Champions of Avan APK + MOD (Sınırsız Para/Kaynak) v

0.10.4

Champions of Avan APK + MOD (Sınırsız Para/Kaynak)
Sürüm
0.10.4
Actualización
10 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
90
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Avan Şampiyonları hakkında tanıtın

Kasvetli bir topraktan inşa edilmiş şanlı bir imparatorluk!

Arka fon

Champions of Avan, yayıncı Early Morning Studio’nun inşaat simülasyonu ile birleştirilmiş bir taktik RPG’dir. Oyun gözlerime karanlık, kasvetli ve tehditkar bir alanla çarptı. Umutsuz bir yere atılmak üzere olduğumu hissettim.

Gerçekten umutsuz!

Neden “umutsuz bir yer” dedim? Çünkü oyundaki göreviniz çok zor. Sadece gri bir renkle kaplı, kasvetli, ıssız, ıssız bir diyardan, bu dönemde insanlığın en ileri uygarlığı olan büyük bir şehre dönüştürmek için karar verecek ve öncülük edeceksiniz.

Bu yer hakkında tek bildiğin sadece bir isim, Avan kasabası, Rokmyer topraklarının derinliklerinde saklı uzak bir yer. Herhangi bir göçmen akışının sömürüldüğüne dair hiçbir iz bulunamadığından burada insan ayak izi yok gibi görünüyor. Her şey vahşi ve korkutucu.

Champions of Avan

O karanlık arka planda, zengin bir toprak yaratmak için her küçük şeyi yavaş yavaş yapmanız gerekecek. Zaten çok kurak olan bu araziyi inşa etmeye ve aydınlatmaya devam etmek için inşa etmeye başlamak, enerji yaratmak ve diğer malzemeleri kullanmaya devam etmek için malzemeler bulmalısınız. Ve bu nihai amaç için, işinizi engelleyen düşmanları yok etmek, takımınıza iyi Çingene savaşçıları toplamak ve hatta altın çalmak dahil, işleri daha iyi hale getirmek için çalışmaktan bağımsız olarak birçok şey yapmanız gerekecek.

Cazibe orijinal karanlık sahneden geliyor

Avan kasabasının kaderi ve tarihi zamanla, parça parça sizin tarafınızdan yazılacaktır. Nihai hedef, daha önce karanlık bir harabenin yerini almış müreffeh, hareketli, aydınlık ve gerçekten enerjik bir kasabadır. Zamanla iyi ekilmiş tarlalardaki bol pirinç gibi, her başarı bugün yaptığınız en küçük şeylerden gelecek.

Öneri:  CSR Racing 2 Apk Mega Hileli İndir

Bilirsiniz, ne kadar çok acı çekerse, o kadar çok insan ayağa kalkmak, kendini kanıtlamak ve zor ve kötü durumdan çıkmak ister. “Altın kaşık”lı zengin bir ailede doğduysanız, yükselmeye yönelik tüm istekleriniz daha küçük ve daha zayıf görünür, ancak trajik ve zor bir durumunuz varsa bu bir tezattır. Ve bu oyunda böylesine kötü bir durum sizin için büyük bir motivasyon olacaktır.

Champions of Avan

Oyuncuların kendi kendilerine cevaplamaları gereken son soru şudur: “Avan’ı küçük bir özerk krallığa mı yoksa büyük bir imparatorluğa mı dönüştürmek istiyorsunuz?” Bahse girerim cevabın büyük bir imparatorluk olacak, değil mi? Peki, hayalinizin peşinden gitmek zor değil. Sadece sabırla başlayın, etrafınızdaki tüm kasvetten kurtulmaya çalışın ve yavaş yavaş hayalinize doğru ilerleyin. Bu oyundan önce başka hiçbir inşaat simülasyon oyunu beni bu kadar tutkulu yapmamıştı. Belki de şu anki karanlık sahne ile kafamdaki görkemli bir imparatorluk hayali arasındaki uçurum gerçekten çok büyük olduğu için. Tüm bu topraklar için “hayatı değiştirme” arzusuyla içimdeki tüm enerjiyi yakıyor. Ve inanıyorum ki sen de benim gibi olacaksın.

Nasıl oynanır

Champions of Avan, Idle oynanışı ile tam olarak bir inşaat stratejisi RPG’sidir. Oyundaki her ilerlemeyi başından sonuna kadar takip etmek için fazla baskı yapmanıza gerek kalmayacak. Sadece günlük görevleri seçin, oyun otomatik olarak toplanacak ve sürece göre her şeyi yapacak. Çevrimdışı olsanız bile, malzeme toplama ve inşa etme sistemleri devam ediyor. Bu yüzden, sadece rahatlayın, zamanınızı strateji oluşturmaya ayırın (örneğin, hangisi önce, hangisinden sonra, ne kadar, kim yapacak…), geleceğin lideri olarak sizin ilgilenmeniz gereken şey budur.

Başarılarınız için savunun ve savaşın

Ne kadar meşgul olursanız olun, etrafınıza bakmayı, yetenekli insanları ve kahraman savaşçıları aramayı ve onları ekibinize almanın bir yolunu bulmayı unutmayın. Amaç, toprağı savunmaya ve gerektiğinde yanıt vermeye hazır güçlü bir ordu oluşturmaktır. Gung-ho Inyen veya korkutucu görünen Xaphan ve gizemli Ayabe gibi erdemli kahramanlarla tanışacaksınız.

Öneri:  Need for Speed Most Wanted MOD APK İNDİR (Sınırsız Para, Kilitler Açık) v1.3.128
Champions of Avan

Sonra ne gelirse gelir. Küçük bir başarınız olduğunda, düşman bunu fark edecek ve size saldırmaya gelecek. Dağ Nöbetçilerinin karanlık güçlerine ve korkunç Dragonling Mother’a karşı topladığınız savaşçıları bir araya getirmeniz gerekecek. Onları kazanırsanız, altın ve bir sürü faydalı ganimet elde edebilirsiniz. Dikkatli olun çünkü şaka yapamayacağınız türden şeyler.

Champions of Avan’ın MOD APK versiyonu

MOD özelliği

Sınırsız Para/Kaynak

Not

Para ve kaynak harcayabilirsiniz. Onlar azaltılmayacak.

Android için Champions of Avan APK & MOD’u indirin

Oyun güzel görsellere sahip. Saatlerce süren sürekli çabadan sonra her şeyin yavaşça aydınlandığını hissedeceksiniz. Yarattığınız ve ter ve gözyaşlarıyla koruduğunuz parlak imparatorluğu görmek, Champions of Avan’da yaşayabileceğiniz bir sevinç duygusudur.

Kendi güçlü imparatorluğunuzu kurmak ister misiniz? Hemen oynamak için oyunu indirelim!

 

 

INSTAGRAM

 

 

 

Avan’ın kaderi senin elinde.

Ufacık meşe palamutlarından kocaman meşe ağaçları büyür. Idle miner türündeki bu oyunda, Rokmyer topraklarının gölgeli bir köşesinde saklı küçük ve mütevazı bir köyle başlıyorsun ve bu bölgeyi hem haritada hem de tarih kitaplarının sayfalarında gurur duyulmayı hak eden büyük ve müreffeh bir şehir haline getirmekle görevlendiriliyorsun.

Emrindeki birkaç birlikle başlayarak, daha büyüğü ve daha iyiyi inşa etmek için ihtiyaç duyduğun malzemeleri temin et, daha görkemli yapılar elde etmek için gereken altını yağmala ve yoluna çıkmaya cesaret edenleri öldür. Bu şehrin adı Avan, bilgelik ve hırsı doğru bir dengede kullanarak burayı harika bir yere dönüştürebilirsiniz.

Şehrini büyütmek için kaynakları topla!
Küçük bir krallık mı yoksa muazzam bir imparatorluk mu? Idle mining türündeki bu oyunda şehrini büyütebilir ya da hayal ettiğin başka bir yere dönüştürebilirsin! Odun, kaya ve altın gibi çeşitli kaynakların yanı sıra zengin bir ortaçağ teknolojisi de emrinize amade, tek ihtiyacınız olan şey biraz hırs.

Öneri:  My Friend Pedro Ripe for Revenge Apk Premium Hileli İndir

Düşmanlarını yen!
Yırtıcı Dağ Nöbetçisi ve ürkütücü Anne Ejderhacık gibi ölümcül düşmanlar bütün arazide kol geziyor. Savaşmadan yenilmeyecekler, bu yüzden düşmanların altınlarını elde etmek için en iyi silahları savurman ve birbiri ardına destansı savaşlara girerken en güçlü zırhları giymen gerekecek!

Kahramanlarını silah altına al ve kişiselleştir!
Aksiyon RPG tipi bu oyunda inanılmaz kahramanlarla karşılaşacak ve onları askeri birliğine dahil edeceksin! Gung-ho Inyen’den ürkütücü Xaphan’a ve gizemli Ayabe’ye uzanan bütün bu kahramanların, ilerlemene yardımcı olmak için benzersiz yöntemleri var ve “idle oyunları” kategorisine heyecan verici seviyede bir derinlik ve strateji getiriyorlar.

Uzak arazileri keşfet!
Bulunduğun köy, toplayabileceğin ve yararlanabileceğin kaynaklarla dolu bir dünya olan Rokmyer’in bir parçasıdır. Göllerden, bataklıklardan, dağ vadilerine ve gölgeler içindeki ormanlara uzanan pek çok yerde, alabileceğiniz varlıklar var, ancak bunlar için dövüşmek, mücadele etmek ve girişimde bulunmak zorundasın. Bu, bütün bir şehrin kaderinin senin elinde olduğu bir madencilik oyunu, bu yüzden bu dünyanın yoluna çıkaracağı karanlıkla yüzleşmek için dua edin…

Yeni ve taze fikirler, farklı idle oyun modları ve tüylerini diken diken edecek canavarlar – Avan’ın Şampiyonları, her şeyi içinde barındıran bir maceradır. Köyünü büyüt, en iyi RPG kahramanlarını topla ve sonraki nesillere kalacak bir miras oluşturmak için ne gerekiyorsa yapın.

İNDİRME LİNKLERİ

Champions of Avan APK + MOD

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

39 comentarios en "Champions of Avan APK + MOD (Sınırsız Para/Kaynak) v0.10.4"

 1. AYŞE Diyor:

  Sa Hocam dude theft wars isinmli oyunu indirdin sizden her girdiğimde durduruldu diyor ard arda oynayamyorum lütfen yardm ediin 🙁

 2. OKAN Diyor:

  Hocam the last door apk

 3. YUSUF Diyor:

  Abi firefight apk gelicek mi?

 4. ERHAN Diyor:

  Hocam The Walkink Zombie güncel atabilir misiniz ? Eski sürüm çalışmıyor.

 5. MUSTAFA Diyor:

  Hocam radiation city de ekran düzgündü oyundan çıkıp girdiğimde ise ekranın yarısı dışarı çıkmıştı nasıl düzelir

 6. KÜBRA Diyor:

  hocam age of civilization 2yi günceller misin?

 7. KEMAL KÜRŞAT Diyor:

  Hocam fm 22 hileli editör falan açık ne zaman gelecek veya gelecekmi?

 8. BERFİN CAN Diyor:

  GRİM SOUL DARK FANTASY SURVİVAL coins veya enerji hilesi oluyor mu hocam? Seyahat ederken enerji bitince sıkıntı çıkıyor.

 9. SERHAN Diyor:

  hocam taxi sim 2020 yaparmısın yeni sürüm gelmiş plss

 10. HİDAYET Diyor:

  Hocam Dead Cells’in yeni sürümünü hileli yapar mısın

 11. YÜKSEL Diyor:

  Sa hocam dude theft wars oyununu indirdim buradan ama durduruldu diyip duruyor oyuna giremiyorum

 12. SIDIKA Diyor:

  School of dragons para/elmas hileli yapar mısın?

 13. YILMAZ Diyor:

  Hocam hala minecraft sunucularına giremiyorum hesabınız yok diyor bağlamaya çalışıyorum hata veriyor ?

 14. AYHAN Diyor:

  Hocam 50 tl olan oyunu bedava üstelik araba hileli senden iyisi asla bulunmaz hocam <3

 15. MURAT Diyor:

  Hocam World Soccer Champs güncel sürüm gelir mi?

 16. SERKAN Diyor:

  merhabalar hocam

 17. BERKER Diyor:

  Hocam merhabalar game Studio tycoon 3 oyunu sitede var mı?

 18. MURAT Diyor:

  Merhaba hocam guidus icin para hilesi yapar misin

 19. UMUT Diyor:

  hocam streamer life simülatör ne zaman gelir?

 20. DAMLA Diyor:

  Hocam araba loto Yu kazanınca bıtıyoe ve oyun easter egg yok dıyor ufak seyler var satın alınıcak sadece

 21. LATİFE Diyor:

  Hocam backflip madness oyununun tüm linkleri bozuk rica etsem düzeltebilir misiniz ❤🌹

 22. LEYLA Diyor:

  Hocam rise of berk güncel hile varmı saygılar

 23. AYŞE PINAR Diyor:

  dawnblade apk oluyormu?

 24. ERGÜN Diyor:

  SİMCİTY BUİLDIT yeni sürüm gelebilirmi hocam

 25. EMRAH Diyor:

  Hocam need for speed no limits oyununun hilesi olurmu…

 26. ÖKKEŞ Diyor:

  Hocam iyi gunler bisey daha sorucam yeni cikarttigin hileli oyunlari yukluyorum ama durduruldu diyor peki,neden????? Seviliyorsun

 27. ÖZLEM Diyor:

  Hocam iyi akşamlar blutv apk yaparmısın

 28. BERNA Diyor:

  Hocam gta san andreas indiremiyorum indirince android sürümü yüksek diyor buna çözüm bulabilir misin

 29. İSMAİL MİKDAT Diyor:

  Selamin aleyküm hocam size şey sorucam niyetim kötü değil burcunuz nedir

 30. AHMET Diyor:

  Hocam merhaba konuşan Tom altın peşinde güncel hile ne zaman gelir

 31. BAYRAM Diyor:

  Hocam FİVE NİGHTS AT FREDDYS HELP WANTED’ın enerji hileli yaparmısın? Tşk

 32. FULYA Diyor:

  Hocam Almora Darkosen premium hilesi bir noktadan sonra devre dışı kalıyor. Çözümü var mı?

 33. SANCAR Diyor:

  Hocam lego star wars tcs getirirmisin

 34. SEDA Diyor:

  Sa Hocam dude theft wars isinmli oyunu indirdin sizden her girdiğimde durduruldu diyor ard arda oynayamyorum lütfen yardm ediin 🙁

 35. GÖZDE Diyor:

  Usta rush royale mini tower defense hileli oluyormu

 36. BURAK Diyor:

  Hocam post knight para hileli atabilir misin?

 37. AYŞEGÜL Diyor:

  Hocam almora darkosen premium hileli paylaşmışsın fakat biraz oynadıktan sonra premium özellik iptal oluyor ona bir bakabilir misin

 38. FUAT Diyor:

  Hocam 2. Modernite çağı oyununda düzelme var mı

 39. ABDULAZİZ Diyor:

  Hocam fifa 15 indirdim rardan kurdum ama yine açılmıyor telefonum Huawei mate 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları