1v1-LOL APK + MOD (Tanrı Modu) v

4.23

1v1.LOL APK + MOD (Tanrı Modu)
Sürüm
4.23
Actualización
20 Nisan 2022
Gereksinimler
4.4 ve üzeri
Boyut
104
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

1v1-LOL hakkında tanıtın

Yüksek hızlı robot savaşlarına katılın, kendi savunma üssünüzü oluşturun ve daha fazlasını yapın

Robot savaşları ve daha fazlası

1v1.LOL, silahlı robotlar arasında bir dizi ateşli savaş bağlamı olan bir hayatta kalma nişancı aksiyon oyunudur. Burada sadece savaşmakla kalmayacak, aynı zamanda benzersiz saklanma yerlerinizi de yaratacaksınız.

Üçüncü şahıs bakış açısıyla, robotunuzu diğer birçok robota karşı savaş alanına katılmak için kontrol edeceksiniz. Her savaşın sonunda sadece bir hayatta kalan kazanır. Fırtına gibi sürekli saldırılar gerçekleştireceksiniz. Aynı zamanda, uzun savaş sırasında kendinizi korumak için cephe hatları ve barınaklar inşa etmek için envanterinizde ve çevresinde bulunan tüm araç ve malzemeleri kullanın.

1v1-LOL

Diğer bazı Battle Royale oyunlarında olduğu gibi, hayatta kalan son kişi olmanın sırrı, hızlı kaçma ve şiddetli saldırılar gerçekleştirme yeteneğidir. Zafer sadece bir kişi içindir ve hayatta kalmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Ancak hızlı koşarsanız, iyi vurursanız ve iyi bir sığınak oluşturursanız, robotu kontrol eden diğer oyuncuların da aynı şeyi yapabileceğini unutmayın. Bu nedenle savaş her zaman dengeli ve tahmin edilemez. 

Ancak şimdiye kadar oynadığınız hayatta kalma oyunlarının aksine 1v1.LOL’de sürekli düşman bulup onları vurmaz ya da sadece sahnenin mevcut arazisinde saklanmazsınız. Ama aynı zamanda oyun tarafından sağlanan çeşitli malzeme ve bloklardan benzersiz binalarınızı ve saklanma yerlerinizi yaratacaksınız. Bunlar, diğer oyuncularla savaşmak için bir strateji oluşturmak ve gizlemek için temel olacak.

Olağanüstü özellikler

1v1 çok oyunculu olarak oynarken, oyun 3 saniye içinde hızlı bir şekilde bir ortak bulmanıza yardımcı olur, yani rakibinizi görmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. 

Öneri:  PewDiePies Tuber Simulator Apk Mega Hileli İndir

Üssü inşa etmek bu oyunun en önemli özelliğidir. Sadece büyük bir kalkan gibi cephe için farklı renkli bloklar kullanmayacaksınız, aynı zamanda duvarları, eğimleri, zeminleri ve çatıları inşa etmek için çeşitli malzemeler kullanabilirsiniz. Her ikisi de sizi düşman mermilerinden korur. Bir sonraki adımı planlamak için orada saklanabilirsiniz.

1v1-LOL

1v1.LOL’deki kontrol işlemleri de oldukça kolaydır. Otomatik nişan alma ve otomatik çekim ile de desteklenir. Oyuncunun robotu harekete odaklanacak, silahları seçecek ve hedeflere odaklanmak yerine koruyucu bariyerler inşa edecek. Bu desteği çok takdir ediyorum. Biliyorsunuz, mobil platformda ne kadar minimalist ve ne kadar az adım olursa o kadar iyi.

1v1.LOL, HUD’nin özelleştirilmesine de izin verir. Ekrandaki kontrol düğmelerini istediğiniz gibi özgürce yönetmenizi ve yeniden düzenlemenizi sağlar. Herhangi bir stile aşina iseniz, düğmeyi Setups Builder Pro’dan Old School’a kadar o stile göre ayarlayın.

Oyun modu birçok dramatik savaş alanı getiriyor

Robotlar arasında göğüs göğüse çarpışmayı seviyorsanız 1v1 oyun modunu seçin. Bu noktada sadece siz ve bir oyuncu daha doğrudan birbirinize karşı yarışır. Daha fazla kişiyle oynamayı tercih ederseniz, arkadaşlarınızla oynamak için 2v2 veya Parti’yi seçebilirsiniz. Artık savaş alanında yalnız değilsiniz, robot ekibinin bir üyesisiniz. Etkili savaş stratejileri bulmak ve düşman ekibini yenmek için arkadaşlarınızla koordine ve ekip çalışması yapıyorsunuz.

1v1-LOL

Yukarıdaki modların hepsi çekici. Ancak en dramatik olanı, hayatta kalmak için savaşlara katıldığınız Battle Royale modudur. Son, tek hayatta kalan olmak için sürekli savaştığınız geniş savaş alanlarına atıldığınız yerdir.

1v1-LOL

Grafikler ve ses

1v1.LOL’deki 3B alan çok fazla ayrıntıya sahip değil. Temelde farklı robot türleri ve oyuncunun üsler oluşturma becerisine odaklanır. Buradaki “üsler”, sizi rakibin saldırısından korumaya ve korumaya yardımcı olan renkli bloklardır. Bu üssü sürekli olarak hareket ettirin ve rakipleri öldürmek için hızlı saldırıyı kullanın. Oyun gerçekten de gerçek hardcore adamlar içindir, çiçeklerin tadını çıkarabileceğiniz bir yer değil. Bu nedenle, oynamadan önce herkesin tercihlerini dikkatlice düşünmesi gerekir.

Öneri:  SUPER STİCKMAN HEROES FİGHT MOD APK İNDİR – MEGA HİLELİ - V3.1

1v1-LOL

1v1.LOL’ün MOD APK sürümü

MOD özelliği

Tanrı Modu: Ölemezsin.

Android için 1v1.LOL APK & MOD’u indirin

1v1.LOL’deki ses gerçekten de tamamen şiddetli savaşlar için tasarlanmıştır. Savaş alanında sürekli silah sesleri yükseldi. İnşaatın sesi çok cıvıl cıvıl. Fon müziği çok fazla değil ama gerektiğinde dramı da beraberinde getirir.

Hazır mısınız kahramanlarım? Oyunu buradan indirin ve oynayın!

1v1-LOL

YOUTUBE

 

Çok oyunculu atış oyununda ne özellikler var?

🤼‍♂️ Hızlı eşleştirme:
Botlar olmadan 3 saniye içerisinde rastgele bir oyuncu ile birebir eşleşme, yalnızca gerçek oyuncularla! Günün 24 saati.

🎮 Özel HUD:
Ekran yerleşimleri, Yapıcı Pro Ayarları (Setups Builder Pro) ve Eski Kafa (Old School) ile ekran butonlarınızı kolay kontroller, atış asistanı ve kendinden tetiğe basma gibi istediğiniz şekilde yönetip organize etmenize izin veren ileri kontrol düzenleyicileri.

Ekran yerleşimleri, Yapıcı Pro Ayarları (Setups Builder Pro) ve Eski Kafa (Old School) ile ekran butonlarınızı istediğiniz şekilde yönetip organize etmenize izin veren ileri kontrol düzenleyicileri

🤾‍♂️ Pratik modu:
Yapım, düzenleme ve atış becerilerinizi, sınırsız malzemenin yanı sıra saldırı tüfeği, kızaklı çifte kırma ve tabii ki ünlü uzun kazmanızla eğitin.

1v1-LOL
🌐 Herkes ücretsiz oynayabilir:
Bu uygulama her kesim için tasarlanmış olup, tamamen ücretsizdir, diğer Kraliyet Savaşı (Battle Royale) oyunlarının aksine herhangi bir ödeme veya sınırsız oynama için bir bilet alınmasını gerektirmez.
Ve ayrıca, bu efsane oyunu düzenli olarak güncelliyoruz – hepsi oyuncular için!

🔜 Yakında daha fazla eğlence modu gelecek:
Halihazırda pratik modunda, birebir modda veya KAFES (BOX) modunda oynayabilirsiniz. İçerisinde pek çok aksiyonun var olduğu dünyalarımız ve çevrim içi savaş alanlarımız ile daha fazla harika modlar ve savaş bölgeleri üzerinde çalışmalarımız sürüyor.

Öneri:  Project Offroad Apk Para Hileli İndir

1v1 LOL içerisinde, rakiplerinize karşı savaşabileceğiniz ve düşmanlarınıza karşı kendinizi korumak için yapılar oluşturabileceğiniz farklı yapım modlarını kullanabileceğiniz bir çevrim içi kişiler arası atış simülatörü yarattık. Kendinizi korumak, gerçek rakiplerinizin mermilerinden saklanmak için rampa, duvar veya tavan kullanabilir ve birebir FPS zaferinizi elde etmek için favori silahlarınızla saldırabilirsiniz.
1v1-LOL  1v1-LOL
Bu çevrim içi savaş ve atış simülatörünü oynamaya başlamak için ne yapmalıyım?

1. Facebook veya Gmail ile kayıt yapmaya gerek yoktur, uygulamayı indir ve Kişiler Arası 1v1 LOL simülatörünüzde oynamaya hemen başla!

2. Bu Kraliyet Savaşında (Battle Royale) sanal avatarına can verecek şekilde karakterine ad ver ve içerisinde atış ve yapım becerilerinin talimini yapabileceğin pratik modu ile ilk çevrim içi oyununu gerçekleştir.

3. Artık dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla çok oyunculu şekilde ölümüne bir savaş oyunu oynamaya hazırsın. Paylaşmayı ve arkadaşlarını davet etmeyi unutma!

Bu 1v1-LOL çevrim içi yapım eğitim simülatörü, savaş yapma, atış ve yapım becerilerinizde çok oyunculu ve kişiler arası şekilde pratik yapabileceğin en iyi Kraliyet Savaşı oyunlarından biridir.

Arkadaşlarınla savaşlarda karşılaşabileceğin bu oyuna başlamak için neyi bekliyorsun?

Arkadaşlarınla sohbet etmeyi bırakıp robot avatarlarla ajan timi olarak savaş meydanında oynamaya, savaşmaya, koruma hendekleri yapmaya, gizli silahları bulmaya ve dünyalar savaşını kazanmaya başla!

İyi bir keskin nişancı mısın, yoksa bıçakla savaşmayı mı tercih ediyorsun, yakın mesafeden yüksek etkili pompalı silah mı yoksa kızaklı çifte kırma mı tercihin?
1v1-LOL 1v1-LOL
* Ayrıca bizi şuralardan bulabilirsin:
★ Web sitesi: https://1v1.lol
★ Discord: https://discord.com/invite/bcjNwBS
★ Twitch: https://www.twitch.tv/directory/game/1v1.lol
★ Instagram: https://www.instagram.com/justbuild.lol

 

APK ADAM

İNDİRME LİNKLERİ

1v1.LOL APK + MOD İNDİR

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 Saniye sonra geç butonuna basın.
2. Açılan sekmeyi kapatın.
3. Yönlendirilen sayfadan dosyanızı indirin.

38 comentarios en "1v1-LOL APK + MOD (Tanrı Modu) v4.23"

 1. MESUT Diyor:

  hocam lütfen cevaplayııın

 2. IRAZCA Diyor:

  Hocam radiation city de ekran düzgündü oyundan çıkıp girdiğimde ise ekranın yarısı dışarı çıkmıştı nasıl düzelir

 3. BENGÜHAN Diyor:

  Hocam nfs no limits yeni sürüme hack ekleyebilirmisiniz

 4. İBRAHİM Diyor:

  Hocam sizi çok sewiyorum ilk paralı oyunumu sen verdin bana

 5. HAVVA Diyor:

  Hocam I’dont have enough money hatası veriyor yani para şeysi olmuyor kontrol eder misiniz?

 6. MAHMUT Diyor:

  Hocam oyunu indirip kuruyorum ancak oyuna girince durduruldu diye atıyor ne yapmalıyım

 7. UĞUR Diyor:

  Hocam süper Stickman heroes enerji hileli ve para hileli ne zaman gelir.

 8. SEMİH Diyor:

  O gelecekse catlife ve doglife ta gelsin kilitleri açılmış full şekilde

 9. ÖZNUR Diyor:

  Bullet echo para APK plies

 10. SEBİHA Diyor:

  Merhaba Hocam harkiasınız

 11. SELAMİ Diyor:

  Merhaba

 12. ABDÜLKADİR Diyor:

  Bilgilendirirsen sevinirim abi:)

 13. EREN Diyor:

  teşekkürler

 14. NİHAT Diyor:

  Hocam european war 1914 alışveriş hileli getirebilirmisin lütfen

 15. BETÜL EMİNE Diyor:

  Hocam poly bridge indirirken 404 veriyor

 16. YASİN Diyor:

  Hocam Minecraft 1.18 ne zaman gelir

 17. ŞENAY Diyor:

  Hocam Minion Rush hileli gelir mi teşekkürler

 18. BİLGE Diyor:

  İyi geceler hocam conduct this oyunu mod apk oluyormu oyunun yapımcısı northplay

 19. MERVE Diyor:

  Hocam clash of clans’a Bi el atabilirmisin.

 20. HALİL Diyor:

  hocam spotify apk cok fazla depolama alani kullaniyor, nerdeyse 8 gb’lik bir veri. normal spotif bu kadar harcamiyor sebebi ne olabilir?

 21. MEHMET Diyor:

  Hocam Base Jump Wing Suit Fly APK gelir mi ?

 22. TALHA Diyor:

  Merhaba Hocam harkiasınız

 23. HALİL İBRAHİM Diyor:

  Hocam pewdiepie legend of brofist yüklenmiyo ama

 24. ÖZLEM Diyor:

  Selamin aleyküm hocam size şey sorucam niyetim kötü değil burcunuz nedir

 25. VOLKAN Diyor:

  Hocam Horrow Show en son sürüm yapabilir misin?

 26. OSMAN Diyor:

  Hocam ez mirror match 2 guncellemesi gelicekmi

 27. ESİN Diyor:

  Religon inc apk gelir mi hocam

 28. SERHAT Diyor:

  Hocam Merhabalar birşey soracağım.

 29. SİBEL Diyor:

  Hocam 50 tl olan oyunu bedava üstelik araba hileli senden iyisi asla bulunmaz hocam <3

 30. HACI HASAN Diyor:

  Hocam lütfen yeni sürümü yüklermisiniz.

 31. MARİA Diyor:

  Hocam rise of berk günceleme geldi eklemisin

 32. MUSTAFA Diyor:

  Hocam haritaların kilidi açık hali gelebilir mi ?

 33. EFTAL MURAT Diyor:

  Hocam worldbox sandbox simulator gelirmi ?

 34. ESMA Diyor:

  Kral BUD FARM mı yapar mısın ? Uzun zamandır bekliyorum…

 35. KERİM Diyor:

  Sağolun hocam

 36. ÖKKEŞ YILMAZ Diyor:

  Hocam e spor menajerliği para hilesi vb. yaparmısın

 37. SEYFİ CEM Diyor:

  Hocam grid autosport gelirmi seviliyosunuz <3

 38. NİZAMETTİN Diyor:

  İlginiz için teşekkürler hocam 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları