Cartoon City 2 APK + MOD (Sınırsız Para) v

3.13

Cartoon City 2 APK + MOD (Sınırsız Para)
Sürüm
3.13
Actualización
4 Mayıs 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
58
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Cartoon City 2’yi tanıtın

Çocukken Şirinler filmini izlemiştim ve mavi elflerin peri köyüne hayran kalmıştım. Keşke kendi ellerimle böyle mutlu bir şehir kurabilseydim. Oyunlar daha popüler hale geldiğinde, bir zamanlar böyle yakıcı bir rüya gördüğümü unuttum. Bu yüzden, sonsuz karmaşık bir arsa ile bir dizi dövüş oyununa yakalandım. Bir güne kadar yanlışlıkla Cartoon City 2’yi bulduğumda eski rüya geri geldi. Ve aniden, barışçıl bir oyun oynamayalı uzun zaman olduğunu fark ettim. O yüzden denemek için hemen indirdim.

Cartoon City 2 sadece bildiğiniz çiftlik oyunu değil

Cartoon City 2 tamamen eğlenceli bir oyundur. İçerik sadece kendi çiftliğinizi inşa etmek ve ardından o yeşil araziyi yavaş yavaş küçük bir çizgi film kasabasına dönüştürmekle ilgili. Kasaba, yemyeşil yollar, zengin pirinç tarlaları ve cıvıl cıvıl kuşların yanı sıra güzel evlerde siz ve nazik insanların birlikte yaşayacağınız yerdir.

Oyunda irili ufaklı yüzlerce farklı görev bulunuyor. Her biri eğlenceli ve renkli bir deneyim sunarak sizi her gün çiftlikte meşgul eder. Sayısız fırsat sürekli olarak açılıyor ve sizi çiftliği genişletme ve her şeyi müreffeh bir kasabaya dönüştürme arzusuna yönlendiriyor.

Cartoon City 2’nin en az iki aşaması var. Birinci aşama, çiftliğe bakmak ve geliştirmektir. İkinci aşama, çiftliği yavaşça bir kasabaya ve ardından büyük bir müreffeh şehre dönüştürmektir. Bu, Cartoon City 2’nin her iki oyun biçimini de birleştirdiği anlamına gelir: çiftlik oyunları ve şehir kurma oyunları. Yani sadece bir oyunda, her biri meydan okuma ve eğlence dolu iki harika deneyim yaşayacaksınız. Çok şaşırtıcı, değil mi?

Öneri:  BEAT BLADE KOŞUNUN RİTMİ MOD APK İNDİR – PARA HİLELİ - V1.9.2

Çiftliği inşa etmek ve geliştirmek

İlk başta, bozulmamış arazileri olan mütevazı bir alanda yalnızca küçük bir çiftliğiniz var. Kendi gücünüzle ekecek, hasat edecek, hayvan yetiştirecek ve satılık inek sütü, yumurta ve koyun yünü toplayacaksınız. Yakındaki ticari pazarlarda takas etmek için tarım ürünlerini hasat ediyorsunuz. Ayrıca ek gelir için tarımdan ürünler (tereyağı, kek, şekerleme, un gibi) yaparsınız.

Ayrıca uzak yerlere teslimat için size ayrı bir helikopter verilir. Bölgedeki diğer işlemlerle karşılaştırıldığında, bu siparişler özellikle büyük, çok sayıda ve kârlıdır. Her başarılı işlem için Altın Para ve Deneyim Puanı kazanacaksınız. Altın paralar daha fazla arazi satın almak, çiftçiliği genişletmek, değeri yüksek daha fazla hayvan yetiştirmek ve çiftliğinizle ilgilenmesi için daha fazla işçi ve yönetici kiralamak için kullanılacak. Deneyim puanları, popülerlik seviyesini ve gelecekte uzun vadeli gelişme yeteneğini belirleyecektir.

Tanıdık geliyor mu? Emin. Aynen bu, mobil platformda çok alıştığımız çiftçilik oyunu.

Çiftliği kasabaya ve büyük şehre dönüştürmek

İlk küçük çiftlikten itibaren, arazinizi geliştirmek için zaten sağlam bir temeliniz var. Çiftçilik ve yetiştirmenin temel kurallarını anlıyorsunuz. Ayrıca, çok çalışarak ve çevrenizdeki insanlardan öğrenerek nasıl daha fazla para kazanacağınızı bilirsiniz. Yavaş yavaş, çiftliğiniz hem alan hem de üzerinde yetiştirilen tarım ürünlerinin ölçeği olarak genişler.

Bu noktada fabrika kurmaya, ahır sistemini genişletmeye, daha fazla depo, ev ve özel işleme fonksiyon alanları inşa etmeye karar veriyorsunuz… Sürekli yükselerek, gelişerek ve bu şekilde gelişerek, eski vahşi alanı küçük bir çiftçiliğe dönüştüreceksiniz. kasaba ve daha sonra uçsuz bucaksız ülkede küçük bir şehre.

Kulağa biraz zor geliyor mu? Ama çok fazla endişelenme. Çünkü Cartoon City 2, oyunculara birçok görevde öncülük ediyor. Sonunda farkında olmadan kendi başınıza bir tarım şehri yaratacaksınız. Her şey çok doğal ve mantıklı.

Öneri:  Lost Light APK v1.0

Çiftlik ölçeğini kademeli olarak şehir inşaat ölçeğine dönüştürmek için Cartoon City 2, zengin bir altyapı sistemi sağlamıştır. Bir çiftçilik oyunu üzerine kurulu olsa da yaptığınız işlerin sınırı veya mesafesi yoktur. Yeterli para ve yeterli tecrübe ile istediğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz. Yollardan, demiryollarından, evlerden işleme tesislerine, özel fabrikalara veya hayvanat bahçelerine, kıyıya yakın eko-turizm projelerine… 

Grafikler ve ses

Cartoon City 2’nin ilk oynadığınız andan itibaren sizde özel bir izlenim bırakması garantilidir. Pek çok tasarım stilini bir araya getirmez ve kendisini modaya uygun 3D yönünü takip etmeye zorlamaz. Cartoon City 2’deki her şey çok basit, uyumlu ve canlıdır. Hepsi modern çizgi film stiliyle uyumludur. Hayat dolu parlak renk tonlarına sahip ve detaydan genele şekilleniyor, tüm oyunu mükemmel kılıyor. Çoğu zaman oyun oynarken oyun mu oynuyorum yoksa çizgi film mi izliyorum diye düşündüm.

Ses olağanüstü bir şey değil, ancak oyundaki görevler ve eylemler için iyi bir destek. Her zaman gerçek bir modern çiftçinin hayatı gibi bir huzur, neşe, hafiflik duygusuyla çevrili olacaksınız.

Cartoon City 2’nin MOD APK versiyonu

MOD özelliği

sınırsız para

Not

Harcadıkça para artar.

Android için Cartoon City 2 APK & MOD’u indirin

İnan bana! O ortamda yaşamak çok değerli! Cartoon City 2 oynadıktan sonra “Şehirdeki tüm işleri bırakıp sağlıklı yaşamak için memleketime dönmeli miyim?” diye düşünüyorum. gerçeğe dönüştürmek için. Cartoon City 2’yi oynadıktan sonra kalbimin huzursuz olduğunu biliyorum. Ve hep böyle huzurlu bir hayatın hayalini kurarım…

Şehrinizi inşa edin – evler, dekorasyonlar inşa edin, sokakları dekore edin.
Şehir kasabası yakınlarındaki köy çiftliğinde buğday ve mısır, inek ve tavuk yetiştirin.
Hayalinizdeki bir şehri inşa edin – yalnızca sizin kararınıza bağlı olarak, şehrinizin ne olacağına bağlıdır!

Öneri:  Tiny Landlord Mod Apk İndir - (Ücretsiz Alışveriş) v2.3.3

Gerçekten güzel ve rahat bir şehir kurucusu. Kasabadan, yollardan ve kaldırımlardan bir şehir inşa edin, çiçek dikin, şehrinizi kasabaya ve megapolis’e kadar büyütün. Vatandaşlarınız için oyun alanı düzenleyin, arkadaşlarınızı ve sakinlerinizi mutlu edin Emrinizde düzinelerce manzara, kafe, restoran, villa ve ev. Komşu şehre mal göndermek için trene binin. Şehrinizde yüzlerce eğlenceli görev ve kişisel bir festival sizi bekliyor 🙂

Dünyanın en güzel şehrinin belediye başkanı olun. Şehrinizin büyüyeceği yolu seçin. Şehrinizin gerçek bir vatansever olun, şehrinizi kasabaya ve megapolis’e dönüştürün.

Facebook’ta Grup: https://www.facebook.com/Cartoon-City-farm-to-town-Community-1246827922081842/

İNDİRME LİNKLERİ

Cartoon City 2 APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

26 comentarios en "Cartoon City 2 APK + MOD (Sınırsız Para) v3.13"

 1. BEKİR Diyor:

  Hocam merhaba konuşan Tom altın peşinde güncel hile ne zaman gelir

 2. FATİH Diyor:

  Şimdiden teşekkürler

 3. AYŞEGÜL Diyor:

  Sa Hocam, Specimen Zero’ya güncelleme geldi. Siteye yükleyebilir misiniz? Kolay gelsin.

 4. İLYAS Diyor:

  Hocam world soccer champions gelirmi seyiliyorsunuz iyi akşamlar

 5. ABDULSEMET Diyor:

  Religon inc apk gelir mi hocam

 6. NURAN Diyor:

  Hocam Kolay gelsin Retro Goal premium apk gelir mi acaba

 7. ELİF ÇİLER Diyor:

  hocam böyle oyunlar önerirmisin

 8. DURAN Diyor:

  Abi hakını helall et ha

 9. BETÜL Diyor:

  Hocam iyi çalışmalar. Müsait olduğunuz vakitte Motor Tour için yeni sürüm apksını ayarlayabilme şansınız olur mu? oluyor ise vaktiniz olduğu zaman yapabilirseniz makbule geçer.

 10. MURAT Diyor:

  Hocam mobilde oynamalik mmorpg ler onerirmisiniz?

 11. MEHMET HAZBİN Diyor:

  Üstad kolay gelsin. Raid: shadow legends ile ilgili bir paylaşımın olabilir mi?

 12. TUBA Diyor:

  Hocam Zombie Tsunami 4.3.1 sürümü çıktı onu koyar msn 4.3.0 var burada

 13. YASEMİN Diyor:

  Hocam bloons td battles 2 hile yapar mısınız lütfen (ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN HOCAM)

 14. ZÜBEYDE Diyor:

  Dls 21 hilesi gelirmi

 15. EDA Diyor:

  Hocam almora darkosen premium hileli paylaşmışsın fakat biraz oynadıktan sonra premium özellik iptal oluyor ona bir bakabilir misin

 16. MURAT Diyor:

  hocam youtubers life apk gelir mi

 17. TUBA Diyor:

  Hocam mcpe 1.18 final çıktı siteye ekler misiniz?

 18. CEREN Diyor:

  Hocam armv9 işlemci varmı çıktımı

 19. SULTAN Diyor:

  Teşekkürler

 20. SİBEL Diyor:

  Merhaba hocam samp – mobile apk yapabilirmisiniz herkez çok istiyor hocam sizde yaparsanız çok seviniriz seviliyorsunuz hocam 🙂

 21. İSMAİL Diyor:

  Hocam struckd 3d apk gelebilir mi?

 22. SALİH Diyor:

  Dls 21 hilesi gelirmi

 23. MERVE Diyor:

  Hocam merhaba grow zombies oyununu APK yapabilirmisin. seviliyorsun

 24. PINAR Diyor:

  Abi osm para hileli yapar mısın

 25. RAHİME Diyor:

  Hocam last pirate güncelleme lütfen

 26. BAHADIR Diyor:

  Hocam Evhacon 2 gelirmi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları