CapCut APK + MOD (Tümünün Kilidi Açıldı) v

5.8.0

CapCut APK + MOD (Tümünün Kilidi Açıldı)
Sürüm
5.8.0
Actualización
19 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
94
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

CapCut’u tanıtın

CapCut, TikTok’un sahibi olan ByteDance tarafından mobil cihazlarda video düzenleme için ücretsiz bir uygulamadır. Platform, geçişler, filtreler, metin, ses parçaları ve yaratıcılık için diğer öğelerle dolu videolar oluşturmanıza olanak tanıyan bir dizi özelliğe sahiptir. Düzenlenen videolar bir akıllı telefona kaydedilebilir veya çok yüksek kalitede sosyal ağlar aracılığıyla paylaşılabilir.

Yukarıdaki nedenlerden dolayı herkes tarafından sevilir, benzersiz videolar oluşturmak ve en sevdiğiniz videoları herkesle paylaşmak için kullanılır. Lütfen bu makaleyi keşfetmek için bana katılın ve ne kadar ilginç olduğunu görün!

CapCut

Profesyonel video geçiş efektleri oluşturun

İnsanlar genellikle benzersiz bir video elde etmek için kısa videoları bir araya getirmek, çıkartmalar ve efektler eklemek ister. Daha sonra, arkadaşları ve aileleriyle unutulmaz bir anı paylaşmak için sosyal medya sitelerinde veya arkadaşlarında yayınlayabilirler. Ancak geçiş etkisi asıl sorundur. Bunu yapabilmek için, bazı bilgisayar yazılımlarına ve video düzenleme konusunda belirli bir miktar bilgiye ihtiyaçları var. Ancak CapCut ile bu karmaşık adımlar göz ardı edilir. Tek yapmanız gereken videoyu seçmek, istediğiniz efekti seçmek ve son işleme sürecini başlatmak için bitir düğmesine basmak.

Geçiş efektlerini seçmeniz için üç neden var. İlk olarak, kullanımı çok kolay ve hızlı video oluşturma. İkincisi, etkiler çeşitlidir. Üçüncü neden, bu uygulamanın çok iyi video kalitesine sahip olmasıdır. Videoların çözünürlüğü, düzenlemeden sonra neredeyse değişmez.

Ancak bazı sınırlamaları da vardır. En dikkate değer sınırlama, videoların uzunluğunun 15 dakikayı aşamamasıdır.

Öneri:  Kick the Buddy Apk Para Hileli İndir

Videolarınızı düzenlemeniz için çeşitli, benzersiz efektler

Düzenleme ve kolaj araçlarının yanı sıra,  ayrıca çok benzersiz bir dizi filtre efektine sahiptir. Tek bir tıklamayla, renkten yoksun monoton videonuzu her zamankinden daha stile “dönüştürebilirsiniz”. Uygulamadaki filtreler çok sayıda temaya sahiptir ve buna göre ölçeklendirilerek klasik, retro bir atmosfer veya ilkbahar, yaz ve sonbahar gibi mevsimlere karşılık gelen renkler oluşturulur. Tabii ki, kum taneleri, parlak noktalar, fotoğraf çerçeveleri veya hareketli nesnelerle (yapraklar, yıldızlar,…) efektler gibi eşlik eden başka efektler de vardır.

Ayrıca, keşfetmeniz için başka birçok stil var. Hatta daha fazla fikir için “sizin için şablonlar” bölümünde diğer kullanıcıların çalışmalarına da başvurabilirsiniz.

CapCut

CapCut bir dizi profesyonel düzenleme aracına sahiptir

Bir çalışma alanı ve profesyonel bir düzenleme paketi sunar. Burada, videonuzu ayrıntılı olarak özelleştirebilirsiniz. Tabii ki, uygulama, hızlı işlem hızı söz konusu olduğunda, önizlemeler ve manipülasyon kurtarma ile birlikte kullanışlı oluyor. Resimleri kolayca kırpabilir, metin, ses, katman, filtre ekleyebilir veya aydınlatmayı, doygunluğu özelleştirebilirsiniz…

Araç çubuğu ekranın alt kısmında bulunur. İlgili paketlerde düzgün bir şekilde düzenlenmiştir. Açmak ve kullanmak için dokunmanız yeterlidir.

Dikkat çeken kısmı ses ekstralarıdır. Cihaz kitaplığından veya uygulama tarafından sağlanan kitaplıktan parçalar ekleyebilirsiniz. Orada, geliştirici kategorilere, temalara ve en popüler parçalara göre filtreledi. Sadece ne istediğinizi seçmeniz, ardından indirmek için tıklamanız ve videoya uygulamanız yeterlidir. Ayrıca, diğer videolardan veya cihazdaki kayıt mikrofonu üzerinden ses de çıkarabilirsiniz. Uygun, değil mi?

CapCut minyatür bir sosyal ağ gibidir

Capcut, ByteDance ailesinin yeni bir üyesidir. Bu nedenle TikTok ile de bağlantısı var. Daha spesifik olarak, video kataloğunda, TikTok’ta kullanılan beat tracklar , trend şarkı sözleri gibi popüler efekt şablonlarını bulabilirsiniz .

Bu özellik hayranlar için de mevcuttur. Anime one K-pop hayranıysanız, muhtemelen imajınızı idolünüzle harmanladığınız anları kaçırmak istemeyeceksiniz!

Öneri:  Jurassic World The Game APK v1.59.11

Ayrıca CapCut, arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza, video paylaşmanıza ve birlikte sohbet etmenize olanak tanıyan doğrudan mesajlaşma özelliğine de sahiptir.

INSTAGRAM

CapCut’un MOD APK sürümü

Şu anda CapCut’un MOD APK sürümü yok. En kısa sürede güncellemeye çalışacağız.

Android için CapCut MOD APK’sını indirin

Size benzersiz efektlere sahip profesyonel bir editör sunar. Ayrıca, çoğunlukla dokunma, sürükleme, bırakma ve seçme gibi kullanımları çok kolaydır. Bu nedenle, akıllı telefonunuzla sık sık video düzenliyorsanız lütfen CapCut’u kaçırmayın. Bu uygulamayı indirin ve kendi anlarınızı yaratın.

CapCut

Bugünden itibaren “Viamaker” Resmi olarak “CapCut” olarak yeniden adlandırıldı!

İnanılmaz videolar oluşturmanıza yardımcı olan ücretsiz bir hepsi bir arada video düzenleme uygulamasıdır.

「Kullanımı kolay」
Hızı kesin, geri alın ve değiştirin: Doğru olanı elde etmek her zamankinden daha kolay , Yalnızca harika anlarınızı paylaşın.

「Yüksek kalite」
Gelişmiş filtreler ve kusursuz güzellik efektleri, bir olasılıklar dünyasının kapılarını açar

「En Popüler Müzikler/İnanılmaz Sesler」
Muazzam müzik kitaplığı ve özel telif hakkı şarkıları

「Çıkartmalar ve metinler」
En trend çıkartmalar ve yazı tipleri, videolarınızı tam olarak ifade etmenizi

sağlar 「Efekt」
Bir dizi sihirli efektle yaratıcı.

APKADAM

İNDİRME LİNKLERİ

CapCut APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

12 comentarios en "CapCut APK + MOD (Tümünün Kilidi Açıldı) v5.8.0"

 1. TUĞBA Diyor:

  Hocam oyun sadece siyah ekran veriyor yani oyun açılmıyor

 2. MÜRSEL Diyor:

  Takipteyim

 3. ERCAN Diyor:

  Hocam 8 Ball Pool vuruş çizgili hileli mod apk gelir mi acaba?

 4. MAHMUT Diyor:

  Hocam driving school classics ne zmn gelir hocam

 5. CEMAL Diyor:

  Hocam acaba stick nodes sürümünü günceller misiniz? Seviliyosunuz ❤️❤️❤️❤️

 6. MEHMET Diyor:

  Hocam the last door apk

 7. FÜSUN Diyor:

  Roblox hile olmuyor hocam

 8. ORHAN Diyor:

  Hocam 8 Ball Pool vuruş çizgili hileli mod apk gelir mi acaba?

 9. ÖZLEM Diyor:

  School of dragons para/elmas hileli yapar mısın?

 10. ZERİN Diyor:

  Hocam guardian tales hilelisi gelicek mi?

 11. FATMA BETÜL Diyor:

  Abi marvel şambiyonlar turnuvasini guncellermisin

 12. DERYA Diyor:

  brawl hay day hileli yaparmisin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları