Airport Simulator Tycoon APK + MOD (Sınırsız Para) v

1.00.0031

Airport Simulator Tycoon APK + MOD (Sınırsız Para)
Sürüm
1.00.0031
Actualización
30 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
137
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Airport Simulator Tycoon tanıtın

Pek çok sezgisel ve zengin aktiviteye sahip Havaalanı Yönetimi ve Operasyonları için simülasyon oyunu

Airport Simulator Tycoon Hakkında

Oyun, derin stratejik unsurlarla mobilde de oldukça ünlü olan simülasyon oyunu Airlines Manager Tycoon’u yapan ekip tarafından geliştirildi. Bu sefer Airport Simulator Tycoon’da her şeyi daha KAPSAMLI yapacaksınız.

Havalimanı Müdürü olarak, gelecekte havalimanının sorunsuz günlük operasyonlarını ve iş yönünü sağlamak için çok şey yapmalısınız. Faaliyetleriniz arasında sözleşme imzalamak, havaalanı hizmetlerini genişletmek, müşteri hizmetleri, havayolu ortaklıklarını yönetmek ve uçuş programlarını kontrol etmek yer alacak… Ancak bunlar, bu zengin simülasyon oyununda yapılması gereken şeylerden sadece birkaçı.

Airport Simulator Tycoon

Airport Simulator Tycoon

Havaalanının altyapılarını inşa etmek ve işletmek

Havalimanınızın her zaman iyi, verimli çalışır durumda olmasını ve aşınma, bozulma veya güncel olmayan teknolojilerden arınmış olmasını sağlamak için, havalimanının içinde ve dışında altyapı inşa etme ve iyileştirme kararlarını dikkate almanız gerekir.

Havalimanı altyapısının stratejik planlayıcısı olacaksınız: terminal binaları, havalimanı apronları, havalimanı pisti, uçak taksi yolu, akaryakıt istasyonları, catering tesisleri, kayıtlar, güvenlik kontrolleri, biniş kapısı, pasaport kontrolü, kahve dükkanı, havalimanı dekorasyonu… havaalanı en iyi durumda, her türlü ziyaretçiyi ağırlamaya hazır. Ayrıca, havalimanınızı potansiyel yatırım ve işbirliği kaynaklarını aramak için bir temel yapar.

Airport Simulator Tycoon

Airport Simulator Tycoon

Yolcu akışını kontrol edin ve yolcu memnuniyetini en üst düzeye çıkarın

Havalimanı mağazalarında PAX’i artırarak yolcuların karşılamadan altyapı konforunu ve karlılığını sağlamaya kadar olan akışını kontrol eder ve yönetirsiniz. Yolcu hacminden hava trafik kontrolüne ve sistem organizasyonuna kadar her şeyi kontrol edin: check-in, güvenlik ve biniş masaları, uçuş programları ve uçağa biniş. Çok sayıda küçük şey gibi görünebilir, ancak iyi yapılırsa bunlar otomatik olarak bir süreç haline gelir, bu nedenle daha sonra her küçük şeyi kontrol etmek için çok çalışmanıza gerek kalmaz.

Öneri:  SİMCİTY BUİLDIT MOD APK İNDİR – PARA HİLELİ - V1.11.8.41937

En iyi yolcu memnuniyetini sağlamak için her zaman hizmet kalitesini, pistleri, uçuş programlarını, uçuş ekibi üyelerini, check-in’leri ve gecikmeleri, müşteri şikayetlerini ve uçağa biniş prosedürünün doğru olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. gecikmelerin nedenleri. Havalimanının gelecekteki gelişme potansiyelini sağlamak için tüm bunların dikkate alınması gerekiyor. Sonunda, yolcular hala kârın anahtarıdır.

 

Airport Simulator Tycoon

 

 

Uçuş planlayın

Günlük uçuş programını düzenlemek de Havaalanı Müdürünün işinin önemli bir parçasıdır. Uçuşlarınızı 2 hafta önceden planlamanız gerekmektedir. Ayrıca, uçuş saatleri için rezerve edilen yolcu sayısının beklenen uçuş sayısı için yeterli olup olmadığını personel ile kontrol edin.

Airport Simulator Tycoon

Karlı iş ve akıllı yönetim

En önemli şey Yolcular ve ardından Ortaklar aşamasındadır. Ortak tarafında, stratejik kararlar alacak ve düzinelerce havayolu ortaklığı yapacak, sözleşmeleri yönetecek ve bu ilişkileri sürdüreceksiniz. Müşteri tarafında, havalimanının yolcuların tüm ihtiyaçlarını destekleyebilmesini ve daha hızlı süreçler ve daha yüksek kar sağlamak için hizmetleri sürekli olarak iyileştirebilmesini sağlamak çok önemlidir. Her şey esas için: diğer rakip havalimanlarına kıyasla yolculara olağanüstü konfor sağlayın.

 

Airport Simulator Tycoon

 

Havaalanındaki alanların optimize edilmesi

Yemek tezgahları, masaj tezgahları, hediyelik eşya ve gümrüksüz satış mağazaları, geceleme tatil köyleri, çocuk oyun alanları, havaalanlarında döviz büroları veya halka açık telefon kulübeleri. Zaman zaman, sizi havalimanıyla ilgili yeni hizmetleri sürdürmeye, tanıtmaya veya inşa etmeye motive eden farklı acil ihtiyaçlar olacaktır.

İnşaat ve yatırımın çok para gerektirdiğini unutmayın, bu yüzden yapmadan önce dikkatlice düşünün.

İş stratejisi geliştirme ve ortak yönetimi

Bu, bir havalimanı müdürünün en önemli aşamalarından biridir. Düşük maliyetli uçuşları yüksek maliyetli uçuşlarla dengeleyerek havalimanı stratejinizi belirleyeceksiniz. Ayrıca uçuş türleri hakkında da karar vermeniz gerekir: normal ve charter uçuşlar, kısa ve orta mesafeli uçaklar ve genel hava yolları açma olasılığı. Denge, istikrar ve birçok yolcu grubunun birçok farklı gereksinimini karşılama, havalimanı için bir iş stratejisi oluştururken düşünmeniz gereken kriterlerdir.

Ayrıca, uzun mesafeli makro yönetimin bir başka yönü de sizinle havalimanı ortakları arasındaki ilişki olacaktır. Havalimanı operasyonlarınızı ve hizmetlerinizi şimdi ve gelecekte güvence altına almak için hangi ortaklarla sözleşme yapmayı seçeceğinizi düşünmeniz gerekecek. A ortağı ile mevcut sözleşmenize ek uçuşlar imzalamanız, yeni bir ortak bulmanız veya eski ortaklarınızla karşılıklı yarar temelinde yeni şartlar eklemeniz gerekebilir.

Ayrıca ortaklıklarınızı da korumanız gerekir. Her uçuş, sizi ve kaliteli ortaklarınızı birbirine bağlayan itici güç olan özel bir bonus getirir. Ama aynı zamanda gelir ve yılın zamanı ile de dengelenmelidir çünkü çok fazla uçuş imzalarsanız, yeterli sayıyı koruyamama riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Sözleşmeyi bozarak ortaklığa zarar vermektense yavaşlamak daha iyidir.

Öneri:  Plague Inc Apk Kilitler Açık Hileli İndir

Finansal Yönetim

Herhangi bir biçimde iş karlı olmalıdır. Bu nedenle, havalimanına giren ve çıkan nakit akışının düzenli olarak izlenmesi ve yönetilmesi esastır. Defterdeki finansal aktiviteyi takip etmeniz gerekir. Rakamlar size gelir ve giderleri anlatacak ve havalimanından elde edeceğiniz karı hesaplamanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, hangi altyapının düşük performans gösterdiğini tahmin edebilir, böylece havalimanı altyapısının yatırımında veya yeniden inşasında daha stratejik kararlar verebilirsiniz.

 

Airport Simulator Tycoon

 

Airport Simulator Tycoon’un MOD APK versiyonu

MOD özelliği

sınırsız para

Not

Para azalmaz.

Yeterli paranız olmasa bile parayı kullanabilirsiniz.

Android için Airport Simulator Tycoon APK & MOD’u indirin

Airport Simulator Tycoon, pratik rolünde çok iyi iş çıkarmış ender mobil simülasyon oyunlarından biri olarak kabul edilebilir. Bir Havaalanı Müdürü olarak göz önünde bulundurmanız gereken hemen hemen her yönü, her faktörü size gösterir. Bu konuyla ilgileniyorsanız, lütfen şimdi Airport Simulator Tycoon’u indirin!

Airport Simulator Tycoon

INSTAGRAM

 

Airport Simulator Tycoon

 

Airlines Manager Tycoon’un yaratıcılarından, derin strateji şehir kurma havalimanı mobil oyunu Airport Manager’ı oynayın. Havalimanı Direktörü sizsiniz: havalimanınızın içini ve dışını inşa edin ve geliştirin, havayolları şirketleriyle ortaklıkları imzalayın ve yönetin ve yolcu akışını ve konforunu kontrol edin.

OYUN ÜÇ ANA HUSUS ÜZERİNE OLUŞTURULMAKTADIR:

✈Havaalanı altyapınızı inşa edin, donatın ve yükseltin

✈Stratejinize karar verin ve havayollarıyla düzinelerce ortaklık imzalayın, sözleşmeleri yönetin ve ilişkileri sürdürün

✈Havalimanı mağazalarında PAX harcamalarını artırarak konforlu bir altyapı ve karlılık sağlamak için yolcuakışının kontrolü ve yönetimi. Yolcu akınından hava trafik kontrolüne ve sistemlerin organizasyonuna kadar her şeyi kontrol edin: check-in, güvenlik ve biniş masası, uçuş programı, uçağa biniş.

 

Airport Simulator Tycoon

HAVALİMANINIZI HAYATA GEÇİRİN VE İSTEĞİNİZE GÖRE ÖZELLEŞTİRİN

✈Havalimanınızın altyapısını stratejik olarak planlayın ve terminalinizi, apron alanınızı, taksi yolunuzu, pistlerinizi, akaryakıt istasyonlarınızı, yemek fabrikanızı, check-in’lerinizi, güvenlik kontrollerinizi, biniş kapılarınızı, pasaport kontrol oyunlarınızı, kafelerinizi, havalimanınızın dekorasyonunu inşa edin.

✈Havaalanı organizasyonunuzun yolcularınızın ihtiyaçlarını desteklediğinden emin olun ve ortak havayollarınızla ilişkilerinizi etkileyecek daha hızlı süreçler, daha yüksek karlılık veya daha iyi konfor sağlamak için hizmetlerinizi yükseltin

Öneri:  Crab War APK + MOD (Sınırsız İnci) v3.45.0

 

Airport Simulator Tycoon

DERİN İŞ STRATEJİSİ OLUŞTURMA VE ORTAKLIK YÖNETİMİ

✈Düşük maliyetli veya premium uçuşlar arasında havalimanı stratejinize karar verin. Uçuş türlerine karar verin: normal ve charter uçuşlar, kısa ve orta mesafeli uçaklar ve genel havacılık rotalarını açma olasılığı

✈Havaalanınızın ritmine karar vermek için ortak sözleşmeleri imzalayın. Mevcut bir sözleşmeye ek olarak her ek uçuş imzaladığınızda, verilen ortakla ilişkinizi geliştirmiş olursunuz.

✈Ortaklığı sürdürün: Her uçuş bir imza bonusu getirecektir, ancak çok fazla uçuş imzalarsanız ve bunları sürdüremezseniz dikkatli olun – ortaklarınızla ilişkinizi koparma, dolayısıyla sözleşmeyi bozma riskiyle karşı karşıyasınız.

✈ Sözleşme yükümlülüklerinize uyması için 3D uçak modellerimizden (başlangıçta yumuşak kalkışta 14 seçenekten başlar) seçim yapın

✈Programınızı 24 saat esasına göre planlayın, 2 haftaya kadar uçuşları önceden planlayın

✈İmzaladığınız sözleşmelere göre uçak tarifesini ve PAX akışını kontrol edin, PAX’inizin uçaklarına zamanında binmesini sağlayın

✈Şirket ilişkileriniz üzerinde çalışın: Tüm yolcuların uçuşlarını sözleşmenize uymaları için yeterli check-in’iniz var mı?

✈Yolcularınızın ve ortaklarınızın konforunu sağlayın: pistinizin, taksi yolunuzun ve rampanızın altyapısını düzenleyin.

✈Sözleşme performansınızı optimize etmek için hizmetlerinizi yükseltin: Pistlerinizin bozulma oranı havalimanı sözleşmelerinizi etkileyebilir, mağazalarınızı güncellemek daha yüksek gelir getirebilir!

✈Tüm gelir ve giderlerinizi gösteren ve havalimanı karlılığınızı hesaplayan Genel Muhasebede finansal performansınızı takip edin. Hangi altyapıların düşük performans gösterdiğini bileceksiniz ve stratejik kararlarınızı buna göre verebilirsiniz!

FİLO & YOLCU KONTROLÜ VE YÖNETİMİ

✈Yolcu mutluluğunuz ortaklıklarınızı etkileyecektir. Havayolları ile ortaklıklarınızda puan kazanmak için servislerinizin, pistlerinizin, uçuş programınızın, filonuzun ve personelinizin her zaman en iyi durumda olduğundan emin olun.

✈Şu faktörleri kontrol edin: Kaç check-in ve gecikme yaşadınız? Bunlardan kaç tanesi uçağa bindi?

✈Programınız zamanında mı: kalkış ve iniş, pistiniz bozulduğu için herhangi bir gecikme var mı? Yolcuların uçağa biniş ve inişleri zamanında yapılıyor mu?

✈Havalimanı hizmetlerinizi (yakıt, yemek, bagaj) iyi planladınız mı? Bunlar planlamadaki gecikmeleri etkileyebilir.

Uçağınız zamanında yakıt aldı mı, yemek servisinizin her uçağa teslim edecek kadar kamyonu var mıydı? Partner havayollarınız verdiğiniz hizmetlerden memnun mu?

Havalimanını inşa et ve ŞİMDİ en iyi Havalimanı Direktörü ol!

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

Airport Simulator Tycoon APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

39 comentarios en "Airport Simulator Tycoon APK + MOD (Sınırsız Para) v1.00.0031"

 1. UMUT Diyor:

  Hocam carx drift racing 2 de internetsiz girin demişsiniz fakat internetsiz girilmiyor

 2. ABDULLAH Diyor:

  Hocam almora darkosen premium hileliyi düzeltmenizi bekliyorum lütfen hocam çok istiyorum

 3. BAYRAM Diyor:

  Hocam haritaların kilidi açık hali gelebilir mi ?

 4. FATMA EFSUN Diyor:

  Almora Darkosen premium hilesi 2 gün sonra kalktı hocam yeniden yüklesem kayıtlı oyun gider mi

 5. NESLİHAN Diyor:

  Hocam car simulator 2 gelicek mi

 6. MEHMET FATİH Diyor:

  Hocam bide ıdle city builder ı ekler misin? Tşk

 7. AHMET MELİH Diyor:

  Hocam European War 6 1918 1.3.4 çıktı onu hileli yapabilirsiniz

 8. HÜSEYİN Diyor:

  Hocam sims mobile güncellemesini ne zaman yapacaksınız acaba? Ona da bir bakabilirseniz çok sevinirim🤗

 9. KEMAL Diyor:

  Hocam sfg2 yeni özelikler yapın

 10. KADİR Diyor:

  Merhaba hocam Drag Racing Simulator (appscraft) premium locked ve 32 seviye yaparmısınız?

 11. PINAR Diyor:

  Hocam “Adorable Home” yeni sürüm apk gelir mi ?

 12. HARUN Diyor:

  Roblox hile olmuyor hocam

 13. AHMET ÇAĞRI Diyor:

  Hocam guardian tales hilelisi gelicek mi?

 14. FATİH MEHMET Diyor:

  hocaaam yine ben 😅 bu sefer kesin bilgiyle geldim güncelleme geldi the sims free play için emeğinize bin teşekkürler… ❤️

 15. SELAHATTİN Diyor:

  Soccer hero 2 3.seviyeden sonra internet bağlantısı istiyor internet açık olduğu halde bağlantı hatası diyor

 16. EMRAH Diyor:

  hocam sitedeki

 17. PINAR Diyor:

  Üstad kolay gelsin. Raid: shadow legends ile ilgili bir paylaşımın olabilir mi?

 18. OSMAN Diyor:

  Hocam csd 22 yeni sürüm gelirmi acaba iyi akşamlar bu arada seviyoruz seni

 19. MUSTAFA FERHAT Diyor:

  Spotify yeni sürüm gelir mi keşfet kısmı çalışmıyor

 20. BERİL GÜLÜŞ Diyor:

  Supercell oyunları hile olmuyor hocam

 21. RABİA Diyor:

  Dead cells yeni sürümü geldin hocam bide world box

 22. ŞÜKRÜ Diyor:

  Hocam yeni sürüm lütfen

 23. İSA Diyor:

  Hocam adamın dibisiniz 🙂

 24. ZÜHAL Diyor:

  Hocam multiplayer korku oyunları yükler misin

 25. ÖVGÜ ANIL Diyor:

  Hocam FM 22 kış transfer güncellemesi ne zaman gelecek ?

 26. PINAR Diyor:

  oyun güncelleme istiyor napmamız gerek hocam

 27. BAHADIR Diyor:

  Hype simulator hile yaparmısınız size güveniyorum:)

 28. MURAT Diyor:

  kediler ve çorbalar gelirmi hocam

 29. RESA Diyor:

  Hocam başarılariniz için tebrikler sağlıcakla kalın.

 30. TAYLAN Diyor:

  Hocam Shadow Blade apsksını güncelleyebilir misin obb dosyası inmiyor

 31. AHMET Diyor:

  Hocam dragons rise of berk durduruldu diyor

 32. KIYMET Diyor:

  Hocam iyi akşamlar CAR FİX TYCOON V1.8.1 MOD APK – PARA HİLELİ de oyundan atma sorunu var ilgilenirseniz sevinirim

 33. BUĞRA Diyor:

  iBasketball Manager 22 gelsin lütfen

 34. BURAK Diyor:

  hocam lütfen cevaplayııın

 35. CEBRAİL Diyor:

  Hocam tekrar yazmisim ayni soruyu ozur dilerim, kolay gelsin

 36. CANER Diyor:

  Selamin aleyküm hocam size şey sorucam niyetim kötü değil burcunuz nedir

 37. HİKMET EKİN Diyor:

  Hocam sims the mobil yapabile imkaniniz varmı ?

 38. ÇETİN Diyor:

  Hocam The Walkink Zombie güncel atabilir misiniz ? Eski sürüm çalışmıyor.

 39. YELDA Diyor:

  Hocam oyun içinde para hilesi olmuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları