CamScanner APK + MOD (Premium Kilitsiz) v

6.15.0.2204190000

CamScanner APK + MOD (Premium Kilitsiz)
Sürüm
6.15.0.2204190000
Actualización
24 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
98
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

CamScanner’ı tanıtın

Bugün, resim veya kağıt şeklinde çok fazla metin var. Birisi içeriği almak veya düzenlemek istediğinde, metni manuel olarak yeniden yazması gerekir, bu nedenle çok zaman alır, özellikle birkaç sayfa uzunluğundaki metinler. Bu sorunu anlayan INTSIG Information, işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olmak için CamScanner adlı bir ürünü piyasaya sürüyor. Sadece kamerayı belgelerin önüne koymanız yeterlidir ve bunlar otomatik olarak telefonunuzda metne dönüştürülecektir. Bu uygulamanın getirebileceği hızlı, basit ve kullanışlıdır.

Akıllı tarayıcı

Şu anda, metin taramak ve dönüştürmek için epeyce uygulama var, ancak entegre AI teknolojisi hala gerçekten güçlü değil. Kalite sorunlarından bahsetmiyorum bile, performansları sadece ortalamadır ve bazen özel kenarlıklar veya özel yazı tipleri gibi biraz daha karmaşık belgelerle karşılaşmak hatalara neden olur. CamScanner bu durumlarda değildir. Kağıt belgeleri veya görüntüleri hızlı ve basit bir şekilde tarayabilirsiniz. Sözcükleri akıllıca tanır ve mükemmel tarama performansı sunar. Kusursuz, keskin bir resim kalitesini korurken bir görüntüyü saniyeler içinde bile dönüştürebilirsiniz. Sadece bu değil, CamScanner renk düzenlemeyi de destekler. Sadece ekranın sağına sürüklemeniz ve istediğiniz sürümü seçmeniz yeterli.

Taramadan sonra belge kalitesi

İkinci yön kalite ile ilgilidir. CamScanner, bu türdeki diğer uygulamalardan sıyrılıyor. Metin ve görüntüler, yüksek çözünürlükle çok keskin bir şekilde dönüştürülür. Fazla mürekkep detayları gibi küçük hataları bulmak zor olacaktır. Google Play’de doğrudan kullanabilir ve doğrulayabilir veya kullanıcı incelemelerini okuyabilirsiniz.

Paylaşma yeteneği

Taradıktan ve dönüştürdükten sonra çıktıyı Facebook, Twitter gibi popüler sosyal ağlarda paylaşabilir veya SMS, Messenger, Whatsapp veya Line yoluyla gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınızın ve iş arkadaşlarınızın interneti yoksa Bluetooth bağlantısı üzerinden de paylaşabilirsiniz. Uygun, değil mi?

Öneri:  Endless Nightmare 2 Hospital APK + MOD (Sınırsız Para) v1.2.6

Saklama ve senkronize etme yeteneği

Depolama alanına gelince, bunu telefon belleğinize kaydedebilir veya geliştiricinin ücretsiz olarak sağladığı Bulut Alanını kullanabilirsiniz. Ancak, yalnızca 200 MB’ınız var. Yalnızca Docx, excel gibi metin dosyalarını kaydederseniz, bu oldukça rahattır. Ancak daha fazla fotoğraf depolamaya ihtiyacınız varsa, 10 GB’a kadar genişletmek için Premium sürümü kullanmalısınız. Ardından, uygulama bir klasördeki dosyaları senkronize etme ve otomatik olarak yükleme yeteneğine sahiptir. Ayarlayın, ardından Box, Dropbox, Google Drive, OneDrive veya Evernote gibi bu uygulama tarafından desteklenen herhangi bir üçüncü taraf depolama alanında oturum açın. Böylece, nerede olursanız olun, herhangi bir cihazdan belgelerinize erişmeye devam edebilirsiniz.

Premium sürümünü kullanmalı mısınız?

Daha yüksek bir talep istiyorsanız, daha güçlü araçlar için premium sürümü kullanmalısınız. Daha önce bahsettiğim depolama alanı ile ilgili olarak, varsayılan 200MB yerine 10GB’a genişletilecek. Bu reklamlar kaldırılır. Ayrıca, kitap tarama modunu destekler.

Kitabınızı bir Docx veya PDF dosyasına dönüştürmek istiyorsanız, bu kolaydır. Benim gibi belgelerle sık sık çalışan kişiler için dijital imza özelliğinden memnunum. İmzamı belgelerime (excel, PowerPoint veya PDF) ekleyebilirim. Hatta başkalarının dijital imzalarını silebilirim. Ek olarak, HD kalitesinde tarama, kimlik tarama modu, sonsuz klasörler oluşturma (ücretsiz sürümde bu uygulamada yalnızca üç klasör oluşturulabilir), excel dosyalarına görüntü dönüştürme ve daha fazlası gibi birçok başka özellik vardır.

CamScanner’ın MOD APK sürümü

MOD sürümü neden gerekli?

CamScanner birçok güçlü özellik sunar, ancak bunlar ücretsiz değildir. Her şeyin kilidini açmak için ayda 4,99 dolar veya yılda 49.99 dolar ödemeniz gerekecek. Bu yüzden APKMODY’nin MOD versiyonunu kullanmalısınız. Bedava.

MOD özellikleri

 • Premium sürümün tüm gelişmiş özelliklerinin kilidi açıldı.
 • PDF dosyalarında filigran yoktur.
 • Evernote/SkyDrive’ı süresiz olarak yükleyin.
 • Reklamsız.
 • Yüksek kaliteli tarama.

Android için CamScanner MOD APK’sını indirin

CamScanner, tanıdığım en yüksek puanlı uygulamalardan biridir. Kullanıcılardan gelen 2.000.000’den fazla oy ile 4.8/5 yıldıza ulaşıyor. Çoğunlukla, 4 yıldız veya daha düşük bazı incelemeler, kullanıcının ücretsiz sürümü kullanması nedeniyledir, bu nedenle bir reklam görünümü vardır ve deneyimlerini gerçekten iyi yapmaz. Ancak bu yazıda size en tatmin edici deneyimi yaşatmak için Premium sürümü sunuyoruz.

Öneri:  Words of Wonders APK + MOD (Sınırsız Para) v3.7.0

 

INSTAGRAM

Verimli bir tarayıcı uygulaması mı arıyorsunuz?
CamScanner, cihazınızı metni otomatik olarak tanıyan (OCR) güçlü bir taşınabilir tarayıcıya dönüştürecek ve işinizde ve günlük yaşamınızda daha üretken olmanıza yardımcı olacaktır. Herhangi bir belgeyi PDF, JPG, Word veya TXT formatlarında anında taramak, kaydetmek ve paylaşmak için bu tarayıcı uygulamasını indirin.

Tüm ofisinizi cebinizde tutmak ve işteki verimliliğinizi artırmak ister misiniz?
Evrak işlerinizi kolaylıkla halletmek için CamScanner özelliklerini kullanın. Devasa ve çirkin fotokopi makinelerine veda edin ve şimdilik bu ultra hızlı tarayıcı uygulamasını edinin.

* CamScanner tarayıcı uygulaması, dünya çapında 200’den fazla ülkede 500 milyondan fazla cihaza yüklendi * Günde
500.000’den fazla yeni kayıt

ÖZELLİKLER:

* Belgeyi Hızla Sayısallaştırın
Makbuzlar, notlar, faturalar, beyaz tahta tartışmaları, kartvizitler, sertifikalar vb. gibi her türlü kağıt belgeyi taramak ve dijitalleştirmek için telefonunuzun kamerasını kullanın.

*Tarama Kalitesini Optimize Edin
Akıllı kırpma ve otomatik iyileştirme, taranan belgelerdeki metinlerin ve grafiklerin net olmasını sağlar ve birinci sınıf renkler ve çözünürlüklerle keskin.

*Görüntüden Metin Çıkarma
OCR (optik karakter tanıma) özelliği, belge görüntülerindeki metinleri tanır ve daha sonra arama, düzenleme veya paylaşma için bunları görüntülerden çıkarır. (Yalnızca Premium)

*PDF/JPEG Dosyalarını Paylaşın PDF
veya JPEG formatındaki belgeleri çeşitli yollarla arkadaşlarınızla kolayca paylaşın: sosyal medyada yayınlayın, e-posta yoluyla ek veya belge indirme bağlantısı gönderin.

*AirPrint ve Faks Belgeleri
AirPrint ile CamScanner tarayıcı uygulamasındaki tüm belgeleri yakındaki yazıcıyla anında yazdırın; uygulamadan doğrudan belge seçin ve 30’dan fazla ülkeye fakslayın.

*Gelişmiş Belge Düzenleme
Eksiksiz bir düzenleme araçları seti ile belgeler üzerinde açıklamalar yapın. Ayrıca, kendi belgelerinizi işaretlemek için özelleştirilmiş filigranlar da eklenmiştir.

*Hızlı Arama
Çok sayıda belgeniz olduğunda, bunları kategorilere ayırmak ve kolayca bulmak için Etiketler’i kullanabilirsiniz. Ayrıca, Arama için OCR, resim ve notların içindeki metinleri bulmanıza yardımcı olur. Sadece bir anahtar kelime girin, istediğiniz belgeyi hızlıca bulabilirsiniz. (Yalnızca Kayıt Olanlar)

Öneri:  ANGRY BİRDS EPİC MOD APK İNDİR – PARA HİLELİ

*Güvenli Önemli Belgeler
Gizli içerikleri korumak istiyorsanız, önemli belgeleri görüntülemek için şifre belirleyebilirsiniz; Ayrıca belge indirme bağlantısı gönderirken başkalarının görmemesi için şifre belirleyebilirsiniz.

*Platformlar
arasında eşitleme Hareket halindeyken belgeleri eşitlemek için kaydolun. Herhangi bir akıllı telefon, tablet veya bilgisayarda oturum açın (www.camscanner.com adresini ziyaret edin) ve tarayıcı uygulamamızla herhangi bir belgeyi görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. (Yalnızca Kayıt Olanlar)

SINIRSIZ ERİŞİM ÜYELİK ABONELİĞİ
* Tüm uygulama özelliklerine sınırsız erişim elde etmek için abone olabilirsiniz
* Abonelikler, abonelik planına göre haftalık, aylık, üç aylık veya yıllık olarak faturalandırılır
* Ödeme, Google Play Store’da şu adresten tahsil edilecektir: satın alma onayı
* Abonelik, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir
* Cari dönemin bitiminden önceki 24 saat içinde hesap yenileme için ücretlendirilir. Maliyet seçilen plana bağlıdır
* Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonra kullanıcının Hesap Ayarlarına gidilerek otomatik yenileme kapatılabilir
* Kullanıcı bir abonelik satın aldığında ücretsiz denemenin kullanılmayan kısmı kaybedilir

Geri bildiriminizi duymak isteriz : asupport@intsig.com Bizi
Twitter’da takip edin: @CamScanner
Bizi Facebook’ta beğenin: CamScanner
Bizi Google+’da takip edin: CamScanner

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

CamScanner APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

34 comentarios en "CamScanner APK + MOD (Premium Kilitsiz) v6.15.0.2204190000"

 1. MURAT Diyor:

  Hocam shadowgun legends gold hilesi gelirmi?

 2. TAYLAN UĞUR Diyor:

  O gelecekse catlife ve doglife ta gelsin kilitleri açılmış full şekilde

 3. CAN Diyor:

  Hocam Marvel şampıyonlar turnuvasına güncelleme geldi

 4. GÜLPERİ Diyor:

  Hocam Super soccer champs bi bakar mısın

 5. SAMİ Diyor:

  hocam severek takip ediyorum kolay gelsin

 6. DİLEK Diyor:

  gta san andreas veya vice city trilogy ne zaman apk gelecek

 7. MUSTAFA Diyor:

  Hocam siteye rebrawl nulls brawl masterroyale vs. Eklermisiniz hocam

 8. GÜLAY Diyor:

  Abi daed cells’i güncell sürümü ne zaman gelir

 9. ERSEN Diyor:

  Hocam Go Fish Para Hileli Yapabilir Misiniz ?

 10. ENES Diyor:

  hocam Vegas Gangsteri siteden silindi mi? Bulamadım

 11. CUMHUR Diyor:

  Almora Darkosen premium hilesi 2 gün sonra kalktı hocam yeniden yüklesem kayıtlı oyun gider mi

 12. GÜLŞAH Diyor:

  Hocam bide ıdle city builder ı ekler misin? Tşk

 13. KORAY Diyor:

  O gelecekse catlife ve doglife ta gelsin kilitleri açılmış full şekilde

 14. GÜLAY Diyor:

  Hocam randomnation her şey açık yaparmısın

 15. EVREN Diyor:

  iBasketball Manager 22 gelsin lütfen

 16. MURAT Diyor:

  Merhaba Hocam harkiasınız

 17. AYŞE Diyor:

  Sa Hocam dude theft wars isinmli oyunu indirdin sizden her girdiğimde durduruldu diyor ard arda oynayamyorum lütfen yardm ediin 🙁

 18. MÜCAHİT Diyor:

  Hocam dead cells yeni sürüm ne zaman gelir ?

 19. EBRU Diyor:

  HOCAM KEŞKE ADMİN ALIMI OLSAYDI ADMİN OLURDUM. ÇOK FAZLA BOŞ VAKTİM VAR VE BU İŞLERDEN ANLIYORUM.

 20. ÖZNUR Diyor:

  Hocam e spor menajerliği para hilesi vb. yaparmısın

 21. AHMET BURAK Diyor:

  Hocam backflip madness oyununun tüm linkleri bozuk rica etsem düzeltebilir misiniz ❤🌹

 22. GİZEM Diyor:

  Harikasın

 23. YAŞAR GÖKHAN Diyor:

  Hocam the walking dead de load yeri geliyor ve orası yüklenmiyor WiFi açık hala inmiyor mobil veri bile indiriyor napcam

 24. EMİNE Diyor:

  Hocam Shadow Blade apsksını güncelleyebilir misin obb dosyası inmiyor

 25. ŞEHMUS Diyor:

  angry birds transformers

 26. ADEM Diyor:

  Hocam lego star wars tcs getirirmisin

 27. OKAN Diyor:

  Merhabalar hocam, slay the spire 2.2.8 apk yaparmısın

 28. SENAN Diyor:

  Abi daed cells’i güncell sürümü ne zaman gelir

 29. FERHAN Diyor:

  Hocam multiplayer korku oyunu yükler misin hocam hocammm lütfen

 30. URAL Diyor:

  Hocam randomnation her şey açık yaparmısın

 31. GAMZE Diyor:

  Hocam bloons td battles 2 hile yapar mısınız lütfen (ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN HOCAM)

 32. MEHMET EMRAH Diyor:

  Hocam kolay gelsin başka life sim leri yaparsan galiba sitede 1 veya 2 var

 33. SELMA Diyor:

  Abi zaptiye Osmanlı hilesi olurmu olursa yaparmisin.

 34. NURDAN Diyor:

  Hocam ben hackerlik ogrenmek istiyorum acaba buna gore bir uygulama varmi varsa eger soylermisin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları