geniş bir ekosistemdir. Birçok farklı alana bölünmüştür. Her yer tamamen farklı bir hayvan, doğa, manzara, bitki, kaynak, malzeme ve hava popülasyonuna sahiptir. Nereye giderseniz gidin, garip hayvanlardan veya temel hayatta kalma ihtiyaçlarından ve ayrıca çevredeki araziden, yağmurlu havadan kaynaklansın, her zaman bekleyen yeni zorluklar olacaktır. Bu dünyada uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek için becerikli olmanız, durumu proaktif olarak kavramanız ve hayatta kalma istatistiklerini yakından izlemeniz gerekir. 

Öneri:  Egg Inc Apk Para Hileli İndir

 

 

 

INSTAGRAM

 

 

 

 

 

 

 

bir açık dünya sanal RPG oyunudur, oyunda aşağıdakileri deneyimleyeceksiniz:

-Harika dünya keşfi, toplamanız, avlamanız, hazine avı yapmanız ve evler inşa etmeniz için 9 milyar metrekareden fazla harita içeren toplam 4 kıta

-Eski garip hayvanları avlarken, büyük dünya, eserler ve ekipman yapmak için malzeme avlamanız için yüzlerce ve binlerce yıllık garip hayvanları açacak, ayrıca onları evcil hayvan olarak yakalayabilir ve çiftler halinde yiyerek görünümlerini özelleştirebilirsiniz.

-Benzersiz bir kopya, çeşitli temalı zorlukları gerçekleştirmek için özel mobilyalar ve büyük harita sahnesi öğeleriyle etkileşime girerek sizin için özenle hazırlanmış ondan fazla tür tek oyunculu ve takım kopyası girebilirsiniz.

-Sınırsız PVP, Zhongshan Anakarası, vahşi doğada PVP ve kaynaklar için rekabet etmeniz için 7/24 açık olacak.

Resmi Topluluk:

Facebook: www.facebook.com/chimeraland
Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/5SCQx6R3Ds
Twitter: https://twitter.com/Chimeraland
YouTube: https://www.youtube.com/c/Chimeraland
TikTok: https://www.tiktok.com/@chimeraland
Instagram: https://www.instagram.com/chimeralandgame/

Özel politika:
https://chimeraland.com/privacy.html

Kullanım Şartları:
https://chimeraland.com/terms.html

İNDİRME LİNKLERİ

Chimeraland APK İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

55 comentarios en "Chimeraland APK v1.0.7"

 1. EFRUZ Diyor:

  Hocam

 2. MURAT Diyor:

  Hocam sizi çok sewiyorum ilk paralı oyunumu sen verdin bana

 3. ÇAĞRI Diyor:

  Hocam merhaba sims mobile güncellemesi gelirmi? Seviliyorsunuz🤍

 4. MUMUN Diyor:

  royale clans clash of war

 5. EMEL Diyor:

  Hocam carx drift racing 2 de internetsiz girin demişsiniz fakat internetsiz girilmiyor

 6. BENGÜ Diyor:

  Hocam Motor Depot Yeni Sürüm getirirmisiniz

 7. İSMAİL Diyor:

  Hocam oyun içinde para hilesi olmuyor

 8. TUĞRA Diyor:

  Hocam oyun online mi?

 9. AHMET Diyor:

  Hocam carx drift racing 2 de internetsiz girin demişsiniz fakat internetsiz girilmiyor

 10. AHMET ÇAĞRI Diyor:

  Hocam Hay Day çiflik oyununda hile oluyormu

 11. MİRAÇ Diyor:

  Hocam WONDER BOY THE DRAGON’S TRAP gelir mi ?

 12. BÜŞRA Diyor:

  Elinize sağlık

 13. MUHAMMED Diyor:

  Hocam steel and fleshin son güncellemesi gelebilir mi acaba?

 14. MELEK Diyor:

  elnize sağlık

 15. EMCED Diyor:

  Abi rivel regions premium hilesi ve altın hilesi gelir mi? ❤️❤️

 16. MUSTAFA FERHAT Diyor:

  Hocam oyun içinde para hilesi olmuyor

 17. EDA Diyor:

  Hocam ya bende oyun yüklü hilelisini indiril kaldığım yerden devam edicemde yüklenmedi diyo hocam ya

 18. AYŞE Diyor:

  Hocam selam Sniper Zombies oyununda pvp ye giriş yapılmıyor bir bilginiz var mı?

 19. OKAN Diyor:

  Hocam Dead 4 Returns apk yaparmısın

 20. MEHRİ Diyor:

  İndirip deneyeceğim

 21. MUSTAFA Diyor:

  Takipteyim

 22. ELİFCAN Diyor:

  Hocam selamün aleyküm. Need For Speed No Limits para hilesi yapabilirmisiniz.

 23. EMİN Diyor:

  abi yanıt ver 😀

 24. AYDIN Diyor:

  Hocam dead cells son sürümü gelecekmi

 25. SEVDE NUR Diyor:

  Hocam 8 Ball Pool vuruş çizgili hileli mod apk gelir mi acaba?

 26. AHMET Diyor:

  Hocam lütfen yeni sürümü yüklermisiniz.

 27. LEZİZ Diyor:

  pode trazer um apk de Nova Fantasia RPG Adulto e do projetocyberpunk por favor ficarei grato obg

 28. CÜNEYT Diyor:

  Allah seni ne yapmasın hadi artık bir buçuk hafta oldu yeter artık gelsin yeni güncelleme

 29. ZEKERİYA Diyor:

  GRİM SOUL DARK FANTASY SURVİVAL coins veya enerji hilesi oluyor mu hocam? Seyahat ederken enerji bitince sıkıntı çıkıyor.

 30. ŞÜKRİYE TUĞÇE Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli ne zaman gelir.

 31. EBRU Diyor:

  Taxi sim 2021 güncelleme geldi 3 tane yeni araç gelmiş ekleyebilirmisiniz bugün

 32. KERİM Diyor:

  Abi marvel şambiyonlar turnuvasini guncellermisin

 33. HASAN Diyor:

  Hocam bu firmanın yeni oyunu ne zaman çıkacak ?

 34. BARIŞ Diyor:

  pode trazer um apk de Nova Fantasia RPG Adulto e do projetocyberpunk por favor ficarei grato obg

 35. ARZU Diyor:

  Hocam struckd 3d apk gelebilir mi?

 36. HABİBE Diyor:

 37. ÜMRAN Diyor:

  Hocam iyi akşamlar CAR FİX TYCOON V1.8.1 MOD APK – PARA HİLELİ de oyundan atma sorunu var ilgilenirseniz sevinirim

 38. HİDAYET Diyor:

  Hocam iyi gunler bisey daha sorucam yeni cikarttigin hileli oyunlari yukluyorum ama durduruldu diyor peki,neden????? Seviliyorsun

 39. SAYGIN Diyor:

  Hocam pubg uc hileli yaparmısın

 40. BURCU Diyor:

  Hocam bu oyunun 0.55 versiyonu için hilelisini yaparmisiniz teşekkürler iyi günler

 41. HASAN Diyor:

  Çok mutluyum çok iyi oldu bu

 42. YAVUZ Diyor:

  Hocam World Soccer Champs güncel sürüm gelir mi?

 43. HÜMEYRA Diyor:

  Hocam sitede armv9 ve armv11 için oyun varmı

 44. ÖZKAN Diyor:

  Hocam sword hunter hile gelirmi

 45. MÜNEVER Diyor:

  Hocam halletim

 46. MEHTAP Diyor:

  Hocam pewdiepie legend of brofist güncellermisiniz

 47. CİHAN Diyor:

  Hocam acaba gangster vegas apk yapmayı düsünüyormusun

 48. DİLEK Diyor:

  Hocam rise of kingdoms

 49. ABDULLAH Diyor:

  Hocam European War 6 1918 1.3.4 çıktı onu hileli yapabilirsiniz

 50. MEHMET Diyor:

  Bende de öyle olmuyo acilmiyor:((

 51. YAKUP Diyor:

  Hocam carhighway racing ne zaman gelcek uzun zamandır bekliyorum? Teşekürler

 52. SEMİNE Diyor:

  inceleme yapacağım hocam

 53. AHMET Diyor:

  Worldbox son sürüm preminium apk gelirmi hocam

 54. FATİH Diyor:

  Hocam blades of brim hilesini yenilermisin yanisürümü bu olsun 2.19.5

 55. AYŞE GÜL Diyor:

  Nasılsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları